Board index Tenis Teniseri i teniserke

Novak Đoković

Re: Novak Đoković

Postby bezvezarije » 21 Jan 2022, 17:54

Kolko sam računao Đokoviću skidaju 2000 bodova tek 21.02., do tada je valjda 1., trebao bi odigrati Roterdam ili Dubai sa sakupi koji bod. Nakon Dubaia ne brani puno bodova sve do Madrida. Ali od Madrida sa Wimbledonom brani više od 5000.

Skupo će ga koštati ovo zajebavanje u Australiji, dobra je mogućnost da se vrati na 1. poziciju tek pred kraj godine, znači izgubljenih 30 nedelja šta je trebao biti prvi.
Dok čekamo cara sa tri mora, spasi i pomiluj
User avatar
bezvezarije
 
Posts: 1867
Joined: 01 Oct 2018, 18:34

Re: Novak Đoković

Postby Dare » 21 Jan 2022, 18:02

fabricio wrote: ali ga mediji ugnjetavaju kao i Hamiltona npr, Lebrona, Ronalda


:laugh: :blue: :blue:
https://youtu.be/LI4u63mvQ-Q
User avatar
Dare
 
Posts: 13733
Joined: 21 Dec 2012, 14:23

Re: Novak Đoković

Postby veljkos161 » 21 Jan 2022, 19:45

Kiki Musampa wrote:Lose sam se izrazio. Ne racunajuci nase naravno.

Iznerviralo me to sto ulazim na b92, vest o Nadalu.

Koga briga sta Nadal radi i sa kim igra.

U pravu si,cenzuru treba udariti.
Mozda da pustimo vest da Nadal i Federer imaju po 5 slemova zapravo.
Sta pricaju ljudi,da cenzurisu slem u 2022. godini :laugh:
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7378
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Novak Đoković

Postby Гроф Тинторето » 21 Jan 2022, 20:17

Kao da ce ga neko stici po broju nedelja na prvom mestu :D
A ni po broju GS titula ga niko nece stici kada bude otisao u penziju.
Covek je do sada nakon svake gluposti izlazio jos jaci, tako da lagano.
Bolkovim jezikom - ovo mu dodje kao neki medicinski TO koji trazi da poremeti protivnika :D
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31603
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Novak Đoković

Postby Vasilije 1980 » 22 Jan 2022, 19:28

Pričalo se kako će Novaku onemogućeno biti branjenje titule na RG ukoliko ne primi vakcinu, ali su se desile neke izmene. Pošto je Francuska odlučila da napravi izmene u svojoj politici vezanoj za zelene sertifikate, srpski as i broj 1 sada potpada pod "izuzeće".

Po tome će ljudi koji su u poslednjih pola godine preboleli COVID-19 moći neometano cirkulisati Francuskom.

Ova odluka francuske Vlade potvrđena i u nacionalnom Parlamentu.
Vasilije 1980
 
Posts: 7426
Joined: 01 Feb 2021, 23:58

Re: Novak Đoković

Postby Nowitzki.ct » 22 Jan 2022, 19:51

Pisalo se o tome jos dok je trajala australijska drama. U smislu sa nije bas tako slucajno naciljan taj 16.decembar (3.decembra odigran zadnji mec sezone) znaci da je pokriven za finale Garosa koje je 10.juna, tako da ce bar nesto da izvuce dobro od cijele te nesretne ujdurme s PCR-om.
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Novak Đoković

Postby Cuburac » 22 Jan 2022, 20:27

Znaci decu nije zarazavo, a izigravao je klovna pred francuskim novinarima.
A francuzi ako skrate period sa 6 na 3-4 meseca, dzabe se trudio.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13980
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Novak Đoković

Postby Baxter Stockman » 22 Jan 2022, 20:33

Pa ako je takva situacija lako će on da sredi u Batutu da je još jednom preležao.

Posle kad nas rebnu i ne priznaju zelene sertifikate u Evropi ima da bude veselo.
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Novak Đoković

Postby Cuburac » 22 Jan 2022, 20:38

Negde sam procitao da je u prilozenoj dokumentaiciji imao i potvrdu o antitelima, to je lako proverljivo.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13980
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Novak Đoković

Postby black key » 24 Jan 2022, 10:53

Ako zaista postoji dokument iz kojeg se vidi koliki mu je titar antiela, to ga pokriva, mada koliko znam, IgG antitela pocinju da se formiraju ozmedju 10-15 dana od pocetka simptoma i bolesti, pa je to mozda razlog sto je cekao tamo neki januar za ulazak u Australiju, Ostaje nejasno zasto se pojavljivao sa onom decom dan nakon uradjenog testa, i to mu je ozbiljna mrlja u celoj ovoj prici. Na razgovor sa francuskim novinarom dan kasnije je isao sa maskom, a ovi su insistirali da se razgovor i snimanje obave.
Nadal je navodno bio pozitivan par dana kasnije, pa je na meni neobjasnjiv nacin uspeo da udje u Australiju, a da nije proslo 14 dana boravka u karantinu. Jos mi je cudnije kako je tako "bolestan" uspeo da osvoji turnir pre AO ........................... mnogo je tu pitanja, na koja fale neki odgovori .............................
black key
 
Posts: 665
Joined: 16 May 2018, 10:49

Re: Novak Đoković

Postby markovl12 » 24 Jan 2022, 14:14

Cuburac wrote:Negde sam procitao da je u prilozenoj dokumentaiciji imao i potvrdu o antitelima, to je lako proverljivo.


