ABA liga

Re: ABA liga

Postby bhc_comp » 03 Dec 2019, 00:40

Zvezda je i ovako raštimovana po rosteru najbolji tim u ligi, a Šakota verovatno radi poltronski posao, ali opet, ukoliko brižni otac popusti pred pritiskom u vezi svog mezimca (u šta iskreno ne verujem) i dovede krštenog bekapa, Zvezda može da osvoji ovo takmičenje i sa četvrte pozicije. Bukvalno taj jedan igrač umesto tatinog sina bi preporodio ovaj tim.

Naravno, problem prevelike rotacije mora da se reši. Pričao sam o tome i kada su svi padali u trans dok smo potpisivali Gista, Derika Brauna, Dženkinsa...
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju
bhc_comp

Postby jedno ime » 03 Dec 2019, 00:58

Pit Bull wrote:Za Partizan bi najidealnija prica bila:

1) KKP
2) Buducnost
3) Zvezda
4) Cedevita/bilo ko drugi

Zivo me zanima kako ce Cedoli izgledati kod nas u gostima.
Trenutno po prikazanom, ja se njih najvise plasim. Najmanje nam odgovaraju od ostalih..

bhc_comp wrote:Zvezda je i ovako raštimovana po rosteru najbolji tim u ligi, a Šakota verovatno radi poltronski posao, ali opet, ukoliko brižni otac popusti pred pritiskom u vezi svog mezimca (u šta iskreno ne verujem) i dovede krštenog bekapa, Zvezda može da osvoji ovo takmičenje i sa četvrte pozicije. Bukvalno taj jedan igrač umesto tatinog sina bi preporodio ovaj tim.

Vi ako odete sa tipa treceg mesta na kkb koja je druga, ili kkb 1, a vi 4i, mislim da su vam na dve dobijene sa sve pojacanjem sanse bas male da ih prodjete. Dace Bokan sve od sebe, ne sumnjam.
jedno ime

Postby bhc_comp » 03 Dec 2019, 01:40

Ne sumnjam ja da će Bokan dati sve od sebe, ali ja lično mislim da oni nisu nepobedivi u Morači ove sezone. Po meni, bukvalno sve od Zvezde zavisi, ali verujem da će legendatm ipak uspeti da se samouništi. Dobro mu ide za sada...
bhc_comp

Postby markovl12 » 03 Dec 2019, 01:42

Kada dodje PO, ni Zvezda ni Buducnost nece napraviti brejk u eventualnom duelu i tu se nista nece promeniti sve dok jedan od Covica i Bokana ne napusti svoju fotelju. To je barem jasno svima, posle prosle sezone.
„Partizan je dobar, toliko dobar da ne moramo mrzeti druge.“ – Duško Radović
markovl12

Postby jedno ime » 03 Dec 2019, 01:54

bhc_comp wrote:Ne sumnjam ja da će Bokan dati sve od sebe, ali ja lično mislim da oni nisu nepobedivi u Morači ove sezone. Po meni, bukvalno sve od Zvezde zavisi, ali verujem da će legendatm ipak uspeti da se samouništi. Dobro mu ide za sada...

Nisu nepobedivi naravno, dobila ih je Primorska u prvom kolu, ali PO, posebno dueli sa vama ce biti druga dimenzija.
Isto, ne iskljucuj ni to da su mnogo vece sanse da oni dovedu Kuridzu (koji vasim 4kama nikako ne odgovara) i dobrog centra, nego sto cete vi dovesti pleja umesto Filipa. :biggrin:
Jos Kilpatrik kad se uklopi...
Stavise, mislim da bi od ove trojke vama najvise ovakav kkp odgovarao.
jedno ime

Postby Bogun » 03 Dec 2019, 02:01

Da Lesor nije malouman bio u onoj situaciji vratio bi se i Alimpijević u Železnik na petu utakmicu, toliko o njihovoj nepobedivosti dole.

Štaviše, i Feldin je pre toga imao otvoren šut za pobedu.

Znači, ako ekipa odigra dovoljno dobro mogu ih dobiti, ovde mislim pre svih na Čovičev klub, jer i dalje odskaču kvalitetom od ostatka lige, uostalom kao i kada ih je vodio Alimpijević.

Mada još je daleko PO, vrlo je zanimljiva ABA liga, rekao bih od sezone 13/14 da nije bila neizvesnija.
Last edited by Bogun on 03 Dec 2019, 02:05, edited 1 time in total.
Bogun

Postby Balon » 03 Dec 2019, 02:04

Bogun wrote:Da Lesor nije malouman bio u onoj situaciji vratio bi se i Alimpijević u Železnik na petu utakmicu, toliko o njihovoj nepobedivosti dole.

To je bilo prije 2 godine, ali su se digle tenzije na relaciji Buducnost-Zvijezda i to je sada nesto nevjerovatno.... Vidjeces to vec 30. decembra a tek ako se sretnu u plejofu... Jer posle onog cirkusa od prosle godine granice su se pomjerile
Balon

Postby jedno ime » 03 Dec 2019, 02:06

Bogun wrote:Da Lesor nije malouman bio u onoj situaciji vratio bi se i Alimpijević u Železnik na petu utakmicu, toliko o njihovoj nepobedivosti dole.

