KK Igokea

Re: KK Igokea

Postby Pit Bull » 11 Feb 2019, 11:34

Gagijev izbor. Doveo ga je i u Kosalin na startu sezone.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

ABA Superkup :copa1:
Kup Radivoja Koraća
ABA liga
Evrokup
Košarkaška liga Srbije
Pit Bull

Postby bokibb » 11 Feb 2019, 12:57

Ako Igokea danas dobije usudio bih se reci da ostaje u ligi 100%. Imat ce po 2 pobjede vise od KRK i OLI i bolji medjusobni skor na 3 kola do kraja. JA sam ubijedjen da ni KRK ni OLI ne mogu pobijediti sve 3 do kraja....
bokibb

Postby Pit Bull » 11 Feb 2019, 13:18

Pa naravno da ne mogu kada igraju medjusobno poslednje kolo :lol2:

Igokea sa trijumfom danas maltene teoretski obezbedjuje izbegavanje poslednje pozicije, a 99% i 11. pozicije.

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

Kup Radivoja Koraća
ABA liga
Evrokup
Košarkaška liga Srbije
Pit Bull

Postby Proctor » 11 Feb 2019, 13:20

dusan007 wrote:Igokea dovodi Malesevica...

Malešević je tu već nekoliko dana, trenira s njima, a igrao je i neke trening utakmice protiv drugog tima. Još nisam čuo da je to završeno, ali pretpostavljalo se da bi mogao ostati, jer u ovakvoj situaciji, svaki iole kvalitetniji igrač može biti od koristi. A Malešević je prije svega šuter, što ovoj Igokei itekako treba.

Da osvježimo pamćenje onima koji su ga možda zaboravili, radi se o Nikoli Maleševiću (1989, 202), Užičaninu koji je američki student, i koji je po povratku sa studija igrao u klubovima kao što su Mladost iz Mrkonjić-Grada, Metalac iz Valjeva, Steaua iz Bukurešta, u par navrata je nastupao za Užice, te za dva poljska kluba, Slask i Košalin. Kao što reče Pit, u Košalinu ga je trenirao upravo Gagi Nikolić. Tako da valjda zna šta može da očekuje od njega.
Proctor

Postby Hercegovac » 11 Feb 2019, 15:16

Proctor wrote:
dusan007 wrote:Igokea dovodi Malesevica...

Malešević je tu već nekoliko dana, trenira s njima, a igrao je i neke trening utakmice protiv drugog tima. Još nisam čuo da je to završeno, ali pretpostavljalo se da bi mogao ostati, jer u ovakvoj situaciji, svaki iole kvalitetniji igrač može biti od koristi. A Malešević je prije svega šuter, što ovoj Igokei itekako treba.

Da osvježimo pamćenje onima koji su ga možda zaboravili, radi se o Nikoli Maleševiću (1989, 202), Užičaninu koji je američki student, i koji je po povratku sa studija igrao u klubovima kao što su Mladost iz Mrkonjić-Grada, Metalac iz Valjeva, Steaua iz Bukurešta, u par navrata je nastupao za Užice, te za dva poljska kluba, Slask i Košalin. Kao što reče Pit, u Košalinu ga je trenirao upravo Gagi Nikolić. Tako da valjda zna šta može da očekuje od njega.

Jeli on bio na probi u KKP kod Vujoševica,s Gutierezom,Bezbradicom...??
Hercegovac

Postby Radonjaa » 11 Feb 2019, 15:20

Malešević i Bezbradica su bili godinu nakon Gutiereza i onog Argentinca Bortolina (?), čini mi se.
bwa wrote:Micko Talijan

Domingoo wrote:Treba stati malo u zonu i provocirati im sut pritisak ce biti na njima , time cemo malo da neutralisemo njihov ofanzivni skok i pnr igru Coviva i Cirbesa ..

CapitalismSlave wrote:Svako ko pljuje Sadika je ili zlonameran ili ne razume bas fudbal.
Radonjaa

Postby familija » 11 Feb 2019, 16:04

A jel Igokea kompletna?
Vidim Lafajet nije igrao poslednju..
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
familija

Postby dusan007 » 11 Feb 2019, 17:23

Ne igra, otisao je pre 15ak dana
- Jeste vi videli fiziološki građu Vieire?

- Znate šta, Beograd je mnogo opasan grad za strance.

- On ima krive noge tako, kao da je jah’o burad. Obratite pažnju kad izlazi s terena. On ima krivlje noge nego Džon Vejn i Gari Kuper u “Tačno u podne”
dusan007

Postby Pit Bull » 11 Feb 2019, 19:48

Bgm. zakuvala Igokea ovim debaklom. Nece im opstanak biti ugrozen jer imaju bolji h2h sa Krkom i laksi raspored i pobedu vise na kraju krajeva, ali trebace im 2 pobede kuci da izbegnu baraz.

To je prica cele sezone, 8 pobeda su sigurna zona, 7 i manje baraz ili ispadanje.

Kup Radivoja Koraća
ABA liga
Evrokup
Košarkaška liga Srbije
Pit Bull

Postby Proctor » 11 Feb 2019, 23:49

Kao što sam se i pribojavao, ne samo da se u Ljubljani desio najnepovoljniji scenario za Igokeu, već i gore od toga. Šut za 3 poena 2/27, i samo 7 timskih asistencija. Da ne nabrajam dalje.

U suštini, mislim da je sada svima jasno da se može nazvati čudom sama činjenica da Igokea još uvijek ima šanse da izbjegne ispadanje, pa čak i predzadnje mjesto, koje vodi u baraž. S druge strane, ako se nešto volšebno ne desi tokom predstojeće pauze, teško je Igokeu proglasiti favoritom protiv bilo koga, pa čak i protiv Mornara i Zadra u Laktašima. Sad će Pit opet reći da ja mračim, što je vjerovatno i tačno, ali situacija je takva da se teško nazire ikakav zračak svjetlosti kad je Igokea u pitanju.

Ali hajde da se malo odmorimo od regionalne lige. Kad sam već tu, da pomenem da se završnica Kupa BiH igra sljedećeg vikenda u Laktašima. Prvi polufinalni par su Igokea - Mladost (Mrkonjić Grad), a drugi Spars - Zrinjski. Dobra prilika da se eventualno uzme taj trofej, i da vidimo može li se od Maleševića očekivati neki doprinos, te ima li šanse da se Vilijams vrati bar za zadnja tri kola ABA lige.
Proctor

Postby Proctor » 14 Feb 2019, 23:13

DRAGAN NIKOLIĆ DOBIO POJAČANJE PRED KRAJ ABA LIGE
Novak Musić postao novi član Igokee

Košarkaški klub Igokea dobio je novo pojačanje u završnici ABA lige. Član kluba iz Laktaša postao je dosadašnji igrač OKK Beograda Novak Musić.

Ovaj 20-godišnjak igra na poziciji plejmejkera, visok je 189 centimerara, a ove sezone je u Košarkaškoj ligi Srbije prosečno postizao 14,6 poena, 3,8 skokova i pet asistencija.

U dosadašnjoj karijeri nastupao je za Mega Bemaks, Smederevo i Beovuk.

Podsetimo, Igokea je i domaćin Kupa Mirze Delibašića, a tim iz Laktaša je ujedno i glavni favorit za osvajanje najmasovnijeg takmičenja, ako se zna da su jedini tim koji se takmiči u ABA ligi.

Izvor: https://sport.blic.rs/
Proctor

Postby Admiral » 14 Feb 2019, 23:18

Kako se Miško sprdam :lol2:

Sad mi je jasno zašto je samo Igose hvalio kod Edina i Koleta.
Uzmi Sale svetsku titulu!
Admiral

Postby Pit Bull » 14 Feb 2019, 23:24

Nije vise Misko glavi menadzer Igokee... I dalje saradjuju dobro, ali ne recimo kao pre npr. 2-3 sezone.

I sve sto je rekao U obrucu stoji, Igokea je i ove sezone najavljivala borbu za PO (ljudi koji su sastavljali tim), mislili su da je tim dovoljno kvalitetan, medjutim daleko je to bilo od toga. I sam sam rekao kada sam cuo svojim usima da ce pre biti u borbi za opstanak nego za 4.

Ali ambicija postoji i ocekuj sledece godine dosta kvalitetniji sastav. A o uslovima koje ima Igokea za trening, to ima verovatno jos samo Mega i FMP, uz Cedevitu u ABA ligi. Sve igraci imaju, dvorana je dovedena do savrsenstva, teretana, male dvorane unutar dvorane, jos dve hale koje su na raspolaganju...

Kup Radivoja Koraća
ABA liga
Evrokup
Košarkaška liga Srbije
Pit Bull

Postby Admiral » 15 Feb 2019, 08:53

Sve je to ok...pa i Olimpija je prodavala maglu o F4 timu.

U ovom timu Misko ima najvise svojih igraca...vise od bilo kog menadzera. Zato ih i hvali, gleda svoje dupe...

Uvalio im je sve go promasaj i izlizana imena.
Last edited by Admiral on 15 Feb 2019, 08:54, edited 1 time in total.
Uzmi Sale svetsku titulu!
Admiral

Postby Pit Bull » 15 Feb 2019, 08:54

Jedno je kad prodajes maglu medijima i javnosti, drugo je kad pricas izmedju sebe.

Sta mislis sto je Trajkovic dobio otkaz posle 6 kola?

Kup Radivoja Koraća
ABA liga
Evrokup
Košarkaška liga Srbije
Pit Bull

PreviousNext

Return to Domaća i regionalna košarka