Postoji sasvim realna mogucnost da je Novak primio vakcinu, pa samim tim test na antitela ne predstavlja nikakav problem.

Koliko sam ja ispratio, on u nijednom trenutku nije rekao da je protiv vakcine, vec da smatra da svako ima pravo na privatnost sto se tice te odluke.
OSTOJA, OSTOJA, .... ..... OSTOJA
User avatar
markovl12
 
Posts: 7366
Joined: 11 Jul 2016, 20:28

Re: Novak Đoković

Postby Nowitzki.ct » 24 Jan 2022, 14:47

Ne postoji takva mogucnost jer nije vakcinisan.

INTERVIEWER: Are you vaccinated?

DJOKOVIC: I am not vaccinated.

INTERVIEWER: Thank you. Have you ever had Covid?

DJOKOVIC: Yes. I had Covid twice … in June 2020 and recently – I was tested positive, PCR 16th of December 2021 … I have the documents as well to confirm that. If you want I can provide.


Izvor: Gardijan
Black and white till the end of days, Gravediggers for all your prayers, Partizan reign to last for aeons.
User avatar
Nowitzki.ct
 
Posts: 7003
Joined: 20 Nov 2012, 15:19

Re: Novak Đoković

Postby markovl12 » 24 Jan 2022, 18:52

Bilo bi malo glupo da se protivi cinjenici da se ogranicava kretanje ljudi na osnovu toga da li su vakcinisani ili nisu, a onda na ulasku u Australiju kaze kako je vakcinisan. On nigde nije rekao kako se protivi vakcinisanju.

Na osnovu antitela su mogli lako da utvrde da li je test lazan, kao sto se tvrdi, a to vuce odredjene konsekvence, tako da sumnjam da se igrao sa tim bez ozbiljnog pokrica.
OSTOJA, OSTOJA, .... ..... OSTOJA
User avatar
markovl12
 
Posts: 7366
Joined: 11 Jul 2016, 20:28

Re: Novak Đoković

Postby veljkos161 » 26 Jan 2022, 08:50

markovl12 wrote:
Postoji sasvim realna mogucnost da je Novak primio vakcinu, pa samim tim test na antitela ne predstavlja nikakav problem.

Koliko sam ja ispratio, on u nijednom trenutku nije rekao da je protiv vakcine, vec da smatra da svako ima pravo na privatnost sto se tice te odluke.

Ne bi li na taj nacin imao legitimitet da se ne vakcinise jer prosto ne zeli.
Nema potrebe da se stvari ne nazivaju pravim imenom.
Ta retorika mu je samo paravan za to da se ne vakcinise.
Ne vidim smisao za "Ma mozda je i vakcinisan" teorije,kad je covek isteran iz zemlje zato sto nije.
I on ne krije da nije,ali vecina prosto mora da ide iz krajnosti u krajnost.
Kako je krenulo,pola Novakovih navijaca ce se radovati sto nije primio cip i sto se tako bori protiv zlih sila,dubokih drzava,satanista i ko zna cega sve jos,dok ce druga polovina da nas uverava da je on vakcinisan,samo se eto bori za slobodu da ne mora da iznosi da li je vakcinisan ili nije :lollol:

A za to vreme karijera ugrozena.
bezvezarije wrote:Jokić ako ne igra je pizda, mislim jebali ga konji, 2-3 nedelje s njima mu je dosta. Iako ne znam koji kurac odraslog muškarca to privlači.
veljkos161
 
Posts: 7378
Joined: 16 Apr 2019, 00:46

Re: Novak Đoković

Postby Cuburac » 26 Jan 2022, 12:27

Preterivanja su sa svih strana.
Stvari su jednostavnije nego sto mnogobrojni pokusavaju da zakomplikuju.
Ne vakcinise se Novak da bi bio 'ikona slobodnog sveta', vec zbog svojih uverenja, koje ja licno ne razumem potpuno, ali u krajnjem to je njegova stvar.
On je bez svoje volje uzet za simbol necega o cemu sigurno nije ni razmisljao.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 13980
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

PreviousNext

Return to Teniseri i teniserke

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests