Board index Košarka Evropska košarka

Evroliga

Ko će biti učesnici F4 turnira u Kaunasu?

Poll ended at 25 Apr 2023, 18:52

Olimpijakos
16
15%
Barselona
24
23%
Real Madrid
7
7%
Monako
15
14%
Makabi
11
11%
Partizan
19
18%
Žalgiris
2
2%
Fenerbahče
10
10%
 
Total votes : 104

Re: Evroliga

Postby Raoul Duke » 06 Nov 2014, 23:13

Најсмешније од свега је што је Жорић вечерас био најбољи играч Фенера.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Evroliga

Postby Remy Bonjasky » 06 Nov 2014, 23:20

Raoul Duke wrote:Најсмешније од свега је што је Жорић вечерас био најбољи играч Фенера.

Pa to bogami i nije bilo prvi put.

Barsa i Real imaju najbolje selektirane rostere,jedino mi je nejasan ovaj Deson Tomas,on je zalutao u Barsu,nema kvalitet dostojan za ovaj dres.
Oleson,Abrines,Doelman :okk:
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
User avatar
Remy Bonjasky
 
Posts: 11941
Joined: 27 Dec 2012, 01:17

Re: Evroliga

Postby Raoul Duke » 06 Nov 2014, 23:23

Па не знам баш. Претходне две ЕЛ утакмице је био добар. Биће одличан за ове слабије утакмице.
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Evroliga

Postby Zappa » 06 Nov 2014, 23:24

Turci će za 3-5 godina postati strah i trepet u Evropi.
Korkmaz, Osman, Sipahi . :wacko:

Ulaganje i rad ozbiljnih trenera Turci će debelo iskoristiti.


Bravo za Poljake i Jaramaza, Nikolića ,Žigeranovića.
Zappa
 
Posts: 7656
Joined: 03 Jul 2013, 23:53

Re: Evroliga

Postby AirBall » 06 Nov 2014, 23:29

Barsa katastrofalno brani centre ove sezone, ne zna se ko je gori defanzivac, Tomic ili Pleiss, svi ih kolju iz pika, a Zoric je odlican pick n roll igrac i nista vise od toga tako da dobra partija ne iznanadjuje...

Mislim da ce Barsa doziveti bolnu spoznaju koliko im je znacio Dorsey kad krene borba za trofeje, nema ko ih nije natrpao unutra, cak i debeli Bryant je imao svoj sou u Barseloni..
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106425
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Evroliga

Postby LudkaoLud » 07 Nov 2014, 00:23

Dobar PG mijenja ovaj Fener za 360', neko ko ce ovo da poslozi, da podjeli, stabilizuje. Cudi me od doktora kakav je ZOC da napravi ovakvu gresku u selekciji, vjerovatno se previse uzda u Sipahija, koji trenutno nije top klasa. Precijenjujete Barsu, toliko da bih je ja iz sveg srca zelio u grupi u Top16(ako prodjemo). Real i Cska su trenutno dimenzija vise.
BOLEST KOJOJ NEMA LEKA
User avatar
LudkaoLud
 
Posts: 2416
Joined: 28 Jul 2014, 19:54
Location: Srpska Sparta

Re: Evroliga

Postby Remy Bonjasky » 07 Nov 2014, 00:33

Koliko god meni bio antipatican Marselinjo,on je bolesno dobar igrac.Za Olesona se ne zna gde je bolji da li u napadu ili u odbrani,moze se reci kompletan igrac i da je Barsa nasamarila Kahu za njega.
Lampe je OK igrac,a Doelman je neverovatno inteligentan kosarkas koji trosi malo lopti i uglavnom sve sto sutne pogodi.
CSKA nece postici nista ove sezone,verovatno ce neko da ih satre u Top 8 ili na F4.
PAO ce biti pozitivno iznenadjenje,ako mozemo tako reci.
O Partizane, grmi pesma sad sa južne strane, oo... Ne daj da stane, jebi, gazi, kurvu, dok ne svane, oo...

KUMANOVO JE SRBIJA!
User avatar
Remy Bonjasky
 
Posts: 11941
Joined: 27 Dec 2012, 01:17

Re: Evroliga

Postby Raoul Duke » 07 Nov 2014, 00:40

Насамарила је Каху са милион евра :okk:
Наше ће сјене ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу.
User avatar
Raoul Duke
 
Posts: 24982
Joined: 09 May 2011, 15:59

Re: Evroliga

Postby AirBall » 07 Nov 2014, 00:44

Dusko Ivanovic u potpunosti menja fizionomiju PAO-a i za par sezona ce opet biti kandidati za titulu...

Zezao sam se malo na stranom forumu da oni vise nisu grcka ekipa i da su odustali od svog koncepta koji je bio zasnovan na jezivoj odbrani kojom su lomili protivnika...

Igraju bas lepo za oko i na kos vise, napucavaju se sa svima...

Doveo je Dusko Tauceramicu u Atinu :D
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106425
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Evroliga

Postby NEDJA » 07 Nov 2014, 01:21

Stvarno ne znam sta se desava sa Zeljkom.Prosle godine je odlicno poceo,demolirao CSKA i Barsu u Istanbulu,pad je poceo protiv nas u Pioniru kad su se izvukli zbog sudija i bolesnog suta,usli su u krizu kad smo ih dobili u Istanbulu sa 4 igraca(Bogdan,Gagi,Kinzi i Zo postigli 95% poena)a definitivno su se raspali u drugoj fazi kad nisu ni bili blizu plasmana u 1/8.Jasno je bilo da skripi na centarskoj poziciji i umesto da dovedu nekog vrhunskog centra on je se pouzdao u Zorica i Savasa.Olako je se odrekao Boa i umesto njega doveo Gaudloka koji je bolji napadacki ali losiji timski i odbrambeno od Boa.Bojan Bogdanovic je fantasticno poceo prosle sezone ali je naglo pao u formi u drugoj fazi ali je ipak nazalost jos uvek klasa za Bogdana koji nikako da se pronadje,koliko vidim uglavnom igra na trojci,coskari po uglovima,malo ima loptu u rukama i onda kad je dobije nekako srlja a i sut mu nikako ne ide,za dva ima 5/16(31%) a za tri 3/14(21%) sto je prilicno mizerno.Raduju dobre igre Bjelice koji bi trebalo da ima jos vecu slobodu i bolju minutazu,posto do sad igra u proseku 25 minuta.Zaista mi je neverovatno da Zeljko nije napravio bolju selekciju i da mu ekipa igra tako divlju kosarku a i u odbrani su prilicno problematicni,lako ispadaju,ne kontrolisu dobro defanzivni skok i dozvoljavaju protivnicima ogromne serije.Ako nesto drasticno ne promene bice najvece razocarenje a zaista mi je krivo jer ove godine u Evroligi navijam za njih zbog Bogdana,Veselog,Bjelice i Zeljka.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6298
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

Re: Evroliga

Postby AirBall » 07 Nov 2014, 01:27

Goudlock je osnovni problem ove ekipe jer je takav profil igraca da je nemoguce napraviti selekciju oko njega... Igra covek sam za sebe i ne zanima ga ekipa...

Neverovatno mi je da je Zeljku uopste i palo na pamet da dovede jednog takvog igraca jer vec ima Preldzica koji igra samo kad mu je lopta u rukama...

Zao mi je Bjelice jer trenutno ima najveci value u ekipi, svaki sekund koristi maksimalno koji provede u igri, covek je osudjen iskljucivo na korekciju i na otpatke zbog ovog kauboja...

Inace Karijev Bayern je pred eliminacijom... Ne samo sto su izgubili na domacem parketu od konkurenta Milana vec su izgubili i u Poljskoj od autsajdera Turowa tako da su im sanse za prolaz u grupi smrti svedene na minimum...

