Board index Košarka Evropska košarka

Evroliga

Ko će biti učesnici F4 turnira u Kaunasu?

Poll ended at 25 Apr 2023, 18:52

Olimpijakos
16
15%
Barselona
24
23%
Real Madrid
7
7%
Monako
15
14%
Makabi
11
11%
Partizan
19
18%
Žalgiris
2
2%
Fenerbahče
10
10%
 
Total votes : 104

Re: Evroliga

Postby mudrovsukilo » 20 Jan 2018, 09:39

Čekicar wrote:Odlican igrac ali na pogresnom mestu.

ataman servira osvetu hladnu
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Evroliga

Postby Iluzionista » 20 Jan 2018, 10:03

Čekicar wrote:
Ataman sa Dunstonom na 5 nece moci da igra jaku odbranu taman deceniju da ostane....zivi bili pa videli....


Pojasni mi ovo molim te
Sa severa masa, za SNS da glasa
naređenja vođina sluša niža rasa
User avatar
Iluzionista
 
Posts: 2553
Joined: 12 Mar 2017, 14:30

Re: Evroliga

Postby Sezione » 20 Jan 2018, 12:56

Čekicar wrote:
Skafi wrote:Jedno pitanje me dugo kopka. Da je bilo ko od vas vlasnik Efesa i da imate budžet koji oni imaju, koga biste doveli za trenera.


Se sprdas? :biggrin: ....Pisao sam vec...rasterao bih sve...od trenera do spremacice..okrenuo jednog coveka...blanko cek....odresene ruke....i u neke egzoticne krajeve iz kojih bih samo cekao poziv doktora da cujem ideju,zelju...i samo realizujem...banja :biggrin:

Al evo imas Pita koji bi Atamana....pitanje je ko ce uloviti zlatnu ribicu :biggrin:


Da li je taj covek Gagi Nikolic?
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13777
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Evroliga

Postby Čekicar » 20 Jan 2018, 16:46

mudrovsukilo wrote:
Čekicar wrote:Odlican igrac ali na pogresnom mestu.

ataman servira osvetu hladnu


Kome?...Mozda svom bivsem klubu pod palicom Mahmutija koji forsira Jagmura :lollol:


Iluzionista wrote:
Čekicar wrote:
Ataman sa Dunstonom na 5 nece moci da igra jaku odbranu taman deceniju da ostane....zivi bili pa videli....


Pojasni mi ovo molim te


Objasnjenje:Ataman
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Evroliga

Postby Skafi » 21 Jan 2018, 16:49

Šta će se desiti ako Lokomotiva osvoji Evrokup, a Bajernu i Asvelu je navodno već obećano učešće naredne sezone.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27824
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Evroliga

Postby Pit Bull » 21 Jan 2018, 16:50

Kakve to veze ima sa Lokomotivom?
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58200
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Evroliga

Postby Skafi » 21 Jan 2018, 16:50

Pa ko bi tu mogao da izvisi, 18 ekipa treba da bude.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27824
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Evroliga

Postby Pit Bull » 21 Jan 2018, 16:56

Ne razumem i dalje?

11 A licenci
Evrokup
ABA
Nemacki sampion
Najbolji spanski klub bez licence
VTB vicesampion
+ Asvel i Bajern ako prosire

=18
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58200
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Evroliga

Postby Skafi » 21 Jan 2018, 16:58

A da, tačno.
User avatar
Skafi
 
Posts: 27824
Joined: 04 Feb 2014, 22:26

Re: Evroliga

Postby Kazandžija » 24 Jan 2018, 16:04

Panatinaikos

Nakon odlaska Željka Obradovica, totalni krah. To je manje vise bilo i ocekivano. Nema tog trenera koji može sa uspehom da nasledi jednu takvu dinastiju. Takvih primera u raznim sportovima je koliko hoces. Navijaci i gazda razmazeni i uljuljkani ogromnim uspesima ne shvataju da nije moguce samo dovesti drugog trenera i da se nastavi gde se stalo. Novi trener je pod ogromnim pritiskom i konstantno u senci Željka Obradovica. Nosioci igre u ozbiljnim godinama, isluženi, istroseni, umorni, zasiceni. Novi igraci mahom promasaji, tesko se uklapaju. Trener ne dobija kredit za kikseve i vreme da napravi svoj sistem. Pa i jednom DD treba vremena da se navikne na novog trenera. Godinama se radi u jednom sistemu i sad odjednom sve drugacije. Domacih mladih igraca za taj nivo igre 0, trzište sve siromasnije, ocekivanja ogromna, rezultati slabi. Siguran recept za neuspeh. Desilo im se skoro sve isto kao i Barseloni. Mozda i gore.

Gazda pokusavajuci da spreci potop pravi jos vece sranje. Menja trenere kao na traci. Siguran put u neuspeh. Kad je doveo Djordjevica pomislio sam da je to dobar potez ukoliko mu da vremena. Medjutim Sale pravi veliku gresku u selekciji tima. Dovodi brdo prosecnih igraca. Pa brate nisi dosao u Unikahu vec u Panatu. Trazi vrhunske, skupe igrace a ne polutanere. DOvedi dva ili tri vrhunska igraca koji prave razliku a ostalo krpi. E sad ja ne znam kakav je on dogovor imao sa gazdom, ali poznato je da ovaj i nije neka cicija. Sve u svemu jos jedna bacena sezona.

Pocinje nova. Novi trener ( Pedulakis :pop: ), novi tim, doduse ozbiljniji od prethodnog, ali sve mirise na jos jednu sezonu u nizu neuspesnih. Posle samo 2 kola EL, gazda menja trenera i cini se da kola nezaustavljivo idu ka dnu. MEDJUTIM.

Cavi PAskval sa ekipom koju nije selektirao radi ozbiljan posao. Postavio je stvari na svoje mesto. Igraju ozbiljno, odgovorno, cvrsto. Konstantni pomaci u igri na bolje. Forma pred plej of odlicna. Tu nisu imali srece, naleteli su Fener. Metla. Iskreno ocekivao sam bar jednu pobedu. Ipak je Fener bio prejak i prosetao se do titule. Kući vraca titulu. Dobra sezona.

Pred pocetak ove sezone Paskval doteruje tim. Uspeva da zadrzi Singltona, veliki posao. Sad ova ekipa deluje jako ozbiljno. Kalates igra kosarku zivota, Singlton klasa, Gist kao u najboljim danima, Rivers se jako dobro uklopio, Papas dobio vise prostora i sjajno koristi. Ostali vrlo dobro dopunjuju. Timski deluju sjajno, narocito u odbrani. Pik Kalates Gist besprekoran. Singlton siri odbrane sutem spolja. Ma milina za gledati. Mana im je mozda malo kraca klupa. Fali tu mozda jos jedan dobar igrac spolja. DEnmon ne blista a Lekavicijus nije taj kalibar. Do proslog kola jedini tim bez poraza kuci u sezoni, ukupno vise od godinu dana ne racunajuci plej of.

Ja sam za Panatu pomalo emotivno vezan. Dugo ih pratim. Verovatno i zbog Željka. Onaj stari Željkov PAO je bio nesto posebno. Klub koji je obelezio jednu epohu evropske kosarke. Toliko titula, toliko legendi igrackih.Bodiroga, Rebraca, Kutlaj, Papadopulos, Mulaomerovic, Alvertis, Rodzers, Lakovic Focis, Carcaris, Mekdonald, Dikudis, Papanikolau, Batist, Hadzivretas, Dijamantidis, Spanulis, Perperoglu, Tomasevic, Vujanic, Jasikevicijus, Siskauskas, Becirovic, Delk, Kenedi, Prkacin, zizic, Nikolas, Pekovic , Hejslip, Sato... Uf najezio sam se.. Epski dueli protiv Kindera, cska, Barse, Makabija, Oimpijakosa... Neverovatno. Verovatno i najbolja klupska kosarka koju sam gledao.

Elem. Meni deluje da je PAO sada na dobrom putu. DObro verovatno se onakvi uspesi nece ponoviti, ali opet. Nedostajao je EL jak PAO. Mislim da ove godine imaju fine sanse i za f4. Ako PAskval dobije kredit jos godinu dve, ni napad na tiulu nije nerealan. Ja im to od srca zelim
„Ako nam iko dođe glave, biće to mangupi iz naših redova!“

"BORBA BRE"
Kazandžija
 
Posts: 574
Joined: 09 Jan 2015, 12:37

Re: Evroliga

Postby mudrovsukilo » 24 Jan 2018, 18:09

gazda paoa nevidjena kretencina ,prvo ok da se i razume da djorjevic nie imo potrebno znanje ,i da je imo puno gresaka al nacin razlaza nije nimalo prilicio gospodskom ,drugo ono slavljenje tamo nekog kosa protiv fenjera u goste nekakvo lozenje ,pa na kraju ona slika sa dzinovskim krastavcem u ruci aludiranjem na pisu ,i pozdravima za fenjer je prekrdasilo sve mere
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Evroliga

Postby Angus Young » 25 Jan 2018, 21:50

nije uvek lako, ali je uvek lepo..
User avatar
Angus Young
 
Posts: 19574
Joined: 11 Mar 2014, 01:21

Re: Evroliga

Postby Čekicar » 25 Jan 2018, 22:46

Kakva TIMCINA,kakav KARAKTER,kakva TRENERCINA(koliko racionalno vodi utakmice,kako uspeva da zadrzi hladnu glavu u svoj onoj nervozi i psovanju..kako rotira...sve za 10....kao Zoca da gledam)....verujem da je lepo trenutno biti deo zelene sume(samo im je tuga sto to nece jos dugo trajati,grabice se velikani za Sarasa)....nadam se da cu na f4 imati tim za koji cu navijati :okk:

Malo je falilo da padne neosvojiva tvrdjava u vidu OAKE koja pada plafon 3,4 puta na godisnjem nivou...tj. trebala je da padne da sudije nisu fest navukle i precutale cist faul kalatesa u poslednjem napadu na Pangosu gde ga ocigledno udara po ramenu...i to bez Jankunasa...protiv fizicki i atletski najdominantnije ekipe u evropi :blue:

Kad te kamenjar ugasi u klac tajmu...Eee moj Micicu,pa gde je mozak decko,gde je glava?......to se cuva malo dalje a ne tako blizu,pa ne cuvas Papasa ili K.C-a...Zamisljam kako Kalates iz punog trka naskace i pogadja trojku ili dugacku poludistancu....mozda na igrici....jedino od table da ga usere....Pa crni Vasilije moras ulaz zatvoriti...
I FEEL DEVOTION
User avatar
Čekicar
 
Posts: 8112
Joined: 18 Jan 2017, 12:17

Re: Evroliga

Postby Гроф Тинторето » 25 Jan 2018, 23:00

Izgazio ga Alimpijevic onomad.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31832
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Evroliga

Postby Admiral » 25 Jan 2018, 23:07

Fino si napisao sve, samo je danas Saras mogaoo dobro da zasere onim ranim TO u produzetku.
Na 2:45 do kraja +1.... Bas pad koncentracije.

Inace, Zalgiris je bas igrao po PS-u. Dule da pozavidi Sarasu na disciplini veceras.
Samo su oni i CSKA izmasakrirali PAO na ova njihova preuzimanja.
Pik, preuzmi, guraj loptu dole, cekaj da sutnes. Bravo.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: Spisakpostoji and 33 guests