Board index Košarka Evropska košarka

Eurocup

Ko će osvojiti Evrokup u sezoni 2021/22?

Valensija
9
10%
Virtus Bolonja
14
16%
Lokomotiva Kubanj
3
3%
Partizan
51
59%
Budućnost
3
3%
Cedevita Olimpija
4
5%
Hoventud
1
1%
Andora
1
1%
Gran Kanarija
1
1%
Neko deseti
0
No votes
 
Total votes : 87

Re: Eurocup

Postby Radonjaa » 06 Mar 2018, 23:19

Mislim da se gleda koš razlika ili tako neki kurac
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13228
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Eurocup

Postby lazpop » 07 Mar 2018, 00:00

Република Српска воли Партизан
User avatar
lazpop
 
Posts: 2268
Joined: 03 Feb 2015, 16:19

Re: Eurocup

Postby Radonjaa » 07 Mar 2018, 00:08

Mislio sam na prednost domaćeg terena, u slučaju da ekipe imaju isti skor npr. Ali, nisam siguran, ako neko zna, neka napiše.
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13228
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Eurocup

Postby Tufi » 07 Mar 2018, 01:55

Trebali ste samo jednu stranu da vratite unazad i da vidite

1. Lokomotiva
2. Darušafaka
3. Bajern
4. Budućnost
5. Ređo Emilija
6. Gran Kanarija
7. Zenit
8. Uniks
User avatar
Tufi
 
Posts: 8062
Joined: 01 May 2013, 08:02

Re: Eurocup

Postby Demokratski rob » 14 Mar 2018, 22:22

Lučić i Jović odlični, Sale takodje.
Sudjenje u EC večeras očajno.

Osećanja uvek prodju. Ljubav prema Zvezdi nikada.
User avatar
Demokratski rob
 
Posts: 9376
Joined: 06 Mar 2016, 16:58

Re: Eurocup

Postby mudrovsukilo » 14 Mar 2018, 22:42

Demokratski rob wrote:Lučić i Jović odlični, Sale takodje.
Sudjenje u EC večeras očajno.

lucic se povredio pa se vratio sale odlican poguro ga sudija kad je trebalo :biggrin:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Eurocup

Postby Djalminja » 14 Mar 2018, 22:49

Jovic je odigrao odlicno uz par brutalnih asistencija
Ovaj tim još uvek ne može da se poredi sa onim iz Partizanovih slavnih dana. Ali, ako ih potcenite, platićete".
User avatar
Djalminja
 
Posts: 5917
Joined: 31 Jul 2015, 12:09
Location: NBG

Re: Eurocup

Postby mudrovsukilo » 20 Mar 2018, 20:47

1-0 jos 3 to go
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Eurocup

Postby Pit Bull » 20 Mar 2018, 23:39

Nerealno sta je Sale izgubio. Gledao sam prvo poluvreme, pojeli su ih... Ocito se Blat prilagodio na poluvremenu, a ovaj nije znao da odgovori. Sreca pa je Bamberg otpustio Trinkijerija, inace ni sledece godine ne bi igrao Evroligu.

Ja sam odmah rekao da Dacka ovo uzima, a tek sam ubedjen da u finalu Lokomotiva nema sanse. Blat je napravio defanzivnu ekipu, a Obradovic isto koncentrisan na to. Nema trika da u duelu 2 dobre defanzive Obradovic nadmudri Blata.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Eurocup

Postby Radonjaa » 20 Mar 2018, 23:41

Pit Bull wrote:Nerealno sta je Sale izgubio. Gledao sam prvo poluvreme, pojeli su ih... Ocito se Blat prilagodio na poluvremenu, a ovaj nije znao da odgovori. Sreca pa je Bamberg otpustio Trinkijerija, inace ni sledece godine ne bi igrao Evroligu.

Ja sam odmah rekao da Dacka ovo uzima, a tek sam ubedjen da u finalu Lokomotiva nema sanse. Blat je napravio defanzivnu ekipu, a Obradovic isto koncentrisan na to. Nema trika da u duelu 2 dobre defanzive Obradovic nadmudri Blata.


Previše je to usko posmatranje, ima tu još dosta faktora, ne bih ja otpisivao Lokomotivu, a ni Bajern. :D
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13228
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Eurocup

Postby Pit Bull » 20 Mar 2018, 23:42

Ma videces... :D Bajern se mozda vrati u Istanbul, mada ni to po meni nije sigurno. Bamberg je kvalitetniji, ali Banki nije neki world class trener, tako da Bajern ima sansu za Evroligu, ali ne vise preko Evrokupa.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58107
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Eurocup

Postby Radonjaa » 20 Mar 2018, 23:47

Ja očekujem da se serija vrati u Istanbul, da se tamo rešava u majstorici. A što se Lokomotive tiče, očekujem da Džo Reglend podivlja u finalu, cijele sezone se muči za 3, ako u toj seriji izvuče šut kao nekada u Kantuu i Milanu, može sam da preokrene tok čitave serije, a imam neki osjećaj da će se to desiti. :D
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13228
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Eurocup

Postby Čekicar » 21 Mar 2018, 00:26

Pit Bull wrote:Nerealno sta je Sale izgubio. Gledao sam prvo poluvreme, pojeli su ih


Letos je ovde 90% ljudi tvrdilo da je Sale bolji trener od Mesine :laugh: .....Odlicna priprema utakmice i rasulo u toku iste kada je doslo do promena sa protivnicke strane...Zelen je jos nas Sale....

X faktor je bio mali Ozdemiroglu koji je uneo nestvarnu energiju i agresivnost...+ pogodio jednu vaznu trojku koja je manje vazna od onog prvog napisanog...Blat vrsi hokejaske izmene a mali je odigrao 18 min i 55 sec u drugom poluvremenu...Sjajan je bio u odbrani :blue:

Pit Bull wrote: Sreca pa je Bamberg otpustio Trinkijerija, inace ni sledece godine ne bi igrao Evroligu.


Slazem se...ali mi nije jasan potez Bamberga da ga otpusi,sta se tu tacno izdesavalo?....Zdravstveni problemi,ekipu preuzima pomocnik grk,gube sve zivo....i oni otpustaju Trinkijerija????...Mozda nije u stanju skoro da se vrati poslu?....
Njegovu zamenu ne bih komentarisao......uzas...

Pit Bull wrote:Ja sam odmah rekao da Dacka ovo uzima, a tek sam ubedjen da u finalu Lokomotiva nema sanse.Blat je napravio defanzivnu ekipu, a Obradovic isto koncentrisan na to. Nema trika da u duelu 2 dobre defanzive Obradovic nadmudri Blata.


Zanimljivo :biggrin: ....bome i hrabro....Lokomotiva je kaznena ekspedicija,nemaju poraz ove sezone u EC..Svega 5 poraza u VTB ligi gde je na par utakmica Obradovic igrao samo sa domacim igracima...ne znam iz kog razloga...Razmontirali su CSKA u sred Moskve...znaci rutinirali ih...Da li bi Dacka bila u stanju tako nesto da uradi?...ubedjen sam da ne bi....Po meni,Lokosi ozbiljni favoriti...i sve osim njihove titule bi za mene bilo veliko iznenadjenje..

Dacka je fizicki dominantna ekipa i defanzivno su odlicni ali imaju ozbiljnih problema kada je organizacija napada u pitanju...Skoti je klasican soler,poludivlji igrac koji slabo razigrava,slab pikenrol igrac,ne cita situacije bas najbolje..cesto i uzima nerezonske suteve sa 8,9m......Pomoc sa 1/2,Kid,Sent-Ros nisu u stanju da kreiraju...Kamings i Bajgul takodje....Bajern je uspeo da odsece Skotija u 1/2 i otuda onakvo razvaljivanje..

Dok sa druge strane Lokosi koji su takodje mnogo cvrsti i koji igraju fantasticnu odbranu...imaju bolji pozicioni napad,bolje organizatore na 1 i 2....Regland,Kvostov....Kulagin je takodje u stanju da kreira kao i Mardi Kolins.....Svi su bolji pikenrol igraci u odnosu na Darusafakinu spoljnu liniju...lopta bolje kruzi....

Malo i potcenjujes Obradovica koji je da budem blag,fantastican trener...Posle Albe uspostavlja sistem i u Kubanu...defanzivni principi....Nestvarno mi je da jedan Chris Babb pegla odbranu na max,covek do ove sezone nije igrao ozbiljnu kosarku,dosao iz Ulma koji place za Mutom Nikolicem-taj stil furaju sa onim maleckim plejom :biggrin:

Lokosi ne da ce uzeti EC vec ce se ozbiljno posibati sa CSKA i za VTB titulu...

I sve to sa igracima koji nisu bili zelja Obradovica...Uprava mu nije dovela nijednog zeljenog igraca....Dosli su dostupni,slobodni,koje su menadzeri nudili... :blue:

Radonjaa wrote: A što se Lokomotive tiče, očekujem da Džo Reglend podivlja u finalu, cijele sezone se muči za 3, ako u toj seriji izvuče šut kao nekada u Kantuu i Milanu, može sam da preokrene tok čitave serije, a imam neki osjećaj da će se to desiti. :D


Taj film neces gledati..Joe moze samo da sanja o slobodi iz Palakanestra kod Obradovica...s obzirom da ne moze da sacuva ovcu na papiru.
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Eurocup

Postby Radonjaa » 21 Mar 2018, 00:29

Ne mora da dobije onakvu slobodu, ali ako ga krene šut, baš bih volio da vidim ko će to da brani. :D
bwa wrote:Micko Talijan


СрбинПодгорица wrote: Кунем вас се ову сезону преживјети нећу
User avatar
Radonjaa
 
Posts: 13228
Joined: 22 Nov 2017, 14:16

Re: Eurocup

Postby Sezione » 21 Mar 2018, 00:57

On ce divljati samo ako budu bas u kanalu pa time pokusaju da okrenu utakmicu, skoro je neko to napisao a i preocigledno je.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13725
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: Comandante and 33 guests