Board index Tenis Teniski miks

Teniski komentatori

Teniski komentatori

Postby Sony » 05 Jun 2011, 21:47

Dakle, ovde diskutujemo o teniskim komentatorima.

Kojeg komentatora preferirate, i zbog cega?

- Na SK-u su pretezno Viskovic i Pralica.
- Na B92 su Vujicin i Boskovic
- Na Eurosportu je osim gore dvojice pomenutih i Pesikan.
- Na RTS-u imamo Mijaljevica, Krivokapica i Svetlanu Danilovic.

Kad vec otvorih temu, evo i novog bloga Nebojse Viskovica na sajtu Blica, poslednjeg u okviru Rolan Garosa:

http://blog.blic.rs/637/Bez-petice-u-dnevniku
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Teniski komentatori

Postby jabukamen » 05 Jun 2011, 21:58

Pralica mi je najbolji, Viskovic dobar, Vujcin niti smrdi niti mirise, Boskovica i Mijaljevica (za razliku od vecine koji ga ne mogu smisliti) mogu podneti, Krivokapic i Danilovicka su mi izuzetno losi, a Pesikan je... pa nemam dovoljno uvredljivih epiteta.
"Da imamo život, sport bi nam bio zabava a ne patologija." Sloba Milošević twitter.
jabukamen
 
Posts: 2527
Joined: 24 Mar 2011, 13:50

Re: Teniski komentatori

Postby Monsieur Poirot » 07 Jun 2011, 16:36

"Bendzamin Beker je njegova devojka, pardon Bruklin Beker"-Pesikan o Rodikovoj curici :vidbudale:
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Teniski komentatori

Postby Goca_64 » 07 Jun 2011, 16:41

"Rajner ShAtler" - by gore navedeni
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Teniski komentatori

Postby Monsieur Poirot » 09 Jun 2011, 16:31

Boskovic: -To nam kazuje da Marej i ne zna bas da odigra dobro forhend paralelu.

U sledecem poenu posle toga, Marej inside in paralelom pravi viner :P
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Teniski komentatori

Postby Maki » 10 Jun 2011, 00:55

Ova Danilovicka sa rts-a jedino "pametno" sto je rekla i primetila dok su trajale emisije je to da bukvalno svako ko se vozio onim kolima na RG-u je isti dan i izgubio.Ne znam da li ste to primetili ali nazalost je tacno.

A nas Nole je bio u emisiji pred duel sa Federerom i znate sta se dogodilo.Jebala ih ona kola i sve ih jebalo. :girlcry: Uh,i sad sam se iznervirala kad sam se setila. :facepalm:

Troicki isto pre duel sa Marejem,Skocko pred Francesku,Vavrinka pred Federera,Falja pred Celu,Conga pred Vavrinku,Ferer pred Monfisa, itd...Ali bukvalno svako. :angel2:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Teniski komentatori

Postby Gama » 10 Jun 2011, 01:14

Mislim da je ES cekao da tek kada igrac izgubi puste njegov intervju u kolima.Valjda :unsure:.
Mada se dobro secam AO, Noleta su bas vozili na mec sa Congom. Pita ga vozac sta misli da li ce pobediti a on zamisljeno gleda kroz prozor i odgovara "You never know what can happen, you never know'.
To mi ostalo urezano u secanje, nemam pojma zasto, ustvari znam :roll:, jer je izgubio :colera:.
Ocito nije izvukao pouku. Ne sedaj Nole vise u ta kola pa da ti placaju :sakaosto:.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Teniski komentatori

Postby Maki » 10 Jun 2011, 01:24

Da, tad su pustali,ali svi od navedenih igraca su bili u kolima dan pred pomenute meceve.

Ja sam to za sve igrace primetila jos u cetvrtak (a Noletov mec je bio u petak) i kad sam onako sjebana videla u emisiji u petak uvece da je bio i on u tim kolima nije mi bilo dobro,htela sam da odletim tamo i bombu da im bacim. :girlcry:Ma jebala ih ona kola da ih jebala po sto puta,izvinite sto psujem :imsorry: ,opet sam se razbesnela.
Jos tad mi je pritisak skocio na trista verujte mi. :crybaby:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Teniski komentatori

Postby M.S. » 10 Jun 2011, 09:57

Ma ta jinx kola su mnogo manje bitna od nečeg što je zapaženo još početkom godine-da je Novak osvojio slem posle onolike pauze onda kad je jadni servis propustio da ga isprati prenosima. Jednostavno, Tijanić je jinxer kakav se jednom rađa. Čim je kupio RG, znala sam da je vrag odneo šalu.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Teniski komentatori

Postby Maki » 10 Jun 2011, 11:33

Tacno,sad se setih RTS je prenosio samo polufinale i finale AO.

