Board index Košarka Evropska košarka

Euroleague LIVE pracenje utakmica

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby xrečeved » 02 Apr 2015, 21:42

Da im prodamo Tepu za milionče?
User avatar
xrečeved
 
Posts: 12009
Joined: 05 Oct 2012, 08:40
Location: Grocka

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby jana » 02 Apr 2015, 21:42

Pit Bull wrote:I to mi je promaklo... Znaci Alba je trenutno mozda i u najpovoljnijoj poziciji... Makabiju sad bas gori pod nogama.


Pa i nije bas, Makabi i PAO mogu da prodju i ako izgube, Alba ne moze. Jedino sto Alba igra kod kuce, PAO i Makabi gostuju.

Rekao bih da najvece sanse ima PAO, pa Makabi, pa Alba.
User avatar
jana
 
Posts: 1140
Joined: 04 Apr 2011, 15:13

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby AirBall » 02 Apr 2015, 21:45

jana wrote:Pa i nije bas, Makabi i PAO mogu da prodju i ako izgube, Alba ne moze. Jedino sto Alba igra kod kuce, PAO i Makabi gostuju.

Rekao bih da najvece sanse ima PAO, pa Makabi, pa Alba.


Prvi put u zivotu da se ne slozim sa Janom... :D

Mislim da Alba jedina nema pritisak jer nema sta da izgubi, eventualnim ispadanjem PAO-a ili Maccabija slede tektonski u potresi u tom klubu koji se oprosti od takmicenja...

Alba je vec otisla daleko preko ocekivanog tako da je sve preko toga debeli bonus
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby Tegi » 02 Apr 2015, 21:46

AirBall wrote:Albi je svejedno, ukoliko pobede Maccabija u poslednjem kolu na domacem terenu idu dalje...

Maccabi ispada ako izgubi, a PAO dobije u Beogradu

U tom slucaju Alba ce biti treca, sto uopste nije nerealan scenario.

Makabi dobio Real i Barsu i opet je na ivici. Obice im se o glavu ona nonsalantna 4/4 protiv Zvezde Telekom koja je uglavnom sluzila za popravljanje kos-razlike.

Kakva rapsodija Kahe! :blue: Mislim da su na pocetku ove faze bili favoriti za 8. mesto u grupi. Bas su je muski odigrali, steta samo za ispustenu veliku razliku protiv Efesa.
A biće ipak da je tegla u pravu, jer je General sam na ovoj obali koju ste napustili i predali bezvoljno.
User avatar
Tegi
 
Posts: 20801
Joined: 05 Nov 2011, 15:04

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby GrobarBioJe » 02 Apr 2015, 21:48

Laboral :blue: Oni trpaju preko 80 poena kome pozele...
Kada umrem reci ce, Grobar bio je ooo i Partizan jedino je voleo...
User avatar
GrobarBioJe
 
Posts: 1287
Joined: 01 Dec 2014, 20:43
Location: MKD

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby AirBall » 02 Apr 2015, 21:49

Laboral je fabrika novca, svaki igrac koji prodje kroz njihov klub vredi bar tri puta vise nego sto je kostao kad je usao...

Nema sta nisu naplatili, zavaljali su samo na leto Pleissa i nakon toga Heurtela, o prethodnim sezonama da ne govorim...

Vidala u Real za milion evra i Olesona, pa onda Olesona u Barsu za jos milion i tako...

Njihov predsednik Querejeta je najbolji biznismen u istoriji kosarke...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby jana » 02 Apr 2015, 21:51

AirBall wrote:
jana wrote:Pa i nije bas, Makabi i PAO mogu da prodju i ako izgube, Alba ne moze. Jedino sto Alba igra kod kuce, PAO i Makabi gostuju.

Rekao bih da najvece sanse ima PAO, pa Makabi, pa Alba.


Prvi put u zivotu da se ne slozim sa Janom... :D

Mislim da Alba jedina nema pritisak jer nema sta da izgubi, eventualnim ispadanjem PAO-a ili Maccabija slede tektonski u potresi u tom klubu koji se oprosti od takmicenja...

Alba je vec otisla daleko preko ocekivanog


Pricam o verovatnocama, kvotama, stagod. Neka su sanse u Berlinu 60-40 za Albu, a u Beogradu 60-40 za Zvezdu.

Sanse za prolaz Makabija su 76%, Panatinaikosa 64%, a Albe 60%. Ako su sanse u Beogradu 50-50 ili 40-60, opet Alba ima najmanje sanse.

