Board index Tenis Teniseri i teniserke

Andy Murray

Re: Andy Murray

Postby Liv » 10 Jun 2011, 12:02

How do you unwind?
I watch loads of boxing, I go go-karting and play 11-a-side football. I get quite animated when I talk about other sports because it’s something I’m very interested in. Whereas all the time I get asked about tennis, and specific matches, and, “What were you doing on this point?” which can get quite repetitive.
Any other guilty pleasures you can tell us about?
Eating Milkybar yoghurts, that’s my one thing. I have quite a lot of them but I’ve been trying to improve my diet this year. I play Pro Evo most nights too. We all play on the tour.
In all seriousness, do you ever curse the fact that you’ve emerged at the same time as greats such as Nadal and Roger Federer?
No. I’ve played against them a lot and I’ve got a good record against Roger, Rafa and even Novak Djokovic. Rafa’s the only one I’ve won against in grand slams, but my record against him isn’t as good. I’ve beaten them all at least three or four times each, so I know that I can win against them. It’s just about making sure that when I go up against them in the big matches, I can do it. I feel a lot better about that now than I did in the build-up to this year’s Australian Open and afterwards.
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Andy Murray

Postby loki » 10 Jun 2011, 14:03

M.S. wrote:Conga i Maki su njegovi favoriti od pamtiveka :D . po svemu mora da se izdvaja :so: . al vidim da Makijeve snage jačaju na svim forumima. Bar dok prvi put ne otrese Nokija :nisamodavle: .


Ehej, not so true, secam se da sam svojevremeno upao u onaj kolektivni svetski felacio pri obozhavanju Marata :D [u isto vreme mi se svidele dve pesme od EKV-a i onda pomislih - dosta tog mejnstrima za mene, pa sam morao to clean my act :P :jeboteforumsezoveavangardaanemaavangardasmajlijadagasadstavim:]

A.M wrote:I’ve beaten them all at least three or four times each, so I know that I can win against them. It’s just about making sure that when I go up against them in the big matches, I can do it.


Kako meni ne deluje da on sam veruje u ovo. Mislim da bi na Wimbiju daleko vishe shansi imao da mu neko od prvog trojca zapadne u prvim kolima nego u SF/F. No, sreca u nesreci je da ne mozhe da ide na Feda, poshto ovaj na travi protiv njega pored totalne mentalne dominacije ima i totalnu igrachku. Djokovic i Nadal bar nemaju bash tu totalnu igrachku dominaciju, iako imaju barem osrednju. (na travi)
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Andy Murray

Postby M.S. » 10 Jun 2011, 14:17

loki wrote:
M.S. wrote:Conga i Maki su njegovi favoriti od pamtiveka :D . po svemu mora da se izdvaja :so: . al vidim da Makijeve snage jačaju na svim forumima. Bar dok prvi put ne otrese Nokija :nisamodavle: .


Ehej, not so true, secam se da sam svojevremeno upao u onaj kolektivni svetski felacio pri obozhavanju Marata :D [u isto vreme mi se svidele dve pesme od EKV-a i onda pomislih - dosta tog mejnstrima za mene, pa sam morao to clean my act :P :jeboteforumsezoveavangardaanemaavangardasmajlijadagasadstavim:]

A.M wrote:I’ve beaten them all at least three or four times each, so I know that I can win against them. It’s just about making sure that when I go up against them in the big matches, I can do it.


Kako meni ne deluje da on sam veruje u ovo. Mislim da bi na Wimbiju daleko vishe shansi imao da mu neko od prvog trojca zapadne u prvim kolima nego u SF/F. No, sreca u nesreci je da ne mozhe da ide na Feda, poshto ovaj na travi protiv njega pored totalne mentalne dominacije ima i totalnu igrachku. Djokovic i Nadal bar nemaju bash tu totalnu igrachku dominaciju, iako imaju barem osrednju. (na travi)


I ja sam bila upala u Maratove čirlidersice, ali branim se ignorancijom. To jest, stvarno nisam imala pojma da je toliko popularan :D . Pravim balans sa Kurijerom koji se smatrao, em gadnog izgleda, em dosadnog stila :angel2: . I sa Simonom donekle :D .

I ja mislim da ne veruje. A opet, veruje. Podvojena je ličnost. Kad se uzmu svi elementi igre, u dobrom danu verovatno može svu trojicu dobiti u velikom meču i to zna. Opet, kad dođe veliki meč, on sa tim ne može da se nosi. Za mene on ima problem Jelene Janković u malom-prilično odsustvo sposobnosti da za taj jedan veliki meč napravi odgovarajući štimung odbrane i napada, kao i da prelomi da kad zagusti nema milosti, niti kalkulacija i sigurne zone.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Andy Murray

Postby Goca_64 » 10 Jun 2011, 14:38

M.S. wrote:
I ja mislim da ne veruje. A opet, veruje. Podvojena je ličnost. Kad se uzmu svi elementi igre, u dobrom danu verovatno može svu trojicu dobiti u velikom meču i to zna. Opet, kad dođe veliki meč, on sa tim ne može da se nosi. Za mene on ima problem Jelene Janković u malom-prilično odsustvo sposobnosti da za taj jedan veliki meč napravi odgovarajući štimung odbrane i napada, kao i da prelomi da kad zagusti nema milosti, niti kalkulacija i sigurne zone.


:goodpost:
Dodala bih samo jos i to da ima neverovatan problem obuzdavanja ili bar smirivanja svog ekstremnog temperamenta koji je na momente izuzetno destruktivan i koji ga uglavnom odvede u dubioze umesto da mu pozitivno pomogne. Upravo me cudi da igrac tog temperamenta ne bira da igra ofanzivnu igru. On je zaista sjajan teniski kalibar sto se talenta tice, neverovatan potencijal... gde je i sta poslo po zlu sto se ostvarivanja velikih dela tice, stvarno mi je nejasno...
"Ja sam ono što nema cenu - pošten i siromašan"
M. Selimović
"Sve ce proći. Ali, kakva je to utjeha?
Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život.
Zar je nada u tome da sve prođe? "
M. Selimović
User avatar
Goca_64
 
Posts: 752
Joined: 04 Jun 2011, 13:39
Location: Prestonica

Re: Andy Murray

Postby loki » 10 Jun 2011, 14:40

M.S. wrote:
loki wrote:
M.S. wrote:Conga i Maki su njegovi favoriti od pamtiveka :D . po svemu mora da se izdvaja :so: . al vidim da Makijeve snage jačaju na svim forumima. Bar dok prvi put ne otrese Nokija :nisamodavle: .


Ehej, not so true, secam se da sam svojevremeno upao u onaj kolektivni svetski felacio pri obozhavanju Marata :D [u isto vreme mi se svidele dve pesme od EKV-a i onda pomislih - dosta tog mejnstrima za mene, pa sam morao to clean my act :P :jeboteforumsezoveavangardaanemaavangardasmajlijadagasadstavim:]

A.M wrote:I’ve beaten them all at least three or four times each, so I know that I can win against them. It’s just about making sure that when I go up against them in the big matches, I can do it.


Kako meni ne deluje da on sam veruje u ovo. Mislim da bi na Wimbiju daleko vishe shansi imao da mu neko od prvog trojca zapadne u prvim kolima nego u SF/F. No, sreca u nesreci je da ne mozhe da ide na Feda, poshto ovaj na travi protiv njega pored totalne mentalne dominacije ima i totalnu igrachku. Djokovic i Nadal bar nemaju bash tu totalnu igrachku dominaciju, iako imaju barem osrednju. (na travi)


I ja sam bila upala u Maratove čirlidersice, ali branim se ignorancijom. To jest, stvarno nisam imala pojma da je toliko popularan :D . Pravim balans sa Kurijerom koji se smatrao, em gadnog izgleda, em dosadnog stila :angel2: . I sa Simonom donekle :D .

I ja mislim da ne veruje. A opet, veruje. Podvojena je ličnost. Kad se uzmu svi elementi igre, u dobrom danu verovatno može svu trojicu dobiti u velikom meču i to zna. Opet, kad dođe veliki meč, on sa tim ne može da se nosi. Za mene on ima problem Jelene Janković u malom-prilično odsustvo sposobnosti da za taj jedan veliki meč napravi odgovarajući štimung odbrane i napada, kao i da prelomi da kad zagusti nema milosti, niti kalkulacija i sigurne zone.