Doduse ja sam ceo ovaj RG ispratila na ES,jedino sam uvece gledala te emisije...Ali kad pogledas ovako hladne glave sve je bilo naopako.Od rts-a,do kola,nesrazmernog pritiska niza,nicim izazvana 5 dana pauze,"napaljenog Federera",odvratne publike,Matsa koji se i dana u dan "molio" da se ovaj niz prekine,onda organizatori koji su namerno ili slucajno stavili 2.mec dana( i veruj te mi zbog ovog sam se tresla ceo dan jer ja takodje nosim sociva i dobro znam da cim krene malo da se smrkava iako se jos vidi Nole je bio "hendikepiran",naravno on nije hteo o tome da govori na KZS posle meca jer kao veliki sportista nije zeleo da umanji pobedu Federera iako su nasi mediji insistirali na tome),itd,uzas. :crybaby: :girlcry:
Za ovo insistiranje znam pouzdano 100% iako su oni pustili skracenu verziju cele konferencije...

Wimbldon prenosi B92,oni su nam bili uz sport-klub srecni od pocetka sezone pa nek se ta tradicija i nastavi! :roll:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Teniski komentatori

Postby Sony » 10 Jun 2011, 21:51

Ne znam da li grijesim, ali cini mi se da je Vujicin sa vise subjektivnosti i zara prenosio Novakove meceve na B92 ( Majami, i Rim) nego na Eurosportu RG, pogotovo mec sa Federerom. Valjda jer je ova prva TV sa nacionalnom frekvencijom, pa moze...dok je na ES-u druga prica :D

A mozda tripujem, mozda nema veze sa zivotom ovo sto sam napisao :roll:

Inace, bas je mocno kad je posle zadnjeg poena u Majamiju, Rimu ( polufinale i finale) onako uzviknuo: '' BRAVO MAJSTOREEE''....kako adrenalin tad radi!!! Auuu...
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Teniski komentatori

Postby Maki » 10 Jun 2011, 22:41

Ne gresis Soni u pravu si i mora tako.Eurosport je totalno druga prica,a i mnogo gledalaca u Srbiji je u konkretnom slucaju navijalo za Federera i on mora da bude neutralan.
Mada je i tu uneo malo emocija pogotovu pred kraj meca kada je nekoliko puta zalosno ponovio kako je Nole bukvalno "sam protiv svih" i videlo se da mu je bilo tesko...

Meni se licno svidja kako on I Boskovic na B92 komentarisu,a i doneli su nam mnogo srece od pocetka sezone.Neka se ta tradicija i nastavi. :roll:
Oni ce prenositi Wimbldon i sve masterse do kraja ukljucujuci i zavrsni u Londonu! :roll: Ali tu je i sportklub za Viskom koji nazalost ja nemam ali znam da je za vecinu vas "dobitna kombinacija" sa sve Noletom u crnoj opremi. :biggrin:

RTS cemo morati da "svarimo" jedino jos na US... :colera:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Teniski komentatori

Postby NadjaM » 14 Jun 2011, 17:01

Pesikan : Tsonga je fer i posten igrac,ali po nekad preteruje u tome :vidbudale:
Za Serenu: Ona se po nekad koristi nedozvoljenim sredstvima da bi dobila mec,ustvari morate se po nekad koristiti svim dozvoljenim sredstvima,ustvari po nekad morate koristiti i glavu a ne samo igru da bi dobili mec,ustvari sestre Vilijams su nefer igracice,ustvari to je samo Serena a Venus nije...(aman covece dogovori se) :tap:
User avatar
NadjaM
 
Posts: 1316
Joined: 05 Jun 2011, 18:53

Re: Teniski komentatori

Postby M.S. » 14 Jun 2011, 17:52

:laugh:

Jao ljudi, sad mi baš krivo što nisam gledala meč. Da ga nema, trebalo bi ga izmisliti.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Teniski komentatori

Postby georgina » 14 Jun 2011, 17:54

M.S. wrote::laugh:

Jao ljudi, sad mi baš krivo što nisam gledala meč. Da ga nema, trebalo bi ga izmisliti.

ma meni je on najcesce jako zabavan.
ne moze da sakrije kad mu je neko antipatican pa se samo ukopava.
mada, danas nije preterivao, a sve sto je rekao u vezi sereninog otezanja bio je 100% u pravu. klasicno ono serenino ponasanje kada joj je dusa u nosu, pa oteze na sve mile nacine.
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Next

Return to Teniski miks

Who is online

Users browsing this forum: Bytespider [Bot] and 17 guests