Board index Tenis Teniseri i teniserke

Novak Đoković

Re: Novak Đoković

Postby Altair » 07 Jun 2011, 11:02

i ja htedoh da kazem da je verovatno zbog kolena.
mislim da tom kolenu treba sto vise odmora , izmedju velikih napora. i da je bolje da se toga pridrzava, pa makar i ne igrao pripremne turnire
I don't give a damn how it's supposed to be
That might work for you, it don't work for me
You write your truth and I'll write mine
One man's ceiling's another man's sky high
User avatar
Altair
 
Posts: 1739
Joined: 05 Jun 2011, 12:07
Location: Bg

Re: Novak Đoković

Postby Delester » 07 Jun 2011, 11:46

sta ja znam, nekako mislim da nema veze sa povredom nego sa suvom strategijom koju novak za sada nemilosrdno sprovodi

i cini mi se da je dobro, obzirom da bi to bila prilicno nagla promena podloge posle izuzetnih napora i da zbog psihe se eskivirala vrlo laka mogucnost da bude porazen u prvom kolu jer emotivna zasicenost je nesto na sta su oni racunali bez obzira izgubio/dobio u polufinalu ili finalu. prosto, tada bi vec bilo suvise jer zavrsnica slema, kako jednom rece serena, isisa kompletan zivot iz tebe, a narocito ako si pre toga poosvajao sve zivo i ima prebukiran raspored.
malo neka i on kalkulise, kombinuje, pa da vidimo :nene:
.......................................................................................
http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif
User avatar
Delester
 
Posts: 3732
Joined: 05 Jun 2011, 13:45

Re: Novak Đoković

Postby cecans » 07 Jun 2011, 12:03

Monsieur Poirot wrote:Mozda je onda bio uvereniji u uspeh u Parizu nego sto mislimo? Ili je mozda samo primenio ritual pred Melburn, da ne igra nijedan pripremni turnir, vec da se u laganom ritmu treninga priprema za W..

I meni je ovo palo na pamet, da je bio uveren da ide "jako i do samog kraja" :D , pa da je zato otkazao!
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

Re: Novak Đoković

Postby Goca_64 » 07 Jun 2011, 12:26

Saint-Tropez wrote:Ih, bre, Goco, posle ovog tvog posta nije mi samo zao Novaka, vec i tebe. :(

:thumbup:
Znas da sam izbegavala cak i na telefon da se javljam, sem ako to nisu bili moji prijatelji & rodjaci koji su u istoj kategoriji kao i ja sto se tice navijanja za Noleta.
Nije nimalo utesno sto cu reci, ali nisam jedina, veruj mi, cak i sa ovog foruma znam par ljudi kojima je, isto, ako ne i vise, bilo kao i meni...

Nego, imam ja par prijatelja kojima je to iznova zabavno, ta moja stanja. Srecom, uvek su pozitivni i uvek sebe i mene utese u stilu "Blago Goci kad joj je jedini problem kad Nole izgubi" :smile:

Inace, i meni se cini da je strateski odlucio da ne igra Kvins, ali mi je ipak malo cudno da je to objavio tako rano. Mozda iz postovanja prema organizatorima, a ne kao neki vece uoci drugog kola :so:
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Novak Đoković

Postby M.S. » 07 Jun 2011, 12:45

brine me to malo. da nije ponovo mi5 umešao svoje prstiće ko 08 :tap: .svi znamo za moje teorije zavere, sigurno je ko kod Gibsona većina smešno, ali po teoriji verovatnoće i ja nešto ubodem. daj bože da strepim bez veze.

ja kad Nole izgubi razbijem forum :dunno: . pa mi je lakše :what: . ironiju na stranu, zaista, u petak sam bila očajna zbog poraza. sad samo gledam da sredim neke lične i ove forumske prilike, pa će u međuvremenu i Vimbi da se približi.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Novak Đoković

Postby cecans » 07 Jun 2011, 13:16

Vecina nas je verovatno bas bila ocajna i uzdrmana u petak, doduse, ja sam se nesto kao i drzala dobro nakon meca jer sam tesila moje dete koje se skroz ubedacilo ali me je vec u subotu drmnulo svom snagom :cmizdr: !
M. gledaj to sa vedrije strane - nema svako priliku da razbije forum nakon Noletovog poraza :uzbud: (salim se naravno :D )
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

Re: Novak Đoković

Postby Keimaak » 07 Jun 2011, 19:56

Image
:banana:
Јебеш живот без идеологије!

Од рођења мог.. није прошло без имена твог.....
User avatar
Keimaak
 
Posts: 1800
Joined: 17 Mar 2011, 22:23
Location: Карановац

Re: Novak Đoković

Postby jedaj » 07 Jun 2011, 21:58

Sta mislite da li bi se zadovoljili polufinalom W.
Licno bi to odmah potpisao.
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: Novak Đoković

Postby Sony » 07 Jun 2011, 22:02

Ja ne. Titula, ili finale.


Prosto, Novak mora da gura sto dalje ove godine. On igra najbolji tenis u zivotu, i sigurno da ce na svakom narednom turniru u ovoj sezoni ici na titulu. Uostalom, prethodnih 8 turnira je igrao tako - do pobjede pa kud puklo da puklo. 7 puta je uspjelo, jednom nije.
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Novak Đoković

Postby euforija » 07 Jun 2011, 22:11

Sony wrote:Ja ne. Titula, ili finale.


Prosto, Novak mora da gura sto dalje ove godine. On igra najbolji tenis u zivotu, i sigurno da ce na svakom narednom turniru u ovoj sezoni ici na titulu. Uostalom, prethodnih 8 turnira je igrao tako - do pobjede pa kud puklo da puklo. 7 puta je uspjelo, jednom nije.

:+1: potpuno se slazem sa tobom, samo titule priznajem,a nadam se i on!
Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari
User avatar
euforija
 
Posts: 95
Joined: 05 Jun 2011, 21:19
Location: iza granice razuma

Re: Novak Đoković

Postby jedaj » 07 Jun 2011, 22:12

Sony wrote:Ja ne. Titula, ili finale.


Prosto, Novak mora da gura sto dalje ove godine. On igra najbolji tenis u zivotu, i sigurno da ce na svakom narednom turniru u ovoj sezoni ici na titulu. Uostalom, prethodnih 8 turnira je igrao tako - do pobjede pa kud puklo da puklo. 7 puta je uspjelo, jednom nije.

U pitanje je trava i njegova ne bas omiljena podloga.
Bez obzira koliko svi mi natezali da uzme W misljenja sam da je to skoro neizvodljivo jer realno on nema trenutno
dovoljno dobru igru na mrezi a i taj njegov slajs je jos uvijek krut,nadam se da grijesim.
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: Novak Đoković

Postby Dejan » 07 Jun 2011, 22:15

Malo mi je krivo sto Noleta necemo gledati na travi pre Wimbledona, ali sta je tu je, nadam se da ce ipak ostvariti svoj san i osvojiti, po meni, najprerstizniji turnir u tenisu.
...riječi su isto kao i gomile ljudi, nije nužno znati za sve, odaberi za sebe samo one prave...
User avatar
Dejan
 
Posts: 2087
Joined: 25 Mar 2011, 22:18

Re: Novak Đoković

Postby Liv » 07 Jun 2011, 23:27

Ja cu sachekati zhreb pre nego shto iznesem mishljenje o polufinalu ili finalu :) Meni josh uvek nije jasno kako je on proshle godine stigao do polufinala onakvom igrom. Zapravo je bio jednom nogom u finalu, al se skamenio protiv Berdiha.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Novak Đoković

Postby Goca_64 » 07 Jun 2011, 23:41

jedaj wrote:Sta mislite da li bi se zadovoljili polufinalom W.
Licno bi to odmah potpisao.


Iz trenutne perspektive, kako me "ubi" ovaj RG, i prisecajuci se Noleta iz prosle i predprosle sezone, ja cu biti zadovoljna.
Eventualno se stidljivo nadam ulasku u finale. Dalje ne smem ni da razmisljam. Mnogo sam polagala na ovaj RG i cak i pre istog nisam bila bas preveliki entuzijasta za travu upravo iz razloga koje si naveo. A, opet Nole iz ove sezone, moze da me i te kako pobije i iznenadi prijatno.

Inace, on je vec u Londonu i uveliko trenira. Ko zna, ko zna...
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Novak Đoković

Postby georgina » 07 Jun 2011, 23:42

sa fb
Dobro vece svima! Evo samo na kratko da vas pozdravim pred spavanje. Odmaram iz sve snage :) Postavicu vam sutra neke slike! Hey everyone, good evening! :) Just a quick note before i go to bed, i'm totally disconnected and relaxed these days, recharging batteries you know :) I'll post some photos tomorrow. See you soon!

:banana:
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests