Board index Košarka Evropska košarka

Grcka A1 Liga

Re: Grcka A1 Liga

Postby Beonegro » 15 Apr 2011, 16:08

AirBall wrote:
Beonegro wrote:Ko će prenositi PAO-OLY u finalu kupa Grčke?

Na Eurosportovom sajtu uopšte nisam našao najavu za snimak... :what:


Sutra je prvenstvena utakmica u kojoj je Oly domacin(predzadnje kolo lige)... Ima jos dosta do finala kupa...


Ijao :facepalm:

:jumpall:
BORBA, BRE!!!
_____________________

Plakao sam kad je pala Sekuritatea!
User avatar
Beonegro
 
Posts: 604
Joined: 21 Mar 2011, 09:40

Re: Grcka A1 Liga

Postby kezman » 15 Apr 2011, 20:59

71:70 wrote:Ovi idioti sa Arene, sada i ovo ne prenose.
Malo je sto nisu imali poslednje kolo nlb lige i zadnja dva kalca... :mad2:



Arenasport 1
20:30 KOŠARKA:GRČKA LIGA Olympiacos - Panathnaikos LIVE


http://www.tvarenasport.com/channel/2011/04/16
kada su političko-udbaško-mafijaška šićarska goveda bez grama mozga, fudbalskog znanja i grobarskog gena rastera(va)li Partizanovce... sve ovo što se dešava je logičan i očekivan sled, i kao takvog ga treba tretirati -
mastro mostro
19/08/2012,
User avatar
kezman
 
Posts: 9509
Joined: 15 Mar 2011, 19:11

Re: Grcka A1 Liga

Postby irriducibili » 15 Apr 2011, 21:03

kezman wrote:
71:70 wrote:Ovi idioti sa Arene, sada i ovo ne prenose.
Malo je sto nisu imali poslednje kolo nlb lige i zadnja dva kalca... :mad2:



Arenasport 1
20:30 KOŠARKA:GRČKA LIGA Olympiacos - Panathnaikos LIVE


http://www.tvarenasport.com/channel/2011/04/16

A vraca se i calcio :bravo:

Arena uzvraca udarac :P
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Grcka A1 Liga

Postby CRNO BELI SVET » 16 Apr 2011, 01:05

irriducibili wrote:
kezman wrote:
71:70 wrote:Ovi idioti sa Arene, sada i ovo ne prenose.
Malo je sto nisu imali poslednje kolo nlb lige i zadnja dva kalca... :mad2:



Arenasport 1
20:30 KOŠARKA:GRČKA LIGA Olympiacos - Panathnaikos LIVE


http://www.tvarenasport.com/channel/2011/04/16

A vraca se i calcio :bravo:

Arena uzvraca udarac :P


Vraća se sve, i ACB i Francuzi u fudbalu, i rukometne lige i evrokupovi...
I neka, ma koliko zvučalo sebično, malo mi je bilo mučno kada sam pre dve nedelje ovde čitao pokliče samozadovoljstva što se cela koncepcija Arene polako urušava.

Da se razumemo, ja imam itekako velike zamerke na rad ove televizije, počevši od komentatora koji slabo vladaju fudbalskim znanjem i terminologijom, slepo su zaslepljeni i opčinjeni jednim klubom i omalovažavajući svakog mogućeg protivnika istog, a ne znajući da objasne osnovne koncepte igre tog kluba(dakle Radočaj i Radulović), mada i ostali momci koji se bave prenosima mečeva "najvažnije sporedne stvari na svetu" manjkaju osećajem za igru i uopšte za komentarisanje(odnosi se na momke koji prenose Paulistu, Brasiliero i kopa Libertadores), pa sve do, bar za mene najiritantnije stvari koju Arena proizvodi, a to su najave prenosa sportskih događaja, gde se sve svodi na to da se "ovi" bore za opstanak i pokušaće protiv "onih" što su u vrhu tabele da izbore povoljan rezultat. I takva najava bi imala logiku, da se to ne ponavlja iz slučaja u slučaj, ali ni to nije toliki problem koliko se mnoge stvari brkaju u većini tih najava.
Ja ću izneti samo jedan klasičan primer gluposti u moru istih, i to devojke koja prednjači sa tim greškama pri najavama prenosa(moguće da ih ona samo pročita, a neko drugi napiše):
Središnji deo KHL-a, sastaju se Dinamo Moskva(tim koji je prethodnu sezonu imao jedan od najlošijih skorova u ligi, ali se fuzionisao sa finalistom lige MVD Tverom i napravio sasvim solidnu ekipu) i Salavat Julajev, igrački ubedljivo najjači tim, poslednjih par godina uvek u završnici plej ofa, nijanse su ih delile da osvoje više od jednog trofeja u ove 3 godine...
U tom momentu, kada je Dinamo bio po skoru prva ekipa u ligi, a Salavat peta, najava glasi:
"Dinamo igra sjajno, i nezadrživo juri ka tituli. Gosti iz Julajeva( :facepalm: Salavat Julajev je ruski narodni heroj, počasni građanin milionskog grada Ufe, odakle je ovaj istoimeni hokejaški klub) će pokušati da iznenade velikog favorita, u meču u kojem nemaju velike šanse". :facepalm:
Ja kad sam ovo čuo, toliko sam se iznervirao da sam napisao sličan mejl kao ovaj post na sajtu arene, gde su mi rekli da ću dobiti odgovor za nekoliko dana. To je bilo u decembru, do danas odgovora nema. Čisto da se zna, Salavat je izgazio Dinama 2:5, a za nekih petnaestak sati će i zvanično podići "Gagarin kup" za sezonu 2010/11.

Takođe, ne znam za ostale pretplatnike, da li je to do mog kablovskog operatera ili same arene, nekoliko puta mi se dešavalo da su mi na Areni 3 ili 2 slike zaleđene, pa tako nisam mogao da gledam jedan od najjačih mečeva primere ove sezone Barsa-Viljareal(sreća pa postoje strimovi). Ako je neko imao sličan problem, molio bih da me obavesti, da se bez veze ne bih izlajavao na KDS NS ukoliko večeras ne bude šljakala Arena 3 za vreme El KLasika.

Da ne bi bilo da samo kudim Arenu, sam princip otkupa skoro svih sportskih događaja, popišavanja po RTS-u i ostalim televizijama sa državnom frekvencijom, kao i gaženje "tenis kluba", i naročito poseravanje po smrdljovom SBB-u :clap: je pohvalno, kao što je za pohvalu i dobra ekipa košarkaških komentatora predvođenu Edinom, Ivanom "Soniksom", Kostićem, Stojanovićem, Kustudić na fudbalu i ovim Milošem što prenosi plej of KHL-a su nešto što opravdava moje mesečno ulaganje u ovaj projekat...

Pošto je u trendu: Izvinjavam se na debelom off-u i nadam se pobedi Pao-a večeras. :cheers:
San koji sanjaš sam je samo san. San koji sanjamo zajedno je stvarnost.
User avatar
CRNO BELI SVET
 
Posts: 796
Joined: 15 Mar 2011, 16:26
Location: Novi Sad

Re: Grcka A1 Liga

Postby irriducibili » 16 Apr 2011, 03:14

@ CBS :goodpost:

Arena je jedna autisticna televizija, te stoji apsolutno sve sto si napisao. Sve sto im ne odgovara, sve probleme jednostavno guraju pod tepih i ne pada im na pamet da ti odgovore na kritike

Sa druge strane, nikako ne stoji zluradost prema Areni, koja se manifestuje kroz pakosno radovanje zbog problema koje ima. Pogresna je pretpostavka da bi, da nije Arene, sve te prenose gledali na nekim drugim televizijama. To vise ne biva, u perspektivi cemo sve atraktivne stvari mahom morati da placamo. Bilo Areni, bilo nekoj drugoj tv kuci, a to ce se pokazati vrlo brzo. Koncentracija najatraktivnijih liga na Areni, nije posledica nekog monopola, jer ostale tv kuce niko nije sprecavao da otkupe prava. Samo im je bilo preskupo, a jedino su na Areni videli interes kroz ideju da te prenose i naplate. Taj projekat je jos uvek amaterski, sa obiljem komentatora koji ne znaju svoj posao, ali ni na javnom servisu nije nista bolja situacija. Videcemo sta ce biti i da li ce izdrzati, a dotle:

Pravda za Arenu!!! :thumbup:

Za kraj, mislim da ce PAO vratiti brejk i pokazati ko je i dalje suvereni kosarkaski vladar u Grckoj
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Grcka A1 Liga

Postby ima 1 tim » 16 Apr 2011, 13:18

Дуда: Тешко без Нестеровића; Обрадовић: Лепше ствари после дербија

16 апр, 2011

Душана Ивковића је телефонски позив из Спортског журнала затекао у његовом стану у Атини.

– Седим, припремам утакмицу – био је Ивковићев одговор на питање шта ради.

У каквој атмосфери очекујете вечити атински дерби?

– То је утакмица која одлучује о првом месту у грчком првенству пред плеј оф. Ми као домаћини знамо да морамо да играмо агресивније, у јаком ритму, са доста трчања… Нисмо добро расположени, повредио се пре три дана Раша Нестеровић који нам је много значио у односу на начин игре и одбрану Панатинаикоса. Таквог играча немамо… Не можемо ни да реагујемо, касно је, да се то догодило пре 10 дана, или барем седам, могли бисмо да доведемо неког странца. Овако…

На клупи Панатинаикоса седи Ваш кум Желимир Обрадовић, додатна драж дербија?

– Неће бити прва утакмица, а да смо противници – настављамо даље. Не причамо наравно о тактици коју ћемо применити, трудићемо се да помогнемо да се избегну инциденти.



Желимир Обрадовић је био на ручку са пријатељима, када му је зазвонио телефон на позив из Македонске 29 у Београду.

Већ 12 година сте учесник, с тренерске клупе, дербија Панатинаикос – Олимпијакос:

– То је вечити дерби, увек важна утакмица, најважнија у Грчкој. Ова одлучује о томе ко ће бити први пред доигравање за шампиона државе. Тек после ње долазе важније, лепше ствари.

Да ли је пласман на фајнал фор Евролиге и игра о којој се прича психолошко оптерећење или растерећење пред атински дерби?

– Не знам, одговор ћемо сазнати после утакмице.

Да ли играчи тренирају са више елана?

– Ми увек добро тренирамо. Изузетак је Дру Николас, који од последњег меча са Барселоном уопште није вежбао. Вероватно ће бити у тиму, покушаће да игра, али велико је питање колико ће моћи да помогне. И Калатес је болестан, али то се догађа. Генерално, дерби дочекујемо у доброј атмосфери.

Особеност дербија је што на тренерским клупама седе кумови:

– Није нам први пут да будемо на различитим странама, и пре Панатинаикоса и Олимпијакоса, а биће и после тога. Томе не придајем превелику пажњу.

Ивковић – Обрадовић 10:9

Када се најбољи намере један на другога ту се земља тресе. Још када су из исте земље, пријатељи, кумови, а воде клубове који су апсолутно највећи ривали у савременој кошарци, онда ови окршаји добијају епске размере.

Пре почетка сезоне међусобни скор је био изједначен – 9:9. Сада Ивковић бежи за један корак. Млађи од двојице гиганата је ишао на кума само као тренер Панатинаикоса, док је Ивковић против Обрадовића водио АЕК, ЦСКА, Динамо и, наравно, Олимпијакос
samo se lepo moze ruziti,zavist valja i zasluziti

air:Hvala druze, nije nista licno protiv tebe, ali moramo neke standarde da postavimo...

Nemoj da se ljutis molim te...
User avatar
ima 1 tim
 
Posts: 2033
Joined: 14 Mar 2011, 22:38

Re: Grcka A1 Liga

Postby cele iz fotelje » 16 Apr 2011, 19:40

Neki strim?
DV: "Karakter je ono što preostane posle poraza"
User avatar
cele iz fotelje
 
Posts: 1444
Joined: 15 Mar 2011, 14:22

Re: Grcka A1 Liga

Postby bekrinjo » 16 Apr 2011, 19:46

cele iz fotelje wrote:Neki strim?

http://www.profreetv.com/index.php?cont ... h&tvid=256

Meni radi,stream za Oly-PAO...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Grcka A1 Liga

Postby AirBall » 16 Apr 2011, 20:42

Kakva odluka sudije... Kalathes je u poslednjoj sekundi poluvremena pokusao da sutira za 3 poena sa nekih 11 metara, Pelekanos (ne Teodosic) je pokusao da ga izblokira, ali su sudije presudile da je faul... Ali na srecu i sudije i Olympiacosa pogodio je samo jedno bacanje...

34-32 za grcke cigane na poluvremenu... Vrlo ruzna utakmica...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Grcka A1 Liga

Postby AirBall » 16 Apr 2011, 21:04

Kakva serija Olympiacosa... Bukvalno su za minut napravili run 11-0 i sa -2 dosli na +9...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Grcka A1 Liga

Postby AirBall » 16 Apr 2011, 21:38

Zakuvalo se u Pireju, jer Olympiacos ne zna da prelomi... Imali su prenodnost od 8-11 razlike, a sada je samo +3 jos 4 i po minute do kraja..
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Grcka A1 Liga

Postby AirBall » 16 Apr 2011, 21:54

Jel gleda neko utakmicu...

Ovo je za infarkt...

Sta je napravio Olympiacos majko moja na kraju...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106319
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Grcka A1 Liga

Postby irriducibili » 16 Apr 2011, 21:57

Kakvo stelovanje produzetka, koje umalo nije upropastio covek koji je i doveo PAO do egala
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

Re: Grcka A1 Liga

Postby cele iz fotelje » 16 Apr 2011, 21:58

Hvala Air.
Videh poslednji minut. Ludilo.
Mogu misliti šta je bilopre toga.
DV: "Karakter je ono što preostane posle poraza"
User avatar
cele iz fotelje
 
Posts: 1444
Joined: 15 Mar 2011, 14:22

Re: Grcka A1 Liga

Postby irriducibili » 16 Apr 2011, 22:00

Perperoglu kao da igra za Olimpijakos :facepalm:
irriducibili
 
Posts: 24900
Joined: 14 Mar 2011, 23:13

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 143 guests