Board index Tenis Teniski miks

Teniski komentatori

Re: Teniski komentatori

Postby Hezonja » 25 Jan 2013, 16:31

Danas...''MArejev drugi servis je bio u stilu Karoline Voznijacki''..Najvise me kod njih nervira sto recimo na 4:0 u lupam 2.setu kazu i ovaj set je zavrsen.I svaki put proglase pobednika par gemova pre kraja.
Hezonja
 
Posts: 15234
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Teniski komentatori

Postby alcesta » 25 Jan 2013, 16:43

Banjac ima u zadnje vreme običaj na kraju gema da kaže "sve je gotovo" i to mi sve više ide na živce. Tim pre kad je jasno da je mislio na taj gem, a negde je sredina meča.
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Teniski komentatori

Postby Sony » 27 Jan 2013, 14:46

Banjac na Viskovom profilu na FB, u komentarima:

Da budem potpuno iskren i demistifikujem neke činjenice kada je u pitanju "pristrasnost"...britanski komentatori, namerno neću reći engleski, u toku teniskih mečeva otvoreno navijaju za Marija, tako je oduvek, a to je godinama radio i Šveđanin MV, sve do jutros...ES ima "kodeks" ponašanja, ali, ako britanci na OI ili GS mogu otvoreno da navijaju za svoje, zašto mi ne smemo? Ja nisam ničiji navijač, ali sam to prošle godine svesno i namerno uradio jer me nerviraju "dvostruki standardi", makar i po cenu suspenzije...svidelo se to nekome ili ne - meni je savest čista. Ne volim kolege prenemagače i folere koji su navodno "neutralni", veliki "profesionalci". ma nemojte meni te fore, čak i u pojedinačnim sportovima poput tenisa? Mene kritika ne opterećuje, naprotiv, korisna mi je. Ali, vređanje mi nije jasno, posebno TV "kritičara" koji ne bi umeli da spoje tri prosto-proširene rečenice pred mikrofonom. Da ne govorim o sportovima koji traju u kontinuitetu 4 ili 5 sati. Hvala svima na pažnji, Viško cimeru - okoristih se tvojom "lajnom"...daj komad slave kriptonašu jedan :)))
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Teniski komentatori

Postby harper lee » 27 Jan 2013, 14:51

Koliko god da nase teniske komentatore, osim Viska i Pralice, ne vredi slusati ovo sa pristrasnoscu britanskih komentatora je ziva istina. Nesto vestije to oni kriju ali ne dovoljno vesto, tako da to jos ispadne ogavnije nego da direktno navijaju.
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Teniski komentatori

Postby Liv » 27 Jan 2013, 14:57

Ja uopste nisam primetila da "kriju" niti vidim zasto bi? Trebalo bi da kriju da ne navijaju za svog (kao sto mi imamo primere zaludjenika za Feda).
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Teniski komentatori

Postby harper lee » 27 Jan 2013, 15:02

Liv wrote:Ja uopste nisam primetila da "kriju" niti vidim zasto bi? Trebalo bi da kriju da ne navijaju za svog (kao sto mi imamo primere zaludjenika za Feda).


Dobro, mozda je "kriju" preteska rec. Recimo da se uzdrzavaju od otvorenog pokazivanja naklonosti.
Ignorisem te k'o Vucic poplavu.
User avatar
harper lee
 
Posts: 14014
Joined: 13 Aug 2011, 17:51

Re: Teniski komentatori

Postby Liv » 28 Jan 2013, 09:33

Ma gde se uzdrzavaju :D nego nisu sigurni da li su napokon resili da ga vole il se jos neckaju. Da je dobio AO ta dilema bi bila resena. Ovako cekamo neku novu titulu.

S druge strane Rusedski recimo tako otvoreno navija za Novaka da i meni pored tva bude neprijatno. :D
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Teniski komentatori

Postby alcesta » 07 Feb 2013, 00:15

Nije tenis, ali ne mogu da odolim, zacenila sam se...

:jumpall: Oko moje plavo! :blue: :lol: :lol: :lol:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Teniski komentatori

Postby alcesta » 03 Mar 2013, 14:26

Džankić me je sinoć toliko iznervirao da sam se potpuno razbudila do kraja meča :roll:
Prvo davljenje pola sata sa statistikom, sve uz konstataciju "brzo ću, nema smisla da sad o ovome razglabamo, nego ću vas pustiti da uživate u meču, samo još ovo da kažem" i nikako da završi :sakaosto:
Onda je sigurno 20 puta ponovio u 1. setu kako je ovo SASVIM neočekivano a do kraja meča je pričao kao da je Ferer onaj koji ima 11 slemova a Rafa jedan masters :tap: ovo je bilo još gore nego kad je Conga igrao :laugh:

Inače, Novosti opet briljiraju :roll:

Ipak, forsiranje dubokih lopti i izuzetno agresivna igra predstavljalo je ubitačan ritam koji Berdih nije mogao da izdrži više od 45 minuta, što je znao i Đoković, pa je strpljivo čekao na svoju šansu. Naizgled pasivan u početku, ali zapravo je bio samo taktičan, što se i pokazalo u nastavku

Može li neko ovome da objasni šta znači taktičan? Ovo mu nije prvi put :crybaby:
Btw, neki dan je u papirnom izdanju izašlo kako su se Nadal i Federer pridružili borbi protiv antidopinga :lol:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Teniski komentatori

Postby Gama » 03 Mar 2013, 14:42

Bas si uzivala nocas :biggrin: , sve biser do bisera.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Teniski komentatori

Postby alcesta » 13 Mar 2013, 13:43

Ne mogu da verujem šta je sve Viško napričao sinoć :tap: na momente sam se pitala je li drmnuo neku ljutu :biggrin:

Posle raspada Dimitrova razvio je teoriju kako je verovatno Grigor slab u glavi zato što voli žene:
"Priča se da je u vezi sa Šarapovom, a ranije je navodno bio sa Serenom Vilijams: znači, ne bira".

:krsti: :tap: :lol: nisam mogla ušima da verujem :huh:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Teniski komentatori

Postby Starsica » 13 Mar 2013, 15:18

A, znaci, to je rekao :lollol: Mislim da je Visko odavno popustio.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Teniski komentatori

Postby alcesta » 13 Mar 2013, 17:12

Jeste, što je stvarno šteta.
Inače, stvarno mi ga je bilo žao pre toga kad je prenosio Mašin meč :D toliko je jadnik izlomio jezik na Aruabarenu da je na kraju rekao "odsad je zovem samo Lara" :lol: bilo mi čudno kako se ranije nije setio :biggrin:

Prava je sreća za komentatore što Tajland nema vrhunske tenisere, šta bi tek onda radili :biggrin:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Teniski komentatori

Postby alcesta » 18 Mar 2013, 15:26

Viško je u nekoliko prenosa ponovio da su Rafa i Delpo igrali egzibiciju u Los Anđelesu, i to u Medison Skver Gardenu :roll:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Teniski komentatori

Postby alcesta » 30 Apr 2013, 19:41

I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

PreviousNext

Return to Teniski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests