Board index Tenis Teniseri i teniserke

Rafael Nadal

Re: Rafael Nadal

Postby M.S. » 28 Jun 2011, 10:34

Moja sestra ne može da se obuzda od :drool: kad se samo izgovori Rafa. Kaže da samo Enrike i Rafa na nju tako utiču. Zabranila sam joj da bali u mom prisustvu :so: .

Meni Rafa ima sjajne crte lica, s tim da nije tip muškarca kakve volim, a telom još manje. Da nema onako odvratne mišiće iznad kolena, najviše bi mi se dopadao Berdih, bio bi najpribližniji u celini nečem što se meni sviđa. Tamne oči takođe ne bi odmogle :manikir: .
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Rafael Nadal

Postby Delester » 28 Jun 2011, 11:28

tako je nazalst kod svih sportista gde sportovi ne razvijaju jednako sve grupe misica i delove tela
svima je desna ruka i rame razvijenije, muskulatura jaca, iako se u teretani jednako radi za obe
i ja navijam za njega kad ne igra protiv nasih, a kad igra protiv makija neopredeljna sam
.......................................................................................
http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif
User avatar
Delester
 
Posts: 3732
Joined: 05 Jun 2011, 13:45

Re: Rafael Nadal

Postby Liv » 28 Jun 2011, 12:15

I ja sam bila neopredeljena do skoro, al' sad mi se chini da je Makici potrebnija moja podrshaka :biggrin:

Kad ce se znati da li je buva to za povredu i chetvrtfinale? Ja neshto ne mogu da zamislim da on preda taj mech, narochito uzevshi u obzir s kim igra.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Rafael Nadal

Postby vicharhcp » 28 Jun 2011, 12:22

Ja verujem da nisam jedina koja navija za Rafu :).

Ja za Rafu navijam od kako se pojavio, znači, dugi niz godina. Nemam problem sa tim da javno kažem da mi je u mečevima koje igraju Nole i Rafa potpuno svejedno ko će da pobedi, obradujem se ko god da pobedi. Uvek navijam da baš njih dvojica igraju finala, pošto tada uživam, ne nerviram se uopšte! Kada se Nole pojavio, samo sam ga pridodala Rafi na listu tenisera za koje navijam, nisam prestala zbog njega da navijam za Rafu. Što se mene tiče, njih dvojica mogu da se smenjuju na mestu broj 1 i 2 zauvek :biggrin: , nebitno mi je kojim redosledom. Red je da Nole malo dođe na poziciju broj 1, ali se ja uopšte ne potresam time kada će to biti, pošto, kažem, svejedno mi je ko će od njih dvojice biti prvi a ko drugi.

Što se povreda i povređivanja u toku meča tiče, ja i inače mislim (nevezano za Rafu, to mislim za sve tenisere) da su pravila u tenisu malo nehumana prema igračima (neparni setovi, ne može dva puta za istu povredu....). Kao klinka sam se dugo zabavljala sa profesionalnim sportistom i znam kako svaki profesionalni sportista koji je imao problema sa povredama reaguje i na najmanji bol koji oseti. Smatram da svakom teniseru treba dozvoliti lekarsku pomoć bez obzira kada oseti bol, jer manja povreda može da bude bezopasna ako se odmah sanira, a može da postane itekako opasna ako se ne reaguje na vreme. Ovo u tenisu je kao da, na primer, u košarci ne sme igraču koji se povredi da se ukaže pomoć do kraja četvrtine u kojoj se povredio. Po meni nehumano! Ja sam sigurna da se Rafa juče nije folirao, zaista mislim da je osetio jak bol i da je tražio lekarsku pomoć iz straha koji je posledica povreda iz prošlosti sa kojima je imao mnogo problema. Šta je trebalo, da skakuće iz straha na jednoj nozi i da zbog toga izgubi set? Pa, mislim da ne! To što se DelPo bunio mi je isto ok, deo taktike, da utiče na sudije, da iznervira protivnika....., sasvim legitimno pravo svakog tenisera. U takvim stvarima, bez obzira o kome se radi, ne vidim ništa loše.

Što se tiče odnosa Rafe i Noleta, verujte mi, ako hoćete, da se u njihovom međusobnom odnosu van terena ništa nije promenilo. I dalje su jako dobri prijatelji i dalje se druže, baš ništa se nije promenilo. Ne verujte baš svemu što pročitate u novinama. Novinari vole da smišljaju priče kad god im se otvori prostor za tako nešto. Ja ovo znam iz prve ruke i ne interesuje me šta piše u novinama (znam na primer i kog igrača Nole ne podnosi, a sigurna sam da to nećete nikada naći ni u jednim novinama, pošto to nisu stvari za javnost).
U to ime (u ime nepromenjenih odnosa Rafe i Noleta), jedna prigodna fotografija koja u Noletovom dnevniku nosi opis "Ortaci sa lepšim polovinama".
usopen2010_5.jpg


I na kraju, meni je Rafa baš zgodan. Volim ja tako izvajane mišiće. Što bi moja drugarica rekla, na njemu može da se uči anatomija :biggrin: !
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Rafael Nadal

Postby Delester » 28 Jun 2011, 12:33

rezultati skena pokazali da nema bitnih ostecenja
resume game


meni je rafa totalno neprivlacan, ali navijam za njega jer je retka kombinacija nekih osobina koje mi se bas dopadaju kod ljudi i sportista
nije mi bas prototip dealno gradjenog sportiste, suvise uska ramena, suvise velika zadnjica itd ali je svakako odlican atleta, ako ne i najbolji
.......................................................................................
http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif
User avatar
Delester
 
Posts: 3732
Joined: 05 Jun 2011, 13:45

Re: Rafael Nadal

Postby vicharhcp » 28 Jun 2011, 12:59

Sa Rafinog FB naloga vezano za povredu:

Good morning everybody. Yesterday after the match I went to take an MRI at a London hospital. During the match I thought I had something serious but as the match went through the pain got better and thankfully the tests don't show an injury. Today I will practice at 4.30 pm and I'll play tomorrow. Thanks all for the support.


Ko se jednom mlekom opeče, taj i u jogurt duva ;) .
Sigurna sam da kod njega postoji veliki strah od povreda i da zato reaguje na svaki bol koji oseti.

Rafa nije ni moj tip muškarca (moj tip mora da bude visok između 195 i 200 cm - tolerišem i koji cm iznad), ali mi je skroz simpatičan.
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Rafael Nadal

Postby alcesta » 28 Jun 2011, 13:05

Delester wrote:meni je rafa totalno neprivlacan, ali navijam za njega jer je retka kombinacija nekih osobina koje mi se bas dopadaju kod ljudi i sportista
nije mi bas prototip dealno gradjenog sportiste, suvise uska ramena, suvise velika zadnjica itd ali je svakako odlican atleta, ako ne i najbolji

Tačno tako. :)

Što se tiče skena, on se očigledno više prepao nego što je bilo ozbiljno, tako sam nešto i mislila kad sam videla kako je nastavio da igra. Ipak dobro je što nije ništa ozbiljno jer bi on nastavio da igra i da jeste :tap: kako me to nervira kod njega :girlcry:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Rafael Nadal

Postby Delester » 28 Jun 2011, 13:06

ja totalno verujem da je imao taj neizdrziv bol, ono klecanje u toku meca se ne moze folirati
inace, cak od suvise tesne carape ili iz bilo kog razloga neodgovarajucih patika u stopalu se moze javiti bukvalno nesnosan bol koji moze da nestane posle sat vremena nicim izazvan
.......................................................................................
http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif
User avatar
Delester
 
Posts: 3732
Joined: 05 Jun 2011, 13:45

Re: Rafael Nadal

Postby Liv » 28 Jun 2011, 14:12

Kako zaboravih Del :tap: dvojka za mene
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Rafael Nadal

Postby alcesta » 28 Jun 2011, 14:41

Meni je drago što za promenu nisam zaboravljena u tom popisivanju :laugh: ovde bar mogu da izigravam "pravog" navijača a da mi steva ne prebrojava procente. :biggrin:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Rafael Nadal

Postby Liv » 28 Jun 2011, 14:44

Ovde mozhemo samo da ti dodamo koji, poshto nam treba brojnost :lollol:

p.s. Ubice nas vicharhcp :ehej:
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Rafael Nadal

Postby vicharhcp » 28 Jun 2011, 14:58

Ma, gde da vas ubijem?
Čak naprotiv, oduševljena sam što se ne dopisujem sama sa sobom na ovoj temi :biggrin: !
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Rafael Nadal

Postby alcesta » 28 Jun 2011, 15:01

E izvini kad smo kod toga, a kako se izgovara tvoj nik i može li malo da se skrati? Nikad ne znam kako da ti se obratim, mnogo mi komplikovano ovo. :D
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Rafael Nadal

Postby vicharhcp » 28 Jun 2011, 15:23

alcesta wrote:E izvini kad smo kod toga, a kako se izgovara tvoj nik i može li malo da se skrati? Nikad ne znam kako da ti se obratim, mnogo mi komplikovano ovo. :D


Slobodno samo prvim delom nicka (vicha - čitaj vića, nastalo u nekim internim šalama u okviru mog okruženja) a upamtićeš po nadimku Troickog :). Drugi deo je skraćenica meni jedne od omiljenih grupa (rhcp).
"Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan!" Duško Radović
SVE PROLAZI - PARTIZAN OSTAJE
Image :inlove:
They can take my last ticket at Hala Pionir.
User avatar
vicharhcp
 
Posts: 5260
Joined: 15 Mar 2011, 09:54
Location: Beograd

Re: Rafael Nadal

Postby alcesta » 28 Jun 2011, 15:23

Dobro, vićo :biggrin:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests