Board index Tenis Teniseri i teniserke

Andy Murray

Re: Andy Murray

Postby loki » 07 Jun 2011, 18:43

Kako da ne budem fan lika koji uvek izgleda kao da je tek ustao iz trogodishnjeg sna, a raspolozhenja u toku mecha mu se menjaju kao vrednosti sinusiode (gde je upper bound raspolozhenje koje neodoljivo podseca na neurotichnost Alexa iz Clockwork Orange, a donja granica je vec pomenuta uspavanost neke sredovechnog tipa koji je uzeo gomilu pilula za spavanje just 'bout now) :D Plus je paradigmatichan sluchaj simpatichnog hipohondra, tako da samo chekam kad ce da se pojavi na terenu u House like izdanju, sa shtapom u jednoj ruci. :D
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Andy Murray

Postby Delester » 07 Jun 2011, 18:45

potpuno se slazem
zapravo su svi ti gafovi daleko benigniji nego sto se tumace
.......................................................................................
http://www.pic4ever.com/images/snapoutofit.gif
User avatar
Delester
 
Posts: 3732
Joined: 05 Jun 2011, 13:45

Re: Andy Murray

Postby Liv » 07 Jun 2011, 19:20

Bolji opis nisam prochitala Image
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Andy Murray

Postby cecans » 07 Jun 2011, 19:23

loki wrote:Kako da ne budem fan lika koji uvek izgleda kao da je tek ustao iz trogodishnjeg sna, a raspolozhenja u toku mecha mu se menjaju kao vrednosti sinusiode (gde je upper bound raspolozhenje koje neodoljivo podseca na neurotichnost Alexa iz Clockwork Orange, a donja granica je vec pomenuta uspavanost neke sredovechnog tipa koji je uzeo gomilu pilula za spavanje just 'bout now) :D Plus je paradigmatichan sluchaj simpatichnog hipohondra, tako da samo chekam kad ce da se pojavi na terenu u House like izdanju, sa shtapom u jednoj ruci. :D

Ma, posle ovakvog opisa ko ga ne bi zavoleo :lol: !Makica postaje sve simpaticniji :clap:
cecans
 
Posts: 2130
Joined: 05 Jun 2011, 13:55

Re: Andy Murray

Postby Goca_64 » 07 Jun 2011, 19:45

cecans wrote:
Ma, posle ovakvog opisa ko ga ne bi zavoleo :lol: !Makica postaje sve simpaticniji :clap:


:+1:
Ja rekoh da sam pocela stidljivo da ga gotivim jos posle USO-a kada je Nole onako nesrecno izgubio. Onda sam izistinski pozelela prestanak dominacije dvojca i dolazak nekih drugih vremena gde ce ipak i Mandy i Del Po uz Noleta da se smenjuju u uzimanju velikih trofeja.
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Andy Murray

Postby jedaj » 07 Jun 2011, 22:00

loki wrote:Kako da ne budem fan lika koji uvek izgleda kao da je tek ustao iz trogodishnjeg sna, a raspolozhenja u toku mecha mu se menjaju kao vrednosti sinusiode (gde je upper bound raspolozhenje koje neodoljivo podseca na neurotichnost Alexa iz Clockwork Orange, a donja granica je vec pomenuta uspavanost neke sredovechnog tipa koji je uzeo gomilu pilula za spavanje just 'bout now) :D Plus je paradigmatichan sluchaj simpatichnog hipohondra, tako da samo chekam kad ce da se pojavi na terenu u House like izdanju, sa shtapom u jednoj ruci. :D

:blue: :blue: :blue:
User avatar
jedaj
 
Posts: 3041
Joined: 17 Mar 2011, 12:24

Re: Andy Murray

Postby M.S. » 08 Jun 2011, 12:21

Conga i Maki su njegovi favoriti od pamtiveka :D . po svemu mora da se izdvaja :so: . al vidim da Makijeve snage jačaju na svim forumima. Bar dok prvi put ne otrese Nokija :nisamodavle: .
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Andy Murray

Postby Gama » 08 Jun 2011, 12:32

M.S. wrote:al vidim da Makijeve snage jačaju na svim forumima. Bar dok prvi put ne otrese Nokija :nisamodavle: .

Bas tako, dok ga prvi put ne otrese, onda ce biti na crnoj listi do daljnjeg Image.
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Andy Murray

Postby Goca_64 » 08 Jun 2011, 12:35

Gama wrote:
M.S. wrote:al vidim da Makijeve snage jačaju na svim forumima. Bar dok prvi put ne otrese Nokija :nisamodavle: .

Bas tako, dok ga prvi put ne otrese, onda ce biti na crnoj listi do daljnjeg Image.


Kod mene jok. Dajem mu sansu sve dok ne stigne Nokija po broju slemova, a to niko ne moze da pogodi kad ce se desiti (ako se uopste desi). Dakle, moje simpatije za njega ostaju... pogotovo sto izuzetno pocinje da mi se dopada njegov skotski temperament. Eh, ja i moja sklonost ka ekstremima :dunno:
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Andy Murray

Postby georgina » 09 Jun 2011, 08:36

Delester wrote:jaca endijevo jezgro navijaca, drago mi je da ima onih koji pored apresijacije ociglednih teniskih kvaliteta i simpatisu njegov originalni karakter :P

ta sam :okk:
meni njegovi mecevi nisu dosadni uglavnom zbog makijevih reakcija na terenu , a ima ponekad i vrhunskih poena da se vide, sto jes' jes' :hathello:
User avatar
georgina
 
Posts: 3084
Joined: 05 Jun 2011, 07:41

Re: Andy Murray

Postby vanjabarsa » 09 Jun 2011, 08:39

ume njegov tenis da uspavljuje ali je zato kao persona meni zanimljiviji od 90% likova u atp turu . jako, jako gotivan momak:)

on se ladno zagubi u pariskom metrou i kako da ga covek ne zavoli :inlove:
vanjabarsa
 
Posts: 765
Joined: 05 Jun 2011, 09:59

Re: Andy Murray

Postby Maki » 09 Jun 2011, 14:20

Ja sam ga oduvek gotivila.Nekako kad sam prvi put saznala sta je preziveo kao dete u skoli,uvek kad gledam njegov mec razmisljam o tome.

Doduse nekad me nervira,vecinom mi je smesan ali dobro simpatican je uglavnom. :laugh:
User avatar
Maki
 
Posts: 2552
Joined: 09 Jun 2011, 00:29

Re: Andy Murray

Postby Gama » 10 Jun 2011, 07:46

ImageImage
Intervju: ANDY MURRAY - Smashing his way into history
http://www.shortlist.com/entertainment/sport/andy-murray#image-rotator-2
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Andy Murray

Postby vanjabarsa » 10 Jun 2011, 09:13

vid ti njega i njegove muskuluse :odlep:
vanjabarsa
 
Posts: 765
Joined: 05 Jun 2011, 09:59

Re: Andy Murray

Postby Liv » 10 Jun 2011, 11:28

Agassi: Murray needs full-time coach to win major
Andre Agassi tells the New York Times he thinks that Andy Murray should hire a full-time coach. Murray is currently using the adidas Player Development program coaches for part-time assistance. Agassi's former coach, Darren Cahill is helping the world No. 4, as is Sven Groeneveld.

"I chose Darren because I saw what he did with Lleyton Hewitt," Agassi said. "Lleyton Hewitt was a guy who never made a bad decision on the court. Lleyton Hewitt was a guy who maximized his offense the second he had a chance. He didn’t have a lot of firepower but he maximized it, and I see the same issue with Andy Murray. Here’s a guy who has so much he can rely on that I think he keeps himself from actually realizing what he can do to impose himself. He doesn’t know what it’s like to play against him. I think Darren is the kind of person who can help him understand that feeling so he plays with a bit more urgency, not just rely on the great defensive skills he has. Because he can snap the ball off both sides. He has one of the best returns the game has ever seen. His movement is at the top of the sport. He just waits a little too long to impose himself and you don’t win these Slams without doing that."

Agassi also said that he expects to see a different Murray at Wimbledon. Murray reached the Roland Garros semifinals for the first time before falling to eventual champ Rafael Nadal.

"It’s going to have its own emotional and mental dramas because of the pressure he’ll put on himself, that England’s going to put on his shoulders," he said. "But I think if you gave me his game I would be sick if I didn’t win a slam. I just really would."
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests