Board index Tenis Teniseri i teniserke

Novak Đoković

Re: Novak Đoković

Postby Sony » 06 Jun 2011, 10:05

Ja stvarno ne vidim razlog za TOLIKI pesimizam. Ponavljam jos jednom: Ovo jeste bila ogromna sansa, Novak u nikad boljoj formi, Nadal sa nikad manje samopouzdanja...ali desava se to.

Valjda vas ta kriza proci brzo. Hajde...malo optimizma je itekako potrebno. Sezona je u toku, a Novak treba da nastavi sa odlicnim partijama koje su ga krasile proteklih 5 mjeseci.

Beograd, Melburn, Dubai, Indijan Vels, Majami, Beograd, Madrid, Rim...i posle jednog poraza da se ode u toliki bedak? Novak ce iz ovog poraza izaci jos jaci. Ubjedjen sam u to...

Edit: Da dodam samo da cu ja za vrijeme polufinala i finala Vimbldona biti u Holandiji. Zapravo, krecemo prvog odavde ( autom). Nadam se da cu nekako finale ( ako Nole dodje) ispratiti tamo. Polufinale nema sanse, jbg.....

Mozda je to i simbolicno, pred preuzimanje prvog mjesta. Znamo gdje je Nole osvojio prvu titulu...upravo u Holandiji :D
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Novak Đoković

Postby georgina » 06 Jun 2011, 10:59

slatko
"@Romi1970: @DjokerNole my 11yo daughter Fiorella loves you! She plays tennis as well. Hope U enjoy her drawing http://bit.ly/mCosMS"So cute
2 hours ago

Image
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Re: Novak Đoković

Postby M.S. » 06 Jun 2011, 11:10

Nemam ni pesimizam, ni optimizam, samo sam baš mnogo tužna zbog njega. Verovatno ste ti i altair u pravu, samo i meni treba da napunim baterije ponovo kao i Novaku.

Što se Tignora tiče, i kad me je nervirao, i kad je ignorisao Novaka, znala sam da je to iz ogromne frustracije jer je navijač u pravom smislu reči. On je otišao u Pariz želevši da zabeleži istoriju, povratak (prerano) otpisanog i odlazak sa krunom. Verujem da se osećao lošije od mnogih koji imaju luksuz da se deklarišu čisto navijački.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Novak Đoković

Postby Goca_64 » 06 Jun 2011, 11:44

Ja ovih dana nemam izrazenu potrebu da citam bilo sta sto je vezano za Noleta. Znam da se sebicno branim od dodatnog bedaka, ali sto cu... Da ne mracim previse, ali od petka sam kao neki ranjeni pas... zavucena u svoju "jazbinu" bez zelje da komuniciram s bilo kim i da se druzim. Jos uvek me ne popusta. Misljah da ce, kako dani prolaze, biti lakse, ali, avaj... i dalje tuga. Toliko mi je taj RG bio blizu, toliko sam smatrala (i dalje smatram) da je uspah na RG-u presudan za trajniju dominaciju nad Rafom, da mi sad ovaj poraz pada izuzeno tesko. Znam, sad ce neko reci "nismo ni ovoliko ocekivali za ovu godinu", ali to mi nije uteha. Nismo, ali kad je vec pocelo da se "desava" zasto ne iskoristiti sve adute. A ja, prokleto mislim da ih Nole u petak nije iskoristio. Niko me nece ubediti da bi mu cak i onakav Federer mogao nauditi, da je Novak smogao poslednji atom snage, da je upotrebio malo vise mozdane vijuge i na kraju da se pripremio psihicki za mech. Jest mu bilo tesko, jest ulog bio pregolem, ali, smatram da je morao da ulozi, ama bas sve da odigra ono polufinale na vrhunskom nivou. On, iz razloga koje smo naveli, to nije bio u stanju da uradi i desilo se to sto se desilo. Da me se ne shvati pogresno, nista ja njemu ne zameram, ja njega posle ovakvih tragicnih poraza volim jos vise (ako je to uopste moguce, vise), samo prebirem i preturam po glavi segmente onog nesrecnog mecha i iznova dolazim do ovih zakljucaka.
Napisah poodavno da, sto se Wimbija tice nemam nekih preteranih ocekivanja, tako da cu i te kako biti zadovoljna ako odbrani i svoje bodove, sve preko toga ce me uciniti beskrajno srecnom, utoliko pre sto i njemu taj trofej mngo znaci.
Ne mogu da razmiljam o tome sta treba da se desi da Rafa ode na mesto broj 2. Iskreno ni ne ocekujem da ce Novak na prvo mesto pre americkog betona. Pri tom, ja po vokaciji, ne da nisam pesimista, nego sam cak optimista do budalastine.
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Novak Đoković

Postby Keimaak » 06 Jun 2011, 12:15

Djokovic stil

To je ono kad nedeljom ustanem, olesen od zivota, kad laganim korakom do kuhinje, usput pokosavam da se setim kako se zovem, uzimam naramak banana i flasu kisele, da dodjem sebi, u nadi da ce gore pomenuti artikli pokupiti svu kiselinu u napacenoj trbusnoj duplji.

Cale, dodaj mi te baaanaaane.....

Sta je Djokovicu, samo banane i voda danas, a? a sinoc si glumio frajera... neka neka... ja sam u tvojim godinama mogao da popijem flasu manastirke, i da odvezem pezejca kuci!!

:bleh:
Нема пуно везе са Нолетом...осим можда имена...али фина поука или аналогија за свабудућа Нолетова освајања! :banana:
Novak Đoković

Једини човек у Србији који поштено живи од рекета.
:funbat:
Јебеш живот без идеологије!

Од рођења мог.. није прошло без имена твог.....
User avatar
Keimaak
 
Posts: 1800
Joined: 17 Mar 2011, 22:23
Location: Карановац

Re: Novak Đoković

Postby Gama » 06 Jun 2011, 13:20

Iz Pariza :inlove:
Image
Image
Image
Image
Image
I.... ajmo fanovi
Image
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Novak Đoković

Postby Starsica » 06 Jun 2011, 13:25

I onda kako da ga covek ne voli :inlove: Jesu li te slike pre ili posle poraza?
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Novak Đoković

Postby Gama » 06 Jun 2011, 13:54

Pre poraza, ispred hotela.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Novak Đoković

Postby Saint-Tropez » 06 Jun 2011, 19:16

Ih, bre, Goco, posle ovog tvog posta nije mi samo zao Novaka, vec i tebe. :(
Saint-Tropez
 
Posts: 148
Joined: 05 Jun 2011, 17:20

Re: Novak Đoković

Postby M.S. » 07 Jun 2011, 10:18

Negde pročitah da je Novak još pre poraza u petak objavio da ne igra Kvins. Malo neuobičajeno, ako je istina?
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Novak Đoković

Postby Sony » 07 Jun 2011, 10:23

Vijest na Novakovom zvanicnom sajtu je objavljena u petak, prije poraza:

http://novakdjokovic.rs/news.php?akcija ... 82&jezik=1
''Понављам, фудбал се игра на терену и тешко је ову екипу Партизана победити на дуже стазе'' - рекао је бивши тренер Партизана.
User avatar
Sony
 
Posts: 8972
Joined: 04 Jun 2011, 19:40

Re: Novak Đoković

Postby Monsieur Poirot » 07 Jun 2011, 10:26

Mozda je onda bio uvereniji u uspeh u Parizu nego sto mislimo? Ili je mozda samo primenio ritual pred Melburn, da ne igra nijedan pripremni turnir, vec da se u laganom ritmu treninga priprema za W..
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Novak Đoković

Postby M.S. » 07 Jun 2011, 10:49

da, ali ko još donosi odluke, a osobito ih obznanjuje, tako rano i dok je još na prethodnom turniru?
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Novak Đoković

Postby Monsieur Poirot » 07 Jun 2011, 10:53

Ma ta odluka je doneta pre Pariza, garantovano; samo su nasli relativno pogodan trenutak da je objave
"If anyone could've drunk the poison cocktail, it could've been me..

H.P. "And there is a possibility even more terrible, mademoiselle.. IT COULD'VE BEEN ME...
User avatar
Monsieur Poirot
 
Posts: 829
Joined: 18 Mar 2011, 15:37
Location: Belgium, not France

Re: Novak Đoković

Postby Gama » 07 Jun 2011, 10:54

Razlog Noletovog povlačenja je hronična upala ligamenta patele ("skakačko koleno").

E, sada mozemo samo da nagadjamo da li je ovo istina ili samo izgovor za povlacenje :huh:.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests