Manchester United FC

Re: Manchester United FC

Postby DIFovac » 01 Sep 2014, 11:40

Sre10 wrote:Stize Falkao,a sta je sa odbranom? :laugh:

Kao sto kaze manes igrace na gol vise, pa ce onda dobijati po 3-4 komada od ekipa u rangu Real Sosijedada.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
DIFovac

Postby Sre10 » 01 Sep 2014, 11:43

DIFovac wrote:
Sre10 wrote:Stize Falkao,a sta je sa odbranom? :laugh:

Kao sto kaze manes igrace na gol vise, pa ce onda dobijati po 3-4 komada od ekipa u rangu Real Sosijedada.

Problem je sto ni gol ne moze da se da,posto treba imati nekog veznog koji zna da zapocne akciju,a ne da Bleket salje duge lopte :lollol:
Brasanac Flecer tragikomicno,cime je taj covek zasluzio da igra,bolje da Kleverlija ostave,barem je mladji :krsti:

Image
:lol2:
Silne mutacije zarad lecenja frustracije...
Sre10

Postby VMJunior » 02 Sep 2014, 07:17

Image

Thank you to Jorge Mendes and my lawyers Paulo Rendeiro and Carlos Osório for making this happen. @ManUtd
VMJunior

Postby Napredpartizan » 14 Jan 2015, 18:43

Dres Junajteda za sezonu 2015/2016..

Image
Napredpartizan

Postby lockdown » 14 Jan 2015, 23:13

Izgleda kao da je Bayernov
Danju fin, noću Čarli Šin.
lockdown

Postby Pit Bull » 15 Jan 2015, 15:11

Ma nece ovo biti zvanicni dres, ovako su i prosle godine pola dresova ovakvih izbacili u decembru pa na kraju niti jedan nije licio... Jako ruzan dres u svakom slucaju ako bude ovako...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

"Evroliga dođe i prođe, a Partizan ostaje... U mojoj glavi ja sam kapiten najvećeg kluba" - NOVICA VELIČKOVIĆ

NFL Fantasy Champion(2014)
Pit Bull

Postby Djans93 » 28 Feb 2015, 17:08

Kakva je ovo igra, sta je ovo, na sta ovo lici? :krsti: :puke:
Nemamo mi s tim nista, to nije nase.
Djans93

Postby Skafi » 28 Feb 2015, 17:10

Ružnim ga čini reklama Ševroleta, tačnije logo.
Isto mislim i za dresove iz ove sezone, to ih kvari. Ne ide ta jaka žuta boja uopšte na crveno.
Skafi

Postby GrobarBioJe » 10 Mar 2015, 10:40

Ocaj od igre, ocaj zivi... LVG ne zna gde se nalazi uopste...

Sramota me je da gledam ovo, taktika je centarustevi na Felainija pa ako prodje prodje : :puke:

Bas zalosna igra, sa toliko potrosenim novca...
Kada umrem reci ce, Grobar bio je ooo i Partizan jedino je voleo...
GrobarBioJe

Postby GrobarBioJe » 23 Mar 2015, 22:18

Mata se trudi, Mata izgara na terenu iako moze biti jos bolji, ja to ocekujem od njega. No, dobio je sansu i itekako ju iskoristio. Izuzetno je efkisana, daje golove, asistira i sto je najvaznije igra odbranu. Kakav god da je u defanzivi, on je igra, pokusava. Samim tim zasluzuje da ostane i naredne sezone. Dva velika derbija je strasno odigrao.

Jang je sigurno najvece iznenadjenje. On sigurno nije rjesenje na duze staze, ali kad je u timu njegova strana je defanzivno zakljucana. I to je dovoljno, da nista ne uradi naprijed ne mozes da mu zamjeris. I snasao se fantasticno po cijeloj lijevoj strani ove sezone. I kao bek, i kao krilni bek i kao krilo. Apsolutno zasluzuje da ostane, ne zelim ga kao prvotimca moram priznati, ali zasluzuje da ostane.

O Smolina se sve zna, sto se mene tice ako se rijese ti problemi sa povredama on ima zabetonirano mjesto u prvom timu. Itekako ga je zasluzio. I sto je najjace mislim da je on i dalje daleko od svog zenita, od najboljih partija. A ima sve sto stoper treba da ima, odjednom i sasvim solidnu tehniku i pasove, nesto sto smo mislili da nema ni na nivou Bleketa. Nevjerovatno je brz za svoju visinu, prejak u duelima, skocan i gotovo uvijek na pravom mjestu, vrhunski cita igru, meni je to za stopera i najvaznije.

