Board index Tenis Teniseri i teniserke

Viktor Troicki

Re: Viktor Troicki

Postby M.S. » 27 Jul 2013, 11:04

nije mi baš najjasnije kako je marinov doping došao najednom u javnost, a prikrivao ga je povredom?

čudno je viktorovo ponašanje. šteta što sad taj tripl-efekat upoređivanja na relaciji srbi-hrvazi-amerikanci (odesnik) zamagljuje osnovno, tj, da su pojedinci nahvatani da se dopinguju, a pojedinci se vade na svima poznatu njihovu glupost (kako prigodno kad svi misle da si glup). neko možda jeste glup, samo sumnjam da je toliko kao što se predstavlja.

nadam se da će jednom isplivati stvari i za onog ko se propinje kao konjče pod dejstvom tih sredstava. ne isključujem doduše, čak verujem nažalost, da koristi dobra većina nešto. i onda se mi posle divimo meču od deset sati. ili se divimo balerini koja igra u četvrtoj deceniji ko omladinac (to jest, dve su balerine u pitanju).
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Viktor Troicki

Postby ciao » 27 Jul 2013, 13:12

Moram da se samocitiram, sad stvarno verujem u ovo sto mi je zvucalo prilicno neverovatno kad sam pisala

Postby ciao » 29 Jun 2013, 15:43

Napredpartizan wrote:

ciao wrote: jesam li ja jedina kojoj je sumnjivo kako su poispadali svi redom iole opasni iz Makicinog dela zreba, a bas niko iz drugog dela? Gledam ko je ostalo u jednom i u drugom, razlika je neverovatna.


Zbog cega bi bilo sumnjivo ?


Ma najverovatnije je slucajno, ali bas toliko da ispadaju samo s ajedne strane, mogu da zamislim teoriju zavere :question: :biggrin: naprimer - testirali neke igrace na nesto sto svi uzimaju a sad recimo ne sme vise, a bas slucajno testirali samo neke igrace, ili nesto vec tako. Lupetam ali, jbg vrti mi se po glavi.
kako god okrenes Maki je zasigurno u finalu, a sa ove strane ima kandidata za mucenje favorita koliko hoces
User avatar
ciao
 
Posts: 756
Joined: 06 Jun 2011, 23:52

Re: Viktor Troicki

Postby Gama » 30 Jul 2013, 12:03

Sada ga snasli i ljubavni problemi a nisam znala da je bio veren.

Nevolja nikad ne dolazi sama.U ovu narodnu mudrost uverio se ovih dana srpski teniser Viktor Troicki. Posle suspenzije na 18 meseci, Viktor je raskinuo vezu sa verenicom Sunčicom Travicom.

"Sunčica je ostavila Viktora, i to ovog puta definitivno. Spakovala je kofere i vratila se u Beograd, a o njemu ne želi ni sa najbližim prijateljima da govori. Više puta su prekidali vezu i svađali se, ali mu se ona uvek vraćala i davala mu šansu. Trpela je njegove česte promene raspoloženja i sve češće nezadovoljstvo zbog tenisa, koje je prenosio na vezu. Poslednja kap koja je prelila njenu već punu čašu bila je suspenzija zbog doping kontrole, kojom je teniser kažnjen na 18 meseci neigranja teniskih mečeva, a koju je Viktor teško podneo", rekao je neimenovani manekenkin prijatelj.
http://www.kurir-info.rs/raskinuli-viktor-troicki-i-suncica-travica-clanak-915141
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Viktor Troicki

Postby delgado » 30 Jul 2013, 12:13

videla zena da je izvukla iz njega maksimum, sad kad je slavina zavrnuta, vreme je naci novog sponzora...
Teske price iz hooda!
User avatar
delgado
 
Posts: 6733
Joined: 07 Apr 2011, 21:24

Re: Viktor Troicki

Postby Starsica » 30 Jul 2013, 12:53

Delgado mi cita misli.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Viktor Troicki

Postby DIFovac » 13 Sep 2013, 11:04

Viktoru zabranjen ulaz u dvoranu,e moj Viktore pa bas se urotili protiv tebe...
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5347
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Viktor Troicki

Postby cecans » 13 Sep 2013, 12:14

DIF wrote:Viktoru zabranjen ulaz u dvoranu,e moj Viktore pa bas se urotili protiv tebe...

U Arenu? Ko mu je zabranio? :question:
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

Re: Viktor Troicki

Postby Gama » 13 Sep 2013, 13:13

@ Ceco
ITF :krsti:

"Ne da mi ITF da budem u Areni. Užasan je osećaj, zaista pravi skandal! Strašno je to što mi rade. Nadam se da ću se uskoro vratiti na teren, i da ću biti u timu u finalu", rekao je Troicki za "Sportski žurnal".

Viktor je u aprilu na turniru u Monte Karlu posle poraza od Nieminena rekao da mu nije dobro, kada je pozvan da donese uzorak krvi. Uradio je to sutradan, i izgledalo je da je sve u redu, do objave ITF-a da će biti suspendovan na 18 meseci. Vitkor se žalio Sudu za sportsku arbitražu u Lozani, i očekuje se epilog.

"Verujem da ću uskoro dobiti datum suđenja u Lozani. Očekujem da će moja žalba biti na redu već u oktobru i nadam se da će se tada sve rešiti i da ću moći odmah da igram. Znam da sam nevin, boli me jer znam da mi je učinjena najveća nepravda. Proživljavam najteže trenutke u karijeri i životu", zaključio je Troicki.

On će biti prinuđen da prati televizijski prenos, a sve planove je podredio dolasku u Kombank Arenu.

"Planirao sam da gledam sve mečeve uživo, zato sam i došao u Beograd. Naš savez je poslao molbu da gledam, ali je ITF odbio. Gledaću na TV-u, svako veče odem u hotel da pozdravim naše tenisere, to mi nisu zabranili. Redovno se čujemo, stalno smo na vezi. Nadam se da će me zvati na slavlje. Ako treba, ja ću organizovati proslavu i neće moći da me izbace", zaključio je Troicki.
http://sport.blic.rs/Tenis/239712/Kosmar-za-Troickog-ne-prestaje-zabranjeno-mu-je-i-da-bodri-Srbiju-u-Areni
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Viktor Troicki

Postby Hezonja » 13 Sep 2013, 13:20

KAkvi idioti..
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Viktor Troicki

Postby Starsica » 13 Sep 2013, 13:42

Kako mogu da mu zabrane kao privatnom licu da udje u Arenu?
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Viktor Troicki

Postby cecans » 13 Sep 2013, 14:44

Hvala Gama :okk:
Ovo je da se covek krsti i levom i desnom :krsti: , sto kaze Star, kako mogu da mu zabrane da privatno ide u Arenu da gleda meceve. Svasta.
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

Re: Viktor Troicki

Postby alcesta » 15 Sep 2013, 20:26

Meni to stvarno nije jasno. Kakvo im je to pravilo da optuženi teniseri ni kao gledaoci ne mogu da prisustvuju? Je li Armstrongu, kome je sve dokazano, zabranjeno da gleda biciklističke trke?
Jedno je zabraniti pristup recimo Džonu Tomiću koji je realna opasnost za okolinu, ali ne znam šta bi se nekom moglo desiti ako igrač koji je optužen za doping, bez obzira je li kriv ili nije, samo kupi kartu i gleda kao i svi ostali, bez kontakta sa timom. :question:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Viktor Troicki

Postby Hezonja » 01 Oct 2013, 13:06

Troicki: Konačno osećam olakšanje


Srpski teniser Viktor Troicki rekao je da oseća olakšanje pošto je dobio datum za sastanak pred Sudom za arbitražu u sportu u Lozani.

Saslušanje povodom žalbe koju je Troicki uputio na odluku Međunarodne teniske federacije koja ga je suspendovala na 18 meseci zbog kršenja anti-doping pravila zakazano za 9. oktobar.

„Osećam olakšanje jer konačno imamo datum. Ovo je bio veoma dug period čekanja i trudio sam se da ostanem fokusiran i nastavim sa treninzima“, istakao je Troicki, „Imam potpuno poverenje u sudije. Nadam se da će odlučiti pravedno i da će ih u tome rukovoditi samo istina. Ne mogu ni da pomislim na drugačiji ishod suđenja“.

Troicki je otkrio da je 50 elitnih tenisera predalo zahtev za uvođenje novih pravila u sistem anti-doping kontrole, a da je prvi potpisnik Novak Đoković.

„Igrači zahtevaju da glavni supervizor ATP turnira ubuduće bude pozvan da dođe u kontrolnu anti-doping stanicu, ukoliko iskrsne neki problem. Niko neće smeti da napusti prostoriju dok ne da uzorak, ako neko od njih ne dođe. Igrači su zabrinuti, ono što se desilo meni, može da se desi bilo kome“, rekao je Troicki.

Srpski teniser je takođe istakao da je veoma emotivno doživeo plasman našeg tima u finale Dejvis kupa. Troickom zbog suspenzije nije bio dozvoljen ulazak u „Kombank areni“ tokom duela sa Kanadom u polufinalu.

„Bio sam presrećan zbog mojih drugova koji žele da se što pre vratim u reprezentaciju. Oni su na prvom mestu sjajne osobe, a zatim i igrači. Kada je Janko posvetio pobedu meni i Novak uzeo mikrofon i rekao moje ime, počeo sam da plačem kao nikada do sada u životu“, rekao je Troicki.

Podsetimo, Troicki je suspendovan jer na Mastersu u Monte Karlu nije dao traženi uzorak krvi. Prema navodima ITF, Troicki je obavešten da 15. aprila treba da podnese uzorak urina i uzorak krvi na turniru u Kneževini. Viktor je podneo uzorak urina, ali ne i krvi, a nezavisnoj komisiji rekao je da mu je doktor ITF rekao da je u redu da ne podnese uzorak krvi ako se ne oseća dobro.

Pomenuta suspenzija za Troickog traje do 15. januara 2015. godine, a ukoliko njegova žalba bude usvojena, mogla bi da bude značajno umanjena, ali ostaje da se sačeka do samog saslušanja
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Viktor Troicki

Postby DIFovac » 09 Oct 2013, 10:18

Viktor je danas na sudu u Lozani, brane ga advokati Juventusa.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
User avatar
DIFovac
 
Posts: 5347
Joined: 22 Jun 2013, 20:26

Re: Viktor Troicki

Postby Hezonja » 09 Oct 2013, 11:40

Srecno mu bilo.
Hezonja
 
Posts: 15233
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests