Board index Košarka Evropska košarka

Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby bhc_comp » 19 Jul 2020, 07:55

:lollol:
teglica wrote:Ja imam privilegiju da kritikujem i Ostoju

jedno ime wrote:Veliki Dule objasnio malom kariju
User avatar
bhc_comp
 
Posts: 15650
Joined: 01 Nov 2013, 14:26

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Bogun » 19 Jul 2020, 09:31

Oporaviće se Klajburn do početka sezone, prosto i jednostavno, ovaj im je nepotreban u toj situaciji. :beyond:
User avatar
Bogun
 
Posts: 32737
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby FaLcO » 19 Jul 2020, 13:35

kazu da je vidjen za dolazak u PAO. A zanimljiva desavanja u Baskoniji su trenutno. Carrington je potpisao na dve sezone ali Henry napusta klub jer nisu uspeli da se dogovore oko nekih stavki u ugovoru te je on od danas slobodan igrac. Gde ima mesta za njega u EL? Znam odmah "jedno" ali to da se preskoci molicu lepo :wacko:
FaLcO
 
Posts: 7300
Joined: 14 Apr 2016, 16:36

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Borca » 19 Jul 2020, 13:46

pannavijac wrote:kazu da je vidjen za dolazak u PAO. A zanimljiva desavanja u Baskoniji su trenutno. Carrington je potpisao na dve sezone ali Henry napusta klub jer nisu uspeli da se dogovore oko nekih stavki u ugovoru te je on od danas slobodan igrac. Gde ima mesta za njega u EL? Znam odmah "jedno" ali to da se preskoci molicu lepo :wacko:


Nije jos sigurno da napusta, Baskonija je imala opciju da izadje iz ugovora koji je bio na 2M za naredne 2 sezone, Henry i agenti nisu hteli da pregovaraju oko te sume (Baskonija htela da smanji iznos) te je klub izasao iz ugovora koristeci opciju koju je imao.

Sada ce navodno pregovarati opet sa njim kao slobodnim igracem, a pominje se da ako je iznos plate koju Baskonija nudi manji od pomenutog Henry ne zeli velike iznose za NBA out klauzulu koju uglavnom imaju te top Spanske ekipe (npr. za Kampaca se prica (ne znam da li je tacno) da je 6M suma koju Real dobija za njegov odlazak u NBA, znaci veliki deo tog obestecenja mora sam Kampaco da nadoknadi posto je ona max cifra koju daju NBA klubovi manja od 1M).
User avatar
Borca
 
Posts: 2406
Joined: 20 Oct 2013, 19:44

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby FaLcO » 19 Jul 2020, 14:03

Ja licno bih voleo ostane. On i Vildoza su super tandem koji bi mogao samo jos bolji da bude. Carrington im ne bi smetao, pretpostavljam da je on zamena za Grangera. Jos da dodje Fredette umesto Janninga ma bombona cista
FaLcO
 
Posts: 7300
Joined: 14 Apr 2016, 16:36

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Produzenisamlekom » 19 Jul 2020, 21:07

pannavijac wrote:Ja licno bih voleo ostane. On i Vildoza su super tandem koji bi mogao samo jos bolji da bude. Carrington im ne bi smetao, pretpostavljam da je on zamena za Grangera. Jos da dodje Fredette umesto Janninga ma bombona cista

Čisto sumnjam da Duško voli igrače kao Fredette. A i pitanje koliko bi sam Fredette izdržao kod Duška
Andrea Trinkijeri
"Evropa ne može da kaže ne klubu koji ima dva miliona navijača. Ali i oni moraju da odluče šta žele da budu"
User avatar
Produzenisamlekom
 
Posts: 12151
Joined: 07 Jun 2020, 19:03

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Џејси Керол » 19 Jul 2020, 22:29

Sem Deker pregovara sa Turk Telekomom
miris prčevine
User avatar
Џејси Керол
 
Posts: 13036
Joined: 01 Apr 2014, 20:15

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby FaLcO » 20 Jul 2020, 08:36

Slazem se ali pretpostavljam da nekog sutera mora da nabave unesto Janninga. Ja licno govorim u svone ime sta bih voleo da vidim a Dusko neka se izjasni :stani:
FaLcO
 
Posts: 7300
Joined: 14 Apr 2016, 16:36

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Borca » 06 Aug 2020, 17:02

User avatar
Borca
 
Posts: 2406
Joined: 20 Oct 2013, 19:44

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby familija » 15 Aug 2020, 15:13

Ne znam gde bih..pa ajde ovde...
Gleda li neko ovu kinsku ligu?
Finale Guandong-Liaoning...
Kakva je ovo sprdnja sa sudjenjem????
Nisu svirnuli faul za Liaoning..na ovom ameru. D.Mayo....bio je..pogresili su..nema veze..
Igra se nastavila..nekolko napada tamo ovamo..i onda se igra zaustavila....bunili se ovi zbog faula..i onda pogledase kao snimak i priznase da je faul pri sutu za tri poena i dadose mu tri bacanja?? :wacko:
Ili sam ja nesto propustio pa ne poznajem pravila..ali ovo jos nigde nisam video... :question:
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3985
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby ExEr » 16 Aug 2020, 22:36

Sta da ti kazem ja, koji kad sam pratio filipince, pa umali ligu neku i neko goveeners kup itd
I u jednom od tih takmicenja, kladio se ja na textterse :biggrin: i cekam, i u jednom napadu ovi prave 5-6 faulova i nema bacanja, vec lopta sa strane pa do iznemoglosti :lollol: :biggrin:
I dan danas nisam skonto :wacko:
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7234
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby FaLcO » 21 Aug 2020, 00:06

AX Armani odigrao svoju prvu pripremnu utakmicu. U pitanju je triagonale turnir na Sardiniji. Protivnik je bio domacin Sassari. Pobeda za crvene 86:82 u dosta izjednacenoj utakmici. Deluje mi da ce Mesina imati problem kako da rasporedi minutazu bas ima dosta kvalitetnih igraca i velikih imena u ekipi. Par puta je pokusao onu kombinaciju koju koristi Ataman sa tri "ballhandlera" ovog puta to su bi Delaney, Caco i Punter. Mada naravno i Micov zna sa loptom koliko je samo puta od kako je tamo glumio pleja. Sto se tice Puntera kad sam ga vec pomenuo on se vec namece kao ozbiljan sraf tamo. Uzimao neke suteve, isao na ulaze, odigrao i par dobrih odbrana pa je i iz jedne kradje otisao na zakucavanje. 10 poena sasvim solidan. Micov igrao malo ali pogodio skoro sve sto je sutnuo, spakovao nekoliko trojki zavrsio sa 11 poena. Kapitenski nema sta u principu tamo ga svi tako i gledaju iako je Cincarini to zvanicno. Datome isto pristojan vise je igrao na 4-ki i on 10 poena a najbolji Delaney sa 18. Hines odradjivao svoje, LeDay i Shilds nisu bas delovali kao pojacanja ali pretpostavljam da je to normalno dok se malo ne uhodaju. E sto se tice Sasarija izgleda da PoZZeCo nije pogresio sto je izricito trazio Pusicu :jupi: 17 poena uz neke vrlo teske pogodjene suteve spolja i sa par odlucnih protrcavanja iz kojih je poentirao, jeste pred kraj promasio trojku kojom bi se spustili na -1 ali nije bio lak sut morao je da ga zbrza preko ruke. Ostavio bas dobar utisak, naravno sve to uzeti sa rezervom.

Ljudi ne zamerite na duzem postu ali toliko mi je nedostajala Evropska kosarka da ovo gledam kao da je playoff Euroleague :biggrin:
Sto se mene tice sezona je veceras pocela :okk:
FaLcO
 
Posts: 7300
Joined: 14 Apr 2016, 16:36

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby FaLcO » 22 Aug 2020, 10:59

AX uzeo triagonale turnir na Sardiniji. Pobedili su uvek nezgodnu Veneciju nakon produzetaka 81:78. Punter odlican sa 19 poena, najefikasniji. Bas dosta slobode ima s obzirom da je novajlija u ekipi, gomilu onih njegovih suteva 1 na 1 je uzimao ali dosta i pogadjao sto se vidi i po ucinku.
FaLcO
 
Posts: 7300
Joined: 14 Apr 2016, 16:36

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Borca » 23 Aug 2020, 22:08

User avatar
Borca
 
Posts: 2406
Joined: 20 Oct 2013, 19:44

Re: Vesti, dogadjaji, aktuelnosti

Postby Iluzionista » 23 Aug 2020, 23:36

Bilo je uzivanje gledati one njegove bombe
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2553
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests