ФК Црвена звезда 2016/2017

Da li ste zadovoljni radom Grofa Bozovica?

Da
34
50%
Ne
34
50%

Total votes : 68

Re: ФК Црвена звезда 2016/2017

Postby Baxter Stockman » 28 May 2017, 10:46

Da se ljubimo u dupe što nismo primili 5 komada.

Još 3 dana da se igralo gol ne bi dali.

Kakva sezona, takav i kraj. Videlo se da će biti mučno još kad nam je onaj na Malti dao gol, od tada na ovamo tonemo kao Titanik. To što nam ekipa izgleda kao grupa rekreativaca u osnovnoj da zahvalimo i lažnom grofu koji igrao školice sa njima na treninzima, pa nam svaki igrač posle 15 min trčanja izgleda kao da će da pandrkne.

Prodati sve za šta stigne ponuda, ako za nekog stigne uopšte, ovo ostalo prodavati po pijačnim cenama, koliko kila pa puta cena krompira, jer za bolje i nisu.

Da želim da neko ostane u ekipi, ne želim, oterao bi ih sve naglavačke, strance prvo, pa onda ove naše.

Terza je priča za sebe, ono je mnogo teška dijagnoza. Svaka kombinacija u kojoj on ostaje i dogodine je teška glupost, tako da on pre svih mora da leti. Krstiti se da postoji čovek koji će da dođe na njegovo mesto, i levom, i desnom rukom.

Do teme za sledeću sezonu, pozdrav.
Baxter Stockman

Postby Admiral » 28 May 2017, 10:55

Hladne glave.... Juce se videla OGROMNA razlikau u ekipi u odnosu na prethpdne meceve.

Ne secam se kada sam poslednji put video onako da igraci sa klupe skacu i bodre kao juce, da se igraci na teremu bore kao juce....

Tuzno je sto Grof i Terza misle da je ovo njihova prćija, pa dozvole sebi da ostave tim u onakvom stanju, a nas da se zadovoljamo time sto se ekipa borila.
Asambl Aleksandrov :blue:
Admiral

Postby Karamazov » 28 May 2017, 11:05

Stepa wrote:
Još 3 dana da se igralo gol ne bi dali.

Vala ne bi. Uzalud na početku i onoliki broj centaršuteva kad je skoro svaki bio očajan.

A i kad je bio dobar, nismo imali igrača u šesnaestercu da to isprati.

Prvih 15 minuta ipak nije bilo loše. Fino smo ih pritisli, gotovo da nisu izašli sa svoje polovine.

Nikolić ni tada nije menjao taktiku. Znajući naše mane strpljivo je čekao šasnu za svoj tim.

Partizan je konačno u jednom derbiju na pravi način iskoristio onaj naš ogromni zev pozadi.

Slično kao i Vojvodina u Novom Sadu tokom prvog poluvremena.

Ređali su kontre i videlo se da gol visi u vazduhu.

Štoperi su nam takvi kakvi su, užasni. Samo u ovakvoj postavci igre nije njima lako da pokriju sve brljotine srednjeg reda.

A sredina nam je juče bila katastrofalna. Donald je u očajnoj formi, ko zna gde je on mislima.

Inače, Le Talek je sinoć na moje iznenađenje bio dobar.
Karamazov

Postby Desetka » 28 May 2017, 11:07

Pocelo je vec sa preterivanjem. Na kraju ce da ispadne da smo trebali da primimo dvadeset golova, a mi ovaj jedan primili iz prekida, posle amaterske greske da nemamo igraca na zadnjoj stativi. Ne sporim da je Partizan bio konkretniji, ali ne vidim sta se postize netacnim tvrdnjama.
Napravljen je pomak u odnosu na period pod Bozovicem, u poslednje cetiri utakmici se dosta vise trcalo, dosta smo smislenije izgledali na terenu, dosta su smislenije izmene pravljene, sve je bilo nivo iznad. Ono sto je bio problem u derbiju, sto sa jedne strane imas ekipu koja ima Leonarda i Djurdjevica koji u zadnjih trideset metara mogu potezom da naprave razliku, dok sa druge strane mi takve igrace jednostavno nemamo. Dzabe sto smo bili solidni u polju, kada ne moze da se napravi visak na poslednjih trideset metara, a imas protivnicke igraca koji iza tvojih ledja mogu da naprave haos protiv tvoje u najmanju ruku lose odbrane. Opet sto puta vise preferiram da se malo hrabrije udje ko sinoc, po cenu prostora pozadi, nego kao pod Bozovicem.
U principu bih dao prelaznu ocenu strucnom stabu. Ekipa Djurovski, Kosanovic, Radakovic je real madrid za grofa bozovica, koji je verovanto najveci amater od trenera koji je ikad bio u Zvezdi. Svaka cast njemu za odredjene uspehe u Rusiji, verovatno je tamo i ozbiljnije radio, ali ovo ovde je amaterizam sta je on pruzio.
hej Pjano, skoci daj gol glavom

To je juris, to je nalet. Nema milosti, sve ili nista. To je Crvena Zvezda u svom elementu, to je Crvena Zvezda u svom punom sjaju.
Desetka

Postby 71:70 » 28 May 2017, 11:46

Vi sinoc da ste imali dju-le opet sansu ne bi napravili.
Linije partizana su mnogo povezanije i uigranije, vi trcite ko gde resi...
Inace, skoro nikada nemate igraca na drugoj prilikom prekida.
71:70

Postby Cuburac » 28 May 2017, 12:51

Ako moze misljenje sa strane Partizanovog navijaca.
Milsim da malo preterujete, razuemm nezadovoljstvo, ali ste sinoc pokazali najvise od svih derbija.
Blizi sam stavu koga ima forumas desetka. Lepo ste nas stisli na pocetku ( ja sam to ocekivao, ne verujem da je Nikolic takvu ideju prenbregao), ali mi smo ipak delovali iznenadjeno. Igraci su se lepo kretali, lopta je prilicno tacno i brzo kruzila. Medjutim moguce je da je to posledica ,naseg pomalo mlitavog veznog reda). Cak i kada smo uspostavili kakvu takvu ravnotezu, ostaje utisak o kretanju igraca i lopte, bar u prvom poluvremenu.
Ali stoji i da iz takve igre niste nista konkretnije napravili i da ste napravili malo sansi iz same igre. Nije imao ko da materijalizuje dobar pocetak.
Kada je utakmica postala ravnopravna, dosla je do izrazaja slabost vase zadnje linije i samo je sebicluk igraca Partizana nije doveo do ubedljivijeg poraza, koji bi po meni obzirom na igru, bio nezasluzen. DOduse bilo je i po malo srece na vasoj strani , jer su se neke izgledne sanse promasile, ali ja nisam fan igre na kontru protiv protivnika koji nije jaci od tebe sto je jedino moguce protiv jacih evropskih ekipa.
Vi ste imali sanse iz i posle prekida i nisam siguran, da bi golman sve odbranio da se igrao produzetak ili da odbrna ne bi popustila, jer je cesto bila blizu toga.
Gledajuci celu sezonu, promasili ste sa pojacnajima, ako uzmemo u obzir utakmice sa Partizanom i Vojvodinom svi vasi stranci vam nisu doneli ono za sta su bili placeni. Mislim, treba odraditi i tkzv. male utakmice, ali se u ovim utakmicama moze naslutiti koliko ti igraci mogu u Evropi. A to je jako malo.
Terzic nije kriv sto fudbaleri na terenu nisu ostvarili ono sto je on zeleo, ali je kriv sto je nabavio ovlazenu dzebanu.
DA je on u Partizanu, ja bih se molio da ode iz svakog moguceg razloga koji mi moze pasti na pamet , ali obzirom da ni nasi nisu pokazali neku invetivnost u poslovanju ne bih se usudio da bilo kome sta savetujem.
A mozemo zajedno da se molimo ispred Hrama , umesto da se bijemo :pop:
Ne verujte svojim ocima, ne mislite svojom glavom. Ima ko je placen da to radi.
Cuburac

Postby Demokratski rob » 28 May 2017, 13:59

Bilo kakva analiza je suvišna, Grof je zasrao ekipu i sve je jasno. Treba metla da poradi debelo i u sledećoj sezoni sa Srpskim
igračima i možda 1-2 stranca. Ostalo mrš :colera: .
Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
Demokratski rob

Postby Admiral » 28 May 2017, 14:33

Ma kakva metla...
Metla treba da krene od vrha, a to je samo vlazan san.

Ponadao sam se da ce izgubljena titula biti dovoljan razlog da Tvorzic sjase, i da vodi celu svoju garnituru.
Necemo ga se otarasiti nikada.
Asambl Aleksandrov :blue:
Admiral

Postby Serano » 28 May 2017, 14:35

Шта ће се код вас тачно на овој предстојећој скупштини дешавати? Бира се неко нов на челу клуба или нешто друго?
Serano
Guest

Postby Demokratski rob » 28 May 2017, 14:41

Tončev poziva da se spusti lopta i smire tenzije...i sve po starom, da se nastavi sa pljačkom i srozavanjem kluba :jezik:

http://mondo.rs/a1011817/Sport/Fudbal/Novica-Toncev-potpredsednik-FSS-i-predsednik-FS-Regiona-Istocna-Srbija-odgovorio-Zvezdanu-Terzicu.html
Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
Demokratski rob

Postby DON » 28 May 2017, 14:50

Karamazov wrote:Don je iznenađenje. Čovek huligan a nije ostrašćen, jebe mu se šta misli i većina, što bi rekli mladi ljudi poput Goga - fura svoj fazon.

Brate, nisam ja huligan, sportista bio, sportista ostao. Bilo je svega u navijackom zivotu, davao, primao batine, bezao, jurio, padalo se i svasta, ali ja huligan nisam nikada bio u smislu da se bahatim ili lomim ili glumim nekog debila, napadam prvi i to. Jednostavno je tacno da furam svoj fazon, kome se svidja ok, kome ne, zabole me, kazem sta mislim, sta vidim vidim, postujem protivnika uvek, ljudi me znaju kao mangupa i pozitivnog lika i to je to.

Nego, rekoh ovamo na vd temi sta mislim o vama i Bosku. Pisao sam kad je dosao za drugare koji rekose sjajan takticar, dobri treninzi, ali vodjenje tekmi nula.

Treba vam bolji trener.

Pogledajte konf pred derbi. Lukovic i Vule, plus Djurovski. Tanko je to. Marko druga prica.

Ne mozes da budes trener ako nemas tu sirinu i ako si seljak karakterno.

Pizon. Bosko. Milinkovic. Drulovic. Jednostavno kad ih slusas vidis nemaju taj deo.

Eno Radonja, vidi se da ima to da bude dobar trener.

Grof je meni iskreno covek seljacina, al malo se folira. On je iznad Boska i ovih. Ali opet tanko, mada ima harizmu da se dopadne, no to nije dovoljno.

Poslusajte ZOCa, eno ne eng fudbal Murinjo pola sata. Slusajte Marka ili Radonju. Jednostavno imaju tu sliku i viziju sta zele i to prenose. A ne forice i dodvoravanja.

Bice vam jebeno ako drzava ne pomogne. Ko zna de su se Terza i ovi zaduzili i kako.

Opet, imate tu decu, pamet u glavu i podrska za njih. Dobri stranci i domaci da im drze ledja, navijaci i to je to. Pa neka vas preteknemo, ali za dve, tri ili ne znam koliko godina da budete stabilni i imate sistem.
DON

Postby Karamazov » 28 May 2017, 14:53

Đurovski nije ni mogao nešto drastično promeniti.

Čovek sklon stočarskom sprdanju i sejač džibreskih fazona je napravio džumbus i otperjašio.

Potrebno je vreme da se sve to sredi, a vreme neće da nas čeka. Kvalifikacije su blizu.

Nagrajisali smo ga, biće potrebno dosta sreće da nešto uradimo.

Brine i ovo ponašanje Đurovskog.

Čovek koji je odigrao 509 utakmica za Zvezdu cvika od jednog seljobera i nikogovića Terzića.

Ono što iskreno misli, ne želi da kaže već govori ono što bi Terza želeo da čuje.

Još fali samo da Terza pronađe nekog tunjavog SD i može se raspištoljiti i u potpunosti zacariti.

DON wrote:
Brate, nisam ja huligan, sportista bio, sportista ostao. Bilo je svega u navijackom zivotu, davao, primao batine, bezao, jurio, padalo se i svasta, ali ja huligan nisam nikada bio u smislu da se bahatim ili lomim ili glumim nekog debila, napadam prvi i to. Jednostavno je tacno da furam svoj fazon, kome se svidja ok, kome ne, zabole me, kazem sta mislim, sta vidim vidim, postujem protivnika uvek, ljudi me znaju kao mangupa i pozitivnog lika i to je to.

Lele bre Don, pa kud si krenuo :biggrin: Šala jebo ga ti, ti si onaj pravi mangaš u pozitivnom smislu. :yes3:

Sa ostalim se slažem što si napisao. Nema se šta dodati.
Karamazov

Postby White Mamba » 28 May 2017, 14:56

Sudeci po onom sinoc, drzace se noktima za poziciju i kajmak koji ona nosi
Vucicu seceru !
mudrovsukilo wrote:salic > hernangomez :okk:

Zagorac>Miroslav
White Mamba

Postby DON » 28 May 2017, 15:15

Ok, sta znam sta ljudi misle, generalno i kad mi neko kaze huligani ja kazem da tako je, lepa vam je cerka i to.

Bice vam jebeno sa Terzinjom ko god da je trener. Sklonjena Coki struja, sklonjena Kokeza Grof struja, sad samo on.
DON

Postby Karamazov » 28 May 2017, 15:18

DON wrote:Ok, sta znam sta ljudi misle, generalno i kad mi neko kaze huligani ja kazem da tako je, lepa vam je cerka i to.

Bice vam jebeno sa Terzinjom ko god da je trener. Sklonjena Coki struja, sklonjena Kokeza Grof struja, sad samo on.

Pa znamo se, nismo od juče :biggrin: Taman posla da te smatram za nekog bahatog ludaka. Duvaj ga huliganu :biggrin:

Trener najverovatnije ostaje Đurovski.

Čekamo da vidimo ko će biti SD.
Karamazov

PreviousNext

Return to Fudbal