Board index Tenis Teniseri i teniserke

Novak Đoković

Re: Novak Đoković

Postby ExEr » 02 Jul 2017, 00:31

fabricio wrote:Pitajte za 20 godina vasu decu jel znaju ko je Miloš Ćuk,a onda ih pitajte jel znaju ko je Novak Djokovic

A danas ne pitas nikog , sem sebe? Ili ti smeta drugacije misljenje ?
Popularnost na internetu= najbolji svih vremena
Tufi wrote:Ovo za osvajace olimpijskih zlata koji su "konkurencija" Novaku ne vazi u mnogo slucajeva (Mandićka I Štefanek)

Гојко Пијетловић, Душан Мандић, Живко Гоцић, Сава Ранђеловић, Милош Ћук, Душко Пијетловић, Филип Филиповић, Слободан Никић, Милан Алексић, Никола Јакшић, Андрија Прлаиновић, Стефан Митровић, Бранислав Митровић

Dodati Sostara, Gocanina, Igora Milanovica , Radjenovica

Владимир Батез,Слободан Ковач,
Слободан Бошкан, Ђула Мештер,
Васа Стајић, Никола Грбић,
Владимир Грбић, Андрија Герић
Иван Миљковић, Игор Вушуревић,
Горан Вујевић

Dodati Jasnu Sekaric, Ivosev i jos druge unazad godinama.

Apsolutno ne sporim da je Djokovic najpopularniji Srpski sportista, i jedan od najboljih. Ali porediti vremena, i da mi neko kaze sta ce reci deca za 20 godina, u eri interneta, za razliku od nekih koji su osvajali medalje kad ni kompjutera nije bilo !
Nemojmo da se lazemo, ispred Djokovica realno moze biti nekoliko sportista kao najbolji Srbije ikad. To sto je najpopularniji ne moze ga svrstati i pod najbolji.
Ako recimo Vladimir Grbic npr, iza sebe nije imao internet masineriju, ne znaci da nije jedan od najboljih. A Djokovic usput nema ni zlato sa OI , kao jedan od kriterijuma..
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Novak Đoković

Postby Serano » 02 Jul 2017, 08:06

Одличан потез Новака.

Добродошлица Анчићу.
Serano
Guest
 

Re: Novak Đoković

Postby Dylam Dop » 02 Jul 2017, 09:02

Djoko jeste najbolji sportista balkana EVER. Ljudi koji ne prate toliko ovaj sport i više imaju afiniteta za druge, najviše kolektivne sportove, nemaju predstavu koliki pritisak trpi jedan individualac koji je oslonjen sam na sebe, i koliko je potrebna samo psihofizička stabilnost i pripremljenost, nivo koncentracije i fokusa da se nadmudri protivnik, a meč zna da traje i traje (npr. finale AO 2012).. + potrebno iznova pronalaženje motiva i inspiracije za dalje osvajanje turnira.
A Novak je tu nadasve pomjerao limite ovog sporta.. Nisu džabe Lauresove nagrade od njenog ustanovljenja najviše dijeljene teniserima. Drugo, tenis je sport koji se igra 0-24h, neprestano širom globusa - dakle, s ogromnom bazom igrača i konkurencija je bez ikakve sumnje najveća.
U konkretnom primjeru vaterpola - to je sport gotovo nepoznat van granica mediterana, a poslednju deceniju-dvije i u opadanju - izvjesno jer je i dosegao svoje limite.
I da neke druge zemlje, ekonomski prosperitetnije i mnogoljudnije prije svega, ulože značajna sredstva u njeg, sumnjam da bi naši postigli ovakve neprikosnovene rezultate zadnjih godina. Drugo, svaki pojedinac u kolektivu, može da se izvuče na loš dan ili više njih, ako ga pokriju isto tako dovoljno kvalitetni saigrači. Broj osvojenih medalja pojedinca je u tom smislu nerelevantan.

Imo, Laures je meni daleko mjerodavniji faktor od, primjera radi, broja osvojenih olimp. medalja, iako bismo svi, jelte, voljeli da je na Djokinim grudima zasijala ona najsjajnijeg sjaja.

Da rezimiramo: -najbolji je na balkanu i ostaće minimum makar još par decenija unaprijed!
Last edited by Dylam Dop on 02 Jul 2017, 09:16, edited 2 times in total.
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7216
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Novak Đoković

Postby Tufi » 02 Jul 2017, 09:07

Sta znaci spisak ovaj? Ko je Sava Randjelovic? Mislim da znam da je reprezentativac godinama, poznat po tome sto dobije 3 iskljucenja za 3 napada. Aleksandra Ivosev? Daj da se ne zajebavamo.

Ti pricas kao da Novak nema rezultate, nego "masineriju na internetu"
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Novak Đoković

Postby Raoul Duke » 02 Jul 2017, 11:23

Haters gonna gate.


Али не на овој теми.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Novak Đoković

Postby ExEr » 02 Jul 2017, 11:42

Naprotiv, ako neki sport pratim, onda je to tenis, i verujem da imam vise celendzer, itf i fjucers minuta vise odgledanih nego li neko meceva na masters i GS turnirima. Moze on da zivi 124 sata dnevno tenis, nipodastavati uspehe drugih sportista je neukusno. Dodjes na turnir sa Vasekom Pospisilom i klovnom Monfilsom i izjednacis ga sa zlatnom medaljom vaterpolista gde dodju sve najjace re[rezentacije sveta na svetsku ligu.
Mozes medalje izjednacavati sa GS npr, eventualno masterse. Takmicenja u tenisu koliko volis, mogu i vaterpolisti da igraju balkansku ligu, pa ligu sredozemlja pa karpat kup, pa kirin kup i da medalje osvajaju svaka dva dana, kao i turnire u tenisu.

Izvadio si Savu Randjelovica, i aleksandru Ivosev, a nisam rekao da su oni ispred npr, ali naslo bi se nekoliko sportista koji bi zaluzili da se nadju na listi EVER ispred njega.

A za druga ili gosn moderatora, sa fazonim haters hate i poznavanje engleskog jezika , ne radi se ovde o hejtanju i mrznji, vec o diskusiji, i svako ko stavi nekog na svoje mesto ne mrzi, vec samo ima svoje misljenje i obrazlaze ga i daje argumente. Ispalis floskulu o hejterima i stavis svoje misljenje apriori kao validno i bespogovorno, malko je ruzno kad se zna da imas funkciju.

brisati ili ne, pitanje je sad !
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Novak Đoković

Postby Raoul Duke » 02 Jul 2017, 12:11

У реду је, фантастично си елаборирао.

Нема потребе даље да настављамо са овим.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Novak Đoković

Postby fabricio » 02 Jul 2017, 12:13

Sta ti decko radis... Izjednacavas uspehe Jasne Sekaric sa Novakom :blue: :blue: :blue: . Zna se ko je od Srba jedini dobijao Laureus nagradu(i to ne jednom) u konkurenciji sa Mesijem,Dzejmson,Ronaldom,Boltom ... Mislim,komentari su ti bas hejterski,no ljutis...

No nebitno, nisam u prilici da ispratim Wimbldon sve do polufinala/finala,ali citacu ovde utiske. Nadam se dobrom rezultatu Novaka,pa mozda cak i prvom mestu :nisamja:
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Novak Đoković

Postby ExEr » 02 Jul 2017, 13:27

Ti si decko pak od onih - Nadal se drogira, a nas Djoka radi i trenira
ne ljutim
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7235
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Novak Đoković

Postby Starsica » 03 Jul 2017, 09:26

Okej, evo ja želim da znam.
Možeš li, korak po korak, da elaboriraš zašto Đoković NIJE najbolji srpski sportista svih vremena?
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Novak Đoković

Postby killchrome » 03 Jul 2017, 10:14

zato sto mu ide na zivce

seems legit
User avatar
killchrome
 
Posts: 3323
Joined: 25 Mar 2014, 16:24

Re: Novak Đoković

Postby Фантом » 03 Jul 2017, 10:15

GS i WTF su kao svetska prvenstva, a turniri Masters serije 1000 kao svetska liga pa neka preracuna ponovo te uspehe :okk:
дошао да вређа
User avatar
Фантом
 
Posts: 5421
Joined: 12 Oct 2016, 12:43

Re: Novak Đoković

Postby fabricio » 03 Jul 2017, 10:17

Ma cim je uporedio Radjenovica sa Novakom,nema smisla ici dalje :beyond:
Troll detected
A sta ti radis kada ne poklanjas jogurte?
User avatar
fabricio
 
Posts: 13709
Joined: 24 Dec 2016, 21:43

Re: Novak Đoković

Postby Skafi » 03 Jul 2017, 11:09

User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Novak Đoković

Postby Starsica » 03 Jul 2017, 11:10

Ja zaista zelim da znam. Pa cu nakon toga ja reci zasto se ne slazem.
Ali, Ekseru, zelim da elabotiras argumentovano, znaci, postavi od a do š, a ne da se prebacujemo vruceg krompira.
Isto vazi za ostale.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 102 guests