Ja bih, za pochetak bio zadovoljan da on dodje do tog dela 'kad zagusti' u nekom velikom mechu :D (lazhem, ja sam neskromno djubre, ne bih bio potpuno zadovoljan ni da pobedi najverovatnije, ali samo da oslikam poentu da bi bilo lepo da da neke neizvesnosti tim velikim mechevima)
Shto se ostalog tiche, prilichno se slazhem - sigurno postoje 'obe svesti' u njemu (da mozhe da pobedi, ali da ni potpuno ne veruje u to). Shto je unekoliko i normalno - veruje da mozhe jer ih je vec pobedjivao, i jer ima oruzhja da u njegovom dobrom danu ih pobedi; ne veruje sa druge strane jer to josh nije uradio na slemu. Samo mu ostaje da zabopravi na ovaj drugi deo :D
Another thing. This idea of "I'm offended". Well I've got news for you. I'm offended by a lot of things too. Where do I send my list? Life is offensive. You know what I mean? Just get in touch with your outer adult. And grow up. And move on.
User avatar
loki
 
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2011, 18:37
Location: homeless

Re: Andy Murray

Postby Gama » 12 Jun 2011, 23:42

Krece Murray mania, tj. Wimbledon :biggrin:
Image
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Andy Murray

Postby Liv » 12 Jun 2011, 23:43

Da, vec su zakljuchili da chishcenje Rodika znachi da osvaja Wimbledon. Image
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Andy Murray

Postby Gama » 13 Jun 2011, 18:15

Britain's Andy Murray lifts up the trophy after defeating France's Jo-Wilfried Tsonga at the end of their singles final tennis match at the Queen's Club grass court championships in London, Monday, June 13, 2011. Murray won by 3-6, 7-6 (7-2), 6-4.
ImageImageImageImage
User avatar
Gama
 
Posts: 12697
Joined: 04 Jun 2011, 21:14
Location: Nis

Re: Andy Murray

Postby ivana23 » 13 Jun 2011, 18:38

Image

LONDON, ENGLAND - JUNE 13: Andy Murray of Great Britain celebrates with his trophy in the dressing room after winning his Men's Singles final against Jo-Wilfred Tsonga of France on day eight of the AEGON Championships at Queens Club on June 13, 2011 in London, England
User avatar
ivana23
 
Posts: 1280
Joined: 05 Jun 2011, 13:57
Location: Beograd

Re: Andy Murray

Postby Milutinov Tata » 13 Jun 2011, 18:41

Nanananana Liga Sampiona, Liga Sampiona :biggrin:

Kada sam bio klinac bio sam impresioniran ovim trofejem i nije mi bilo jasno kako na GS dobijaju manje pehare :biggrin:
#10 Gracias Dios, por el fútbol, por Maradona, por estas lágrimas.

#8 #24

OI 2016/2021
SP 2009/2015
EP 2006/2012/2014/2016/2018
SK 2010/2014
SL 2007/2008/2010/2011/2013/2014/2015/2016/2017/2019
MI 2009/2018

OSVOJILI SMO SVEEEEEE!!!
User avatar
Milutinov Tata
 
Posts: 29718
Joined: 05 Jun 2011, 04:16
Location: Back to Serbia!

Re: Andy Murray

Postby lord_slawe_ » 13 Jun 2011, 19:18

Kol'ki trofej :huh:
lord_slawe_
 
Posts: 2044
Joined: 15 Mar 2011, 17:50

Re: Andy Murray

Postby Liv » 13 Jun 2011, 19:43

Chestitke Endiju!
Image
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

Re: Andy Murray

Postby AirBall » 13 Jun 2011, 19:52

Andy je definitivno favorit iz senke za osvajanje ovogodisnjeg Wimbledona... Po meni on i Federer imaju najvece sanse, zatim Nole pa tek onda Nadal...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Andy Murray

Postby M.S. » 13 Jun 2011, 20:01

kod mene Maki favorit iz senke za rano ispadanje čak. kad Vava može da ima dan da ga smakne tu, a to mu je verovatno treća podloga po kvalitetu igre, vrlo je ranjiv pod pretpostavkom da su sve premise jednake prošlogodišnjim.

on očajnički želi Novaka u sf-u, a i Novak njega želi.
Najbolji je režim za sve ljude. Najgori su ljudi za sve režime.
User avatar
M.S.
 
Posts: 3210
Joined: 04 Jun 2011, 19:32

Re: Andy Murray

Postby Liv » 13 Jun 2011, 20:12

Meni je Maki uvek favorit za rano ispadanje. Al' ne da se u poslednje vreme :D
Liv
 
Posts: 4767
Joined: 04 Jun 2011, 19:06

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests