Board index Tenis Teniski miks

Izvan i iza turnira

Re: Izvan i iza turnira

Postby Gama » 21 Jun 2011, 11:09

User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Izvan i iza turnira

Postby Gama » 21 Jun 2011, 11:47

:lollol:
Image
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Izvan i iza turnira

Postby Gama » 22 Jun 2011, 01:54

User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Izvan i iza turnira

Postby Gama » 22 Jun 2011, 02:20

Image
Nema fanova nema ni Noletove maske :(
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Izvan i iza turnira

Postby alcesta » 22 Jun 2011, 12:20

Videli smo i masku Džonija Depa juče. :D
Inače engleska publika je stvarno odlična, Novak je dobio veći aplauz na izlasku sa terena i na svaki poen nego u Parizu i Njujorku zajedno. :) U takvim uslovima preživeće i bez previše fanova. :)
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Izvan i iza turnira

Postby Gama » 22 Jun 2011, 12:34

HOUSEHOLD HARMONY

The parents of Rafael Nadal – Ana Maria and Sebastian – are back together after they separated two years ago. They appeared side by side in the Royal Box for Rafael’s opening-round win on Monday and an impeccable source has confirmed that they have indeed reunited.

Their split before the 2009 French Open, when Rafael was upset by Robin Soderling in the round-of-16, had a devastating effect on him. In fact, a member of his inner circle once claimed that the break-up was a bigger factor in his loss to Soderling than the tendonitis problem he had in both knees, a problem that kept him out of tennis for two months.

The good news can only have a positive effect on the world No. 1’s game going forward.

:unsure: ja mislila da samo sede zajedno ali izgleda se stvarno pomirili. Super.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Izvan i iza turnira

Postby Unexpected » 22 Jun 2011, 16:15

Lepe žene Vimbldona...a gde je Ana?
22. jun 2011. 16:57 > 17:04

Internet portal AskMen sastavio listu "jedanaest stvari koje ne smete propustiti na ovogodišnjem teniskom turniru".

Image
Guliver/Getty images

"Ukoliko bi teniserke koje učestvuju ove godine na Vimbldonu ikada poželele da se bave manekenstvom, ne bi morale mnogo da se pomuče. Već izgledaju prelepo", piše uredništvo Internet portala za muškarce.

Na listi najseksepilnijih teniserki koje se bore na prestižnom turniru, nalazi se jedanaest imena.

Image

Na prvom mestu je Ana Čakvetadze, a slede je Marija Šarapova, Julia Gerges, Daniela Hantuhova, Klara Zakopalova, Lora Robson, Anastasija Rodionova, Lesija Curenko, Korina Dentoni i Aranča Rus.

Image

Na listi najseksepilnijih nema srpske teniserke Ane Ivanović jer joj je ranije ove godine specijalizovani teniski portal TennisReporters.net "zabranio" učešće u izboru za najseksipilniju teniserku.

Image

Obrazloženje je jednostavno: mnogo puta je pobeđivala, red je na druge.

(MONDO)
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Izvan i iza turnira

Postby vanjabarsa » 22 Jun 2011, 16:22

David with his girlfriend, June 2011
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
vanjabarsa
 
Posts: 765
Joined: 05 Jun 2011, 09:59

Re: Izvan i iza turnira

Postby ivana23 » 22 Jun 2011, 16:37

Image

Kim Cattrall watched as Venus Williams pulled off a tight 6-7, 6-3, 8-6 win over Kimiko Date-Krumm on Centre Court of Wimbledon. While Sex and the City’s Samantha watched tennis, the Duchess of Cornwall went behind the scenes to meet with the ball kids!

Image

Image
User avatar
ivana23
 
Posts: 1280
Joined: 05 Jun 2011, 13:57
Location: Beograd

Re: Izvan i iza turnira

Postby Unexpected » 22 Jun 2011, 16:49

sreda 22.06.2011 | 17:26
Šef Vimbldona protiv ’vrištavica’
Izvor: B92

Prvi čovek Vimbldona Jan Riči rekao je da teniserke koje vrište kada udaraju lopticu reketom kvare igru za gledaoce.

