Board index Košarka Evropska košarka

Evroliga

Ko će biti učesnici F4 turnira u Kaunasu?

Poll ended at 25 Apr 2023, 18:52

Olimpijakos
16
15%
Barselona
24
23%
Real Madrid
7
7%
Monako
15
14%
Makabi
11
11%
Partizan
19
18%
Žalgiris
2
2%
Fenerbahče
10
10%
 
Total votes : 104

Re: Evroliga

Postby fontaneros » 26 Apr 2018, 11:06

Cekic,

msm da idu na Zeljka :D

I nemoj otpisivati tako lako Oly,

Spoiler: pokaži
Cigani su to :D
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43914
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Evroliga

Postby vaterpolista » 26 Apr 2018, 11:17

Spoiler: pokaži
Čekicar wrote:
fontaneros wrote:Image


:uzbud: :uzbud: :uzbud:

Uuuzmiiiiii Saaaaras EL tituluuuuu EL tituluuuuuu EL tituluuuuuuuuuuuu....

Nemas sad tebra osobu koja se ne divi Zalgirisu i Sarasu....Ali kad Cekic skenira...pocetak sezone...vec u novembru :biggrin:


Čekicar wrote:SARAS :blue: :blue: :blue:

Kakvu kosarku igra Zalgiris :uzbud: ...balavim

Druga sezona kako im se divim....Svaki igrac zna svoju ulogu i radi ono sto najbolje zna,ne odstupaju od toga.....

Kako ih Saras rotira :blue: ....Koristi 11 igraca uglavnom,svi su tu,svi svezi u svakom momentu....perfekcija

Nije ga dzabe Zoc predlagao u zelenom delu Atine

Saras od milijardu dolara....Blistava karijera je pred njim i mnostvo EL titula...

Covek na +30 ne dozvoljava opustanje i lagane poene,zove tajm,vadi igraca koji je napravio gresku :blue:


pa dalje i dalje...

Čekicar wrote:
Saras je Bog kosarke....au kakva magija sa klupe :blue:

Malo kome se klanjam al Sarasova kosarka je perverzija...


Čekicar wrote:
Poubijace se za Sarasa :biggrin:



Čekicar wrote:Jasikevicijus nece znati sta da radi sa EL titulama......


Čekicar wrote:Saras skoluje 90% trenera u EL.Kada predje u jaci klub krenuce i EL titule..kosarkaski Bog


Ovde sam se zajebao,moze GOAT i sa zelenom sumom do kraja :blue: :blue: :blue:

Čekicar wrote:

A ovaj Zalgiris je mnoogo,mnooogo jaci od nekih prethodnih....


Čekicar wrote:
Uvek mi je Zalgiris bio gotivan...a pod Sarasom igraju prelepu kosarku i jednostavno volim da ih pogledam ...Ne propustam utakmicu u EL taman da igraju CSKA-FENER u istom terminu kada i Bamberg-Zalgiris...Zalgiris mi je must da se pogleda pred vikend...
Saras je Bog kosarke....kakav PG...kakav trener :blue:

Skolski primer kako jedan tim treba da izgleda....Kako trener treba da vodi utakmicu...kako se kaznjavaju igraci a kako u isto vreme svi imaju svoju ulogu....TIMCINA :blue:

Da sam predsednik nekog jakog EL tima...pozvao bih Sarasa i dao mu odresene ruke...blanko cek....razjurio sve iz tima.....i dao doktoru da napravi imperiju....i jedan ZOC bi podrhtavao...


ITD ITD...

Imao sam diskusiju pre neko vece sa nekim drugarima koji smatraju da Zalgiris ima jak roster....Odgovorno tvrdim da Zalgiris bez Sarasa ne bi video top8 i da bi bio topovsko meso na strani......

Danas se serija zatvara,vrlo lako je mogla biti metla(+ pobeda u Pireju pred PO,pokori covek Pirej :blue: ),sudije su ozbiljno navukle u game 2 za domacina,gde nije svirano par ociglednih faulova u potpunom egalu kada se Zalgiris vratio u egal......Kada krenu kosarkaska braca LIIIIEEETUUUVAAAA LIIIIEEETUUUVAAA LIIIEEETUUUUVAAAA...

Zoc najzad dobija ozbiljnu konkurenciju....Sarasa ne moze da skoluje.....

Cekamo te Saraaaseee magijooo...Kakav PG...kakva TRENERCINA :blue: ...Iz svakog igraca izvlaci maksimum,posebno iz plejmejkera,koliko samo Micic igra zrelo,nestvarno :blue: ...Vasa koji je bio nerezonski igrac kod Radonje koji je sve samo nije neozbiljan trener...Secam se suteva sa 8m,prodora,kada krene ide do kraja bez razmisljanja....Kako danas cita odbranu,zastaje,vraca se na kapicu....ma ovo je perverzija ljudi moji....

Sto kaze Admiral kakve specijale ima za Milaknisa :blue: :blue: ...kako se brat krece bez lopte :blue: :blue:

Na koga ide pobednik meca Zalgiris/Oly u 1/2?

Evropa podrhtava....Mislim da je Zocu vreme da zapali u NBA :biggrin:



Sto se tice Olympiacosa upitna selekcija po meni,,kod njih se godinama unazad znalo...Dovode se identicne zamene i to je bio recept za uspeh...Ove sezone su iz nekog razloga odustali od toga i rezultat ce da trpi....

Prvo i osnovno kod crvenih iz Pireja se znalo....Dorsey,Dunston,Jang,Birch,Hunter...itd itd....Ove sezone su odustali od takve petice ili su mislili da McLean moze da donese to iako je atletski dosta losiji.......
McLean,Milutinov,Borgis...pretanko.......

