Board index Tenis Teniseri i teniserke

Novak Đoković

Re: Novak Đoković

Postby Niko123 » 15 Feb 2022, 11:56

Jel je realno da ga na svim portalima pljulju?a on dao intervju bbc i britancima nije dugo trebalo da počnu da ga vredjaju, kakav danak neiskustvu.
Niko123
 
Posts: 6621
Joined: 22 Apr 2011, 16:42

Re: Novak Đoković

Postby fighter » 15 Feb 2022, 12:12

CrvenoCrno wrote:I zvanicno potvrda da ce zrtvovati turnire :

https://nova.rs/sport/tenis/djokovic-necu-vakcinu-spreman-sam-da-zrtvujem-najvece-titule/


Svaka mu dala. :blue:
User avatar
fighter
 
Posts: 2490
Joined: 31 Mar 2016, 11:00

Re: Novak Đoković

Postby Elgrande Jokan » 15 Feb 2022, 12:52

Hajzenberg wrote:Respekt za svakoga ko je dosledan u svojim odlukama ma kakve one bile ali..


A posle ali sve pada u vodu. Ne razumem šta ljudima nije jasno ista ta tvrdoglavost ga je dovela dovde.
Može se samo poštovati što je preuzeo odgovorno za svoje postupke i zna šta su posledice.

Svako ima priliku da radi stvari na teži način, ali retko ko to zaista i uradi.
User avatar
Elgrande Jokan
 
Posts: 578
Joined: 05 Dec 2012, 16:45

Re: Novak Đoković

Postby Гроф Тинторето » 15 Feb 2022, 13:03

Normalno da svi osim njega znaju sta je bolje za njega :D
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 32311
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Novak Đoković

Postby Demokratski rob » 15 Feb 2022, 13:26

Normalno je da neće neispitanu hemiju da trpa u sebe i to na svakih mesec dana novu dozu. Pa koliko doza će biti neophodno za sledeći AO? Sedam-osam minimum, zar to treba da strpa u sebe? Noletu je bitnije zdravo telo nego GS titule i veliki respekt za to.

Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
User avatar
Demokratski rob
 
Posts: 9550
Joined: 06 Mar 2016, 16:58

Re: Novak Đoković

Postby Zlaja » 15 Feb 2022, 14:50

User avatar
Zlaja
 
Posts: 47119
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

Re: Novak Đoković

Postby Cvele » 15 Feb 2022, 14:59

Koliko su debilni i opasni izrazi koji su se ustalili, vakser i antivakser, gde svako mora da objasnjava sta je.

Ali dobro, lako je uvideti da se ljudi loze na podele i biranje strana, pa je lako i prodati tu pricu.

Evo ja sam primo vakcinu, ne smatram sebe ni vakserom ni antivakserom, samo sam eto primio vakcinu.
User avatar
Cvele
 
Posts: 19018
Joined: 03 Sep 2011, 15:09

Re: Novak Đoković

Postby enbidzi » 15 Feb 2022, 15:55

Voliš da primaš cveki a
i ja sam isto primio i bole me djoka dal ce jos neko primiti, mojima sam rekao da ne primaju više. Ali kad čitam raznorazne teorije na netu i debile što im je internet omogućio da budu glasni, uzeo bih dozu svake nedelje u inat tim pilećim mozgovima.
Djokmen isto, kao zdravlje iznad svega bla bla zna šta je najbolje za njegovo moćno telo, a ovamo mu raznorazni degenerici krojili onu pseću ishranu, "podrži" proteste odmah se ogradi od politike, a 'vamo iskače na jutubu s vučkom non stop, od toga se ne ogradjuje, i on kao nešto principijelan aj beži
Last edited by enbidzi on 15 Feb 2022, 16:08, edited 1 time in total.
User avatar
enbidzi
 
Posts: 6758
Joined: 25 Oct 2012, 14:32

Re: Novak Đoković

Postby Malkovic » 15 Feb 2022, 15:58

У земљи где нико ништа не одбија зарад мало пучких привилегија, поштено је да највећу буру направи неко ко нешто одбије и тиме, потенцијално, нешто губи.
Данас пламсаш само од крви најбољих
што су мачу дали своја тела справна;
блештећи у духу и у чистој вољи,
божанствена света земљо Православна
User avatar
Malkovic
 
