Bivši igrači i treneri Partizana

Moderators: dusan007, bhc_comp, Karamazov, Nowitzki.ct, Rajs, Leon S.Kennedy, Гроф Тинторето, xrečeved

Re: Bivši igrači i treneri Partizana

Postby mihZR » 13 Sep 2017, 13:32

@Houdini
Image
mihZR

Postby Горан » 13 Sep 2017, 14:06

Tegi wrote:Realno, sjebao se General sa ovakvim izjavama, ali je i takav 16 puta dosledniji od onih koji su se godinama kleli u njega, pa potrcali da navijaju za KK Vuciceva Drugosmrdijanska Patetika. O prozivanju Cigana koji su poceli da navijaju za FMP i da ne govorim.
Naravno, takvi ga sada prvi napadaju.

General je uvijek bastinio tu idelogiju cija je maksima "Svaki nacionalizam je opasan, a najopasniji je srpski", po pitanju doslijednosti nema mu se sta zamjeriti.

Dule je nacionalno Titogorac i ne cudi sto je njemu za rat kriva Srbija, a ne recimo i Crna Gora. Predsjednik njegovog kosarkaskog saveza je bio komadant oruzanih strana u Dubrovniku, gdje nisu ratovali i cuvali granice Velike Srbije (kako to Dule kaze) Srbijanci vec Duletovi zemljaci...

Sto se tice Cigana stvar je vise nego jasna, on je u velikoj mjeri kumovo tome da KKCZ citavu deceniju bude sinonim za luzerstvo, oni ga mrze i kad pruza humanitarnu pomoc... :D
bwa wrote:Crnogorci jesu Srbi u sirem smislu.
Горан

Postby bwa » 13 Sep 2017, 14:17

Горан wrote:
Tegi wrote:Realno, sjebao se General sa ovakvim izjavama, ali je i takav 16 puta dosledniji od onih koji su se godinama kleli u njega, pa potrcali da navijaju za KK Vuciceva Drugosmrdijanska Patetika. O prozivanju Cigana koji su poceli da navijaju za FMP i da ne govorim.
Naravno, takvi ga sada prvi napadaju.

General je uvijek bastinio tu idelogiju cija je maksima "Svaki nacionalizam je opasan, a najopasniji je srpski", po pitanju doslijednosti nema mu se sta zamjeriti.

Dule je nacionalno Titogorac i ne cudi sto je njemu za rat kriva Srbija, a ne recimo i Crna Gora. Predsjednik njegovog kosarkaskog saveza je bio komadant oruzanih strana u Dubrovniku, gdje nisu ratovali i cuvali granice Velike Srbije (kako to Dule kaze) Srbijanci vec Duletovi zemljaci...

Sto se tice Cigana stvar je vise nego jasna, on je u velikoj mjeri kumovo tome da KKCZ citavu deceniju bude sinonim za luzerstvo, oni ga mrze i kad pruza humanitarnu pomoc... :D

Aha, znaci sad nismo Srbi pa se ovo sto je mlatio ne odnosi na nas?
NE DAJTE SE PASJIM SINOVIMA!
bwa

Postby Горан » 13 Sep 2017, 14:35

Ne govorim o tome, on je rekao da Srbija ima najvecu odgovornost za rat... kao da se poltika vlade CG tada nesto razlikovala od politike Srbije!?

Ali kapiram ja tu logiku, kada ratujes i ubijas onda si zaostali Srbin (Djurisic) a kad njegujes evropske vrijednosti onda si civilizovani Montenigers (Perovic). Neki su se kao Milo oprobali i tamo i vamo.
Last edited by Горан on 13 Sep 2017, 14:39, edited 2 times in total.
Горан

Postby Tegi » 13 Sep 2017, 14:35

Gorane, nespretno sam se izrazio. Ne govorim o zvezdasima, vec o glodarima koji su godinama guslali o Vucicevom FMP-u koji je promenio ime, a kada je Vucic usao u KKP, nisu skupili muda da se ograde od takvog nakaznog kluba. E takvi su najglasniji u pljuvanju Generala. Objektivni partizanovci, sampioni licemerja.
Last edited by Tegi on 13 Sep 2017, 15:30, edited 1 time in total.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
Tegi

Postby bwa » 13 Sep 2017, 14:46

Горан wrote:Ne govorim o tome, on je rekao da Srbija ima najvecu odgovornost za rat... kao da se poltika vlade CG tada nesto razlikovala od politike Srbije!?

Ali kapiram ja tu logiku, kada ratujes i ubijas onda si zaostali Srbin (Djurisic) a kad njegujes evropske vrijednosti onda si civilizovani Montenigers (Perovic). Neki su se kao Milo oprobali i tamo i vamo.

Nista ti ne kapiras ali nema veze... Mi smo bili na Dubrovniku, bili smo i u Hercegovini i citav rat smo snabdijevali Republiku Srpsku svim sto im je trebalo, i bili smo pod sankcijama sve vrijeme. I ti ovamo izvodis teoriju kako Vujosevic nije mislio i na nas kad je ono lupetao. A u glavi si mu bio pa znas sta je mislio?
bwa

Postby Горан » 13 Sep 2017, 14:50

Ne znam sta je mislio ali znam sta je rekao...

Ako smatras da su Milosevic i Srbija krivi za rat, u redu, ali po logici stvari uz Sloba gratis ide i Milo. Ali dobro, oprali su ga Titogorci kad im je izbunario drzavu.

No nije tema...
Горан

Postby bwa » 13 Sep 2017, 14:59

Горан wrote:Ne znam sta je mislio ali znam sta je rekao...

Ako smatras da su Milosevic i Srbija krivi za rat, u redu, ali po logici stvari uz Sloba gratis ide i Milo...

Postavljas pitanja po paternu "znaju li ti kuci da si peder".
Ja sam jasno napisao sta mislim o temi ko je kriv za rat a i reka sam da Dule mlatunja bezveze. To sto ti imputiras da je Dule sad odjednom Crnogorac ili ove tvoje kovanice sto ovuda pises je bezobrazno jer da je nesto drugo reka, bilo bi ono "Dule Srbine". E o tome ja pisem a ti nastavi sa licemjerjem koliko te volja...
bwa

Postby AirBall » 13 Sep 2017, 15:31

Edo Muric u Efesu...

Efes pro'o
Dve stvari koje definišu čoveka: strpljenje kada nema ništa i stav kada ima sve!
AirBall

Postby Angus Young » 13 Sep 2017, 16:44

Bravo Edo!
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
Angus Young

Postby Fred Perry » 13 Sep 2017, 23:11

Edo i Stimac, na kojim su oni drogama.
Fred Perry

Postby Tommen » 14 Sep 2017, 00:22

Fred Perry wrote:Edo i Stimac, na kojim su oni drogama.

+ Micic...definitivno nemaju sanse za top8.
Tommen

Postby Raoul Duke » 14 Sep 2017, 00:35

Мицић је у Жалгирису.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
Raoul Duke

Postby Фантом » 14 Sep 2017, 00:50

@Pit
Pitao si dal je neko pročitao ceo tekst, pa sam uzeo i pročitao ne bi li video dal je izvuceno iz konteksta. Ono sto tamo pise je po meni jos gore jer on tu prica o citiram "kolektivnoj krivici"
Фантом

PreviousNext

Return to Domaća i regionalna košarka