Board index Fudbal Svetski i evropski fudbal

Italijanska liga

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby irriducibili » 16 Mar 2015, 23:23

:prcprcprc:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Pit Bull » 16 Mar 2015, 23:27

Na koga se ovo odnosi, Laciovu dominaciju ili Rominu propast :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby irriducibili » 16 Mar 2015, 23:36

Pit Bull wrote:Na koga se ovo odnosi, Laciovu dominaciju ili Rominu propast :D

Te stvari su medjusobno povezane... :beyond:

Gde bi mi sad bili da se Felipe nije glupo povredio. S druge strane, sumnjam da cemo ga jos dugo gledati u nasem dresu... :crybaby:

Kao slag na tortu je Sampdorija dokazala da nije sve u novcu... :juhu:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Pit Bull » 18 Mar 2015, 03:24

1. Juventus/64/
2. Roma /50/
3. Lacio /49/
---------------------
4. Napoli /46/
5. Fiorentina /45/
6. Sampdoria /45/
---------------------
...
17. Atalanta /25/
18. Kaljari /21/
19. Cezena /21/
20. Parma /9/
---------------------

Mislim da je dosta stvari jasno barem oko pitanja ko ce u Evropu generalno. Uzimajuci u obzir da su u kupu ostali Juve,Lacio,Napoli i Fiorentina jasno je da ce 4,5 i 6 ici u LE a sledeci pratilac Djenova je na 8 bodova iza pa se mogu svoditi neki racuni.


Inter i Milan su imali definitivno najgoru sezonu unazad 20 godina, Inter jos goru nego lani, Milan isto i cini se da se ni naredne sezone nece mnogo promeniti. Berluskoni definitivno nece iskesirati 20 miliona za neko pojacanje, kamoli vise, Tohir ce opet da dovodi igrace za 10-15m i da pravi ekipu kojoj je krajnji domet 6a pozicija.

Djenova,Torino i Palermo stvarno solidne sezone, Djenova i dalje moze da dokaci sestu poziciju ali trebace im serija pobeda ali generalno su ostavili odlican utisak. Torino da je imao bolji start sezone bio bi u 6 sigurno trenutno dok je Palermo isto dosta pao ali oni ce da inkasiraju mnogo para od Dibale i imace lepu podlogu Zamparini da sastavi stabilan tim za naredne godine koji nece doci u situaciju da se bori za opstanak.

Udineze napravio neku rekonstrukciju, videcemo, sledece sezone se ocekuje definitvno bolji rezultat, Sasuolo isto odlicna sezona uzimajuci u obzir da borba za opstanak se nije dovodila u pitanje. Verona,Empoli i Kjevo za sada stabilno ako ne iskomplikuju nesto do kraja.
Sto se ovih dole tice, ja sam vec rekao da je po mom misljenju Cezena u najboljoj formi i ako kojim slucajem pobede Romu za vikend, mislim da ce oni biti ti koji ce opstati u ligi. Atalantu ce kostati otpustanje Kolantuona...

Gore je sve otvoreno, Roma je propala ove sezone a i navijaci su pokazali po meni dosta nekorektnosti. Cinjenica je da Roma ne moze da se sastavi jos od Kupa Nacija i odlaska Zervinja ali ova "bajka" od 2 sezone ce verovatno da stane na kraju ove. 20 kola su izgledali odlicno, bili u trci za titulu i uspeli su skoro pa sve prosuti. Jos su tu ali morace da pocnu da pobedjuju. Lacio igra strasan fudbal, najbolji posle Juventusa trenutno. Fiorentinu su dobili 4:0 a moglo je biti i ubedljivije, Torino rutinski odradili na kraju meca i njima je mnogo vazno da dobiju Veronu sad za vikend i da dobiju jos barem 2-3 meca jer u poslednja 4 kola igraju sa Interom,Napolijem,Romom i Sampdorijom. Tu ce biti prosipanja sigurno i ako ne udju u poslednja 4 kola sa druge pozicije i sa odredjenom zalihom bodova nece biti u 3.

Napoli igra ocajno na gostovanjima ove sezone, a ne ide im na ruku sto su i dalje u Evropi i morace i dalje da igraju 2 sedmicno. Videcemo, kvalitet kao i Roma defitivno imaju ali morace igru da podignu na mnogo veci nivo.
U Fiorentinu najmanje verujem, cak manje od Sampdorije, jednostavno nemaju mentalitet pobednika.

Sto se Sampe tice, oni su sok sezone, ekipa kojoj su prognozirali max. neka tamo 12-13 pozicija, Mihajlovic ih je doveo u situaciju da u zadnjih 10 kola jure Ligu Sampiona jbt u konkurenciji Napolija,Rome,Lacija,Fiorentine,Milana,Intera...
Muriel je pokazao klasu, Eto ce da odradi posao, Eder igra i dalje odlicno, ako dobiju Inter sada za vikend nastace opsta zbrka i u potpunosti se ukljucuju u borbu za trecu poziciju. A i imaju olaksanje u odnosu na sve ispred sebe, nemaju pritisak rezultata...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Pit Bull » 22 Mar 2015, 00:57

Milanovi navijaci bojkotovali mec sa Kaljarijem, tako da su simbolicne poruke stajale na juznoj tribini...

Image

Milan je inace slavio 3:1...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Pit Bull » 24 Mar 2015, 03:06

Vodim ja monolog na temi, lepo bi bilo da jos neko nesto napise :D


Sinoc Napoli dozivio debakl, 1:1 na San Paolu protiv Atalante i to izvuceno na kraju, Benitez iskljucen pred kraj meca, po meni gol Pinilje totalno neregularan.

Roma po meni "neocekivano" konacno dobila, pobegose Napoliju a sledece kolo upravo protiv njih na Olimpiku igraju.

Sampdorija dobila Inter, 4-a vezana pobeda i po meni overena Evropa, videcemo sta ce napraviti u Firenci, ni bod ne bi bio los dok Lacio recimo sledece kolo igra protiv Kaljarija na Sardiniji, i njima je tu bod dovoljan, tri bi bila potpuna premija.

Dole se nista nije promenilo, Kaljari i Cezena uz Parmu i dalje putuju ka B...


U B Karpi na 10 kola do kraja ima 10 bodova ispred treceg na tabeli, cista situacija za ulazak u A... Bolonja ima bod ispred Vicence, dva ispred Frozionena, navijam da Bolonja ispadne, ako Vicenca udje bice ludnica mada ni Frozinone nije los.
Livorno tek osmi, bilo bi lepo da ispadnu iz 8, da Perudja tu upadne u PO. Avelino se dobro drzi kao i Bjelicina Spezia.

Bresi oduzeto 6 bodova i cini se da ce u C a i Katanija ce po ugledu na Novari u 2 sezone da dogura od A do C...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Unexpected » 24 Mar 2015, 11:52

Pit Bull wrote:Vodim ja monolog na temi, lepo bi bilo da jos neko nesto napise :D

Ukinuli Arenu 2,3,4... :beyond:
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Tufi » 24 Mar 2015, 14:43

User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Pit Bull » 27 Mar 2015, 16:51

:blue:

▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby rabesandratana » 04 Apr 2015, 12:27

Prilicno zanimljivo poluvreme na polupraznom Olimpiku, Roma vodi protiv Napulja 1:0 golom Pjanica, dosta tempa, trcanja, , par prilika za obe strane, Rimljani jednu iskoristili Napolitanci svoje nisu.

Irr ce verovatno kukati za nedosudjeni penaltik za Napoli, sudija procenio da je lopta bila napucana.
Vucicu pederu ne damo ti titulu !

Dacha
Deda
NBG
Cuburac i cerka
Dexi
Angus Young
Don i kum
Jedno ime
Chinaski
User avatar
rabesandratana
 
Posts: 10866
Joined: 27 Nov 2011, 15:43

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Pit Bull » 04 Apr 2015, 13:01

Napoli je bas ugasio sa sansama za LS ako Lacio danas dobije Kaljari...
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Pit Bull » 04 Apr 2015, 15:28

Gde je Irri sada :question: 2 penala svirana Laciju :D
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Pit Bull » 04 Apr 2015, 19:01

Kakva majstorija Salaha :blue: :blue: :blue:
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58243
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby Angus Young » 04 Apr 2015, 20:46

Sta su svirali kao indirekt empoliju :laugh:

1-0 za juventus
nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19606
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Serie A & Coppa Italia

Postby irriducibili » 04 Apr 2015, 22:25

Pit Bull wrote:Gde je Irri sada :question: 2 penala svirana Laciju :D

Da li je moglo biti ociglednije? Bas kao sto je bio ocigledan i onaj (naravno) nedosudjeni za Napoli, koji bi mec u Rimu odveo u zeljeni remi. Gazimo uprkos Lotitu...
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

PreviousNext

Return to Svetski i evropski fudbal

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests