Board index Košarka Evropska košarka

Evroliga

Ko će biti učesnici F4 turnira u Kaunasu?

Poll ended at 25 Apr 2023, 18:52

Olimpijakos
16
15%
Barselona
24
23%
Real Madrid
7
7%
Monako
15
14%
Makabi
11
11%
Partizan
19
18%
Žalgiris
2
2%
Fenerbahče
10
10%
 
Total votes : 104

Re: Evroliga

Postby Гроф Тинторето » 18 Dec 2018, 23:24

Proslo prvenstvo su ispred Jokica bili Bobi, Radule i Kuzmic.
Pretpostavka je najlaksi nacin da se dodje do pogresnog zakljucka.

Spoiler: pokaži
Buzz' Beater wrote:
Peskir wrote:Videh malopre u gradu Rakicevica iz Zvezde, nosi neku grejalicu. :biggrin: :biggrin:

Zagreva se za Fener :okk:



Josep Pep Guardiola - GOAT
User avatar
Гроф Тинторето
 
Posts: 31911
Joined: 23 May 2015, 16:32

Re: Evroliga

Postby familija » 18 Dec 2018, 23:25

Slavisak wrote:Gotivim ja Milutinova , znate moje misljenje o njemu ali pored zivog Jokica niko nije prvi centar reprezentacije u narednih 5,6 godina. U stvari voleo bi da vidim petorku u kojem su Jokic i Milutinov upareni, samo tada moze da bude startna petica.


Jbg..demantovao te Milutinov veceras..Mozda trenutno najkompletniji centar Evrolige..strasno kako je veceras odigrao u teskoj i tvrdoj utakmici.. :blue:
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3986
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Evroliga

Postby Slavisak » 18 Dec 2018, 23:27

U cemu ??? Ja sam ga ovde branio kada su svi pisali po njemu :biggrin: Ali Jokic je tata za sve nase centre.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Evroliga

Postby zmago » 18 Dec 2018, 23:31

Veliki CSKA je danas doživeo da u jednoj celoj evroligaškoj utakmici, nijedan igrač sa Ruskim državljanstvom ne poentira :pop: :krsti: :pop:

Svi današnji strelci su stranci.

Mislim da je to pvi put u njihovoj istoriji...možda i poslednji put.
User avatar
zmago
 
Posts: 226
Joined: 13 Dec 2012, 21:32

Re: Evroliga

Postby familija » 19 Dec 2018, 01:56

Jokic igra fenomenalno i tu se nema sta reci..on je trenutno vrlo blizu tripl-dabla sto je veoma cenjeno..
Mislim da je legitiman ol-star igrac ovog februara...
Ali i Milutinov igra fenomanalno..i mislis da bi Jokic priblizne brojke imao ovde...
Ako pratis trenutne utakmice NBA..dosta lice na cirkus..mozda si citao Gregov monolog neki dan..kako je razocaran sto se trojka i i brzi napad toliko forsiraju..pa imamo da se trenutno po ekipi daje 110 poena..a pre 15-ak godina je super brz tim bio Sakramento i imao najveci prosek od 103 poena....Dakle daleko vise poena..as..sk...ps i indeksnih poena...jesu oni najbolji..ali nije to bas tako ta igra tamo..
@Zmago
Ja ne primetih osim Kurbanova da je neki Rus i igrao uopste!!
Inace je utakmica bila odlicna..prava F4..prstalo je sve strane..Veseli fenomenalan..mislim da uz Real i Oli je to ta cetvorka koju ce tesko neko ugroziti..mozda Panata
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3986
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Evroliga

Postby Bojdo » 19 Dec 2018, 03:06

Kakav cirkus, Jokic pojede starijeg Gasola za večeru u par zalogaja, koji dopusta najmanje poean po mecu. Uozbiljite se.
Република Српска је Пијемонт српства!
Bojdo
 
Posts: 8585
Joined: 13 May 2017, 19:34

Re: Evroliga

Postby Slavisak » 19 Dec 2018, 04:15

familija wrote:Jokic igra fenomenalno i tu se nema sta reci..on je trenutno vrlo blizu tripl-dabla sto je veoma cenjeno..
Mislim da je legitiman ol-star igrac ovog februara...
Ali i Milutinov igra fenomanalno..i mislis da bi Jokic priblizne brojke imao ovde...
Ako pratis trenutne utakmice NBA..dosta lice na cirkus..mozda si citao Gregov monolog neki dan..kako je razocaran sto se trojka i i brzi napad toliko forsiraju..pa imamo da se trenutno po ekipi daje 110 poena..a pre 15-ak godina je super brz tim bio Sakramento i imao najveci prosek od 103 poena....Dakle daleko vise poena..as..sk...ps i indeksnih poena...jesu oni najbolji..ali nije to bas tako ta igra tamo..
@Zmago
Ja ne primetih osim Kurbanova da je neki Rus i igrao uopste!!
Inace je utakmica bila odlicna..prava F4..prstalo je sve strane..Veseli fenomenalan..mislim da uz Real i Oli je to ta cetvorka koju ce tesko neko ugroziti..mozda Panata

Nemoj da se zajebavamo , Milutinov igra protiv Tomica i Pustovija a Jokic svako drugo vece Davis,Dzordan,Gasol itd. Naravno da bi punio sve evropske kante , ovim ne umanjujem ucinak Milutinova, mislim da je on igrac za NBA ligu.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

Re: Evroliga

Postby Admiral » 19 Dec 2018, 20:25

Mislim da je ovo 3ca utakmica u kojoj Darusafaka vodi citav mec, a onda protivnik okrene u poslednjem minutu i odnese pobedu.

Zalgiris mora da dobije Makabi u petak.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Evroliga

Postby Dylam Dop » 19 Dec 2018, 23:42

Simana >>> Zocu na kaljenje da ga imamo za Tokio 2020 .. :angel2:
User avatar
Dylam Dop
 
Posts: 7217
Joined: 11 Apr 2015, 21:17

Re: Evroliga

Postby Golden Warrior » 20 Dec 2018, 00:06

Po vecini statistickih parametara, eye testu,rosteru, cime god, PAO deluje kao jedna od najgorih ekipa u EL.

Spasava ih domaci teren i sto ponekad odbrane nesto ali ono dno,dna, totalno dekadentna kosarka.
User avatar
Golden Warrior
 
Posts: 12536
Joined: 31 Mar 2011, 19:01

Re: Evroliga

Postby вређај » 20 Dec 2018, 01:18

familija wrote:Jokic igra fenomenalno i tu se nema sta reci..on je trenutno vrlo blizu tripl-dabla sto je veoma cenjeno..
Mislim da je legitiman ol-star igrac ovog februara...
Ali i Milutinov igra fenomanalno..i mislis da bi Jokic priblizne brojke imao ovde...
Ako pratis trenutne utakmice NBA..dosta lice na cirkus..mozda si citao Gregov monolog neki dan..kako je razocaran sto se trojka i i brzi napad toliko forsiraju..pa imamo da se trenutno po ekipi daje 110 poena..a pre 15-ak godina je super brz tim bio Sakramento i imao najveci prosek od 103 poena....Dakle daleko vise poena..as..sk...ps i indeksnih poena...jesu oni najbolji..ali nije to bas tako ta igra tamo..


Bez namere da te uvredim daj nemoj se brukati. Nikad veća nije bila razlika između EL i NBA. A pojma nemam šta hoćeš da pišeš ovim poređenjem Jokića i Milutinova. Svaka čast Milutinovu ali to je kao da porediš golfa trojku i ferarija otprilike.

Druga stvar. Jeste, šutira se više za 3, ali da li se igra brže, pa ne znam baš. Pogledaj malo kakvi su rezultati ranije bili u NBA, pogledaj malo utakmice sa najviše postignutih poena u istoriji itd, pa pogledaj malo datume pored tih utakmica. A razlika u odnosu na to vreme je slobodnija igra u napadu, jer nema hendčeka, napadači su veoma zaštićeni što naravno utiče na broj poena.

Treća stvar, kad čujem da je NBA cirkus, dobijem osioni napad. Mislio sam da je to jedna stvar koju ljudi sa pristupom internetu i iole poznavanjem košarke više ni ne spominju da ne bi ispali glupi u društvu. Ali nažalost, i dalje se kod nas to provlači. Neke stvari se nikad neće promeniti.
вређај
 
Posts: 3616
Joined: 22 Jun 2011, 02:54

Re: Evroliga

Postby Bogun » 20 Dec 2018, 13:40

Barselona u ova cetiri vezana poraza nije prebacila 65 poena. :wacko:
A nije da su igrali dobru odbranu pa da je bilo na kos manje.
User avatar
Bogun
 
Posts: 32890
Joined: 15 Oct 2018, 19:19
Location: Niš

Re: Evroliga

Postby Kiki Musampa » 20 Dec 2018, 14:39

Drugari sta mislite o mecu CSKA Efes.

Probao bih 1 za vece novce, interesuje me vase misljenje.
User avatar
Kiki Musampa
 
Posts: 6123
Joined: 01 Aug 2015, 00:29

Re: Evroliga

Postby fontaneros » 20 Dec 2018, 14:45

Pazi, i jedni i drugi dolaze u Moskvu iz Istanbula, ali, kod Efesa niko nije igrao vise od 23 minuta proslo kolo, a Klajburn i Higins su igrali 30+ minuta protiv Fenera...


Jos je Bobua u strasnoj suterskoj formi, a kod Cska je Dekolo u ozbiljnom kanalu...


Iskreno, ja ne bih smeo da stavim keca, pogotovo na neku vecu cifru.. :beyond:
MI SMO ZABRANJENI, SVI TO DOBRO ZNATE...
User avatar
fontaneros
 
Posts: 44353
Joined: 24 Mar 2017, 15:15

Re: Evroliga

Postby Kazandžija » 20 Dec 2018, 14:49

Pitaj Pita :-)
„Ako nam iko dođe glave, biće to mangupi iz naših redova!“

"BORBA BRE"
Kazandžija
 
Posts: 574
Joined: 09 Jan 2015, 12:37

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 108 guests