Felaini je prava filmska prica. Sjetimo se i njegove izjave na pocetku sezone da on nema sta nikome da dokazuje, tu su navijaci posebno poludjeli. Ocajan je bio u Belgiji iako im je masu donio u prvom mecu cini mi se, mada je i koriscen izuzetno visoko i mislim da smo samo Tom i ja govorili da treba da ostane i da ga koristimo u napadu poslednjih 15-20 minuta. Propustio pripreme, igrao protiv Valensije kad su ga navijaci sprdali i dao gol u inat svima. To je bio poraz Mancester Junajteda, zvizdati svom igracu, Mati niko nije zvizdao, pa sta i ako ga je doveo Mojes, on tu nista nije kriv. Nije kriv ni sto je preplacen 4 miliona funti iako je imao klauzulu u ugovoru, nije zasluzio takav tretman. Ali i pored tog gola on je bio na izlaznim vratima. Prica sa Naplijem je bila zavrsena, pozajmica sa pravom otkupa ugovora za nekih smijesnih 10-ak miliona funti. I onda dar sa neba, povreda, koliko god to cudno, bizarno i bezobrazno zvucalo. Nije mogao da prodje transfer i morao je da ostane. I kako bi se samo zajebali da nije ostao. On je apsolutni kljuc sto smo u TOP 4 i onaj karakter neophodan Mancester Junajtedu, ono sto nam je nedostajalo poslednjih godina. Na svakom dijelu terena, cisti sve izmedju dva kaznena, cak i daje golove, a sto je najjace i Mojes je znao kako treba da ga koristi. Samo je bio prevelika pizda da ga stavi isturenije i igra sa trojicom u vezi. Ne da mislim da mora da ostane, sto se mene tice ima zabetonirano mjesto u prvom timu.

Posle ove dvije velike pobjede najvaznije je da Van Gal moze da igra ono sto najvise voli, a to je 4-3-3 i pojacanja ce biti trazena za tu formaciju. Nema vise nebuloza sa 3-5-2. Sjajno.

I najveca razlika izmedju Mojesovog i Van Galovog Junajteda je karakter. Mojes je padao kako je vrijeme odmicalo, sve vise i vise. Van Gal je bio pod jos vecim pritiskom, em mu stalno prigovaraju da je potrosio 150 miliona funti, em su se vukle paralele sa Mojesom. Ali Van Gal svlacionicu nije izgubio, stavise igraci mu sve vise vjeruju kako vrijeme odmice i zna se ko tu kolo vodi, kod Mojesa se nije znalo ko pije ko placa. Stvarno misli neko da bi on imao muda da drzi Falkaa na klupi, da Di Mariju u ovakvoj utakmici ostavi na klupi? Mislite li stvarno da bi Van Gal da je Vidic u klubu, a potpisao je vec za Inter, ubacao ga u igru uopste, da ne picam da je Mojesu stalno igrao.

Kad malo prosiris pogled prema ovu i proslu sezonu, prethodni post mozda mi je bio vise od nervoze :biggrin:
GrobarBioJe

Postby GrobarBioJe » 24 Apr 2015, 22:21

Sky javlja da je Gundogan zavrsena prica za United, jos Clyne i Depay 99% dolaze...

Pravi LVG ozbiljnu ekipu, prava pojacanja :okk:
GrobarBioJe

Postby AirBall » 08 Aug 2015, 08:31

Paranoja je majka opstanka!
AirBall

Postby Djans93 » 08 Aug 2015, 12:49

I treba. Neka ga zakuca za klupu cele sezone i onda neka ide gde hoce.
Nemamo mi s tim nista, to nije nase.
Djans93

Postby Petko019 » 08 Aug 2015, 15:58

Romero sem početnih nesigurnosti, verovatno zbog treme, bio sasvim korektan.
Mančester nije zaslužio pobedu, ali kao što kažu veliki pobeđuju i kad ne odigraju dobro :)
Biće mnoho bolje kad se razigraju Runi i Depaj....
"Spasa nam nema, propasti nećemo"
Petko019

Postby Holden » 08 Aug 2015, 16:04

Ako se po jutru dan poznaje onda će Darmian biti pun pogodak, a došao je nekako tiho i neprimjetno za razliku od ostalih...
mudrovsukilo wrote:
ima raznih al ovaj holden najludji
Holden

PreviousNext

Return to Fudbal