ABA liga

Re: ABA liga

Postby Raoul Duke » 11 Aug 2019, 20:22

Lucarelli wrote:Zanimljiva priča oko Wrotena
potpisao za Zadar za 10k mesečno, par dana kasnije Anvil ponudio 15 i ovaj hteo da ide tamo, ali je moralo da se plati obeštećenje- a kada se obeštećenje oduzme od para koje bi dobio od Anvila ispostavilo se da bi to bilo manje para nego što bi imao u Zadru. I na kraju se završilo tako što će mu Zadar povećati ugovor na 12k mesečno, i on će ostati tamo.

Al' zamalo :biggrin:

Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
Raoul Duke

Postby Jon_Bones » 11 Aug 2019, 20:32

Američki košarkaš je poručio da je “uzbuđen zbog rradicije kluba i da se raduje početku novog poglavlja”, dok je njegov agent Sebastijan Buka pokušao da objasni situaciju sa Zadrom.

– To je veoma čudno, pošto mi sa njima nismo uopšte razgovarali. Nikada ranije se ovako nešto nije dogodilo. Neko se pretvarao da je neko ko nije i razgovarao je sa njima u Tonijevo ime i falsifikovao njegov potpis na ugovor. Da sumiramo, Vroten nije imao nikakav kontakt sa Zadrom niti je bio u pregovorima sa klubom – jasan je Buka
Jedina prava stara ljubav plava dama Clara Schumann
Jon_Bones

Postby Golden Warrior » 11 Aug 2019, 21:27

Jon_Bones wrote:
Američki košarkaš je poručio da je “uzbuđen zbog rradicije kluba i da se raduje početku novog poglavlja”, dok je njegov agent Sebastijan Buka pokušao da objasni situaciju sa Zadrom.

– To je veoma čudno, pošto mi sa njima nismo uopšte razgovarali. Nikada ranije se ovako nešto nije dogodilo. Neko se pretvarao da je neko ko nije i razgovarao je sa njima u Tonijevo ime i falsifikovao njegov potpis na ugovor. Da sumiramo, Vroten nije imao nikakav kontakt sa Zadrom niti je bio u pregovorima sa klubom – jasan je Buka

U prevodu neko mu se usro' u gace.
Golden Warrior

Postby davison20 » 12 Aug 2019, 06:24

Pit Bull wrote:Da sam siguran u pouzdanost ABA sajta, ne bih ni pitao coveka.

I ne mogu ovako pregledno da vidim po pozicijama iako je tacno.

To je to, samo kažu po gradu, da če ramljak igrati 4, što mi je malo glupo
davison20

Postby Lucarelli » 12 Aug 2019, 09:18

Raoul Duke wrote:
Lucarelli wrote:Zanimljiva priča oko Wrotena
potpisao za Zadar za 10k mesečno, par dana kasnije Anvil ponudio 15 i ovaj hteo da ide tamo, ali je moralo da se plati obeštećenje- a kada se obeštećenje oduzme od para koje bi dobio od Anvila ispostavilo se da bi to bilo manje para nego što bi imao u Zadru. I na kraju se završilo tako što će mu Zadar povećati ugovor na 12k mesečno, i on će ostati tamo.

Al' zamalo :biggrin:

kazu da je dogovor bio da raskine stari ugovor sa zadrom, i potpise novi, veci, ali ih je zajebao, i kako je raskinuo stari ugovor, odmah je potpisao za anvil :biggrin: ko ce znati vise, ali neverovatno je kako su neozbiljni, nakon zajebancije sa big bejbijem prosle godine, sada i ovo.
Lucarelli

Postby grobar_Zvornik » 12 Aug 2019, 09:41

Је ли Божић више члан Задра?
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

28 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Postby Balon » 12 Aug 2019, 10:02

grobar_Zvornik wrote:Је ли Божић више члан Задра?

Po sajtu aba lige nije, nema ga na spisak
Balon

Postby Djalminja » 12 Aug 2019, 12:49

deluje mi da ce se ove godine hrvatski klubovi grcevito boriti za opstanak

Zadar i Cibona mi deluju najmrsavije

moje misljenje je da ce se za titulu boriti KKP i Zvezda

Mornar, Buducnost i Olimpijakita za preostalla mesta u plej ofu

bice igokea tu u vrhu

slovenacke i srpske ekipe iza(mozda neko i iznenadi od njih)

zanimljivo izgleda ciganska filijala sa par mladih dobrih igraca
Ovaj tim još uvek ne može da se poredi sa onim iz Partizanovih slavnih dana. Ali, ako ih potcenite, platićete".
Djalminja

Postby Radonjaa » 13 Aug 2019, 15:25

Podgoričke novine prenose da je Kobs novi igrač Budućnosti
bwa wrote:Micko Talijan

Domingoo wrote:Treba stati malo u zonu i provocirati im sut pritisak ce biti na njima , time cemo malo da neutralisemo njihov ofanzivni skok i pnr igru Coviva i Cirbesa ..

CapitalismSlave wrote:Svako ko pljuje Sadika je ili zlonameran ili ne razume bas fudbal.
Radonjaa

Postby Grobarcina995 » 13 Aug 2019, 15:40

To bi im bio pun pogodak, sta je sa hrvatskim klubovima? Tanko se pojacavaju za ovu sezonu.
Ооо нама је најбоље!!!
Grobarcina995

Postby Borca » 13 Aug 2019, 21:00

Radonjaa wrote:Podgoričke novine prenose da je Kobs novi igrač Budućnosti

Potpisao je izgleda

Borca

Postby Bolkonski » 14 Aug 2019, 12:14

Vrhunskom pojacanje, mada je tanak ostatak ekipe, kao i trener.
Bolkonski

Postby Dexi » 14 Aug 2019, 14:21

Buducnost na spoljnim pozicijama dosta dobro pokrivena Sa kobsom,Ivanovicem,Bamfordom,Popovicem,Sehovicem.Na unutrasnjim je to dosta tankoTu su Letonac,Rahman,A.Ilic,Z.Nikolic.po meni borba za cetvrto mesto im sledi
Dexi

Postby veljkos161 » 14 Aug 2019, 17:51

Dexi wrote:Buducnost na spoljnim pozicijama dosta dobro pokrivena Sa kobsom,Ivanovicem,Bamfordom,Popovicem,Sehovicem.Na unutrasnjim je to dosta tankoTu su Letonac,Rahman,A.Ilic,Z.Nikolic.po meni borba za cetvrto mesto im sledi

Da je taj Kobs nas igrac bio bi ti u rangu Kobija i sam dovoljan za plej of a ovako jbg, bice borba :lollol: ....Kobs je klasa za Aba ligu, rado bih ga gledao i u Partizanu....
"Moraš biti puno hrabriji da ovako izgubiš nego da sa ovom pomoći dobiješ titulu".
veljkos161

Postby AbdurRahim » 14 Aug 2019, 17:54

Opet im je zalizano govedo uvalilo jade... Ali izgleda se dolje bez tog ne može. Ne umiju drugačije
AbdurRahim

PreviousNext

Return to Domaća i regionalna košarka