A ne verujem da Alba ima vise od 60% sansi za pobedu protiv Makabija, niti da PAO ima mnogo vece sanse u Beogradu.
User avatar
jana
 
Posts: 1140
Joined: 04 Apr 2011, 15:13

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby AirBall » 02 Apr 2015, 21:52

jana wrote:Pricam o verovatnocama, kvotama, stagod. Neka su sanse u Berlinu 60-40 za Albu, a u Beogradu 60-40 za Zvezdu.

Sanse za prolaz Makabija su 76%, Panatinaikosa 64%, a Albe 60%. Ako su sanse u Beogradu 50-50 ili 40-60, opet Alba ima najmanje sanse.

A ne verujem da Alba ima vise od 60% sansi za pobedu protiv Makabija, niti da PAO ima mnogo vece sanse u Beogradu.


Ja pricam ono sto sam video, tu Alba sa mudima najbolje stoji...

Nekih 72% po mojoj racunici.. :jezik: :laugh:
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby BlackOwl » 02 Apr 2015, 21:52

AirBall wrote:Laboral je fabrika novca, svaki igrac koji prodje kroz njihov klub vredi bar tri puta vise nego sto je kostao kad je usao...

Nema sta nisu naplatili, zavaljali su samo na leto Pleissa i nakon toga Heurtela, o prethodnim sezonama da ne govorim...

Vidala u Real za milion evra i Olesona, pa onda Olesona u Barsu za jos milion i tako...

Njihov predsednik Querejeta je najbolji biznismen u istoriji kosarke...
Pa mi bismo zaradili nekoliko puta više od transfera nego oni da su nam njihovi sponzori i finansijeri.
Imali smo prošle godine najveći budžet u istoriji, sada će biti još veći. Neka navijači ne brinu - O.M. 23.07.2023.
User avatar
BlackOwl
 
Posts: 17000
Joined: 27 Nov 2012, 23:42

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby jana » 02 Apr 2015, 21:54

AirBall wrote:
jana wrote:Pricam o verovatnocama, kvotama, stagod. Neka su sanse u Berlinu 60-40 za Albu, a u Beogradu 60-40 za Zvezdu.

Sanse za prolaz Makabija su 76%, Panatinaikosa 64%, a Albe 60%. Ako su sanse u Beogradu 50-50 ili 40-60, opet Alba ima najmanje sanse.

A ne verujem da Alba ima vise od 60% sansi za pobedu protiv Makabija, niti da PAO ima mnogo vece sanse u Beogradu.


Ja pricam ono sto sam video, tu Alba sa mudima najbolje stoji...

Nekih 72% po mojoj racunici.. :jezik: :laugh:


Naravno da je u tome najbolja, ali nema backup opciju za prolaz. Mora da pobedi.
User avatar
jana
 
Posts: 1140
Joined: 04 Apr 2011, 15:13

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby AirBall » 02 Apr 2015, 21:56

BlackOwl wrote:Pa mi bismo zaradili nekoliko puta više od transfera nego oni da su nam njihovi sponzori i finansijeri.


Nema sanse...

Fora je u tome sto oni uglavnom zaradjuju ili na spanskim igracima, ili na Argentincima i slicnima koji imaju pasose koji se u njihovoj ligi tretiraju kao domaci igraci...

Ne mozes ni da zamislis koliko su novca zaradili od Splittera, Scole itd... Mislim da otprilike svi nasi transferi poslednjih godina stanu u ta dva, a imali su ih bar 20-30, svake godine se nesto valja...

To sto oni rade su fudbalski transferi, milionska su obestecenja
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby Remy Bonjasky » 02 Apr 2015, 21:58

Ajde ajde,neka krene alibi prica,zbog Hickmana je poraz :laugh:

Ajde ko ce da se kladi samnom da ce Anadolu dobiti Fener u poslednje kolo?
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
User avatar
Remy Bonjasky
 
Posts: 11941
Joined: 27 Dec 2012, 01:17

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby GrobarBioJe » 02 Apr 2015, 21:58

Laboral ima 1071:1071 kos razliku :biggrin:
Kada umrem reci ce, Grobar bio je ooo i Partizan jedino je voleo...
User avatar
GrobarBioJe
 
Posts: 1287
Joined: 01 Dec 2014, 20:43
Location: MKD

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby xrečeved » 02 Apr 2015, 22:01

Kao Mega.
User avatar
xrečeved
 
Posts: 12009
Joined: 05 Oct 2012, 08:40
Location: Grocka

Re: Euroleague LIVE pracenje utakmica

Postby Skafi » 02 Apr 2015, 22:12

Što se tiče Fenera, ovo može da bude "jedan od onih dana".
I CSKA je mogao da izgubi jednu ovakvu, mirne duše. Recimo protiv Nižnjeg.

Hoću da kažem, ne mora ništa da znači.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27825
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 126 guests