Board index Tenis Teniseri i teniserke

Viktor Troicki

Re: Viktor Troicki

Postby AirBall » 06 Jun 2013, 10:48

Milutinov Tata wrote:Iz Pariza na finale Play off-a u kosarci



I kako posle covek da ne navija za ovog coveka... :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Viktor Troicki

Postby Hezonja » 06 Jun 2013, 10:52

AirBall wrote:
Milutinov Tata wrote:Iz Pariza na finale Play off-a u kosarci



I kako posle covek da ne navija za ovog coveka... :D


:biggrin:
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Viktor Troicki

Postby AirBall » 19 Jun 2013, 11:28

Milivojević pecnuo Partizanovca Troickog: Uzalud trud!

Zvezdin fudbaler "prozvao" srpskog tenisera zbog rane eliminacije u Istbornu, aludirajući na njegovo navijanje u "Pioniru" tokom večitog derbija

Image

Fudbaler Crvene zvezde Luka Milivojević prokomentarisao je na svom Fejsbuk profilu eliminaciju tenisera Viktora Troickog u prvom kolu turnira u Istbornu.

Zvezdin fudbaler je ovako “prozvao” trećeg srpskog tenisera zbog njegovog navijanja na prvoj utakmici košarkaške finalne serije plej-ofa između Partizana i Crvene zvezde, na kojoj je Viktor pevao pesme zajedno sa “grobarima” u “Pioniru”.

Troicki je poražen u Istbornu od Slovaka Martina Kližana 3:6, 2:6 za samo 61 minut igre.


Telegraf
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106301
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Viktor Troicki

Postby Hezonja » 22 Jun 2013, 22:45

Troicki: Biće teško protiv Janka

Viktor Troicki biće spreman za srpski okršaj u prvom kolu Vimbldona protiv Janka Tipsarevića.
Troicki je na egzibiciji 'Budls' pobedio Robina Hasea sa 7:5, 6:4 osvojivši trofej.

Srpski teniser je nakon trijumfa nad Holanđaninom govorio o duelu sa Tipsarevićem na startu Vimbldona.

„Da, igram protiv Janka u ponedeljak. Biće sigurno težak meč, poznajemo se veoma dobro. Mi smo odlični prijatelji, družimo se stalno, ne samo na ATP turu. Biće zanimljivo i nadam se da ću ja pobediti“, rekao je Troicki uz osmeh i dodao:

„Moram da kažem da je danas Jankov rođendan. Pre nego što je objavljen žreb pozvao me je na rođendansku večeru, a kada je video žreb i video da igramo jedan protiv drugog rekao mi je da više nisam pozvan na večeru.“ :lollol:
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Viktor Troicki

Postby Gama » 25 Jun 2013, 00:57

"Veoma sam zadovoljan. Igrao sam sjajno, servirao sam jako dobro tokom celog meča."

"Nisam dozvolio nijedan brejk danas što je jako bitno, a u važnim poenima sam odigrao hrabro, napadao i dosta poena završio na mreži. Prva dva seta su bila perfektna, a u trećem je bila rezultatska klackalica“, rekao je Troicki.

On je istakao da mu je krivo što je žrebom odlučeno da se u prvom kolu sastane sa Tipsarevićem.

"Jako mi je krivo što smo igrali jedan protiv drugog. Jako je teško pripremati se za ovakve duele. Janko i ja smo prvi put igrali na Gren slemu, sa Noletom sam igrao više puta. Janko je bio favorit i to mu je možda zasmetalo, pa sam ja danas bio bolji“, zaključio je Troicki.
http://www.b92.net/sport/tenis/masters/vesti.php?yyyy=2013&mm=06&dd=24&nav_id=726033
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Viktor Troicki

Postby Hezonja » 29 Jun 2013, 15:11

Milutinov Tata wrote:Iz Pariza na finale Play off-a u kosarci



Uzalud trud, dzaba ti sve, i ADIDAS te gura al' o5 ne ide, dos'o je kraj moj Viktore nista Slema ni ove godine...:D :D :D
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Viktor Troicki

Postby Raoul Duke » 25 Jul 2013, 21:39

ŠOK: Troicki suspendovan do 2015!


http://m.mondo.rs/cs/a601020/Sport/Tenis/SOK-Troicki-suspendovan-do-2015.html





Decision in the case of Viktor Troicki

PRESS RELEASE
The International Tennis Federation announced today that Viktor Troicki has been found to have committed an Anti-Doping Rule Violation under Article 2.3 of the Tennis Anti-Doping Programme (refusing or failing without compelling justification to submit to sample collection).
Mr Troicki, a 27-year-old player from Serbia, was notified on 15 April 2013 that he had been selected to provide a urine sample and a blood sample in association with his participation at the Rolex Monte Carlo Masters event.
Mr Troicki provided a urine sample, but did not provide a blood sample. He asserted to an
independent tribunal that he was assured by the Doping Control Officer (DCO) that it would be acceptable not to provide a sample on account of him feeling unwell that day. However, the tribunal concluded that the DCO told Mr Troicki that she could not advise him as to whether his reason for not providing a blood sample was valid, and that no such assurances were given by her.
Accordingly, the tribunal determined that Mr Troicki’s actions constituted a failure and a refusal to provide a blood sample, and that his explanation for not doing so did not constitute compelling justification under Article 2.3. However, the tribunal accepted that the stress that Mr Troicki was under at the time entitled him to mitigation under Article 10.5.2.
Mr Troicki’s commission of an Anti-Doping Rule Violation under Article 2.3 of the Programme was, therefore, confirmed, and the tribunal determined that he is suspended from participation for a period of 18 months, and so ending at midnight on 24 January 2015. It was also determined that Mr Troicki’s results at the 2013 Monte Carlo Rolex Masters event should be disqualified, with resulting forfeiture of the ranking points and prize money that he won at that event.
The Tennis Anti-Doping Programme is a comprehensive and internationally recognised drug-testing programme that applies to all players competing at Grand Slam tournaments and events sanctioned by the ITF, ATP, and WTA. Players are tested for substances prohibited by the World Anti-Doping Agency and, upon a finding that an Anti-Doping Rule Violation has been committed, sanctions are imposed in accordance with the requirements of the Tennis Anti-Doping Programme and World Anti-Doping Code. More background information on the Programme, sanctions, tennis statistics and related information can be found at www.itftennis.com/antidoping.


http://www.itftennis.com/antidoping/news/decisions/decision-in-the-case-of-viktor-troicki.aspx
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Viktor Troicki

Postby DIFovac » 25 Jul 2013, 23:00

On uzimao ne dozvoljena sredstva i opet nije postizao rezultate,pa koji bi bio da je igrao korektno?
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5347
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Viktor Troicki

Postby 1rge » 25 Jul 2013, 23:00

Troicki: Šokiran sam, potpuno sam nevin!

"U Monte Karlu sam verovao da uzorak krvi mogu da predam sutradan. Svakako ću se žaliti na ovu kaznu ITF", poručio je Troicki

Srpski teniser Viktor Troicki večeras je u Umagu energično demantovao da je koristio nedozvoljena stimulativna sredstva, istakavši da će uložiti žalbu na suspenziju Međunarodne teniske federacije (ITF).
"Nikada nisam koristio nedozvoljene supstance. Jedina istina je da mi je zvaničnik doping kontrole dopustio da ne predam uzorak krvi zbog toga što se tog dana nisam osećao dobro", izjavio je Troicki, koji je u Umagu učestvovao na ATP turniru.

ITF je večeras izrekla Troickom 18. mesečnu suspenziju zbog kršenja pravila o dopingu. Srpski teniser proglašen je krivim za propust prilikom doping kontrole na masters turniru u aprilu u Monte Karlu, kada nije dao traženi uzorak krvi.
"Ovo je najteži trenutak u mojoj karijeri. Ne znam zašto imam ovakav tretman, a potpuno sam nevin. Šokiran sam, u Monte Karlu sam verovao da uzorak krvi mogu da predam sutradan. Svakako ću se žaliti na ovu kaznu ITF", poručio je Troicki.

ITF je saopštila da nije mogla da prihvati argumente srpskog tenisera i izrekla mu suspenziju koja ističe u ponoć 24. januara 2015. godine.

Troicki je ranije večeras u osmini finala ATP turnira u Umagu poražen od Španca Tomija Robreda sa 2:0 u setovima - 6:0, 6:4.


http://www.mozzartsport.com/vesti/troic ... -sam-nevin
„Ко је Партизановац, не треба му још много да би био срећан“
User avatar
1rge
 
Posts: 27
Joined: 21 Jul 2013, 14:02
Location: Subotica

Re: Viktor Troicki

Postby Hezonja » 25 Jul 2013, 23:01

Ma ne verujem da se dopingovao, vise je ispao glup...Ako mu ne smanje kaznu to ce biti presedan...Odesnik za koga se utvrdilo da je dopinogvan dobio je 12 meseci.
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Viktor Troicki

Postby Hezonja » 25 Jul 2013, 23:14

Troicki later did the blood test, but we don't know the exact date, from 1 to 3 days later, and he wasn't found positive.


Silje patku na Viktoru
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Viktor Troicki

Postby Petko019 » 26 Jul 2013, 11:29

Ovo je po meni cista glupost, jos kad sam video kaznu za Odesnika :colera:
Videcemo sta ce biti sa zalbom, mozda i Novak moze nesto da utice, ali ako ne bude smanjenja kazne mozda bi ovo mogao da bude i kraj Viktorove karijere.Ne deluje mi kao neko ko bi to mogao da podnese.
"Spasa nam nema, propasti nećemo"
User avatar
Petko019
 
Posts: 1645
Joined: 09 Jun 2011, 21:58

Re: Viktor Troicki

Postby DIFovac » 26 Jul 2013, 13:56

Petko019 wrote:Ovo je po meni cista glupost, jos kad sam video kaznu za Odesnika :colera:
Videcemo sta ce biti sa zalbom, mozda i Novak moze nesto da utice, ali ako ne bude smanjenja kazne mozda bi ovo mogao da bude i kraj Viktorove karijere.Ne deluje mi kao neko ko bi to mogao da podnese.

Tesko da ce se Novak petljati u te stvari,ima on pametnija posla,a sto se tice kraja karijere mozda nisi ni daleko svejedno je psihicki slab.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5347
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Viktor Troicki

Postby georgina » 26 Jul 2013, 16:32

viktor ako je čist u ovome, onda je stvarno debil

ali kakogod, kazna je drakonska, nadam se da će mu uvažiti žalbu,
ako ne, neka ih tuži, naročito ako je tačno da su mu uzeli krv sutradan (a to je onda itf doktor odlučio), onda ima dobre šanse
pogotovo što su oba nalaza negativna
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Re: Viktor Troicki

Postby delgado » 26 Jul 2013, 22:13

Vise mi nisu smesne one Del-ine teorije zavere o nagodbama tenisera/teniserki sa ITFom , laziraju povrede i na taj nacin odsluze kaznu. :biggrin:
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests