Board index Tenis Teniski miks

PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Monsieur Poirot » 23 Mar 2011, 01:46

Ovde cemo se dogovarati oko izgleda teniskog dela foruma..
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby vicharhcp » 23 Mar 2011, 12:19

Evo, ja se javljam da u topicu Srpski teniseri ovih dana otvorim teme za Noleta, Viktora i Janka. Ne znam da li da otvaramo teme za Bozoljca i Zimonjića. Ako mislite da treba, mogu i za to da napravim uvodne tekstove.

Za ostale tenisere neka svako otvara prema svojim navijačkim sklonostima. Ja sam navijač Rafe Nadala i, naravno, naših momaka, pa ne bi bilo zgodno da ja otvaram teme za ostale tenisere, pošto bi to izgledalo kao da pravim uvod za neku temu o Crvenoj Zvezdi, a to baš i ne ide uz mene, jednostavno nemam dovoljno informacija da bi napravila kvalitetne uvode.

Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome da napravimo temu "turniri" i da u okviru te teme otvaramo pojedinačne turnire. Da, biće mnogo klikova da se dođe do željene teme, ali mislim da će u budućnosti biti preglednije, pošto ima mnogo turnira.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby AirBall » 23 Mar 2011, 12:25

Slobodno otvori temu za sve ono za sta mislis da mozes da odradis... I hvala ti puno zbog ulozenog truda...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Monsieur Poirot » 23 Mar 2011, 14:50

vicharhcp wrote:
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome da napravimo temu "turniri" i da u okviru te teme otvaramo pojedinačne turnire. Da, biće mnogo klikova da se dođe do željene teme, ali mislim da će u budućnosti biti preglednije, pošto ima mnogo turnira.


Mislis na subforum "turniri"? To bi onda admini morali da srede.. Ako mislis samo na jednu temu u okviru muskog ili zenskog tenisa, ja bih recimo da otvorimo jednu temu za atp 500 i jednu za atp250(ili mozda jednu za obe kategorije), a da svaki masters i slem dobije svoju temu.
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby vicharhcp » 23 Mar 2011, 15:37

Monsieur Poirot wrote:
vicharhcp wrote:
Ne znam kakvo je vaše mišljenje o tome da napravimo temu "turniri" i da u okviru te teme otvaramo pojedinačne turnire. Da, biće mnogo klikova da se dođe do željene teme, ali mislim da će u budućnosti biti preglednije, pošto ima mnogo turnira.


Mislis na subforum "turniri"? To bi onda admini morali da srede.. Ako mislis samo na jednu temu u okviru muskog ili zenskog tenisa, ja bih recimo da otvorimo jednu temu za atp 500 i jednu za atp250(ili mozda jednu za obe kategorije), a da svaki masters i slem dobije svoju temu.


Pa tako nekako. Sada imamo otvorena samo dva turnira, tako da je sada ok, sve je pregledno, ali je tek početak sezone. Uskoro će to da se nagomila, a više nećemo ulaziti u stare turnire.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Panta » 24 Mar 2011, 23:44

@ Poaro

Mislim da bi bilo dobro da se otvori topik za diskusiju o svim teniserima, a van topika posvecenim njima.

Na tom opstem bi se moglo polemisati o njihovim manama, zbog cega nikad nece ostvariti ovo ili ono, dok bi fan topici bili posveceni njihovom glorifikovanju :) .

Inace, saglasan sam sa predlogom da svaki masters i GS imaju poseban topik, a ostali turniri mogu na jedan.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Monsieur Poirot » 25 Mar 2011, 00:34

Slazem se apsolutno, ajde ti otvori, taman imam da ti nesto kazemo Rodiku :P

Ili da preformulisem, ako ne otvoris topik, I'll give you a WARNING :lol:
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Monsieur Poirot » 25 Mar 2011, 13:16

Kolege forumasi, imam predlog za jednu tenisku igricu koja bi nam boravak ovde ucinila interesantnijim, ali mi je potrebna malo veca -kriticna masa-, barem nekih 7-8 forumasa koji bi svakodnevno za vreme trajanja turnira mogli da izdvoje nekih 5-10 minuta do pocetka meceva tog dana. Sacekacu neko vreme da vidim da li ima interesenata, pa cu vam onda objasniti o cemu se radi..
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby ZvezdaIznadSvega » 25 Mar 2011, 15:27