Image
Beta

Ričijevi komentari došli su pošto su zvuci koje je ispuštala Beloruskinja Viktorija Azarenka dostigli čak 95 decibela.

Zanimljivo je da je svaki vrisak koji je Azarenka puštala u duelu sa Magdalenom Ribarikovom iz Slovačke trajao preko jednu i po sekundu, što je posebno iritiralo gledaoce.

Riči je rekao da protivnice igračica koje ispuštaju takve zvuke imaju pravo da upute žalbu sudiji, što će pomoći da se takvo ’ponašanje’ teniserki iskoreni.

„Ako neka od igračica vrišti preterano, a njenoj protivnici se to ne sviđa ili joj odvlači pažnju, ima pravo da se žali na to. Mi smo organizatori jednog turnira, a ima ih mnogo tokom sezone, ali mi moramo da iznesemo naše mišljenje i želimo da vidimo što manje takvog vrištanja“, naglasio je Riči.

Prvi čovek Vimbldona rekao da je evidentno da se takvo ponašanje igračica ne sviđa gledaocima i da to odvraća ljude od tenisa.

„Mislim da postoji problem sa obrazovanjem kod mlađih igračica i kada bi me neko pitao na šta se ljudi najviše žale, odmah bih rekao na vrištanju. Mi smo svesni da ljudima, bilo da su uz teren ili ispred televizora, to mnogo smeta“, rekao je Riči.

Za sada je vlasnica najjačeg vzuka Marija Šarapova, čiji vrisak je dostigao čak 105 decibela.

Azarenka, četvrti nosilac na Vimbldonu, u ponedeljak je doživela podsmehe navijača sa tribina, a posle meča je odgovorila na ’optužbe’.

„Ljudi rade šta god hoće, ali se nadam da mogu da poštuju sve igračice koje vrište, a koje čine oko 70 odsto svih teniserki. Tako se ponašam još od svoje desete godine, moj vrisak nije toliko jak, ali mi pomaže da jače udarim loptu. Ne mogu to da promenim, jer mi zaista pomaže“, naglasila je Azarenka.
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Izvan i iza turnira

Postby mali_buda » 22 Jun 2011, 17:04



Posto sam retko na Tenisu, nadam se da nisam promasio temu i da ovo vec nije negde okaceno :jebiga:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Izvan i iza turnira

Postby Unexpected » 22 Jun 2011, 17:07

mali_buda wrote:Posto sam retko na Tenisu, nadam se da nisam promasio temu i da ovo vec nije negde okaceno :jebiga:


Moraću da te razočaram. Okačeno je na svim temeama koje imaju imalo veze sa Vimbldonom. :laugh:
The End.
User avatar
Unexpected
 
Posts: 30254
Joined: 22 Mar 2011, 00:59
Location: Na nekom drugom mestu

Re: Izvan i iza turnira

Postby Panta » 22 Jun 2011, 17:07

@ mali buda

Nije puno, samo 10 puta na 3 razlicite teme.

Spoiler: pokaži
:biggrin:
Fedor is back.
User avatar
Panta
 
Posts: 5241
Joined: 16 Mar 2011, 15:17

Re: Izvan i iza turnira

Postby mali_buda » 22 Jun 2011, 17:09

Sorry, danas mi drug poslao preko FB, pa sam mislio da je to nesto novo. Pogledah ovde zadnje dve strane i pomislim da nije bilo :) Pobegoh ja sa tenisa, pozdrav :siroma:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

Re: Izvan i iza turnira

Postby irriducibili » 22 Jun 2011, 20:32

Valjda je ovo adekvatno mesto da postavim pitanje na koje vec godinama nemam odgovor, a logicno je da me samim tim sve vise kopka... :roll:

Da li iko zna ko je dedica sa sesirom, koji vec ko zna koliko godina sedi na istom mestu u centralnoj lozi igraca, nevezano za to ko igra? Sigurno ste ga primetili, dekica kao da se zamrznuo u vremenu, potpuno isto odelo i fizionomija vec ko zna koliko godina :biggrin:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

PreviousNext

Return to Teniski miks

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest