Board index Košarka Evropska košarka

Eurocup

Re: Eurocup

Postby Parni valjak » 27 Sep 2011, 19:53

Bešiktaš-Deksia 78:70

Erceg veoma dobar, 15p+10sk... što se tiče Vilijamsa, 15p+9as uz katastrofalan šut iz igre 3/15, za tri 1/7...
UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Parni valjak
 
Posts: 738
Joined: 16 Aug 2011, 00:04

Re: Eurocup

Postby MorningGlory » 27 Sep 2011, 20:37

Cedevita gubi 17 razlike u gostima od Chalona .
Djumicu mars iz svetinje
User avatar
MorningGlory
 
Posts: 9592
Joined: 15 Mar 2011, 18:38

Re: Eurocup

Postby bekrinjo » 27 Sep 2011, 20:44

MorningGlory wrote:Cedevita gubi 17 razlike u gostima od Chalona .


Sad je 19,TO za Cedevitu
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Eurocup

Postby MorningGlory » 27 Sep 2011, 20:46

Zula ponovo briljira ... Bez obzira sto ima fali centar ovako razbijanje nisam ocekivao .
Djumicu mars iz svetinje
User avatar
MorningGlory
 
Posts: 9592
Joined: 15 Mar 2011, 18:38

Re: Eurocup

Postby AirBall » 27 Sep 2011, 20:52

MorningGlory wrote:Zula ponovo briljira ... Bez obzira sto ima fali centar ovako razbijanje nisam ocekivao .


Jos jedan dokaz da je Jadranska liga maksimalno precenjena...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Eurocup

Postby MorningGlory » 27 Sep 2011, 20:53

Slazem se ... Jel postoji neki stream btw. ?

Ja pratim na pbp-u .
Djumicu mars iz svetinje
User avatar
MorningGlory
 
Posts: 9592
Joined: 15 Mar 2011, 18:38

Re: Eurocup

Postby bekrinjo » 27 Sep 2011, 21:25

Na kraju Cedevita u ZG nosi samo -5...
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Eurocup

Postby AirBall » 27 Sep 2011, 22:57

Sad vidim da je Jahmar Young koji je prosle sezone igrao za Zvezdu maltene sam dobio Azovmasha sa 28 postignutih poena...

Jovo Stanojevic je imao 9 koseva za Karsiyaku, dok se Goran Ikonic nije upisao u listu strelaca...

Za Oostende Dusan Sakota 10 poena, Vesa Petrovic 11, Dusan Djordjevic 3 poena 8 skokova i 4 asistencije, dok Popovski Turanjanin nije ulazio...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Eurocup

Postby bekrinjo » 28 Sep 2011, 22:57

Odigrana i poslednja 2 meca,slavili su gosti...


ETHA 59 - 60 Spartak SP
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... amID_.html

Artland 56 - 61 Gran Kanarija
http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... amID_.html


Revans mecevi se igraju za 7 dana..
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Eurocup

Postby KKP » 28 Sep 2011, 23:12

Za ovu Etu sam mislio da je to neki slabašni tim, još na turniru u Pravecu, ali grdno sam pogrešio. Spartak SP je slavio sa samo pola koša, šteta što Eta nije pobedila... :)
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Eurocup

Postby bekrinjo » 04 Oct 2011, 10:32

Danas se igraju revans mecevi kvalifikacija za EC kao i prvi mecevi kvalifikacija za Eurochallenge...

U Vladivostoku domaci Spartak trenutno gazi Enisej...
http://live.fibaeurope.com/www/Game.asp ... ameID=9953


P.S.

Da otvorimo poseban topik za Eurochallenge ilio dq pisemo ovde?
User avatar
bekrinjo
 
Posts: 5864
Joined: 16 Mar 2011, 01:37
Location: Usa

Re: Eurocup

Postby AirBall » 04 Oct 2011, 10:38

bekrinjo wrote:Da otvorimo poseban topik za Eurochallenge ilio dq pisemo ovde?


Slobodno otvori pa cu ja prebaciti postove...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Eurocup

Postby AirBall » 04 Oct 2011, 13:25

Cedevita protiv Chalona lovi pet koševa zaostatka: "Šesti igrač će nam itekako dobro doći"

CEDEVITA večeras od 20 sati u Dvorani Dražena Petrovića igra uzvratnu utakmicu kvalifikacija za Eurokup protiv francuskog Chalona koji je u prvom susretu slavio sa pet poena prednosti 78:73.

Trener Anzulović priželjkuje koncentraciju i pristup kao u prvoj i posljednjoj četvrtini utakmice u Francuskoj: "Elan Chalon je odlična momčad, disciplinirana sa dobrim šuterima, što nije tipično za francuske klubove. Dobro poznajem trenera i znam da će sutra igrati strpljivo i neće srljati. Posebnu ćemo pozornost dati obrani na playa, reprezentativca Tchicambouda i vođu momčadi Schilba, igrača koji daje ritam igri Chalona na parketu. Dobro je u Francuskoj reagirao i centar Aminu ali vjerujem da imamo lijek za njihovu igru te da ćemo im to i taktički i energetski pokazati na parketu. Još jednom pozivam gledatelje da nas dođu podržati jer će nam šesti igrač i te kako dobro doći."

Chris Warren je pojasnio da poraz u Francuskoj ima veze i sa činjenicom što je momčad nova, s dosta novih igrača koji se tek trebaju uigrati: "Trenera Anzulovića dobro poznajem još iz Cibone i mislim da je sjajan stručnjak. Igrači su svi do jednog iznimne kvalitete pa se nadam da ćemo uz pravu kemiju ove sezone daleko dogurati. Imamo potencijal za to."

Marko Car donedavno je bio prvi igrač Zadra, sada je u Cedeviti jedan od jednakih: "Smodiš i Draper, pa i ja smo se nešto kasnije priključili momčadi i još traje ta faza prilagodbe. Ali pravo je zadovoljstvo igrati u jednoj ovakvoj momčadi, u kojoj svatko može zaboraviti svoj ego jer uvijek ima netko tko je u boljoj formi od tebe i tko može riješiti utakmicu. Francuzi su odlična momčad ali naša kvaliteta je neupitna."

Vjerujem da će nam puno lakše biti igrati u Zagrebu, pred svojom publikom. Nije problem naša kvaliteta već činjenica da smo nova ekipa, s puno novih igrača i treba vremena da se uigramo i da sve sjedne na svoje mjesto. Ali duboko vjerujem da ako ostavimo srce na parketu svih 40 minuta da bi ovo trebali proći", rekao je Cedevitin slovenski adut Matjaž Smodiš.

Sportski direktor Matej Mamić je naglasio: "Izvukli smo solidan rezultat u Francuskoj, vjerujem da u Zagrebu možemo do pobjede s više od 5 koševa razlike. Mi smo napravili sve da privučemo ljubitelje košarke da nas podrže u velikom broju, trener i stručni stožer digli su pripreme na vrhunsku razinu. Vjerujem da kvalitetu imamo i da ćemo ponovno zaigrati u Eurokupu, nama iznimno dragom i značajnom natjecanju u kojem smo lani dogurali do Final foura."

Ulaznice se prodaju po cijeni 30 Kuna i mogu se kupiti u sustavu Eventim, te dva sata prije utakmice kada se otvaraju blagajne KC Dražen Petrović.
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Eurocup

Postby nolinjo » 04 Oct 2011, 14:34

pere cedevita 15 razlike
Jedaj moj brat
"Because in the end, everything we do, is just everything we've done. "
"Hmm, no, I don't have a gambling problem. I'm winning and winning is not a problem. That's like saying Michael Jordan has a basketball problem..."
User avatar
nolinjo
 
Posts: 17201
Joined: 18 Jun 2011, 23:45

Re: Eurocup

Postby AirBall » 04 Oct 2011, 19:08

Azovmash i Spartak SPB su uspesno prebrodili prepreke, a trenutno su u toku utakmice Cedevite i Besiktasa...

http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... amID_.html

http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... amID_.html
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 130 guests