Cuveno sbb kbb... Oni su te sezone napravili i brejk u Pioniru. Svakako ta sezona se ne moze porediti sa proslom, pa nece ni sa ovom.
Zvezda ni te sezone, a ni prosle kada su mnogo bolje izgledali od njih nisu dobili ni jedno gostovanje u PO.

Nista nije nemoguce, ne tvrdim nista, ali po do sada prikazanom na dve dobijene, gde je kkb domacin, sanse su po meni 75/25 za kkb. Naravno, rano je jos...do kraja marta mnogo toga se moze promeniti.
Last edited by jedno ime on 03 Dec 2019, 02:10, edited 1 time in total.
jedno ime

Postby bhc_comp » 03 Dec 2019, 02:09

Ta Budućnost je trebala spomenik da podigne Alimpiju. Čovek ih ni krive ni dužne poslao u EL.
bhc_comp

Postby Bogun » 03 Dec 2019, 02:10

Nije šbbkbb, retard je promašio zicer sa pola metra od koša, evo uleteće Rajs sa gifom ako je aktivan. :biggrin:

Jer da su odradili domaći ovi ne bi ni imali tu priliku, kao mi pre nedelju dana, specijalni tim se pobrnuo za to. Na prvu su svirali faul, jer zamisli da je ušla(kao što Markova jeste).

Hoću reći, i tada su se ponašali maloumno u Pg, ne kao 2019. godine, ali su bili maloumni, pa je ipak maloumnost gostujućeg igrača presudila.

Inače, oni su to od skora patentirali tamo 2015 godine, kada smo im mi gostovali, ali kako beše... tada su svi bili zauzeti stavljanjem tačke na crno beli svet, pa je bilo lepo za gledati.
Bogun

Postby Radonjaa » 03 Dec 2019, 02:14

Šta su od skora patentirali :D
bwa wrote:Micko Talijan

Domingoo wrote:Treba stati malo u zonu i provocirati im sut pritisak ce biti na njima , time cemo malo da neutralisemo njihov ofanzivni skok i pnr igru Coviva i Cirbesa ..

CapitalismSlave wrote:Svako ko pljuje Sadika je ili zlonameran ili ne razume bas fudbal.
Radonjaa

Postby Tegi » 03 Dec 2019, 02:18

Odavno to postoji, kombinacija atmosfere linča, klizanja i bezočnog sudijskog navlačenja, samo je izraženije što su konkurentniji za trofej.

Jedini kojih je istinski prejebao bio je Dule 2012., kada je izveo ekipu sa terena, pa se igralo pred ispražnjenim kopovima. Nisu se ni opasuljili, bilo je +15 za nas.

U Yuba ligi ih je bilo nemoguće pobediti u Morači još pre nego što su vezali 3 titule. Partizan ih je 2002. i srušio brejkovima u Titogradu.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
Tegi

Postby Bogun » 03 Dec 2019, 02:27

@radonjaa

Ako se dobro sećam, do sezone 13/14 je bilo i naših navijača, od poslednje Duletove tj 14/15 su isključivo domaći.

@Tegi

Naravno, ne sporim da je tako bilo i pre 17, 18 godina, ali se ja atmosfere sigurno ne sećam, sa 7 ili 8 godina nisam obraćao pažnju na te stvari.
Bogun

Postby Radonjaa » 03 Dec 2019, 02:43

Dobro se sjećaš, marta 2014. poslednji put dozvoljen organizovani dolazak Grobara. Napisao je Tegi, atmosfera je i prije toga bila užasna, 2012. je malo falilo da bude mrtvih, a godinama prije toga su postojale ozbiljne tenzije. 2017. je postojao pokušaj da se uđe, izbila je i tuča ispred Morače, na kraju su Grobari vraćeni. Mislim da više nećemo gledati gostujuće navijače u Morači, dok je ABA lige.
bwa wrote:Micko Talijan

Domingoo wrote:Treba stati malo u zonu i provocirati im sut pritisak ce biti na njima , time cemo malo da neutralisemo njihov ofanzivni skok i pnr igru Coviva i Cirbesa ..

CapitalismSlave wrote:Svako ko pljuje Sadika je ili zlonameran ili ne razume bas fudbal.
Radonjaa

Postby СрбинПодгорица » 03 Dec 2019, 10:41

Да се у ПГ пусти слободна продаја Партизан би имао већину навијача на својој страни. Последња велика бројка била у сезони после Ф4 или сезону после нисам сигуран, после пар сезона још било Гробара али све мање и мање до потпуне забране да тако кажем. 70% можда и више који дођу против нас могу рећи и комшија, више током године не улазе у Морачу, нити знају два кошаркаша клуба за који као навијају. Једноставно партијски војници.
СРПСКУ СПАРТУ ВРАТИЋЕМО КАД ТАД НА КАРТУ!
ИГРАЈМО ТАЈ ТАНГО СМРТИ,
КАО НЕКАДА ПРЕ...
СрбинПодгорица

PreviousNext

Return to Domaća i regionalna košarka