Posts: 4365
Joined: 20 Feb 2020, 13:46
Location: Šabačka Pocerina

Re: Novak Đoković

Postby grobar_Zvornik » 15 Feb 2022, 16:02

enbidzi wrote:Voliš da primaš cveki a
i ja sam isto primio i bole me djoka dal ce jos neko primiti, mojima sam rekao da ne primaju više. Ali kad čitam raznorazne teorije na netu i debile iz vukojebinova što im je internet omogućio da budu glasni, uzeo bih dozu svake nedelje u inat tim pilećim mozgovima.
Djokmen isto, kao zdravlje iznad svega bla bla zna šta je najbolje za njegovo moćno telo, a ovamo mu raznorazni degenerici krojili onu pseću ishranu, "podrži" proteste odmah se ogradi od politike, a 'vamo iskače na jutubu s vučkom non stop, od toga se ne ogradjuje, i on kao nešto principijelan aj beži


Знам да ниси злонамјеран... али мислим да Новак савршено зна шта је најбоље за његово тијело и његово здравље.Тако да, можемо поштовати ту његову одлуку, а да је не доводимо у везу са неким другим темама.
Уосталом и на овој теми је било оних који су ширили тезу како му држава ништа није помогла током процеса у Аустралији, па се на крају испостави супротно.
"Партизане мој - остани ми велики и силан и никада не престани да сањаш! Дани славе ће се наставити и на овом и на европском нивоу....ти си моја љубав права,моја крв, моја кућа и породица.. " Joffrey Lauvergne

32 ГОДИНЕ ПОНОСНА И СЛАВНА!
User avatar
grobar_Zvornik
 
Posts: 32101
Joined: 26 Oct 2013, 23:24

Re: Novak Đoković

Postby Olimp » 15 Feb 2022, 16:49

Vimbldon moze igrati, a vjerujem da ce od dogodine moci i sve drugo.
Vjerojatno nece stici Nadala i bice drugi na GOAT listi. Njegov izbor.
Olimp
 
Posts: 3410
Joined: 31 Jul 2017, 21:17

Re: Novak Đoković

Postby veljkos161 » 15 Feb 2022, 18:33

enbidzi wrote:Djokmen isto, kao zdravlje iznad svega bla bla zna šta je najbolje za njegovo moćno telo, a ovamo mu raznorazni degenerici krojili onu pseću ishranu, "podrži" proteste odmah se ogradi od politike, a 'vamo iskače na jutubu s vučkom non stop, od toga se ne ogradjuje, i on kao nešto principijelan aj beži

Ovako nekako.
Principi pucaju na sve strane.
Sto kaze neko,ma on je vec primio nego ovi zluradi sa zapada lazu da je antivakser :laugh:
Najjace su ove odbrane tipa,nece vakcinu pa ce ostati zdrav.
Sve se bojim da bi ga ugrozila.
Nek uzme Nadal sva 4 ako je ikako moguce a vi se radujte
izbegavanju čipa i očuvanju zdravlja.
Opet naravno,to su sve njegove odluke i nikom nista nije duzan.
Sem mozda samom sebi da na kraju karijere bude najtrofejniji teniser u istoriji.
Ali ako su ovo razlozi da se toga odrekne,onda neka se i odrekne.
Pa plasio se operacije koja mu je sjebala skoro 2 godine karijere,tako da nije ovo nista cudno.
Cekamo da ga stave na spisak Sns,jebo tenis.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7467
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Novak Đoković

Postby Baxter Stockman » 15 Feb 2022, 18:34

Sam pao, sam se ubio.


:laugh:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34583
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Novak Đoković

Postby Karelia slims » 15 Feb 2022, 19:34

Najjači su ovi što povezuju to što neće da se vakciniše sa prijateljstvom sa Vučićem, kao da su te 2 stvari povezane.

Neće da se vakciniše i to je to. Nadam se samo da će u državama u kojima se igraju turniri da preovlada zdrav razum koji kaže da osoba koja je na testu negativna, ne može da zarazi drugu osobu. Za određeni broj osoba je to suviše teško da shvate, ali to je istina, majke mi.
Трофеј Београду!
User avatar
Karelia slims
 
Posts: 15463
Joined: 19 Mar 2016, 12:07

Re: Novak Đoković

Postby Zlaja » 15 Feb 2022, 19:43

I drzave imaju svoje principe
User avatar
Zlaja
 
Posts: 47119
Joined: 22 Jul 2011, 16:45

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests