Board index Tenis Teniseri i teniserke

Novak Đoković

Re: Novak Đoković

Postby Liv » 07 Jun 2011, 23:58

Goca_64 wrote:Inace, on je vec u Londonu i uveliko trenira. Ko zna, ko zna...

Jel? Koliko je pouzdana ta informacija i gde trenira? :tenis: da spremim zoom objektiv...
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Novak Đoković

Postby Goca_64 » 08 Jun 2011, 01:57

Liv wrote:
Goca_64 wrote:Inace, on je vec u Londonu i uveliko trenira. Ko zna, ko zna...

Jel? Koliko je pouzdana ta informacija i gde trenira? :tenis: da spremim zoom objektiv...


Predpostavljam da je sigurno.
Ja "navatala" na FB-u

Novak Đoković
Greetings from the UK:))
Veliki Pozdrav svim mojim fanovima iz Velike Britanije!
Велики поздрав верним фановима и свим људима широм света из Велике Британије!
понедељак у 7:24 по подне · Свиђа ми се ·


A naleteh i na ovo :smile: :
http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.147.html:333401-Nole-umesto-Kena-osvaja-Barbiku
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Novak Đoković

Postby Milutinov Tata » 08 Jun 2011, 02:20

Je li blize Istborn ili Den Bos iz Londona :nisamodavle: ?

Edot: Milutin bi se odusevio ovim smajlijem
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29720
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Novak Đoković

Postby M.S. » 08 Jun 2011, 07:04

Što se pitanja jedaja tiče, ja stvarno moram da priznam da bih se zadovoljila bilo čime što donosi prvo mesto. Nažalost i kako stvari stoje, to će morati da bude finale.

Novaka su samo dve (ali velike) pobede delile od nečega što bi se u takvom sledu sigurno desilo: niza koji bi se prostirao na sve raspoložive podloge. Za Vimbi je dobra stvar što će biti tek treći favorit, očekujem da bude u Rodžerovom delu, kvote će biti nesrazmerno na njegovoj strani, a ja mislim da će imati mnogo veće šanse nego što će bukmejkeri da kažu.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Novak Đoković

Postby Dejan » 08 Jun 2011, 10:55

Nole photoshoot Sport Week Italy

Image

Image

Image
...riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve, odaberi za sebe samo one prave...
User avatar
Dejan
 
Posts: 2087
Joined: 25 Mar 2011, 22:18

Re: Novak Đoković

Postby M.S. » 08 Jun 2011, 10:59

mnogo mi se sviđa prva slika. obožavam sve na kojima dobiješ utisak da leti. ko falkon.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Novak Đoković

Postby Liv » 08 Jun 2011, 11:02

Uh, zadnja je extra cool
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Novak Đoković

Postby cecans » 08 Jun 2011, 11:22

Sve su odlicne :okk: !
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

Re: Novak Đoković

Postby Dejan » 08 Jun 2011, 11:28

Evo jos jedna:

Image
...riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve, odaberi za sebe samo one prave...
User avatar
Dejan
 
Posts: 2087
Joined: 25 Mar 2011, 22:18

Re: Novak Đoković

Postby Dejan » 08 Jun 2011, 11:35

Djokovic Hungry for Wimbledon Success, “Even Better” Player than Agassi?

World No. 2 Novak Djokovic’s incredible winning streak may have ended, but the Serb is closing in on the No. 1 ranking, and according to Andre Agassi, will likely be even hungrier for success at Wimbledon. According to Serbian newspaper Blic, the American tennis legend predicts that Djokovic is likely to bounce back from his disappointing semifinal loss at the French Open to give an even better performance at Wimbledon.

“I don’t worry for Novak,” Agassi said. “Of course, the disappointment was huge, but he surely realises he is playing better than anyone else this season and his only option is to continue in the same rhythm. His clash with Roger was one of the finest I’ve ever seen. Everyone thought Novak would win, he really looked invincible and gave away an impression he was unstoppable on his run. That is why I think he will put this defeat behind him, bounce back the right way and get back on track.”

“Once he does that, he will be back to winning ways at big tennis events. There are two more Grand Slam tournaments before the end of the season. If I was in his place, I would start thinking ahead to Wimbledon. I think he will be even better there and hungrier for success.”

Agassi also commented on the strengths of Djokovic’s game, saying, “His return is incredible. He sometimes appears as if it’s easier for him to be on the receiving end of a serve, than to serve himself.”

In fact, the American legend believes Djokovic is a better player than he was, citing the Serb’s versatility and athleticism as key strengths.

“Does Djokovic resemble myself?” Agassi said. “No, he is even better. He defends really well, while I struggled more in that element of the game. Novak is looks totally relaxed when defending, completely calm and the quality of his return is incredible. He is also extremely flexible in his game, which is facilitated by his ability to anticipate his rival’s moves. That is why I think he is a much more versatile player than I was and he is also much more athletic.”

Agassi ended by commenting on the state of the sport today, saying that he is pleased to see the level of play constantly being raised.

“The game of tennis has changed a lot and I really enjoy watching matches nowadays. The players are quicker, stronger, bigger, fitter and the whole package is that there is much more strength in tennis today. We can see today incredible exchanges of shots as the level of play is raised by the day, which is terrific for the crowds. The players are creating a game everyone loves to watch.”

Do you agree with Agassi? How will Djokovic fare at Wimbledon?
...riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve, odaberi za sebe samo one prave...
User avatar
Dejan
 
Posts: 2087
Joined: 25 Mar 2011, 22:18

Re: Novak Đoković

Postby M.S. » 08 Jun 2011, 11:40

Prosto se zaprepastim u najpozitivnijem smislu kad neki od takvih igrača pokažu spremnost da ustvrde da je neko bolji od njih. Osobito kad nije reč o kalibrima Nadala i Federera u smislu broja titula koje njih dvojica poseduju.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Novak Đoković

Postby Keimaak » 08 Jun 2011, 12:01

Image
:lol:

Иначе, Агаси је признао...е сада не знам, да ли је гледао меч са Штефи, па она можда имала више утицаја! :jezik:
Јебеш живот без идеологије!

Од рођења мог.. није прошло без имена твог.....
User avatar
Keimaak
 
Posts: 1800
Joined: 17 Mar 2011, 22:23
Location: Карановац

Re: Novak Đoković

Postby Liv » 08 Jun 2011, 13:36

Milutinov Tata wrote:Je li blize Istborn ili Den Bos iz Londona :nisamodavle: ?

Den Bos? :) Eastbourne je blizu, oko sat ipo vozom juzhno od Londona.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Novak Đoković

Postby M.S. » 08 Jun 2011, 13:40

Zamišljam reakciju paklenog dvojca na njegovo prijavljivanje Istburna. Rafa :sakaosto: . A Federer :nene: (ovaj smajli me mnogo podseća na gestikulaciju posle meča sa Noletom). Podetinjila sam uz ove smajlije, sklanjajte ih od mene :D .
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Novak Đoković

Postby georgina » 08 Jun 2011, 14:07

M.S. wrote: :nene: (ovaj smajli me mnogo podseća na gestikulaciju posle meča sa Noletom)..

aaaaaaaaaaaaa. pa gde ga nadje, fenomenalno :uzbud:

M.S. wrote: Podetinjila sam uz ove smajlije, sklanjajte ih od mene :D .

isto takodje :jezik:
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 83 guests