Sramotna selekcija ekipe imajuci u vidu budzet kojim raspolazu i koji je skoro 15 miliona...

Vasa danas nije ni bio u ekipi...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106425
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Evroliga

Postby NEDJA » 07 Nov 2014, 01:56

Potpuno si u pravu za GOUDELOCK-a.Sad mu gledam statistiku,dzaba mu i njegovih 18 poena u proseku kad je za 4 utakmice skupio ukupno 8 asistencija a recimo u debaklu protiv PAO-a proslo kolo nije imao nijednu.Kad na to dodas siledzije poput Preldzica i Hikmana,jasno je zasto nema ni t od timske igre.Sledece kolo u Minhenu igraju Bajern-Fener pa ce posle toga biti mnogo jasnije stanje.Bajern je takodje prilicno razocarenje,toliko para a sve prosecni evroligaski igraci.Savan,Gavel,Jagla i Safarcik na zalasku karijere,Stimac cist prosek,Vasa divljak koji mora mnogo da radi,tu mi se jedino svidja Djedovic.
Od prvog casa zivota svog
od trena kada sam ugled'o dan
u glavi se mojoj misao radja
da zivim za Partizan

Na kraju sveta da igra Partizan
on nece nikada ostati sam
i svako ce od nas ponosno reci
za njega zivot cu da dam
racunajte na nas
User avatar
NEDJA
 
Posts: 6298
Joined: 15 Dec 2013, 16:41
Location: Krusevac

Re: Evroliga

Postby VMJunior » 07 Nov 2014, 10:22

Remy Bonjasky wrote:Koliko god meni bio antipatican Marselinjo,on je bolesno dobar igrac.Za Olesona se ne zna gde je bolji da li u napadu ili u odbrani,moze se reci kompletan igrac i da je Barsa nasamarila Kahu za njega.

Za Olesona da ne zalis milione.
User avatar
VMJunior
 
Posts: 14753
Joined: 16 Mar 2011, 13:11
Location: 38000

Re: Evroliga

Postby miiLLos » 07 Nov 2014, 15:09

AirBall wrote:Goudlock je osnovni problem ove ekipe jer je takav profil igraca da je nemoguce napraviti selekciju oko njega... Igra covek sam za sebe i ne zanima ga ekipa...

Neverovatno mi je da je Zeljku uopste i palo na pamet da dovede jednog takvog igraca jer vec ima Preldzica koji igra samo kad mu je lopta u rukama...

Zao mi je Bjelice jer trenutno ima najveci value u ekipi, svaki sekund koristi maksimalno koji provede u igri, covek je osudjen iskljucivo na korekciju i na otpatke zbog ovog kauboja...

Inace Karijev Bayern je pred eliminacijom... Ne samo sto su izgubili na domacem parketu od konkurenta Milana vec su izgubili i u Poljskoj od autsajdera Turowa tako da su im sanse za prolaz u grupi smrti svedene na minimum...

Sramotna selekcija ekipe imajuci u vidu budzet kojim raspolazu i koji je skoro 15 miliona...

Vasa danas nije ni bio u ekipi...


Najveci problem ekipe sto svima u spoljnoj liniji treba lopta u rukama. Katastrofalna selekcija ekipe. Njima je top 16 plafon.
Bogdan najvise pati zbog toga, najopasniji je s loptom u rukama, a Preldzic i Gaudlok se biju ko ce da je uzme. Ne znam sto je Zeljku trebalo da ovako sklepa ekipu. Bjelica im je najbolji igrac.
User avatar
miiLLos
 
Posts: 656
Joined: 05 Mar 2013, 16:27

Re: Evroliga

Postby Slavisak » 07 Nov 2014, 19:05

Los posao Obradovica otkako je dosao u Tursku. Izgleda da mu nije prijala promena drzave , previse ofanzivno orijentisanih igraca u timu koji vodi , nije on navikao na to.
Slavisak
 
Posts: 8568
Joined: 14 Apr 2014, 02:01

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests