Board index Košarka Evropska košarka

Eurocup

Re: Eurocup

Postby balkanski spijun » 09 Oct 2020, 18:57

Izvinjavam se.

Telefon mi poludeo.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13213
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Eurocup

Postby Na gut, teilen wir! » 09 Oct 2020, 19:05

Bogun wrote:Goran Dragić je zvezdaš.


:blue: :truce: :laugh:

A jel' ti shvatas da to mene interesuje 0,0%?!
Jel' ti pojmljivo da sam ravnomjerno uzivao u igri i Sase Djordjevica i Milosa Teodosica? I da bogu hvala ima jos mnogo takvih ljudi?! :biggrin:

Edit: zatrpasmo temu digresijom. Meni je ovo po ovom citiranom postalo i presmijesno. Odjavljujem se. Vracamo se na Eurocup i navijamo za Partizan (kao i za Zvezdu u EL)! :okk:
Kusur, dođi ovamo!

Danas nema časti, ali ima masti. Kolje se.
User avatar
Na gut, teilen wir!
 
Posts: 618
Joined: 11 Jun 2015, 00:26
Location: glasacka kutija

Re: Eurocup

Postby Bogun » 09 Oct 2020, 19:19

Prvi si se uhvatio klubaštva, i sada ti je nebitno.

Zatim vrlo podmuklo izvučeš nešto iz konteksta da bi me predstavio na budalu, a prvi se hvataš za to kako osporavam Teodosića jer je cigan. I prvi se hvataš tog "klubaštva".
Što nije tačno, ne osporavam čoveka, samo ga pojedinci previše uzdižu.

Uglavnom, kada se nema argumenata kreće se sa izvrtanjem činjenica i izvlačenjem stvari iz konteksta.

A kao šlag na tortu dolazi ovo: Puj pike ne važi, što se mene tiče tema je zavtorena. Kao deca u fazonu: Necu da se iglam vise.

I onda se sve to začini sa par emotikona.

Uostalom ne zatrpavamao temu, Miloš igra EC, tako da smo na temi.

Nisi dao ni jedan argument zašto je Teodosić talentovaniji igrač od Gorana Dragića. Verovatno jer lepše dodaje lopte.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32872
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Eurocup

Postby Na gut, teilen wir! » 09 Oct 2020, 19:25

Bogun wrote:Prvi si se uhvatio klubaštva, i sada ti je nebitno.

Zatim vrlo podmuklo izvučeš nešto iz konteksta da bi me predstavio na budalu, a prvi se hvataš za to kako osporavam Teodosića jer je cigan. I prvi se hvataš tog "klubaštva".
Što nije tačno, ne osporavam čoveka, samo ga pojedinci previše uzdižu.

Uglavnom, kada se nema argumenata kreće se sa izvrtanjem činjenica i izvlačenjem stvari iz konteksta.

A kao šlag na tortu dolazi ovo: Puj pike ne važi, što se mene tiče tema je zavtorena. Kao deca u fazonu: Necu da se iglam vise.

I onda se sve to začini sa par emotikona.

Uostalom ne zatrpavamao temu, Miloš igra EC, tako da smo na temi.

Nisi dao ni jedan argument zašto je Teodosić talentovaniji igrač od Gorana Dragića. Verovatno jer lepše dodaje lopte.


Cekaj, ti predlazes 10 stranica da ispisemo oko onoga oko cega se ne slazemo?!
Za mene je Teodosic kosarkaski genijalac, uz Jokica najveci talenat koji je potekao sa nasih prostora, za vas je izvikan igrac.
Za mene je Drazen i veliki igrac, ali i nista manje mit, za vas je on svetinja, za pojedince, tebi to ne imputiram, nisam bas toliko bezobrazan kakvog me ovde zelis predstaviti.
Sta je poenta dalje rasprave?! Ja je ne vidim. Izvini, ali zaista ne vidim.
Kusur, dođi ovamo!

Danas nema časti, ali ima masti. Kolje se.
User avatar
Na gut, teilen wir!
 
Posts: 618
Joined: 11 Jun 2015, 00:26
Location: glasacka kutija

Re: Eurocup

Postby Bogun » 09 Oct 2020, 19:31

Kada se krene sa tim da je Teodosić jedan od najtalentovanijih košarkaša sa ovih prostora upali mi se crvena lampica.

Odličan igrač, vanserijski nikako.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32872
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Eurocup

Postby Na gut, teilen wir! » 09 Oct 2020, 19:33

Bogun wrote:Kada se krene sa tim da je Teodosić jedan od najtalentovanijih košarkaša sa ovih prostora upali mi se crvena lampica.

Odličan igrač, vanserijski nikako.


Eto vidis. Znaci, nema smisla. :biggrin: :okk:
Kusur, dođi ovamo!

Danas nema časti, ali ima masti. Kolje se.
User avatar
Na gut, teilen wir!
 
Posts: 618
Joined: 11 Jun 2015, 00:26
Location: glasacka kutija

Re: Eurocup

Postby balkanski spijun » 09 Oct 2020, 20:47

Bilo je igraca koji su imali urodjeni smek za igru.Medzik,Stokton,Teodosic,Jokic,ave igracine.

Svakako rang ispod Kobija,Lebrona,evropskih Bodiroge,Drazena,Kukoca.Gasola,Nivickog.

Najbolji svih vremena Dzordan,nije uopste posedovao lucidnosti,ali ono sto je on igrao,retko ce se ponoviti.

Glupa vam je prica I poredjenje.
User avatar
balkanski spijun
 
Posts: 13213
Joined: 02 Jul 2012, 18:09

Re: Eurocup

Postby fontaneros » 12 Oct 2020, 13:57

Košarkaši Cedevite Olimpije odigraće meč trećeg kola Evrokupa protiv Gran Kanarije, pošto je tim izašao iz karantina. Taj susret je bio pod znakom pitanja, ali će tim iz Ljubljane sutra dočekati špansku ekipu u Stožicama, saopšteno je na sajtu kluba.
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44326
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Eurocup

Postby familija » 12 Oct 2020, 14:17

Nije mi jasno..koliko su oni u izolaciji..igrali su 4 oktobra mec sa Krkom..ustanovljeno je da su neki pozitivni..sutra je 13.oktobar..??
Kakva je to izolacija od nekih 8-9 dana???
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3985
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Eurocup

Postby Borca » 12 Oct 2020, 16:20

User avatar
Borca
 
Posts: 2415
Joined: 20 Oct 2013, 19:44

Re: Eurocup

Postby Jon_Bones » 13 Oct 2020, 13:21

User avatar
Jon_Bones
 
Posts: 4690
Joined: 29 Jun 2019, 21:10

Re: Eurocup

Postby Hajzenberg » 13 Oct 2020, 20:16

COL pravo iz izolacija na pobedu od 16 razlike protiv Kanarije, svaka im čast. Imaće neke šanse u toj grupi gde su timovi uglavnom izjednačenog kvaliteta.

Baš u toj grupi gde je C.Olimpija, Trento je na 3-0 u a u Italiji ima 0-3, veoma čudna ekipa, ove sezone nisu ni trebali u EC al' im dodeljena pozivnica zbog odustajanja nekih drugih timova a igraju već par sezona redovno ovo takmičenje.
Avangarda Tipomania Champion (2021/22)
User avatar
Hajzenberg
 
Posts: 7829
Joined: 23 Apr 2020, 12:15
Location: Ужице

Re: Eurocup

Postby Na gut, teilen wir! » 13 Oct 2020, 20:41

CedOli prolazi grupu. Kakva Brusa, Nanter, Prometej...
Realno, sve cetiri eikpe "sa Jadrana" ce u sledecu rundu.

Edit: Teo opet dominira... Covjek koji pravi odlucujucu razliku na parketu. Kakva partija veceras sa pola snage, na foru, kakve asistencije kosarkaskog virtuoza i genijalca... :blue:
Kusur, dođi ovamo!

Danas nema časti, ali ima masti. Kolje se.
User avatar
Na gut, teilen wir!
 
