Board index Košarka Evropska košarka

Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Ćoba » 03 Jul 2019, 20:43

Pa to su njegovi "argumenti". :lollol:

Nando ima zlato kao 8. Ili 9. Igrac reprezentacije a Teo nema zlato. To sto ima OI, SP I EP srebro kao vodja tima i sto je bio clan prve petorke zadnja dva SP nikom nista.

Barem je priznao da ne navija za Srbiju i da ga nerviraju oni koji navijaju, ko zna sta cemo jos saznati o ovom genijalnom umu.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23595
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Bolkonski » 03 Jul 2019, 20:54

Hoces da kazem da Nando ima bronzu na EP-u osvojenu nakon pobede nad Srbijom, a tada je bio jedan od kljucnih igraca?
Da nevedem kako je tada De Kolo doneo Francuskoj medalju tako sto je bio najbolji igrac na terenu, dao 20 poena, dok je Teodosic bio ubedljivo najgori bez poena iz igre?
Da komentarisemo taj mec? Ili je i to los argument :laugh: ?

Kako se ne uhvati za Teodosiceve partije na F4? Kada je izgledao kao osrednji igrac iz Gran Kanarije i kanalio CSKA na bar dva F4-a pre dolaska Nanda.
Procente suta, izgubljene lopte, kanaljenje ekipe itd.
Daj da pricamo o tome?
Da uporedimo to sa ovim De Koloovim F4-om, kao i onim kada im je doneo titulu protiv Fenera gde se Teodosic sakrio u ugao u poslednja dva minuta.

Evo, i Zeljko ima slobodne Teodosica i Nanda, a zapeo za Nanda. Nema pojma.

Ali, razumem i tvoju ostrascenost, isti razlozi samo drugacije poredjani: Srbin, bivsi igrac kluba za koji sada navijas i navijac kluba za koji si nekada navijao.

Sto se tice ovog spina o ljudima koji navijaju za svoju zemlju, nemam nameru da polemisem sa covekom koji ima elementarne probleme u citanju i interpretaciji.
Last edited by Bolkonski on 03 Jul 2019, 21:03, edited 5 times in total.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Balon » 03 Jul 2019, 20:55

Oba igraca su vrhunska na svoj nacin, glupo ih je porediti.
Balon
 
Posts: 8269
Joined: 15 Apr 2019, 20:04

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Tufi » 03 Jul 2019, 21:03

Mozemo i kod tebe ovako to poredjati.

navijac kluba za koji si nekada mrzio, bivsi igrac kluba koji sada mrzis, Srbin
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Admiral » 03 Jul 2019, 21:06

Da je Teo igrao kod Duleta bio bi i MVP El.

Nando doneo bronzu Francuzima :laugh:
Mi izgubili od Litvanije najednu loptu, njih Spanci zguzvali u polufinalu. Normalno da će nas dobiti.
I normalno je da će Nando tada da dominira, kad nema protivnika.

Sve medalje Francuza se vezuju za NBA osnovu, dok je Teodosić sam sa Krletom doneo srebro 2009,
ispisao se Francuzima u usta 2014 u 1/2 finalu, uzeo srebro na OI itd...

Sto se tice EL, nando je uzeo zajedno sa Teom, jednu posle njega. Do ove godine igrao je kao pičkica svake godine.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Bolkonski » 03 Jul 2019, 21:13

Kako bi ti okrenuo pricu da smo mi tada uzeli bronzu, a Teodosic dao 20 poena :laugh:

Igrao kao pickica i na F4-u protiv Fenera kada im je dao oko 25 poena uključujući i par poslednjih koseva u produzetku? Covek im uz Hrijapin kos doneo titulu. Ali je verovatno Teodosic bio zasluzniji.
Nisam znao da se to zove "pickica" :laugh:

O ovom F4-u necu da trosim reci. Teodosic u zivotu nije imao takav klac F4.

A ovo za Duleta, cudi me da ne postanes smesan sam sebi :laugh:

Kapiram da iza svih ovih nebuloza po kojima je Teodosic bolji igrac stoje reprezentativne zasluge i lojalnost reprezentaciji.
Da je odbijao i sahranjivao reprezentaciju sada bi i Viktor Sada bio bolji od njega, a ne De Kolo :laugh:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Admiral » 03 Jul 2019, 21:20

Sigurno ne kao ti kad pljujes po svemu srpskom a da nije vezano za Dulov KKP.

Zamisli da Dulo vodi reprezentaciju... Teo bi bio u rangu sa Durentom :lollol:

U ostalom imaš i Itudisov intervju iz tog perioda gde se poziva na Teodosica kao motor tima, mislim ako je njegovo mišljenje bitno u odnosu na tvoje.

Za reprezentativne uspehe se blamiras standarno.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Bolkonski » 03 Jul 2019, 21:42

Admiral wrote:Sigurno ne kao ti kad pljujes po svemu srpskom a da nije vezano za Dulov KKP.

Zamisli da Dulo vodi reprezentaciju... Teo bi bio u rangu sa Durentom :lollol:

U ostalom imaš i Itudisov intervju iz tog perioda gde se poziva na Teodosica kao motor tima, mislim ako je njegovo mišljenje bitno u odnosu na tvoje.

Za reprezentativne uspehe se blamiras standarno.


Ali, koja je to glupost oko Duleta i njegovog Partizana, a na koju se pozivas u bukvalno svakoj raspravi :laugh:
Nema niceg blamantnijeg od te tvoje nemoci u kojoj ti je samo Dule na pameti.
A, cak i poslovicno fleksibilni Admiral nije mogao da izdrzi bez podrugljivog “ Dulo “.
Inace, ne znam da li primecujes, ali ovo je jedno deseti put da u raspravu koja nema nikakve veze ni sa Duletom, ni sa Partizanom, gde ja nisam pomenuo ni jedno, ni drugo, ti uskaces sa pominjanjem Duleta :laugh:
Ne znam da li si svestan koliko je to zabrinjavajuce jadno ? Ocigledno nisi, cim to radis deseti put.
Prica se o De Kolou i Teodosicu, a on nicim izazvan “ Dule “ :laugh:

Bitno je jedino da je u finalu De Kolo doneo titulu sa 22 poena, 7 asistencija i kosevima kada su se svi posakrivali i niko nije smeo da sutne.
Decko je te sezone bio MVP Evrolige, MVP F4-a i najbolji strelac Evrolige. Ali je Teodosic bio bolji i on je doneo tituu :laugh:
Pa da li si svestan koliko je smesno to sto pises ?

Sto se tice reprezentativnih uspeha nema veceg blama nego reci da je uspeh osvojiti srebro kada ti protivnik na egalu igra sa Alijem Nikolicem, Prepelicem, Jakom Blazicem, Rendolfom i Vidmarom. Ekipa koja ne bi osvojila ABA ligu :laugh:
Ali to je vec ispricamo.
Sada ces da se blamiras oko Teodosica i Nanda koji je po svim parametrima bolji igrac, osim sto nije Srbin :laugh:
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Ćoba » 03 Jul 2019, 21:47

Pa Teodosic nije igrao to finale protib Vidmara i ekipe, sta ti decko radis? :laugh:
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23595
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Admiral » 03 Jul 2019, 21:50

Tvoje omalovažavanje svega srpskog što nije prošlo kroz Duletovu školu tebe pravi maskotom foruma, ali ti to ne kapiras.

A zato u inat i pominjem Duleta.
I to sam ti već rekao x puta. Ali koliko si slep kod očiju ni to ne možeš da skapiras.

Pa Teo nije igrao protiv Slo jer je propustio prvenstvo zbog povrede :laugh: :laugh: :laugh:
Eto koliko veze nemaš.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Bolkonski » 03 Jul 2019, 21:54

Opet tragicni problemi sa razumevanjem procitanog :laugh:
Ajde covece bar se potrudi da procitas ono sto pise, pa ne citas Hegelovu Fenomenologiju duha :laugh:
To se nije odnosilo na Teodosica i De Koloa, vec na raspravu koju smo imali Admiral i ja oko tog prvenstva, sto je bio odgovor na njegovu recenicu da se blamiram sa tumacenjem reprezentativnih utakmica.
Ni De Kolo nije igrao u finalu izmedju Srbije i Slovenije :laugh:
Malo vise paznje sledeci put i rezultat ce doci.

Inace, Admirale, kako tumacis to da sam rekao da je Bojan bolji igrac od Bogdana ? Pa Bogdan je Duletov produkt i clan njegovog Partizana :laugh:

Edit: I Admiral lose cita :laugh:
Da li je realno da si i ti, sa kojim sam vodio raspravu o tom finalu, povezao finale sa Teodosicem, a ne sa tim da si napisao da se blamiram sa reprezentacijama pri cemu si aludirao na tu nasu diskusiju :laugh: ? Ti, sa kojim sam u prepisci jedno 15 puta napisao i uporedio nas i njihov sastav mislis da ne znam da Teodosic nije igrao na tom EP-u ?
Veliko razocarenje.

Vi stvarno prevazilazite granice razuma :laugh:

Maskota foruma :laugh:
Zar ne primecujes da sam ja tebe tako okrakterisao u prethodnom postu ? Samo maskota u raspravi o Teodosicu i Nandu moze da ubaci Duska Vujosevica. Tipicna karakteristika dvorske lude, narocito sto je to tvoje licno poimanje stvari, a tretiras ga kao aksiom, pa meni “ u inat “ pominjes Duleta :laugh:
Infantlinije nego sto sam mislio, a opet komicno. Tipicna dvorska luda.
Last edited by Bolkonski on 03 Jul 2019, 22:01, edited 1 time in total.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Ćoba » 03 Jul 2019, 22:00

Kazes kako je rasprava Nando-Teo i onda skaces na finale SLO-Srbija. :laugh:

A mozemo i o tom finalu i tu si se blamirao za sve pare, treci tim Srbije protiv nikad jace Slovenije ali ti potezes igrace sa klupe kao argument.

Tebi mrznja zaslijepi svaku mogucu logiku, vec znamo mrzis Zvezdu, Srbiju i Tea i svaka rasprava u vezi toga s tobom je kao kad djetetu od dvije godine objasnjavas da je dosta sladoleda za danas.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23595
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Admiral » 03 Jul 2019, 22:07

Ako Guduric ode u NBA to ce ga dotući.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Bolkonski » 03 Jul 2019, 22:17

Nisi mi odgovorio kako tvojoj komicnoj logici odgovara moj stav sa reprezentativnih tema da je Bojan bolji igrac od Duletovg Bogdana ?

Optuzujete mene za nekakvu mrznju i ostrascenost, a pogledajte kakav ste cirkus napravili samo zato sto sam napisao da je Nando de Kolo bolji igrac od Teodosica :laugh:

Na kraju opet Coba poentira ne shvatajuci da je odgovor bio namenjen Admiralu koji je aludirao na tu diskusiju, i da nicim nije bio povezan sa raspravom Teodosic - Nando.
Ali, ne bio Coba da se tu zaustavio, vec je iz toga sto smatram da je De Kolo bolji igrac od Teodosica izvukao ostroumni zakljucak da mrzim Srbiju i Teodosica :laugh: ?
Znaci, ako napisem da je Bjelica bolji igrac od Darija Sarica, to znaci da mrzim Hrvatsku, Sarica i Cibonu ? Ili da volim Bjelicu, Srbiju i Zvezdu :laugh: ?

Sta vi, momci, radite ...
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Admiral » 03 Jul 2019, 22:35

Pa ti taj cirkus praviš od svake teme svojom mržnjom

Pogledaj lupetanja na temi reprezentacije.
Dno.

Nemam šta da ti odgovaram. Pisi šta ti volja.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: kecman and 129 guests