Board index Tenis Teniseri i teniserke

Novak Đoković

Re: Novak Đoković

Postby lima » 02 Feb 2022, 17:09

Svaka cast Djokovicu, ovo mu je novi low koji ce biti tesko nadmasiti ali kako je krenuo...
lima
 
Posts: 783
Joined: 15 Aug 2012, 14:34

Re: Novak Đoković

Postby veljkos161 » 03 Feb 2022, 10:52

Čovek priča sa vodom,što ne bi i sa Vučićem :biggrin:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7397
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Novak Đoković

Postby Buzz » 03 Feb 2022, 10:53

Izgleda uzeo Srdjana za marketing.
User avatar
Buzz
 
Posts: 9508
Joined: 10 Jun 2014, 16:17

Re: Novak Đoković

Postby Velja » 03 Feb 2022, 11:22

Idem u malu digresiju ali slušao sam kako je Biković pre par godina izjavio da na jednom prijemu nije hteo da se rukuje sa tada predsednikom Nikolićem.

Srećom imao je u društvu pametnog Nikitu Mihalkova koji mu je ukazao da time ne pokazuje nepoštovanje prema Nikoliću, nego prema sopstvenoj zemlji.

Moraju i usijane glave na ovom forumu da razumeju instituciju predsednika Republike i koliko je ona važna ma ko bio na toj poziciji. Predsednik crpi najveći legitimitet i izabran je na neposrednim izborima, a glasalo je preko 2 miliona ljudi za njega.

Može da vam se dopada ili ne, ali ako volite ovu zemlju to bi bio baš minimum minimuma da bar pokažete poštovanje. To što je sam Nikolić od istog Vučića i ostalih svojevremeno bio izvrgnut ruglu je drugi par cipela i ogromna sramota, ne Nikolićeva nego njihova. Ujedno i sramota svih nas, jer je izabran neko kompromitovan na tu funkciju a onda je krenula sprdnja na njegov račun. To ne sme, ne zbog Nikolića već zbog funkcije na kojoj je bio.

Cenim da Đoković ima svoje razloge za ovaj prijem, ne treba ići ni u teoriju zavere uvek, nije isključeno i da pokazuje zahvalnost zbog nečega što on bolje zna od svih nas ovde. Đokovićeva podrška samo potvrđuje Vučića kao predsednika, ali nije Novak taj koji njemu donosi pobedu. Vučić nema protivkandidata svejedno na izborima...
Lažem čim zinem,
Za braću Vučić i SNS-ov Partizan ginem!!!
Velja
 
Posts: 4775
Joined: 26 Sep 2013, 15:46

Re: Novak Đoković

Postby Cuburac » 03 Feb 2022, 13:35

Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14238
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Novak Đoković

Postby Malkovic » 03 Feb 2022, 19:17

Не памтим да сам видео толику разлику у две појаве које су "укрстиле" путеве на јавној сцени Србије, као јутрос. С једне стране успех али и скромност а с друге песак и заборав.
Данас пламсаш само од крви најбољих
што су мачу дали своја тела справна;
блештећи у духу и у чистој вољи,
божанствена света земљо Православна
User avatar
Malkovic
 
Posts: 4289
Joined: 20 Feb 2020, 13:46
Location: Šabačka Pocerina

Re: Novak Đoković

Postby Inzaghi » 03 Feb 2022, 20:53

Ovaj mu predvidja sta ce da pobedi.
Pusi k baksuze jedan sta ima ti da komentarises.

Maler zvalavi.
"да једна мала група људи није хтела да одустане..."
User avatar
Inzaghi
 
Posts: 17446
Joined: 16 May 2012, 10:42
Location: На терену у блоку

Re: Novak Đoković

Postby Zlaja » 03 Feb 2022, 21:07

Pohvale Vučića Novaku su sasvim utemeljene i normalne, ali sa druge strane...

O čemu su još pričali?
Šta je bio povod za slikanje?
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Novak Đoković

Postby veljkos161 » 04 Feb 2022, 11:38

Inzaghi wrote:Ovaj mu predvidja sta ce da pobedi.
Pusi k baksuze jedan sta ima ti da komentarises.

Maler zvalavi.

Onomad rekao Trampu "izbacili ste ga sa turnira ali nema veze osvojice vam ga iduce godine".
Epilog,Novak uzeo sve slemove sem tog.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7397
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Novak Đoković

Postby grobar_Zvornik » 04 Feb 2022, 15:28

Кад се сјетим шта се овдје писало прије коначне одлуке Суда ...
И кад се сјетим шта се нарочито писалo о односу државе према Новаковом случају...
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 31530
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Novak Đoković

Postby CrvenoCrno » 15 Feb 2022, 07:38

CrvenoCrno
 
Posts: 323
Joined: 19 Jul 2018, 07:34

Re: Novak Đoković

Postby Zlaja » 15 Feb 2022, 08:05

Sad nas neće oprati ni Dunav ni Sava
User avatar
Zlaja
 
Posts: 46966
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Novak Đoković

Postby bezvezarije » 15 Feb 2022, 10:18

Kaže da želi birati šta unosi u svoje tijelo. Kako to da mu ne smeta loš zrak u njegovom rodnom gradu, zagađenost i tako to. Klasični preserant.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1882
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Novak Đoković

Postby novi jevrem » 15 Feb 2022, 10:56

Mislio sam da ce da bude inteligentniji, ali kod njega je inat sada izbio u prvi plan. PR tim i ako ga ima, moze odmah da raspusti jer je to cisto bacanje para. Bojim se da je sa ovim i ovakvim stavom zatvorio sebi vrata najvecih turnira, i mislim da ce posle RG postati jasno da je on trku za najboljeg svih vremena i definitivno izgubio. Takodje, previse se okruzio nekakvim cudnim likovima iz zemlje i sveta, onda ima onu njegovu pametnicu od zene. Ali eto, nije mu bilo gnusno da se na pocetku predizborne kampanje nadje sa likom koji je uzrok nasih posrnuca i nesreca u poslednjih deset godina. Tu nije ostao dosledan, i time je direktno dao vetar u ledja tom nazadnom politickom kursu. Steta, bio je na jedan korak od statusa najboljeg svih vremena.
novi jevrem
 
Posts: 1963
Joined: 08 Jun 2011, 13:51
Location: Stari Grad

Re: Novak Đoković

Postby Hajzenberg » 15 Feb 2022, 11:00

Da je to neki "običan" čovek razumeo bih odluku ali ovako odbaciti celu karijeru zbog tvrdoglavosti i nekakvih "principa" je apsolutno nerazumljivo. Mi obični smrtnici možemo da se vakcinišemo ali eto on je iznad svega, baš on će da se razboli ili umre od vakcine pa eto u trenutku kada je mogao da osvoji najviše GS on to olako odbacuje.

Respekt za svakoga ko je dosledan u svojim odlukama ma kakve one bile ali ovde ima nešto više od principa, počev od tvrdoglavosti pa do teorija zavere. E pa neka sada gleda kako drugi podižu trofeje a on zbog jednog nebitnog i bezazlenog bockanja ostaje bez nečega što je možda na terenu i zaslužio.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7836
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 95 guests