Posts: 618
Joined: 11 Jun 2015, 00:26
Location: glasacka kutija

Re: Eurocup

Postby kulusevski » 13 Oct 2020, 20:53

ma koja izolacija, nisu imali koronu trenirali 2 puta dnevno, dosli odmorni i ocistili spance.
3.1. @ Split
9.1. @ Borac
13.1. vs Trento
16.1. @ Buducnost
19.1. @ Metropolitans 92
23.1. vs FMP
27.1. @ Lokomotiv
30.1. @ COL
2.2. vs Lokomotiv
6.2. vs Igokea
kulusevski
 
Posts: 629
Joined: 17 Aug 2020, 23:44

Re: Eurocup

Postby Na gut, teilen wir! » 14 Oct 2020, 11:55

Gsk13 wrote:Teodosic bolji od Dražena to sam prvo pročitao i nisam mogao da verujem, pa sam pročitao da je veći genijalac od Bodiroge (najpametnijeg igraca u istoriji evropske kosarke i najveceg pobednika, coveka zvani Mvp). 2 najguplja posta u istoriji interneta i sve dok postoji internet ništa se slično neće pročitati. Teodosic ni u svojoj eri nije bio najbolji igrač, a Dražen i Bodiroga su medju 5 najboljih u istoriji. Po takvoj glorifikaciji igrača onda je Dzejson Vilijams(bela cokolada)najbolji igrač u istoriji kosarke.


Svi se vi pomalo pravite nepismene Tose...
Evo da vam i nacrtam sto sam vec rekao: najgenijalniji igrac, a zasto nije postao najveci, najbolji, lijenstina, eto zasto...
Svaki igrac "raste" nakon svog penzionisanja i sto je veca distanca izmedju datuma retrospektive i kraja aktivne igracke karijere. Isto ce sledovat i Teodosicu kao i svima drugima.
A sto se tice najveceg/najboljeg za 20 godina ce to biti samo dvojica: Nikola Jokic i Luka Doncic. Kakvi Petrovici, kakve Bodiroge... Ko to sad ne vidi - ili je slijep kod ociju ili je konzervativno zadrt u starom poznatom maniru "danas nista ne valja, prije je sve bilo trostruko bolje". Naravno, kada se malo razmisli, jasno je da se radi o otrcanoj frazi bez pokrica.
Doduse bilo je vazda pametnjakovica, nije da nije. I Drazen je osporavan za igrackih dana, i Bodiroga (nema sta da trazi u NBA, nejacak je), Teodosic, a neki su se do juce utrkivali da opljunu po Jokicu, prvo da je zalutao u NBA i da nece dobit ni 5 minuta u prosjeku, te da se brzo vraca u Megu, onda su mu spocitavali da je debeo, pa onda da ne zna da igra odbranu itd. A danas mu se klanjaju, sve preko noci "zaboravili" i pokusali. Navijacka posla... Milicic je dao sjajne izjave po pitanju poredjenja Jokica sa drugim igracima i covjek je 100% u pravu. Uostalom i igrao je godinama tu NBA i takodje spada u plejadu neiskoristenih talenata (mada je Teodosic daleko ostvareniji igrac od njega, tu eventualno poredjenje je samo djelomice na mjestu).

Edit: 60-ih su najveci NBA igraci bili Vilt Cemberlejn, Oskar Robertson, Elgin Bejlor, Bil Rasel, Bob Petit, Dzeri Vest, Dzoni Ker, Volt Belami, Bejli Hauel, Vejn Embri, Sem Dzouns, Hol Grir, Tom Hejnzon, Dzon Havlicek, Klif Hagan i jos mnogi (da ne listam sad po internetu i citam duge tekstove i gledam stare meceve, ovo je onako na prvu iz glave). Svi navedeni su bili sjajni, vrhunski igraci.
A kome su se nasi i evropski kosarkasi najvise divili - naravno, Bobu Kuziju. Haj' skontajte zasto... Meni je mrsko vise crtat.
Kusur, dođi ovamo!

Danas nema časti, ali ima masti. Kolje se.
User avatar
Na gut, teilen wir!
 
Posts: 618
Joined: 11 Jun 2015, 00:26
Location: glasacka kutija

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests