Board index Košarka Evropska košarka

Evroliga

Ko će biti učesnici F4 turnira u Kaunasu?

Poll ended at 25 Apr 2023, 18:52

Olimpijakos
16
15%
Barselona
24
23%
Real Madrid
7
7%
Monako
15
14%
Makabi
11
11%
Partizan
19
18%
Žalgiris
2
2%
Fenerbahče
10
10%
 
Total votes : 104

Re: Evroliga

Postby Krajisnik007 » 09 Feb 2019, 15:48

Sta mislite da li ce Pitino ostati u PAO i sledece sezone?Bas bih voleo da vidim sta bi napravio od njih...
Krajisnik007
 
Posts: 237
Joined: 26 Jan 2019, 10:27

Re: Evroliga

Postby Ćoba » 09 Feb 2019, 17:08

Plakace oni za Alonsom koji je radio sasvim solidan posao. Sad ni na sta ne lice.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23517
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Evroliga

Postby Admiral » 09 Feb 2019, 17:12

Paskvalom... Ali se potpuno slažem.

Zato im i želim da ne budu u 8.

Sto se tiče Pitina... To verovatno niko ne zna. I da osvoji EL niko ne zna šta će čupavom džankiju pasti na pamet.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Evroliga

Postby Ćoba » 09 Feb 2019, 17:21

Lapsus, Paskvalom.
User avatar
Ćoba
 
Posts: 23517
Joined: 09 Jul 2013, 01:47

Re: Evroliga

Postby Krajisnik007 » 09 Feb 2019, 17:32

Ćoba wrote:Plakace oni za Alonsom koji je radio sasvim solidan posao. Sad ni na sta ne lice.


Glupost...izgledaju dosta slicno kao pod Paskvalom mozda cak i malo bolje.Jednostavno ovaj sastav koji je okupio Paskval ove godine je prilicno limitiran i star.
Krajisnik007
 
Posts: 237
Joined: 26 Jan 2019, 10:27

Re: Evroliga

Postby Admiral » 09 Feb 2019, 18:35

Sa vrlo sličnim timom je Paskval uzeo 2 titule u Grčkoj pored Olya...

Igrao vrhunsku košarku prošle sezone u EL... Imali prednost domaćeg terena..... i da nije ukrstio sa Realom moguće da bi dovatio i F4.

Ovako selektoran tim samo on može da vodi, i ako su izgledali loše na početku sezone...
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Evroliga

Postby Pit Bull » 09 Feb 2019, 20:09

Njima je trener najmanji problem, katastrofalno selektirana ekipa. Ne mozes porediti proslu sezonu kada su imali Majka Dzejmsa ili Riversa koji su itekako bili pretnja sa distance, pa i Singlton je znao nabosti trojke.

Oni ove godine nemaju 3 sutera u timu, ne mogu olimpijski bazen da nabodu iz suta, nikad veci skup kamenjara nije igrao u EL.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Evroliga

Postby Kazandžija » 09 Feb 2019, 20:11

Slazem se sa cobom i admiralom, strasno se pao zajebao sto su otpustili Paskvala. Taman ih covek postavio na noge, zaveo red, oni ga sutnu. Budale. Sad moraju sve ispocetka. Izgubice 2-3 sezone dok opet ne uspostave red i sistem. Tesko ce oni naci coveka koji ce raditi bolhi posao od spanca, a promenili su brdo trenera od zelhka. Pisao sam vec o panati i paskvalu, kako su najzad pogodili trenera i da mu treba samo dati vremena. Stoji da prelazni rok nije odradio sjajno i da je lose poceo sezonu, ali izvukao bi plej of sigurno.
Nije paskval imao nu srece u plej ofu, prosle real, pretprosle fener, oba puta naleteo na buduceg prvaka. Da ih je malo samo pogledala sreca imalu bi bar jedan f4.
Sto kaze admiral, zelim im top9, zaslužili su
„Ako nam iko dođe glave, biće to mangupi iz naših redova!“

"BORBA BRE"
Kazandžija
 
Posts: 574
Joined: 09 Jan 2015, 12:37

Re: Evroliga

Postby Krajisnik007 » 09 Feb 2019, 21:15

Pit Bull wrote:Njima je trener najmanji problem, katastrofalno selektirana ekipa. Ne mozes porediti proslu sezonu kada su imali Majka Dzejmsa ili Riversa koji su itekako bili pretnja sa distance, pa i Singlton je znao nabosti trojke.

Oni ove godine nemaju 3 sutera u timu, ne mogu olimpijski bazen da nabodu iz suta, nikad veci skup kamenjara nije igrao u EL.


Tako je...Doveli dedu Lazmea i dedu Lengforda umesto Singltona,Riversa i Dzejmsa...Jedino sto vredi od novajlija je Papapetru.
Krajisnik007
 
Posts: 237
Joined: 26 Jan 2019, 10:27

Re: Evroliga

Postby Admiral » 09 Feb 2019, 23:04

Pit Bull wrote:Njima je trener najmanji problem, katastrofalno selektirana ekipa. Ne mozes porediti proslu sezonu kada su imali Majka Dzejmsa ili Riversa koji su itekako bili pretnja sa distance, pa i Singlton je znao nabosti trojke.

Oni ove godine nemaju 3 sutera u timu, ne mogu olimpijski bazen da nabodu iz suta, nikad veci skup kamenjara nije igrao u EL.


Slazem se....Ali to je Paskvalova classic selekcija.
Zato sam i napisao da samo on može da vodi ovakav tim.

Seti se Barselona ..

Plej bez šuta (Kalates- Marselinho/Sada/Rubio)
Bek sa svim mogućim ingerencijama (Navaro-James/Leangford)
Krilo fizikalac (Ingles- Papapetru/Tanases)
Singlton- Tomas...
Ndong/ Vaskez- Lazme/Gist


Ima svoj sistem i bira igrače za njega.
Kada taj sistem das drugom raspadne se... Kao sto bi se i Ćavi raspao da uzme run and Gunn Armani npr.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Evroliga

Postby Pit Bull » 10 Feb 2019, 00:34

Samo je ovaj PAO zadesila tragedija da se Lengford i Papas povrede. 2 od 4 igraca koji mogu pogoditi, a Lodzeski rovit. Slazem se da je smena trenera bila nepotrebna, njima ni Fil Dzekson ne bi pomogao, zato sam i napisao da nije do trenera. Previse kamenjara i to je to.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Evroliga

Postby Admiral » 10 Feb 2019, 01:36

Zar me nisi ubedjivao da je PAO napravio tim za f4?
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Evroliga

Postby Pit Bull » 10 Feb 2019, 05:17

Naravno da ne.

Pricao sam da je Janakopulos pravio tim za F4 i da je ambicija bila F4, a posto Paskval to nije mogao da ispuni, dobio je otkaz.

Praviti i napraviti je velika razlika.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

Re: Evroliga

Postby Admiral » 10 Feb 2019, 10:33

Pit Bull wrote:To mozda iz tvoje perspektive, iz moje sigurno ne.

Panatinaikos je sastavio tim sa ciljem da igra fajnal-for i da osvoji Evroligu, to Janakopulos nikada nije krio. Bajern sigurno nije sastavljao tim za fajnal-for, a ambicija Zalgirisa je plej-of, pa ako se omakne F4 omakne... Baskonija ih je dobila u slabom momentu sezone za njih.


Ovo je tvoj odgovor na moju konstataciju da je poraz od Zalgirisa nije iznenađenje.

Teško mi je da pohvatani kad menjaš mišljenja svako malo..

Generalno se slažem da su odron.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Evroliga

Postby Pit Bull » 10 Feb 2019, 10:49

Pa jbg. nisam ja kriv sto ti kapiranje slabije ide...

Nikako da napravis razliku izmedju pravljenja tima i znacenja "napraviti tim".

Mislim ja tebi to mogu izgleda jos 100 puta napisati, ali ti to neces skapirati, iako je poenta uvek ista.

Janakopulos je dao pare da se napravi tim koji ce igrati na F4, to je i izjavio pred pocetak sezone. Znaci oni su verovali da je ovaj tim sposoban za F4. Ulozen je novac za ove igrace sa ciljem da odvedu Panatinaikos na zavrsni turnir. Paskvala su otpustili jer su procenili da nece uspeti da ispuni zeljene ambicije.

To sto ovaj tim izgleda kao kurton i ne moze da pogodi olimpijski bazen, to znaci da su omanuli u selekciji... Ali neko mora da snosi odgovornost za tako nesto, a ceh je platio Paskval, verovatno je delom i on selektirao tim pa zbog toga.

Ne znam kako ne mozes da rasclanis to dvoje.
▒▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒
User avatar
Pit Bull
 
Posts: 58204
Joined: 08 Jan 2013, 04:32

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: Ahrefs [Bot] and 31 guests