Board index Košarka Evropska košarka

Košarkaški transferi

Re: Transferi

Postby Talicni Tom » 27 Apr 2011, 22:19

AirBall wrote:
Talicni Tom wrote:Koliko su dobili za Dragičevića, ako se zna?


Trazili su samo 100k, jer mu istice ugovor za 2 meseca...


Malo li je za dva mjeseca. Mada, osim Dubljevića oni više nemaju na kome pinku da uzmu. A i on ima guzove da oguli da postane igrač nivoa Dragičevića.
User avatar
Talicni Tom
 
Posts: 2334
Joined: 15 Mar 2011, 02:28

Re: Transferi

Postby AirBall » 27 Apr 2011, 23:45

Vladimir Dragicevic je i zvanicno potpisao ugovor za Caju Laboral, ali ne visegodisnji kako je najavljivano nego samo do kraja ove sezone...

http://www.vijesti.me/sport/dragicevic- ... anak-17318
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Transferi

Postby AirBall » 29 Apr 2011, 16:01

Italijanski Montegranaro je doveo PJ Tuckera kao izricitu zelju novog trenera Druckera sa kojim je Tucker radio ove sezone u Arisu... On stice pravo igranja vec za vikend, a s obzirom da se Montegranaru povredio vrlo bitan igrac Michele Antonutti i da se grcevito bore za opstanak, nema sumnje da ce ovaj odlican igrac biti veliko pojacanje u poslednja 3 kola sampionata...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Transferi

Postby AirBall » 03 May 2011, 16:21

Amerikanac Maarty Leunen je potpisao novi dvogodisnji ugovor sa Cantuom...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Transferi

Postby Stoxan » 10 May 2011, 17:20

Palacio napokon potpisao za Caju Laboral

Milt Palacio napokon je potpisao za Caju Laboral i u drugoj uzastopnoj sezoni pomoći će ovom klubu u doigravanju za prvaka Španjolske.

objavljeno danas u 15:29; autor: Igor Marinović

Prošle sezone iskusni playmaker iz Los Angelesa pomogao im je osvojiti naslov prvaka, pa je treneru Dušku Ivanoviću i ovaj put bio prva želja.
No, stvari oko njegovog dolaska iz grčke Kavale su se iskomplicirale, pa je španjolski prvak namjeravao čak dovesti igrača na poziciji niskog krila. Ipak, crnogorski stručnjak inzistirao je upravo na Palaciju i Amerikanac je u Vitoriju stigao u utorak.

Reprezentativac Belizea je imao vrlo bogatu NBA karijeru i igrao je za šest NBA klubova, a u Europi je najveći trag ostavio u Partizanu i Himkiju.

http://kosarka.org/main.asp?dir=news&newsid=39752
"Bolje sto godina živeti kao milioner, nego sedam dana kao beskućnik!!!"Alan Ford
User avatar
Stoxan
 
Posts: 4689
Joined: 18 Mar 2011, 19:47

Re: Transferi

Postby AirBall » 13 May 2011, 12:25

Virtus iz Bologne je potpisao ugovor do kraja sezone sa americkim beom-suterom Austin Nichols-om koji je ove sezone girao za turski Tofas, a nama je poznat iz prosle sezone kada je za Orleans igrao protiv Partizana...

Pravo da debituje za Virtus stice u play offu, ukoliko se ovaj tim za isti uopste i kvalifikuje...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Transferi

Postby AirBall » 16 May 2011, 12:39

Coby Karl je i zvanicno dosao kao zamena u Milano za povredjenog Maciulisa...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Transferi

Postby serbianhoops » 17 May 2011, 23:12

Dva vazna transfera za sledecu sezonu vec dogovorena.
Chuck Eidson u Caja Laboral. Bice tesko za Bjelicu da izbori minutazu pored njega i MVP ACB lige San Emeterio.
Omar Cook (ili Omer Kukic) u Barceloni.
User avatar
serbianhoops
 
Posts: 643
Joined: 27 Mar 2011, 23:18

Re: Transferi

Postby AirBall » 17 May 2011, 23:14

serbianhoops wrote:Dva vazna transfera za sledecu sezonu vec dogovorena.
Chuck Eidson u Caja Laboral. Bice tesko za Bjelicu da izbori minutazu pored njega i MVP ACB lige San Emeterio.
Omar Cook (ili Omer Kukic) u Barceloni.


Hvala na informacijama... Sad i zvanicno znamo zasto je Cook pristao iz svog dzepa da plati 50k evra na ime klauzule u slucaju raskida ugovora sa Valencijom...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106322
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Transferi

Postby Bodi Bond » 17 May 2011, 23:41

E, moj Bdželika, šta uradi od sebe! :tap:
Ja volim taj sex.
User avatar
Bodi Bond
 
Posts: 1591
Joined: 29 Mar 2011, 12:21
Location: Blok

Re: Transferi

Postby Beonegro » 18 May 2011, 11:39

Bodi Bond wrote:E, moj Bdželika, šta uradi od sebe! :tap:

Ništa, što, sad nek raskine ugovor za pola para koje mu Kaha dođe po istom i dođe kao slobodan igrač u klub svog djetinjstva :ojha:
BORBA, BRE!!!
_____________________

Plakao sam kad je pala Sekuritatea!
User avatar
Beonegro
 
Posts: 604
Joined: 21 Mar 2011, 09:40

Re: Transferi

Postby Bane » 18 May 2011, 13:29

Eidson i Emeterio zajedno :stani: Imaju dva klasna igraca na istoj poziciji (rekao bih i gotovo istog profila), a na ostalim pozicijama nisu preterano jaki za visoke ciljeve (pre svega pod kosem i na back up pozicijama spolja)
User avatar
Bane
 
Posts: 2705
Joined: 16 Mar 2011, 14:10
Location: Чачак

Re: Transferi

Postby Beonegro » 18 May 2011, 14:27

Bane wrote:Eidson i Emeterio zajedno :stani: Imaju dva klasna igraca na istoj poziciji (rekao bih i gotovo istog profila), a na ostalim pozicijama nisu preterano jaki za visoke ciljeve (pre svega pod kosem i na back up pozicijama spolja)


Pod košem su Batista i Barać na 5, to mi ne djeluje nimalo loše, samo da dovedu trenera koji nesrećnog Stanka neće da *ebe u zdrav mozak kao Ivanović. Na 4 Teletović, ako pogode konačno nekog pristojnog backupa, to ima da bude odlično (a Batista dobija špansko državljanstvo, tako da im otvara mjesto za još jednog strejndžera).

Emeterio je više egzekutor, Eidson je više kreator, mogu čak da igraju i u paru, gdje Eidson ide na 2. Samo da pogode jednog stabilnog pleja i dobrog defanzivca da alternira sa Marselinjom i da otjeraju divljaka Logana i to definitivno počinje da liči na vrlo zlu ekipu.
BORBA, BRE!!!
_____________________

Plakao sam kad je pala Sekuritatea!
User avatar
Beonegro
 
Posts: 604
Joined: 21 Mar 2011, 09:40

Re: Transferi

Postby KKP » 18 May 2011, 23:06

Ejdson će biti kapitalno pojačanje za Kahu, tim našeg Ivanovića će dobiti novu dimenziju i biti mnogo moćniji, a Barsa je odmah našla zamenu za Rubija, Kuk je partijama i kvalitetom zaslužio da napokon potpiše za nekog giganta.
User avatar
KKP
 
Posts: 9672
Joined: 09 May 2011, 22:26

Re: Transferi

Postby mali_buda » 19 May 2011, 08:54

KKP wrote:Ejdson će biti kapitalno pojačanje za Kahu, tim našeg Ivanovića će dobiti novu dimenziju i biti mnogo moćniji, a Barsa je odmah našla zamenu za Rubija, Kuk je partijama i kvalitetom zaslužio da napokon potpiše za nekog giganta.

Kuk bi trebalo Barsi da doprinese mnogo vise od Rubija, a pretpostavljam da je znatno jeftiniji igrac. Ima dobar pregled igre, nesebican je, sasvim solidan sut spolja, ne znam samo na kom nivou mu je odbrana.

Ako im se i on pokaze kao lose pojacanje, sumnjam da ce ikada vise uzeti igraca iz Valensije (pogledati pod K. Perovic) :basket:
Ja ćutim, ti ćutiš, on ćuti, mi ćutimo, vi ćutite, oni kradu...
User avatar
mali_buda
 
Posts: 8747
Joined: 15 Mar 2011, 11:56
Location: provincija

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 140 guests