Board index Tenis Teniski miks

Teniski komentatori

Re: Teniski komentatori

Postby alcesta » 22 Jun 2011, 00:49

Ja zato nemam B92, odnosno zamrače nam pošto i domaća TV IN prenosi (a prenose do 7, onda idu vesti a posle toga turska serija :tap: ).
Na SK su standardni komentatori, mislim 3-4 njih kao i uvek, u emisiji u studiju uglavnom Višković i Pralica što sam dosad uhvatila, a vodi Dragana Kosjerina koja je slatka ko šećer pa im čovek zbog nje i oprosti neke gluposti. :D (Višku bi dobro došao frizer, btw.)
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Teniski komentatori

Postby M.S. » 22 Jun 2011, 07:18

Maki wrote:Pa dobro sta ocekujete od Saranovica i Djordjevica kad njih dvojica nemaju veze sa tenisom.To se zna a i sami su priznali tokom jedne emisije dok je trajao masters u Madridu i salili se na taj odnosno svoj racun.Ne znam, meni su simpaticni skroz.

Boskovic i Vujicin su druga pesma.To je njihov posao,i normalno je da ce oni najbolje i naprofesionalnije o tenisu da pricaju.


Ja očekujem da na zakazani teniski TV randevu dođu informisani ljudi, a ne da svaki naš forumaš zna o tenisu više od onog ko za to prima platu.

Nemam pojma ko su ni Šaranović ni Đorđević, ali ako ne znaju tenis, neka se drže podalje.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Teniski komentatori

Postby Sony » 22 Jun 2011, 10:28

Saranovic i Djordjevic su dvojica od trojice ljudi koji se pojavljuju u studiju Vimbldon, voditelji na B92, tj, sportski komentatori. Kako ne znas...?

@ Alcesta

Jel' Sofro prenosi i dalje sa uzarenim glasom? Kakav je to lik...milion informacija u jednoj sekundi....

Npr: '' Iii, prebacujemo se na teren 4 ( sa naglaskom na 4), gdje Pironkova ne da...ne da brejk....je li moguuuuceee''

:D :D :D
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Teniski komentatori

Postby M.S. » 22 Jun 2011, 10:50

Pa ne znam, poznata su mi imena, ali ja već godinama prepoznajem samo Viškovića, za ostale sam postala autistična. Eventualno sam počela da slušam pomnije Pralicu, a i Pešikan se istakao u drugom smislu bez konkurencije. Ostali su mi prosečni i kao takvi, ne pamtim ih, niti raspoznajem.

Ranije je briljirao Jurišević, ne znam što više ne prenosi :( ...
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Teniski komentatori

Postby MilosRS » 22 Jun 2011, 10:59

Za sve vas koji mislite da su Pralica, Boskovic i slicni losi, predlazem da pogledate neki mec na BHT. Garant cete promijeniti misljenje.
Lik je nevjerovatno iritantan, a prenos izgleda kao kad bi ja prenosio baseball (o kojem ne znam nista osim da loptu treba zvajznuti palicom sto jace). Ovaj o tenisu zna jos manje.
Sto vise upoznajem ljude, to mi je draze sto radim sa masinama
User avatar
MilosRS
 
Posts: 1150
Joined: 15 Mar 2011, 12:44

Re: Teniski komentatori

Postby Sony » 22 Jun 2011, 11:04

Milose, meni BHT pokvaren zadnjih par mjeseci...jel' tenis i dalje prenosi ona Medina? Ona atletiku cesto prenos i:D :D A od muskih ima ih nekoliko, ne znam ko bi mogao biti...Vladislav Majer?
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Teniski komentatori

Postby Maki » 22 Jun 2011, 11:07

M.S. wrote:
Ja očekujem da na zakazani teniski TV randevu dođu informisani ljudi, a ne da svaki naš forumaš zna o tenisu više od onog ko za to prima platu.

Nemam pojma ko su ni Šaranović ni Đorđević, ali ako ne znaju tenis, neka se drže podalje.


M.S.,nemoj da budes tako stroga.Saranonovic i Djordjevic su sportski novinari koji prate iskljucivo fudbal,oni nikad nisu komentarisali neki teniski mec.
Vujicin je u Londonu dok jedino Boskovic komentarise meceve ova dva dana.I posto su napravili studio ne moze sam Boskovic da juri do studija i komentatorskog mesta i obrnuto...
I nije da ne znaju,pricaju oni o svemu,sale se i kao sto rekoh meni su bas simpaticni.Iskreno da ti kazem bolji su mi od ovih kvazi komentatora sa rts-a hiljadu puta.Komentatora ciji je posao da vode teniske meceve...U tom studiu najvise Boskovic prica o tenisu(najprofesionalnije),non stop stizu prilozi iz Londona od Vujicina,onda se malo sale i tako popune program...
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Teniski komentatori

Postby alcesta » 22 Jun 2011, 12:02

Petominutna najava Jeleninog meča na SK juče: "Jelenina protivnica je, žargonski rečeno, prilično namazana". Ko li im sastavlja to... :tap:

Sony wrote:@ Alcesta

Jel' Sofro prenosi i dalje sa uzarenim glasom? Kakav je to lik...milion informacija u jednoj sekundi....

Npr: '' Iii, prebacujemo se na teren 4 ( sa naglaskom na 4), gdje Pironkova ne da...ne da brejk....je li moguuuuceee''

:D :D :D
On svaki sport prenosi kao da je fudbal :D a za tenis mi je to ipak previše, volim i malo tišine i da čujem lopticu. Nije naravno on jedini, ali pošto mnogo skaču s terena na teren tokom prenosa ipak se držim SK-a, osim ako ne daju nešto što nemaju drugi kanali, kao Raonića na primer. :biggrin:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Teniski komentatori

Postby M.S. » 22 Jun 2011, 12:09

Pralicu slušam, on mi je kvalitetan, dobar je potencijal.

Izvini, Maki. Za mene sportski novinari ne treba da budu zabavljači u primarnom smislu. Ako se bave fudbalom, neka se drže fudbala. Baš zato što su generalno niski standardi sportskog novinarstva (naravno, ne smao njega), oguglaju uši na sve. Ja imam polu-profesionalnu deformaciju jer mi je otac bio novinar, a i sama sam se honorarno bavila time i premišlajala da se za to opredelim kao poziv, tako da sam verovatno prestroga iz tog razloga.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Teniski komentatori

Postby Maki » 22 Jun 2011, 20:31

M.S. wrote:
Izvini, Maki. Za mene sportski novinari ne treba da budu zabavljači u primarnom smislu. Ako se bave fudbalom, neka se drže fudbala.


I drze se fudbala.Danas su u sred teniske emisije prokomentarisali ko je potpisao za Celsi. :laugh: :tap: Ja se setila tvog posta i umrla od smeha. :lol:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Teniski komentatori

Postby Gama » 22 Jun 2011, 23:32

User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Teniski komentatori

Postby MilosRS » 23 Jun 2011, 08:24

Sony wrote:Milose, meni BHT pokvaren zadnjih par mjeseci...jel' tenis i dalje prenosi ona Medina? Ona atletiku cesto prenos i:D :D A od muskih ima ih nekoliko, ne znam ko bi mogao biti...Vladislav Majer?


Kamo srece da je Medina, ona i ima neke veze sa sportom. Ovog kao da su na cesti nasli.
Majer je za kosarku super, nisam ga nikad upratio na bilo kom drugom sportu.
Sto vise upoznajem ljude, to mi je draze sto radim sa masinama
User avatar
MilosRS
 
Posts: 1150
Joined: 15 Mar 2011, 12:44

Re: Teniski komentatori

Postby M.S. » 23 Jun 2011, 16:04

.Voditelj na SK-u: prednost ili adventaž, Hjuit. zemljo, otvori se. ovo ti je Engleska, kad se već frljaš jezicima :manikir:
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Teniski komentatori

Postby cecans » 23 Jun 2011, 16:34

M.S. wrote:.Voditelj na SK-u: prednost ili adventaž, Hjuit. zemljo, otvori se. ovo ti je Engleska, kad se već frljaš jezicima :manikir:

:lollol:
Uzgred,ko je ovo trenutno na SK, nepoznat mi je glas potpuno? :dunno:
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

Re: Teniski komentatori

Postby M.S. » 23 Jun 2011, 17:38

i meni je nepoznat. ne smem da kažem šta mislim o njemu, pošto sam inače dobitnik plakete za namćora godine.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

PreviousNext

Return to Teniski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 81 guests