Drugo nisu doveli zamenu za Lojeskog...Nemaju primarnog sutera...prenatrpani igracima 1/2....Spandza,Boby,Strela,Roberts,Mancaris...skoro pola rostera....2,2/3 ne postoji.....Ostali Papanikolau i Papapetru koji igraju i na 4....

Kiksali su ozbiljno u sklapanju tima ove sezone...Wiltjer i onaj Thompson...sta su s njima hteli da mi je znati...netipicno za Olympiacos...

Saras se userava u Sveropulosa....sto mu i nije zameriti realno...treba da mu bude cast sto je privilegovan da ga Saras skoluje....

Čekić :blue: :blue: :blue:
User avatar
vaterpolista
 
Posts: 4023
Joined: 02 Sep 2016, 12:38

Re: Evroliga

Postby fontaneros » 26 Apr 2018, 15:20

"Pri prvoj grešci sudija zaustavi utakmicu i napusti teren. Vreme je da svi shvate da je Evroliga mafija koju vodi gangster Đordi Bartomeu" poručuje Janakopulos treneru svog tima Ćaviju Paskvalu.



"Real je najveći klub u svim sportovima. Kako bi ostali takvi i van terena treba da imate pristojnost i da izdate saopštenje o suđenju u trećoj utakmici i da kažete da ne želite da pobeđujete utakmcie uz pomoć sudija"
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43914
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Evroliga

Postby familija » 26 Apr 2018, 20:08

Za Zalgiris i Sarasa.. :blue: :blue: :blue:
Strasnu kosarku igraju..nije nemoguce da se pobiju sa Fenerom i odu u finale!!!
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3984
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Evroliga

Postby Max Manus » 26 Apr 2018, 20:09

Za Čekićara respekt :okk: dečko ima specifičan pogled na sport ali često je u pravu ovde
Last edited by Max Manus on 26 Apr 2018, 20:10, edited 1 time in total.
User avatar
Max Manus
 
Posts: 5722
Joined: 10 Sep 2012, 23:46
Location: 011

Re: Evroliga

Postby fontaneros » 26 Apr 2018, 20:10

Cekic :okk:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 43914
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Evroliga

Postby Baxter Stockman » 26 Apr 2018, 20:12

Čestitke Šarasu, zaista lepa priča ove sezone :okk:
Prštaće sve protiv Fenera u areni :jupi:
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Evroliga

Postby Lester Bo » 26 Apr 2018, 20:19

Ako PAO ispadne od Reala to će biti baš posle duže vremena da neki klub iz Grčke ne ide na F4.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 14790
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Evroliga

Postby Baxter Stockman » 26 Apr 2018, 20:20

Lester Bo wrote:Ako PAO ispadne od Reala to će biti baš posle duže vremena da neki klub iz Grčke ne ide na F4.

Pa nije baš tako dugo, pre 2 godine ih nije bilo na f4
Avangarda FPL Champion (2021)
Avangarda NFL Fantasy Champion (2023)
User avatar
Baxter Stockman
 
Posts: 34099
Joined: 16 Feb 2017, 13:53

Re: Evroliga

Postby Disident™ » 26 Apr 2018, 20:20

Disident™ wrote:Neko iznenađenje mora da padne u ovom prvom delu EL.
Tipujem na Šarunasa.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Evroliga

Postby Lester Bo » 26 Apr 2018, 20:24

Baxter Stockman wrote:Pa nije baš tako dugo, pre 2 godine ih nije bilo na f4

Da ,u pravu si,Šeras počistio Saleta,a Oli se nešto izglupirao u grupi.
User avatar
Lester Bo
 
Posts: 14790
Joined: 16 Dec 2016, 21:06

Re: Evroliga

Postby Nikola » 26 Apr 2018, 20:28

Od pocetka sam verovao da Zalgiris ide na F4, a posle prve tekme sam bio ubedjen.
Jednostavno im se sve skockala, to je ta sezona
"Were all stars to disappear or die, I should learn to look at an empty sky..." W.H. Auden
"U vas stenje na svakoju stranu, zlo pod dobrim kao dobro pod zlom [...]"

Sonja Vasic - carica kosarke!
Jedan je Gagi kapiten!
User avatar
Nikola
 
Posts: 8821
Joined: 21 Jan 2012, 20:25
Location: KG

Re: Evroliga

Postby ExEr » 26 Apr 2018, 21:30

Jos je ihaha, najtrofejniji trener Evropske kosarke za vjek i vjekova, rekao za Sarasa da je to jedini igrac koji kapira kosarku i bolje od njega tj bolje od trenera, i da ce biti mlogo zajeban trener
Kiselinu sipam u oči kakve sve pičke navijaju za Partizan
User avatar
ExEr
 
Posts: 7228
Joined: 05 Jun 2016, 22:36

Re: Evroliga

Postby boki111 » 26 Apr 2018, 21:52

Stvarno svaka cast i za Zalgiris i za Sarasa, uzivanje ih je gledati cele sezone i navijao sam za njih protiv Olija.
Ali cu sigurno navijati da ne naprave eventualno jos vece iznenadjenje osvajanjem El. Jer Litvance kao kosarkasku naciju mnogo postujem, ali ih i smatram najvecim rivalom. A i kada nismo mi uspeli 2010, ne moraju ni oni sada, neka sacekaju red :biggrin:
boki111
 
Posts: 1131
Joined: 23 Mar 2015, 21:30

Re: Evroliga

Postby zagorakis » 26 Apr 2018, 21:54

Zalgiris i Fener rutinski..
User avatar
zagorakis
 
Posts: 238
Joined: 11 Nov 2014, 13:38

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: Ćoba and 12 guests