Evropsko prvenstvo u košarci 2019. (ž)

Re: Evropsko prvenstvo u košarci 2019. (ž)

Postby ИлићКапитен22 » 08 Jul 2019, 08:30

Проблем је што ће после Денде доћи неки Албијанић, Матић или неки трећи. А то су класни дебили за господина Денду.
Јер ја мрзим Алкатраз нананана
ИлићКапитен22

Postby Skafi » 08 Jul 2019, 12:19

Skafi

Postby Nikola » 08 Jul 2019, 20:36

ИлићКапитен22 wrote:Проблем је што ће после Денде доћи неки Албијанић, Матић или неки трећи. А то су класни дебили за господина Денду.

I uvek ce tako biti
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden

Sonja Petrovic - boginja kosarke!

Jedan je Gagi kapiten!
Nikola

Postby Nikola » 10 Jul 2019, 00:05

Zappa wrote:Kakav igrač je Sonja Petrović. :blue: Koliko talentovana , školovana košarkašica. Ženski Bodiroga.
Sa pravom ulazi u rang najboljih srpskih košarkašica svih vremena. Šteta zbog povreda i i stanja u srpskoj ženskoj reprezentaciji , pa ove medalje nisu došle ranije. A deluje i da je normalna osoba.

Ne da je normalna, ovo sto ti vidis nije ni pola osobe kakva je. Vec sam jednom rekao - devojka je blago.
Nisam joj drug, jednom sam je smorio na par minuta kad sam je sreo i to je. Em sto je kosarkasica, em je devojka cudo
I ovo sto je Ana rekla mi je drago, planiraju da igraju do jos jednog zlata, ako da Bog. Dogodine finale
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden

Jedan je Gagi kapiten!
Nikola

Postby tremi08 » 10 Jul 2019, 01:07

Sonja ce igrati dok bude igrala I Jelena, I obratno, one su spojeni sudovi :D. A Dabovic ce igrati sigurno do 2024. jer voli kosarku, igra kad hoce, ne zavisi joj zivot od toga, igra sto voli, para ima. Ona je ove godine kulirala od oktobra do marta bez ijednog meca, briga je. Tako da, ako Sonja bude zdrava, ja sve njih vidim I na OI 2024.

Jedini razlozi za povlacenje mogu biti povrede, ostavka Marine Maljkovic ili neka medalja na OI. Sjajna hemija je u timu, atmosfera samo takva, svaka devojka zna koliko vredi I svoj posao I ulogu u timu I nijedna nema veca ocekivanja od toga I zato je I doslo do uspeha. Kvalifikacije su nam brzo, za 6 meseci vec I ocekujemo lagani prolaz dalje.

I steta je da se ne iskoristi ovaj trend, Spanjolkama je pitanje da li ce sve igrati do 2024., a ove mladje su im katastrofa realno, tu nema igracica kalibra Xargay, Torrens, Nichols itd., Francuskinje ove mladje su nista posebno, kad im se povuku Miyem I Gruda bice bas u problem, dok otsale ekipe nisu na nasem nivou, a mi cemo dobiti bar jos jednu jako dobru igracicu (Mitrovic ili Raca), I svakako ce I Crvendakic I Stankovic biti sve bolje. Sa takvim timom I uz Marinu, mi cemo biti uvek favoriti za medalje.
tremi08

Postby Foteljas » 10 Jul 2019, 09:41

Ne bih bio toliko siguran da ce nase glavne igracice toliko dugo biti na sceni.
Sonja je za danasnji Zurnal otkrila da se udaje za par dana i da "nece nastupiti u novembarskom prozoru kvalifikacija za naredno EP, jer je red da mladje dobiju sansu". Za Danas kaze "da bi potencijalnim plasmanom mi starije (ona, Dabovic, Bruks, Jovanovic) zaokruzile jednu fenomenalnu pricu u reprezentativnom dresu".
Dakle, pitanje je sta ce biti posle Tokija, pogotovu ako se tamo uzme neka medalja sto tremi08 kaze.
Foteljas

Postby Nikola » 11 Jul 2019, 09:47

Cura dosla sa infuzije, dan pre operacije (ili je vadila krv, koga briga u tom smislu) :blue: :blue: :blue: :blue:
Samo se sto pre oporavi

Jedan je Gagi kapiten!
Nikola

Postby grobar_Zvornik » 11 Jul 2019, 11:37

Не бих да кварим, али је МД поново пљувала по Марини...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

27 ГОДИНА ПОНОСНА И СЛАВНА!
grobar_Zvornik

Postby Foteljas » 11 Jul 2019, 11:59

Ljubomora je opaka bolest... :roll:
Foteljas

Postby tremi08 » 11 Jul 2019, 12:47

Milica bi sigurno ginula da je u timu I ukrala mnogo lopti, ne sumnjam u to, ali bi pokvarila ovakvu sjajnu atmosferu koju smo imali, pre svega jer je u sukobu sa Sonjom.

Sad su glavne perjanice tima ona sjajna generacija koju smo imali na juniorskim prventsvima pre 12,13g. - Sonja, Ana, Maja, Miljana...
tremi08

Previous

Return to Košarka