KK Igokea

Re: KK Igokea

Postby Pit Bull » 26 Jan 2019, 23:52

Radivojevic ostaje sigurno, samo da se vidi u kojoj ulozi :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

NFL Fantasy Champion(2014)
Pit Bull

Postby Proctor » 26 Jan 2019, 23:56

Pit Bull wrote:Ja ocekujem da Igokea dobije Mornar, ali isto tako ocekujem da Mornar dobije 2 meca do kraja sezone (Mornar i FMP, mada mislim da ce upasti i protiv Zvezde treca).

Igokea ako izgubi od Cedevite i Olimpije, zadnju protiv Zadra igraju direktno nevezano za Mornar, jer sa porazom od Zadra, Mornar ide jednu ispred, a sa pobedom protiv Zadra, Igokea ce isgurno biti ispred Zadra.

Vidjećemo, puno je još međusobnih utakmica ugroženih ekipa. I prije par kola pretpostavljali smo da je osam pobjeda sigurna zona, a da se onima sa sedam pobjeda moraju neke stvari poklopiti da izbjegnu zadnje dvije pozicije. Mislim da je to i dalje tako.

A čitava ova priča oko opstanka bi dobila dodatnu dimenziju kad bi Krka sutra mlatnula Zadra u praznom Višnjiku.
Proctor

Postby Pit Bull » 27 Jan 2019, 00:06

Krka nece dobiti sutra na Visnjiku, ali mislim da hoce dobiti i FMP i Cedevitu kuci (bold prediction za Cedevitu) :D

Isto tako verujem da ce biti kompetitivni u Sremskoj Mitrovici protiv Mege, kao i u Zagrebu protiv Cibone koja ce do tada ozbediti siguran opstanak. Ocekujem Krku na 2-2 posle Zadra i da ta zadnja njima sa Olimpijom bude presudna. A necu se iznenaditi ako zavrse i sa 3-1 te cetiri utakmice.

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

Pit Bull

Postby V for Vendetta » 27 Jan 2019, 07:17

Pit Bull wrote:Ja ocekujem da Igokea dobije Mornar, ali isto tako ocekujem da Mornar dobije 2 meca do kraja sezone (Mornar i FMP, mada mislim da ce upasti i protiv Zvezde treca).

Ko pobedjuje u mecu Mornar-Mornar? :D
V for Vendetta

Postby Pit Bull » 27 Jan 2019, 11:12

Gubi Cibona :D

Pit Bull

Postby Proctor » 10 Feb 2019, 18:55

Igokea sutra u Ljubljani ima vjerovatno i meč-loptu za izbjegavanje zadnja dva mjesta na tabeli. Iz ugla Igokee, postoje tri scenarija za rasplet sutrašnje utakmice - povoljan, donekle nepovoljan i nepovoljan. Naravno, povoljan scenario je pobjeda. Donekle nepovoljan je poraz do 10 razlike, čime bi se barem zadržao bolji međusobni skor, a poraz od preko 10 razlike bi iz istog razloga bio nepovoljan.

Recept za pobjedu je takođe jasan, a to je dobro šutersko veče i odbrana. Međutim, cijele sezone pokazuje se da Igokea ne može da parira ekipama koje imaju veći broj mlađih igrača i koje forsiraju bržu igru. Zato Igokea nema nijednu pobjedu protiv Mege i FMP-a, i zato su morali da postignu 115 poena da bi dobili Olimpiju u prvom dijelu sezone. I zato će u Ljubljani sigurno biti teško.

I konačno, pošto se radi o Olimpiji, pokušavam zamisliti šta ljudi u i oko lige misle o njenom mogućem ispadanju. Nisam siguran da im je svejedno. A onda sam se sjetio i da provjerim kako izgleda sudijska trojka i da li je delegiran bilo ko od sudija iz visoke ABA kategorije. I provjerio sam. Juras, Šundić, Stefanović. Hm...
Proctor

Postby Pit Bull » 10 Feb 2019, 18:56

Taj Sundic je jedan od vecih sudijskih _____ u ligi... Midzet obicni.