Evo ja se prijavljujem za "kriticnu masu". Nisam preterano krupan (bivsi fudbaler) al' sam zato "tehnicar"... :lol:
User avatar
ZvezdaIznadSvega
 
Posts: 208
Joined: 17 Mar 2011, 18:26
Location: Novi Sad

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Felipao » 25 Mar 2011, 15:29

Evo prijavljujem se i ja mada sam za tenis duduk.Cu uzimam tipove od buraza kad budem u prilici,on je zaludjen tenisom...
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Panta » 25 Mar 2011, 15:43

Ako ne zahteva puno rada ( :lol: ), i ja cu.
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Monsieur Poirot » 25 Mar 2011, 16:09

Evo da krenem polako sa objasnjavanjem; ideju sam dobio na MTF-u, igrica se zove Suicide tennis.. Koncept je ovakav:

1.Svakog dana pre pocetka meceva izaberete jednog igraca za kojeg smatrate da ce ici dalje

2.Ukoliko pogodite da ce pobediti, idete dalje, ukoliko promasite, eliminisani ste(suicide :D )-dakle, mozda ucestvujete samo jednog dana :D

3.Jednog igraca mozete izabrati samo jednom na turniru, dakle nemojte odmah favorite stavljati na pocetku jer ako dodjete do zavrsnice turnira, nece vam preostati veliki izbor igraca

Bodovni saldo(ako krenemo sutra recimo)

Losing Pick on Day 1: 25
Losing Pick on Day 2: 45
Losing Pick on Day 3: 90
Losing Pick on Day 4: 180
Losing Pick on Day 5: 250
Losing Pick on Day 6: 360
Losing Pick on Day 7(tog dana su polufinala u Majamiju i to je poslednji dan nase igrice): 600
Winning the title: 1000


Ja cu u prvom postu u eventualnoj temi azurirati vase tipove, odnosno igrace koje ste "potrosili"

Mislim da nije komplikovano, a deluje mi zanimljivo, kazem samo je potrebno svakog dana pre pocetka meceva da se odlucite za jednog igraca ciji vam je trijumf najizgledniji, ali kojeg kasnije necete moci da koristite.. U zavisnosti kojeg dana promasite vas tip i ispadnete, toliko dobijate bodova, ali ovo je samo proba, pa cemo da vidimo kako ce sve ovo izgledati.

Sta kazete?
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby ZvezdaIznadSvega » 25 Mar 2011, 16:12

Moze, pretpostavio sam da je ovo... Necemo stici za danas ali sutra obavezno. :clap: Oduzima vrlo malo vremena a uzasno je zanimljivo.
User avatar
ZvezdaIznadSvega
 
Posts: 208
Joined: 17 Mar 2011, 18:26
Location: Novi Sad

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Felipao » 25 Mar 2011, 16:33

Monsieur Poirot wrote:Evo da krenem polako sa objasnjavanjem; ideju sam dobio na MTF-u, igrica se zove Suicide tennis


Ovo igra moj buraz,samo na wtf-u :D Nije bash da oduzima malo vremena,morash dosta dobro da analizirash zreb jer ne mozesh da upotrebljavash istog igracha 2 puta...Ali dobra fora nema sta...
User avatar
Felipao
 
Posts: 10971
Joined: 15 Mar 2011, 22:46
Location: OBR

Re: PDF Tenis-dogovori, pitanja, odgovori

Postby Monsieur Poirot » 25 Mar 2011, 16:39

Pain wrote:
Monsieur Poirot wrote:Evo da krenem polako sa objasnjavanjem; ideju sam dobio na MTF-u, igrica se zove Suicide tennis


Ovo igra moj buraz,samo na wtf-u :D Nije bash da oduzima malo vremena,morash dosta dobro da analizirash zreb jer ne mozesh da upotrebljavash istog igracha 2 puta...Ali dobra fora nema sta...


Pa dobro, necemo se sad mnogo udubljivati, cisto da se malo poigramo i ovde; jednostavno, odigras u nekom danu igraca za kojeg smatras da nece mnogo dalje od sledece runde dogurati i to je to.. Nemoj da prepisujes od brata :D

Ajde ljudi, javljajte se, dok se ne javi barem sedmoro, ne pocinjemo :clap:
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Next

Return to Teniski miks

Who is online

Users browsing this forum: Bytespider [Bot] and 19 guests