Board index Tenis Teniseri i teniserke

Janko Tipsarevic

Re: Janko Tipsarevic

Postby alcesta » 01 Jun 2013, 22:22

U nedostatku Tipsi Tajma, Janko briljira i dalje :tap:
Aman čoveče, ostavi se više žena i ženskog tenisa. :tap: Lepo bi bilo da ne uzima WTA u usta barem do kraja sezone, ali valjda je to previše da očekujem :crybaby:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Janko Tipsarevic

Postby Gama » 01 Jun 2013, 22:24

Sta je rekao?
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Janko Tipsarevic

Postby Hezonja » 01 Jun 2013, 22:25

Kako se zajebava lik jebote...U koji London on planira da se plasira...Ako misli na Kvins ili VImbldon to je ok, ali ako misli na onaj turnir gde igra najboljih 8 u datoj godini, onda sigurno konzumira neke nedozvoljene supstance.
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Janko Tipsarevic

Postby alcesta » 01 Jun 2013, 22:30

Gama wrote:Sta je rekao?

Pa ovo što si stavila gore:
bilo mu je lako kad sam se na terenu kretao kao Lindzi Devenport!
Prvo se žali na Bartoli i "neku tamo" koje igraju 7,5 sati pre njegovog meča, a sad našao Lindzi Devenport. Mislim, ajde što je žena napravila u karijeri stvari kojima se on neće ni primaći, ali nije u redu da ovako nipodaštava bilo koga od kolega muških ili ženskih. Izem mu, volim ja njega, ali ume baš da me iznervira. :crybaby:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Janko Tipsarevic

Postby Starsica » 01 Jun 2013, 22:31

Ja ga zbog ovakvih izjava sve manje gotivim :beyond:
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Janko Tipsarevic

Postby Gama » 01 Jun 2013, 22:39

Ma lupa. Gde mu ona sada pade na pamet?
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Janko Tipsarevic

Postby alcesta » 01 Jun 2013, 22:40

Izvini, Gama, čitaš li ti te članke što postuješ ovde? :biggrin:
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Janko Tipsarevic

Postby Liv » 01 Jun 2013, 22:42

Janko se nasao i na CNN-u, socno psovao publiku pa se posle izvinjavao.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Janko Tipsarevic

Postby Gama » 01 Jun 2013, 22:44

Citam :biggrin: ali mislila sam da je jos nesto rekao umesto tipsy time-a u ES emisiji koju nisam gledala. Zato pitam :biggrin:
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Janko Tipsarevic

Postby alcesta » 01 Jun 2013, 22:46

Janko se nasao i na CNN-u, socno psovao publiku pa se posle izvinjavao.

Pih, to sam propustila :biggrin: ajde taj deo mu neću toliko zameriti, čujem da ga je neko provocirao pa se pokačio s nekima u publici, ali nisam videla taj deo.
I will not walk your dusty path and flat,
denoting this and that by this and that,
your world immutable wherein no part
the little maker has with Maker's art.
I bow not yet before the Iron Crown,
nor cast my own small golden sceptre down.
User avatar
alcesta
 
Posts: 7357
Joined: 12 Jun 2011, 12:48

Re: Janko Tipsarevic

Postby Gama » 01 Jun 2013, 23:00

alcesta wrote:Janko se nasao i na CNN-u, socno psovao publiku pa se posle izvinjavao.

Nadjoh nesto o tome

Tipsarevic lost 6-4, 6-4, 6-3 to Russia's Mikhail Youzhny in the third round in a tense confrontation on Court Seven.

The 28-year-old singled out two spectators who he said talked and shouted out his opponent's name every time he tossed the ball to serve.

Both men were eventually ejected from the stadium after Tipsarevic had made repeated requests early in the second set to have them dealt with.

"There were two guys in the corner constantly taunting and laughing, and you could really see they didn't come to watch any tennis but just to pose," said Tipsarevic.

"I just snapped, because you could really see they didn't really care, what the score was or even who was playing. They just wanted to look nice and be at the French Open. They had no respect to the players in terms of being quiet or whatever.

"So at one point I was getting ready to serve at like, I think 30-15 on my serve, and one of the guys just started screaming, calling somebody to the stands."

Tipsarevic admitted he was wrong to swear at the fans, an outburst that could lead to a fine.

"There's no excuse for my reaction I should have talked to the referee first, but the referee told him to be quiet. Then one of the guys kept provoking me, screaming, 'Come on, Youzhny' before I tossed my balls.

"The referee had them removed. I think basically the problem was that I used the F word, and that was not pretty. But on the other hand, I just snapped. That's it. It happens to everyone."

Incidents of crowd trouble at tennis tournaments are rare although 45 people were evicted from the Australian Open on the first three days of the 2010 tournament in Melbourne.

In 2008, police at the event resorted to using pepper spray to quell unruly fans.
http://www.sport.co.uk/tennis/tipsarevic-in-foulmouthed-clash-with-fans/4241047/
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Janko Tipsarevic

Postby Starsica » 10 Jun 2013, 19:25

Tipsarević otvorio tenisku akademiju

Srpski reprezentativac na Novom Beogradu otvorio tenisku akademiju u kojoj rade četiri eminentna trenera.

Početkom maja, u okviru sportsko-rekreativnog centa "11 april" na Novom Beogradu, otpočela je sa radom Teniska akademija Tipsarević.

U okviru novo-uređenog teniskog kompleksa nalaze se tri otvorena teniska terena sa svim pratećim sadržajima kao i kafić "Tipsy Time".

Prve teniske korake Janko Tipsarević napravio je upravo na tim terenima, u okviru teniskog kluba "As", gde je zajedno sa mlađim bratom Veljkom provodio detinjstvo svakodnevno trenirajući.

Dnevni program akademije predviđa individualni i grupni rad sa takmičarima, tenisko zabavište za najmlađe kao i školu tenisa za decu svih uzrasta. U poslepodnevnim i večernjim časovima, kao i vikendom, termini se mogu koristiti i za rekreativno igranje ili individualne i grupne časove.

Sa takmičarskom kategorijom, decom mlađeg i starijeg uzrasta od 8 do 18 godina radiće četiri eminentna trenera sa velikim iskustvom, pod budnim okom direktora i koordinatora programa "Akademije Tipsarević", Veljka Tipsarevića.

On već godinama uspešno radi kao teniski trener, a do pre nekoliko godina, dok su mu obaveze dozvoljavale, pratio je Janka na svim važnijim turnirima.

"Detinjstvo sam proveo na ovim terenima i oni za mene imaju veliku sentimentalnu vrednost. Kao mali mislio sam da bi bilo super da imam svoj klub u kojem mogu da treniram koliko hoću. Eto, dvadesetak godina kasnije ta dečačka želja mi se ispunila. Nadam se da ćemo kroz takmičarski program koji razvijamo uspeti da odgajimo i nekog novog budućeg šampiona u obe konkurencije. Lično ću biti maksimalno uključen u izradu koncepta programa i metodologije rada sa takmičarima, pre svega svojim znanjem, stručnošću i ličnim iskustvom", istakao je Janko Tipsarević.

Svečano otvaranje planirano je za početak septembra, nakon US Opena.
Novi pristup učenju engleskog jezika, bez učenja gramatike i dosadnih časova, učenje jezika kroz konverzaciju. Potrebno je minimalno znanje jezika, sve ostalo prepustite meni :D
Stars drži časove engleskog, poruka u inboks za dogovor. Cimanje stop :D
User avatar
Starsica
 
Posts: 6964
Joined: 05 Jun 2011, 14:35

Re: Janko Tipsarevic

Postby Hezonja » 20 Jun 2013, 01:27



Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Janko Tipsarevic

Postby Hezonja » 22 Jun 2013, 10:50

Danas je Jankov rodjendan.
Hezonja
 
Posts: 15235
Joined: 01 Dec 2012, 23:21

Re: Janko Tipsarevic

Postby Liv » 22 Jun 2013, 23:37

Jeste :)

Image
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: DotBot 1.2 and 65 guests