Pit Bull

Postby dusan007 » 11 Feb 2019, 11:32

Igokea dovodi Malesevica...
- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
dusan007

Postby Pit Bull » 11 Feb 2019, 11:34

Gagijev izbor. Doveo ga je i u Kosalin na startu sezone.

Pit Bull

Postby bokibb » 11 Feb 2019, 12:57

Ako Igokea danas dobije usudio bih se reci da ostaje u ligi 100%. Imat ce po 2 pobjede vise od KRK i OLI i bolji medjusobni skor na 3 kola do kraja. JA sam ubijedjen da ni KRK ni OLI ne mogu pobijediti sve 3 do kraja....
bokibb

Postby Pit Bull » 11 Feb 2019, 13:18

Pa naravno da ne mogu kada igraju medjusobno poslednje kolo :lol2:

Igokea sa trijumfom danas maltene teoretski obezbedjuje izbegavanje poslednje pozicije, a 99% i 11. pozicije.

Pit Bull

Postby Proctor » 11 Feb 2019, 13:20

dusan007 wrote:Igokea dovodi Malesevica...

Malešević je tu već nekoliko dana, trenira s njima, a igrao je i neke trening utakmice protiv drugog tima. Još nisam čuo da je to završeno, ali pretpostavljalo se da bi mogao ostati, jer u ovakvoj situaciji, svaki iole kvalitetniji igrač može biti od koristi. A Malešević je prije svega šuter, što ovoj Igokei itekako treba.

Da osvježimo pamćenje onima koji su ga možda zaboravili, radi se o Nikoli Maleševiću (1989, 202), Užičaninu koji je američki student, i koji je po povratku sa studija igrao u klubovima kao što su Mladost iz Mrkonjić-Grada, Metalac iz Valjeva, Steaua iz Bukurešta, u par navrata je nastupao za Užice, te za dva poljska kluba, Slask i Košalin. Kao što reče Pit, u Košalinu ga je trenirao upravo Gagi Nikolić. Tako da valjda zna šta može da očekuje od njega.
Proctor

Postby Hercegovac » 11 Feb 2019, 15:16

Proctor wrote:
dusan007 wrote:Igokea dovodi Malesevica...

Malešević je tu već nekoliko dana, trenira s njima, a igrao je i neke trening utakmice protiv drugog tima. Još nisam čuo da je to završeno, ali pretpostavljalo se da bi mogao ostati, jer u ovakvoj situaciji, svaki iole kvalitetniji igrač može biti od koristi. A Malešević je prije svega šuter, što ovoj Igokei itekako treba.

Da osvježimo pamćenje onima koji su ga možda zaboravili, radi se o Nikoli Maleševiću (1989, 202), Užičaninu koji je američki student, i koji je po povratku sa studija igrao u klubovima kao što su Mladost iz Mrkonjić-Grada, Metalac iz Valjeva, Steaua iz Bukurešta, u par navrata je nastupao za Užice, te za dva poljska kluba, Slask i Košalin. Kao što reče Pit, u Košalinu ga je trenirao upravo Gagi Nikolić. Tako da valjda zna šta može da očekuje od njega.

Jeli on bio na probi u KKP kod Vujoševica,s Gutierezom,Bezbradicom...??
Hercegovac

Postby Radonjaa » 11 Feb 2019, 15:20

Malešević i Bezbradica su bili godinu nakon Gutiereza i onog Argentinca Bortolina (?), čini mi se.
bwa wrote:Micko Talijan
Radonjaa

Postby familija » 11 Feb 2019, 16:04

A jel Igokea kompletna?
Vidim Lafajet nije igrao poslednju..
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
familija

PreviousNext

Return to Domaća i regionalna košarka