Informacije u vezi gostovanja FK Partizan u Bernu

Informacije u vezi gostovanja FK Partizan u Bernu

Postby Leon S.Kennedy » 05 Sep 2017, 19:20

Kao sto naslov teme kaze,ovde cu probati da iznesem sve informacije koje bi mogle da budu od koristi,ukoliko se neko odlucio da isprati nas fk na gostovanju u Svajcarskoj.

Da krenemo od najvaznijeg.
Karte za utakmicu mozete kupiti na sledecoj stranici:
https://www.eventimsports.de/ols/bscyb-onlineshop/de/europa-league/channel/shop/areaplan/venue/event/85054

Klikom na zutu ikonicu dobijate projekciju slobodnih mesta i klikom na neko od njih dobijete tacnu cenu.za kupovinu karte se morate registrovati i imati ili Vizu ili Mastercard,jer je placanje iskljucivo kreditnom karticom.Ukoliko se odlucite za ovaj vid kupovine,predlazem da u opcijama stiklirate da kartu stampate sami,jer na taj nacin ne postoji rizik da je ne dobijete na vreme,a pitanje je da li je uopste salju karte za Srbiju.
asi navijaci ce biti stacionirani na tribini B iza gola.Vrlo vazna informacija je da postoji organizovan odlazak na utakmicu iz Beograda,kao i da se odredjeni broj karata moze kupiti samo preko naseg kluba-navijaca(ne znam ko od njih ima te ulaznice).
Ukoliko neko ima vise informacija o moze slobodno da okaci na ovom topiku.

Sto se tice transporta do Svajcarske,za bus i kola ne znam ali avionom imate par varijanti.
Lowcost kompanije Wizzair i Airgermania lete za Memingen,Fridrichshaffen,Bazel i Cirih.
Prva dva grada su u Nemackoj,relativno blizu Svajcarske,Druga dva su u Svajcarskoj.Za aranzmane najbolje je da posetite njihove sajtove.

Ukoliko nekome treba prevoz u samoj Svajcarskoj,ja predlazem voz.Izuzetno su tacni,tako da mozete put da planirate bukvalno u minut
Ovde mozete da pogledate koliko kosataju i u koje vreme su polasci za Bern.
https://www.sbb.ch/de/
Jos da napomenem da kad ste u Bernu,obavezno negde pitate da li se placa gradski prevoz na vece utakmice.U St.Galenu je pravilo da je na vece utakmice prevoz do stadiona besplatan,ali za Bern ne mogu da tvrdim.

Ukoliko imate pitanja,slobodno pitajte ovde a ja cu se potruditi da odgovorim sto pre. :okk:
"Mi navijamo za Partizan prvo zato sto ga volimo a tek onda -zato sto je najbolji!"
„Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan“

Iliev da sto pre odjebe od Partizana
Leon S.Kennedy

Re: Informacije u vezi gostovanja FK Partizan u Bernu

Postby JNA » 05 Sep 2017, 20:57

Leon domaćin ... :okk:

Sto se tice transporta do Svajcarske,za bus i kola ne znam ali avionom imate par varijanti.

Što se tiče busa iz Bg, cena je 80 e,polazak planiran za 13-ti, povratak nakon utakmice, videh na fejsbuku informaciju o tome...

Prijave i plaćanja na predstojećoj utakmicu u Hramu.
JNA

Postby CikaZika » 05 Sep 2017, 22:52

2 pitanja.

Leone, postoji li mogucnost promene jezika? :D

Kako ide ovo sa stampanjem karata, hoce li mi oni dati karte u nekom pdf formatu, pa ja istampam, posto nemam stampac?

Koliko vidim ostalo je samo ovo tacno iza gola, ovi gore sektori su svi rasprodati.
“Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”

Podrska braci Vesely.24, Peskiru, Tajleru i vaterpolisti!
CikaZika

Postby medjutim » 05 Sep 2017, 23:07

Kolima planirajte preko Nemačke i Austrije, vremenski je slično kao preko Italije ali dosta jeftinije, a i na gorivu može da se uštedi.

Autobus: http://bogojevic-reisen.ch/

Alternativne zabavne varijante: voz do Budimpešte, pa Budimpešta-Cirih, posle nije problem.

Švajcarska je ubitačno skupa za srpske pojmove, ali dosta stvari može da se nađe po običnim supermarketima za prihvatljive pare - pre svega, solidno pivo za pola franka, ako naiđete na pravu akciju :D

Očekujte naše na svim tribinama, ne bi me iznenadilo ni da ih bude među Jangerima..
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
medjutim

Postby JNA » 05 Sep 2017, 23:30

Cena ovog busa je 19.800 ?
JNA

Postby Leon S.Kennedy » 06 Sep 2017, 04:59

Trazio sam opciju za menjanje jezika ali je ne nadjoh.
Sto se tice karata,oni je salju u nekom formatu za stampanje.Druga varijanta je da ti posalju kartu koja ostaje u telefonu,pa im se na ulazu pokaze samo kod iz mobilnog.

Sve sto je u boji na stadionu su slobodna mesta :biggrin:
"Mi navijamo za Partizan prvo zato sto ga volimo a tek onda -zato sto je najbolji!"
„Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan“

Iliev da sto pre odjebe od Partizana
Leon S.Kennedy

Postby CikaZika » 06 Sep 2017, 08:38

Je li ima neko iskustva sa ovim stampanjem karta, ima li sta bitno ili je tu vazan samo bar kod?

CikaZika

Postby enbidzi » 06 Sep 2017, 15:48

Taj sajt je mislim samo za kupce koji su iz Švajcarske, i da ne mogu da se kupe karte odavde.
064 820 80 42 čovek iz FK Partizan kome se možete obratiti, ispitati šta i kako i kupiti na stadionu našem.
enbidzi

Postby CikaZika » 06 Sep 2017, 18:54

Pa valjda oni ti posalju kartu na mail, mislim da ne rade dostavu, ali na mail salju.

Zvao sam ovaj broj, nisu se javljali, mozda je kasno sada, pa zato.

CikaZika

Postby medjutim » 07 Sep 2017, 09:55

Mogu da pošalju karte samo na adresu u Švajcarskoj ili Lihtenštajnu, ako imate nekog da vam pokupi i donese na utakmicu, ili ako ga sretnete usput..
Sačuvaj me bože srpskog junaštva, hrvatske kulture i legendi Partizana
medjutim

Postby enbidzi » 11 Sep 2017, 21:43

Prodajem dve karte za Sektor 12 cena 20e po karti, kupovina moguća samo sutra jer sutra uveče krećem ka švici.
Pm :D
enbidzi

Return to Fudbal