Board index Tenis Turniri

Teniske diskusije

Re: Vimbldon 2019

Postby Bolkonski » 07 Jul 2019, 18:12

Tih sest pobeda u nizu, a jos vise nacini na koje su ostvareni upravo dokazuju beznacajnost h2h gledanja tenisa.
Procitaj jos neki put o cemu pisem, pa ces shvatiti.
Federer dobijao Djokovica kada je bio u najjacem uzletu i na Vimbldonu i na Garosu, uvalio mu krompir u Sinsiju :beyond:
Kamo “ srece “ da je Rodzer ispadao pre duela sa njima ili da nije ucestvovao na odredjenim turnirima kad je imao bolove i operacije, tada bi i taj skor bio daleko drugaciji :beyond:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Vimbldon 2019

Postby veljkos161 » 07 Jul 2019, 19:28

Bolkonski wrote:Tih sest pobeda u nizu, a jos vise nacini na koje su ostvareni upravo dokazuju beznacajnost h2h gledanja tenisa.
Procitaj jos neki put o cemu pisem, pa ces shvatiti.
Federer dobijao Djokovica kada je bio u najjacem uzletu i na Vimbldonu i na Garosu, uvalio mu krompir u Sinsiju :beyond:
Kamo “ srece “ da je Rodzer ispadao pre duela sa njima ili da nije ucestvovao na odredjenim turnirima kad je imao bolove i operacije, tada bi i taj skor bio daleko drugaciji :beyond:

Ma ti si se diskreditovao sa onim Vimbldonom i Novakovim " bezanjem " sa crte, suvisno je posle takve izjave polemisati sa tobom o bilo cemu :beyond:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7378
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Vimbldon 2019

Postby Bolkonski » 07 Jul 2019, 19:38

Pa, ko te tera da mi se kacis na postove ako neces da polemises :laugh:

Inace, ko je pominjao Vimbldon, sam si izvukao zakljucak. Ja sam mislio na cele karijere.
Pomenuo sam Vimbldon 2012. kada ga je Federer dobio u polufinalu, a ne da je pobegao sa crte.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Vimbldon 2019

Postby veljkos161 » 07 Jul 2019, 20:27

Bolkonski wrote:Pa, ko te tera da mi se kacis na postove ako neces da polemises :laugh:

Inace, ko je pominjao Vimbldon, sam si izvukao zakljucak. Ja sam mislio na cele karijere.
Pomenuo sam Vimbldon 2012. kada ga je Federer dobio u polufinalu, a ne da je pobegao sa crte.

Nije da necu , al sa tobom je to nemoguce ti uvek tvrdoglavo teras svoje :biggrin:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7378
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby Bogun » 18 Jul 2019, 16:30

Federer čak 24 puta izgubio pošto je imao meč lopte http://sportklub.rs/Tenis/ATP/a292805-F ... lopte.html
User avatar
Bogun
 
Posts: 32494
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby Bolkonski » 18 Jul 2019, 21:22

Na njegovom mestu, ja bih digao ruke.
Bolesna je aura koju Djokovic ima protiv Federera.
Ovo je jedno treci put da je ovaj bas dosta bolji igrac u polju, a da gubi finala, od toga drugi put da izgubi finale gde ima dve mec lopte, obe na svoj servis.
Bolesno. Imam utisak da je u tajbrejku imao 6:0 da bi se nesto desilo da ne pobedi, udario bi ga grom ili tako nesto.

Neka se javi Novicki, nadam se da je preziveo :biggrin:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby veljkos161 » 19 Jul 2019, 01:22

Bolkonski wrote:Na njegovom mestu, ja bih digao ruke.
Bolesna je aura koju Djokovic ima protiv Federera.
Ovo je jedno treci put da je ovaj bas dosta bolji igrac u polju, a da gubi finala, od toga drugi put da izgubi finale gde ima dve mec lopte, obe na svoj servis.
Bolesno. Imam utisak da je u tajbrejku imao 6:0 da bi se nesto desilo da ne pobedi, udario bi ga grom ili tako nesto.

Neka se javi Novicki, nadam se da je preziveo :biggrin:

Valjda u ta finala gde kazes da je bio bolji ne racunas Vimbldon 2014 .....
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7378
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby Bolkonski » 19 Jul 2019, 02:11

US Open kad je imao dve mec lopte na svoj servis, US Open valjda 2014. i ovaj Vimbldon.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby gagana » 19 Jul 2019, 08:05

To je bio US OPEN 2015 kada je Fed imao 21-u brejk loptu,ali tu nije imao mec loptu.Mec lopte je imao 2010(na Novakov servis)i 2011 (na svoj servis) ,ali u polufinalu :beyond: :beyond:
User avatar
gagana
 
Posts: 115
Joined: 19 Dec 2014, 20:05
Location: Pancevo

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby fabricio » 19 Jul 2019, 10:54

Ne bih rekao da je aura, vec mentalna razlika.

Imas Federera, koji igra sexy ceo mec i Novaka koji "poradja". Kad se lomilo, Novak belezi vazne vinere, siguran u razmenama i cvrst na bekhendu, stalozen, dok Federer masi prve servise, pravi greske, nesiguran potpuno. Odjednom drugi igrac.

Moze da se tumaci kao aura i vanzemaljske moci, a na naski jezik, to se zove mentalni sklop.
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13703
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby Bolkonski » 19 Jul 2019, 12:25

Nisam bio siguran da li je 2014. ili 2015., na taj US Open mislim, kada je imao 2/21 na brejk loptama, a van toga igrao strasan mec. Da je te brejk lopte resavao neki teniser van top 50 garantujem da bi realizovao bar 5 od 21.
Mislim na US Open kad su igrali u finalu i kada je Federer servirao za mec.

Zanimljivo je da je slican problem imao i sa Nadalom u finalu Australije i sada u polufinalu, opet se poradjao kad je servirao za mec, ali je uspeo da se porodi. Protiv Djokovica je fascinantno kakve se stvari desavaju. Jebiga, cak i da je mentalna razlika kada u dva meca imas 40:15 na svoj servis za mec, jedan moras da dobijes pa ne znam da je kolika mentalna razlika.
Ali, ne u ovom slucaju.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby killchrome » 19 Jul 2019, 12:29

ne, u ovom slucaju su definitivno natprirodne stvari u pitanju
User avatar
killchrome
 
Posts: 3310
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby Sezione » 19 Jul 2019, 12:37

Zona sumraka, trece oko, kupujemo staro gvozdje, stare kreke, stare motore...
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby Bolkonski » 19 Jul 2019, 12:37

Ne znam sta je, ali je nerealno da se dva puta desi takva stvar.

Zanimljiva mi je vecina vas. Federer razbio Djokovica 6:1 u drugom setu i odmah krenula kuknjava kako mu je ovaj POKLONIO drugi set, Federer imao dve mec lopte na svoj servis, ali onda nije Federer njemu poklonio losom igrom i odlukama, nego je to bilo sasvim normalno :laugh:
Da je situacija bila obrnuta velika vecina vas bi trubila i razglabala o tome kako i koliko je Djokovic bio bolji, ali kako mu je poklonio pobedu, neki bi pali i u teorije zavere kako je posredstvom velikih sila morao da mu dopusti da pobedi itd.
Vavrinka uzeo dva GS-a preko Djokovica, a price su bile kako je Djokovic ovom POKLONIO dva GS-a, ali negiramo da je Federer ovom poklonio jedno tri.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Roger Federer - Umetnik sa reketom

Postby killchrome » 19 Jul 2019, 14:32

Bolkonski wrote:Ne znam sta je, ali je nerealno da se dva puta desi takva stvar.

Zanimljiva mi je vecina vas. Federer razbio Djokovica 6:1 u drugom setu i odmah krenula kuknjava kako mu je ovaj POKLONIO drugi set, Federer imao dve mec lopte na svoj servis, ali onda nije Federer njemu poklonio losom igrom i odlukama, nego je to bilo sasvim normalno :laugh:
Da je situacija bila obrnuta velika vecina vas bi trubila i razglabala o tome kako i koliko je Djokovic bio bolji, ali kako mu je poklonio pobedu, neki bi pali i u teorije zavere kako je posredstvom velikih sila morao da mu dopusti da pobedi itd.
Vavrinka uzeo dva GS-a preko Djokovica, a price su bile kako je Djokovic ovom POKLONIO dva GS-a, ali negiramo da je Federer ovom poklonio jedno tri.


federeru se za razliku od nadala i djokovica desavalo 20+ puta da izgubi mec nakon sto ima mec lopte, ovoj dvojici jednocifren broj puta (djokovicu nesto tipa 3-4).

prosto nije na istom nivou mentalno, nema tu snagu, sto je jako bitno i to ce ga kostati titule GOAT-a

edit izvinjavam se ako skrnavim temu, tek sad vidim, ako treba prebacite
User avatar
killchrome
 
Posts: 3310
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

PreviousNext

Return to Turniri

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests