Board index Tenis Teniseri i teniserke

Novak Đoković

Re: Novak Đoković

Postby grobar_Zvornik » 06 Jul 2014, 18:56

Свака част мајстору на свему приказаном, могао ми је коју вијугу спасити да је завршио у четвртом сету све, ал... :blue:
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31525
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Novak Đoković

Postby Starsica » 06 Jul 2014, 19:01

Dejan wrote:Nije me bilo ovde od 07.07. prošle godine...

Anti jinx? :biggrin:
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Novak Đoković

Postby Dejan » 06 Jul 2014, 19:03

Od svega po malo, najviše neko razočarenje.
...riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve, odaberi za sebe samo one prave...
User avatar
Dejan
 
Posts: 2087
Joined: 25 Mar 2011, 22:18

Re: Novak Đoković

Postby Starsica » 06 Jul 2014, 19:05

Neka, najbitnije da si back :) I sad lepo da ne odlaziš, našao si put nazad.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Novak Đoković

Postby Gama » 06 Jul 2014, 19:49

Starsica wrote:Neka, najbitnije da si back :) I sad lepo da ne odlaziš, našao si put nazad.


Kao i Novak :hatman:

7. GS titula!!!!
ImageImageImage

Jos ne mogu da se saberem. Kakva mu je citava karijera takav je bio i ovaj mec, preko trnja do zvezda.

Veliki naklon :blue: za volju, zelju, odlucnost da pobedi sve demone koji su se nadvijali nad njim. Epik mec! Mislim da prvi put place po osvajanju GS-a. Veliko srce ima.

Sada je jedini teniser koji je pobedio Feda na sva 4 GS. Ostao jos Nadal na RG-u :threat:

Juan M. del Potro ✔ @delpotrojuan
An incredible Wimbledon final! Thanks to these two idols @djokernole and @rogerfederer for a great match, and congrats Nole for your title.

Martina Navratilova ✔ @Martina
Congrats Novak:), what a match between two outstanding champions!


Ne verujem sta cu reci, ali veliko hvala i Stepaneku, trenirao sa njim ove dve nedelje, i juce. Dobro je Novak sa njim izvezbao pasing udarce :okk: . Hvala i njegovoj bivsoj, Kvitovoj, simbolika do kraja
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Novak Đoković

Postby Dejan » 06 Jul 2014, 19:50

Image
...riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve, odaberi za sebe samo one prave...
User avatar
Dejan
 
Posts: 2087
Joined: 25 Mar 2011, 22:18

Re: Novak Đoković

Postby Dejan » 06 Jul 2014, 19:59

Image

Image

Image
...riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve, odaberi za sebe samo one prave...
User avatar
Dejan
 
Posts: 2087
Joined: 25 Mar 2011, 22:18

Re: Novak Đoković

Postby Dejan » 06 Jul 2014, 20:57



...riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve, odaberi za sebe samo one prave...
User avatar
Dejan
 
Posts: 2087
Joined: 25 Mar 2011, 22:18

Re: Novak Đoković

Postby Delester » 06 Jul 2014, 21:09

Gde si deki kraljuuuuuu
.......................................................................................
http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif
User avatar
Delester
 
Posts: 3732
Joined: 05 Jun 2011, 13:45

Re: Novak Đoković

Postby Gama » 06 Jul 2014, 22:17

E pa, isplatio se i ovaj tvoj trud Del. Nismo gledali nijagaru, obojica pustise po koju suzu

Saga- igraj ruzno, dobij tuzno se nastavlja
Na redu je lokna feki, poludece kao sveki
smorice ga Nole ruzno, zaplakace matori tuzno
Gledacemo nijagaru, ispustace feki paru
Trosice se W peskiri, nemocan je da se smiri
Tesice ga svi englezi, Nole, ti na sveti stefan bezi
razbesneces i nadala, planeta ce biti mala
:laugh:


A nije tako delovalo
In 36 rallies that exceeded nine strokes, Federer and Djokovic each won 18.


E pa ako je Beker zasluzan za servis da i Fed nije mogao 3 seta da prokljuvi onda svaka mu cast :blue:
"It's really only until the fourth set when I was down a break that I started to understand more how to return [to Djokovic], which was a surprise for me because I've played him many times," Federer said.


"I needed to hang in there mentally especially after losing the fourth set," Djokovic told Tennis Channel. "I could have been carried away by emotions, but I inspired myself and found inner strength ... I had a bathroom break and spoke to myself a little."


Pat Cash @TheRealPatCash · 2h
Had a great insightful chat w #djokovic as he was recovering in the bath tub #Wimbledon sorry no pics this time!!


A sad decko pravac na Bal sampiona!
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Novak Đoković

Postby Nowitzki.ct » 06 Jul 2014, 22:31

Postovanje i cestitke sampionu. Mogao je recimo umjesto danas najbolju partiju 2014. da pruzi u finalu Pariza, zadovoljniji bi bio i on i ja, ali sto da se radi. Tenis samo dobija ovakvim mecevima i ovakvim rivalstvom.
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7020
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Novak Đoković

Postby Gama » 06 Jul 2014, 22:43

Slazem se sa tobom Nowitzki, znam da ti nije lako, nama na RG-u a sada tebi :(

Novak Djokovic ✔ @DjokerNole 7m
#TeamDjokovic together going to the Champions dinner @Wimbledon #NoleFam @TheBorisBecker missing #MarianVajda

Image


Novak Djokovic ✔ @DjokerNole 1m
My precious little family :) #WimbledonChampion #Love pic.twitter.com/GS2bPubrdL
Image
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Novak Đoković

Postby Gama » 06 Jul 2014, 23:41

Image





Intervju sa Bekerom posle osvajanja W

Šta je najveći Novakov kvalitet?

„On je neverovatan takmičar.“

Šta se desilo u četvrtom setu?

„Imao je 5:2, imao je i meč loptu, ali ne možete da kažete da je igrao loše. Mislim da je Rodžer zaigrao na sve ili ništa, pogađao je udarce i nije se plašio. Kao što je i Novak na kraju rekao, on s razlogom ima toliko GS titula. Ne plaši se pod pritiskom i zbog toga je toliko teško protiv njega.“

Kakvo je vaše iskustvo u radu sa Novakom?

„Sjajno je i ja baš dosta uživam. Sa Novakom je veoma lako raditi jer je veoma motivisan. On želi da radi svaki dan. On igra da bi pobedio. On nije zadovoljan polufinalima i finalima i jednostavno je velika čast za mene što sam deo njegovog tima.“

Da li ste verovali da će prekinuti seriju poraza u finalima?

„Dobro sam se osećao jutros. Mislim da je u finalu Rolan Garosa Novak dobro namučio Nadala. Na ovom turniru nije sve išlo lako, ali se takmičio na pravi način, borio se žestoko i to je na kraju napravilo razliku.“

Da li na kraju pobeđuje tenis ili glava?

„Najvažnija je glava i pokušaji da se preskoče prepreke.“

Da li mislite da može da osvoji Rolan Garos?

„Apsolutno. Ponavljam, nije sramota izgubiti od Nadala. Novak veoma glasno kuca na vrata titule na Rolan Garosu.“


Novak za B92: Moje najbolje finale

Image

Posle pobede mogu da kazem da su od 4 spasene brejk lopte 2 bile kljucne. Prva, za osvajanje 2. seta i ona u petom setu na 3-3. Da je izgubio bili bi kljucni drugi momenti u mecu.

BRAIN GAME: DJOKOVIC'S BACKHAND KEY TO WIMBLEDON WIN OVER FEDERER
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Novak Đoković

Postby Milutinov Tata » 07 Jul 2014, 04:58

Gde si bre Dejane :hatman: , sto bar ne napisa da ides u ilegalu, pocelo svasta da mi se mota po glavi kako je vreme prolazilo, a od tebe ni glasa. Hajde sad vadi statistike :biggrin: . Gledam reprizu (aaaa kako je dobro kada se zna da je na kraju onaj pravi rezultat :biggrin: ), utiske o mecu cu sutra da iznesem.

Uhvatih sebe dosta posle meca da tek tada postah svestan da se vraca i na prvo mesto. Isto mi bilo u Parizu, eto meni kao navijacu jedino je bilo bitno da konacno uzme neki slem, a lista i nije trenutno toliko bitna.

Pozdrav i za Alcestu, verujem da sad moze potpuno da uziva u odmoru :juhu:

I da Beker - Edberg 2-2 u vimbldonskim finalima :D
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29720
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Novak Đoković

Postby cecans » 07 Jul 2014, 10:44

Dejane, pa gde si ti toliko dugo :hatman:
Novak, dvostuki W sampion ponovo svetski No.1 :jupi: Bravo :blue:
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 77 guests