Board index Tenis Teniski miks

Vesti i aktuelnosti sa tour-a

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby Gama » 09 Jun 2011, 13:16

Fascinantno mi je kako je familija Federer i dalje gladna uspeha, nije Fed sam u tome :nene:. Pa to je bilo sveopste veselje posle pobede nad Noletom.
His father Robert, passed around beers. His mother, Lynette, talked happily about all the people who were wrong about her son’s career slide.

Nisam ocekivala to od mame i tate posle svega sto je osvojio :so:. Zamenili uloge Fed i Nole(Nole sa AO '08), kralj je mrtav, ziveo kralj :laugh:.
Mada mi i govori koliko je izgubio samopouzdanje. Ma definitivno prolazi njegovo vreme :tenis:.
http://www.nytimes.com/2011/06/04/sports/tennis/from-federers-supporters-cheers-and-i-told-you-sos.html?_r=4&ref=tennis
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby M.S. » 09 Jun 2011, 13:28

Daleko od toga da je troglavo čudovište.

Ne znam da li Federerovo vreme prolazi , ili dolazi i prolazi u ciklusima. Očito je još dovoljno dobar da stiže u završnice, osujećuje pokojeg favorita koji deluje izglednije od njega u datom momentu isl. Jedino što ne vidim kao izgledno je da dobija Nadala, osobito ne na slemovima. Ta priča je završena. Moraće da traži šansu u drugim igračima i Rafinom kiksu. Kiks ove godine nije došao ni njemu ni Novaku u meri koja im je potrebna. Videćemo na Vimbiju, Fedal finale se opet pomalja kao realan scenario. Nažalost.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby ivana23 » 09 Jun 2011, 13:48

https://twitter.com/#!/lynnbaba
@lynnbaba
Lynn Barber
why did no one warn me that being rude about Rafa Nadal is like being rude about prophet Mohammed? Terrifying hate mail from his worshippers

- http://blogs.guardian.co.uk/arts/author/lynn_barber/profile.html
User avatar
ivana23
 
Posts: 1280
Joined: 05 Jun 2011, 13:57
Location: Beograd

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby Milutinov Tata » 09 Jun 2011, 14:30

M.S. wrote:Daleko od toga da je troglavo čudovište.

Ne znam da li Federerovo vreme prolazi , ili dolazi i prolazi u ciklusima. Očito je još dovoljno dobar da stiže u završnice, osujećuje pokojeg favorita koji deluje izglednije od njega u datom momentu isl. Jedino što ne vidim kao izgledno je da dobija Nadala, osobito ne na slemovima. Ta priča je završena. Moraće da traži šansu u drugim igračima i Rafinom kiksu. Kiks ove godine nije došao ni njemu ni Novaku u meri koja im je potrebna. Videćemo na Vimbiju, Fedal finale se opet pomalja kao realan scenario. Nažalost.


I ovde si pocela da jinxujes :biggrin:
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29706
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby M.S. » 09 Jun 2011, 17:05

još niste ukapirali da ja ne jinxujem, već ustajem na lošu nogu :waiting: , a i da jinxujem do sada bih odustala posle onog žestokog fejla sa RG-om :colera: .

nekako sam blizu Pilićevog stava da su se ova dvojica raspomamila baš uoči Vimbija. kad pridodam da će kurtoazan žreb da ga pošalje Federeru, šta reći... ili će ipak primeniti onu tvoju taktiku da olakšaju Mareju. to bi mnogo doprinelo našoj stvari.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby georgina » 09 Jun 2011, 17:10

M.S. wrote:nekako sam blizu Pilićevog stava da su se ova dvojica raspomamila baš uoči Vimbija. kad pridodam da će kurtoazan žreb da ga pošalje Federeru, šta reći... ili će ipak primeniti onu tvoju taktiku da olakšaju Mareju. to bi mnogo doprinelo našoj stvari.

ja sam jako oprezna glede zreba.

na rg (posle onog sf rima) smo se nadali fedu, samo da izbegne makija a ispalo je kako je ispalo. fed azdaja a maki raspad. sad se plasim da bi neki raspomamljeni maki, nosen domacim navijacima, bio mozda i gora varijanta.
kakogod, ne sumnjam da ce maki ako bude kod nadala ili ispasti rano ili se skrsiti (daleko bilo) a ako bude kod nokija, eto njega zdravog, pravog i napaljenog u sf :confused:
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby Maki » 09 Jun 2011, 17:20

Aj da se opustimo malo i da ne razmisljamo(a istovremeno i ne nerviramo) oko zreba dok ga ne vidimo.
Finale RG je bilo miljama i miljama daleko od onog atomskog tenisa sto su odigrali Nole i matori u polufinalu.Po stoti put,Federer takvu igru vise nikad nece ponoviti(u to sam sigurna,jer je ono izgledalo kao na video igrici),Rafa ga je dobio u finalu iskljucivo zato sto je ovaj debil i to je to.Nikakav pomak u igri nemaju njih dvojica.Odrao bi ga Nokica u finalu laganih 3:0 i budite sigurni da je Nadal toga svestan.
Nole ako bude igrao kao do sad,bez sumnje je glavni favorit za osvajanje Wimldona,ja tu nemam dilemu.A uglavnom sam skepticna i plasljiva od Goce i M.S. zajedno,pa vi vidite. :laugh:

Nole najtrazeniji na "Guglu"

http://sportservis.pressonline.rs/wsw/i ... 9&ni=23236
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby Goca_64 » 09 Jun 2011, 17:23

Maki wrote:Nole ako bude igrao kao do sad,bez sumnje je glavni favorit za osvajanje Wimldona,ja tu nemam dilemu.A uglavnom sam skepticna i plasljiva od Goce i M.S. zajedno,pa vi vidite. :laugh:


Dajem sad sve od sebe da ti verujem, ali :jebiga: , skepsa je moje drugo ime ovih dana :crybaby:
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby M.S. » 09 Jun 2011, 17:26

Goco, ja tebe više volim kad si skeptična. Sećaš se kako je bilo kad si mi rekla da je RG titula u džepu :colera: . Ti i Nadalova kukumavka oslabile su moje jinx i kalimero moći i dovele su do onog ishoda :sad2: .
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby Goca_64 » 09 Jun 2011, 17:33

M.S. wrote:Goco, ja tebe više volim kad si skeptična. Sećaš se kako je bilo kad si mi rekla da je RG titula u džepu :colera: . Ti i Nadalova kukumavka oslabile su moje jinx i kalimero moći i dovele su do onog ishoda :sad2: .

:+1:
Ma ima da kukumavcim, ako treba do sudnjeg dana :sad2: :crybaby: ...
Sad mi krivo sto sam se isprosipala za RG... ali bila sam tako uverena za tu sljaku :facepalm:
Do Wimbija necu ni smajli koji se osmehuje da okacim, sve ima da kukam i da padam u bedak ako ce to pomoci :cmizdr:
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby M.S. » 09 Jun 2011, 17:35

Normalno da će pomoći. Ja preventivno kukam pre žreba, u toku žreba, posle žreba i uoči svakog kola. Iz nekog razloga sam se opustila pred meč sa Federerom i ishod svi znamo.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby georgina » 09 Jun 2011, 17:37

M.S. wrote:Normalno da će pomoći. Ja preventivno kukam pre žreba, u toku žreba, posle žreba i uoči svakog kola. Iz nekog razloga sam se opustila pred meč sa Federerom i ishod svi znamo.

da znas da sam ja to primetila i malo se cudila, al' onda odlucila da se i sama kao okurazim :tap:
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby M.S. » 09 Jun 2011, 17:38

Čudila sam se i ja sama sebi, golicala se i ubeđivala da se zabrinem, ali nije mi išlo-kao kad ti se užasno spava a ne možeš da zaspiš. Čista dijabolika.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby AirBall » 09 Jun 2011, 17:45

Soderling ne igra protiv Srbije u Davis Cupu...

http://www.index.hr/sport/clanak/soderl ... 55969.aspx
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Vesti i aktuelnosti

Postby M.S. » 09 Jun 2011, 17:48

Super, znači i mi možemo bez Novaka. Tata se brinuo bez veze.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

PreviousNext

Return to Teniski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests