Board index Košarka Evropska košarka

Evroliga

Ko će biti učesnici F4 turnira u Kaunasu?

Poll ended at 25 Apr 2023, 18:52

Olimpijakos
16
15%
Barselona
24
23%
Real Madrid
7
7%
Monako
15
14%
Makabi
11
11%
Partizan
19
18%
Žalgiris
2
2%
Fenerbahče
10
10%
 
Total votes : 104

Re: Evroliga

Postby AirBall » 21 May 2018, 18:05

Nando je jedna od najvecih prevara evropske kosarke...

U nebitnim utakmicama trpa do iznemoglosti, ali kad je bitno stegnu mu se muda...

Ima muda kao golub...

Setite se samo na sta je licio CSKA i francuska reprezentacija kad su mu dali kljuceve ekipe...

On je Rakocevic modernog doba, trpa, a nikakva korist od toga...
''A ko su oni tudjim slugama da sude''
User avatar
AirBall
 
Posts: 106318
Joined: 14 Mar 2011, 22:22

Re: Evroliga

Postby mudrovsukilo » 21 May 2018, 18:13

aire nie bas tolka prevara ,al prosto nije sampionski igrac ,ogranicen je ko pasulj nie ni 2 nie ni 1 nie ga dzabe sparsi koji trpe sve sutnuli posle pola sezone il kolko vec

kaze dule da ga je teo u cska ,doduse to je tad bio je mlad mogo je da ispravi igracke mane ,mozda cak i 1 da postane ovako sipurak bez suta ,pogledaj mu mehaniku suta sa glave svako normalan lupi mu bananu ,drugo je sto je sistem takav igre gde se sve vrti oko njega tacnije sedam blokova i urucenja dok se ne otvori put za njegov prodor
njegov individualni kvalitet nije vrhunski iliti bolje nije sampionski
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Evroliga

Postby Cuburac » 21 May 2018, 19:02

Odgledao reprizu finala, sudijska zvizdaljka bila na Realovom tasu, bez obzira ko je bio bolji i ko je zasluzio pobedu, ali bez pistaljke ne bi preteglo.
Ako nije dobro, znaci da nije kraj. Ako je dobro, nece jos dugo bito tako.
User avatar
Cuburac
 
Posts: 14181
Joined: 15 Mar 2011, 15:44
Location: Komšiluk kruga dvojke

Re: Evroliga

Postby mudrovsukilo » 21 May 2018, 19:39

Cuburac wrote:Odgledao reprizu finala, sudijska zvizdaljka bila na Realovom tasu, bez obzira ko je bio bolji i ko je zasluzio pobedu, ali bez pistaljke ne bi preteglo.

ona nesportska veselom za bampovanje mozda bas presudila al nie fenjeru kriv sudija vec ocajna njiova igra vonamejker poco da igra tek kad je bilo gotovo deset kraj za real on kao ide na prodor
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Evroliga

Postby Fratelo » 21 May 2018, 20:56

mudrovsukilo wrote:najnekvalitetnija petorka u istoriji finalne utakmice prosto zasluzuje da izgubi

duverioglu,veseli,kalenic,guduric vonamejker na treningu ne moze da pobedi petorku tomson ,hersek,naneli ,melih guler


:blue: Tako je bogoce, zatvorio si sve ovde sa ovom istinom.
Cekamo leto da vidimo sta Raskovic ima na paleti, da se sa kumom malo ugrade kao sa Tompsonom :beyond: Neka se spremi Marko Keselj za milku da preleti sa Kalisa u Istanbul :biggrin:
User avatar
Fratelo
 
Posts: 18071
Joined: 25 May 2017, 20:56

Re: Evroliga

Postby Bolkonski » 21 May 2018, 21:21

Ne vodim ja polemiku o tome da li je Zeljko imao bolje resenje od Gudurica, vec o samom kvalitetu i talentu tog igraca.
Ja sam i rekao da ga je doveo jer je bio jedan od retkih perspektivnih igraca koji je mogao da se dovede u tom trenutku, ali je pitanje njegovog talenta i kvaliteta skroz druga prica.
Jednostavno tanak igrac, koji sem tog suta nema nista drugo, a cak ima i solidnih problema da se sam izbori za sut. Nosilac nikad ne moze da bude ni u daleko slabijim ekipama od Fenera, igrac za 10-15 minuta, mozda.

Bas naprotiv, ti pokazuejs koliko je svaki tvoj post “ srbendisanje”. Teodosic nije dosao u CSKA kao balavac, vec kao igrac od nekih 25 godina, koji iza sebe ima finale Evrolige i titulu MVP-a u tom finalu, dakle dosao je kao najkorisniji igrac F4. A on nije gubio polufinala samo prvi put, gubio je i sa 28 godina. U solidnom broju tih polufinala se raspao, nije znao gde se nalazi.
Protiv Makabija na F4 12 poena, 2 asistencije ( dve ), dve izgubljene, sut iz igre 4-9, uz greske koje su prelomile utakmicu.
U porazu od Olimpijakosa na F4 2015,dakle kada je imao 28 godina - 8 poena, sut iz igre 2-7, 5 asistencija, 6 ( SEST ) izgubljenih lopti. Ovo nije raspad :laugh: ?
U istom mecu Nando 18 poena, 4 asistncije i 2izgubljene.
U mecu kada su osvojili titulu, De Kolo je bio taj koji je resio par poslednjih napada kada niko nije mogao da kupi kos.
U tom finalu, koje nije nebitna utakmica dao je 22 poena, imao 7as, resio kljucne napade.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Evroliga

Postby Karamazov » 21 May 2018, 21:48

Teodosić je imao 19 poena, 5 skokova i 7 asistencija.

Šut iz igre 4 od 7. 8 od 9 bacanja.

De Kolo 22 poena, 2 skoka, 7 asistencija. Šut iz igre 6 od 15. 9 od 10 bacanja.

De Kolo izgubio loptu pre produžetka u pretposlednjem napadu.

Promašio otvoren šut za 3 posle koga Hrijapa hvata loptu i poentira.

U produžetku ukradena lopta Teodosića i asistencija za vođstvo.

Odmah zatim još jedna asistencija za Hajnsa i to kroz noge Judou.
User avatar
Karamazov
 
Posts: 24580
Joined: 09 Dec 2014, 01:20

Re: Evroliga

Postby Disident™ » 21 May 2018, 22:04

Ovde samo fali da napišete da je De Kolo rođeni pobednik i da se zatvara tema.
Lepo je objasnio Čiča iznad.
Mogao si da vidiš i da procitaš da ti pastiri nisu gubili ovce, da srpski narod sa njima nije bio stado ovaca sto blejeći ide na klanje. Da su pred njima uzmicali i lavovi.
User avatar
Disident™
 
Posts: 14394
Joined: 08 Aug 2014, 21:13

Re: Evroliga

Postby mudrovsukilo » 21 May 2018, 22:40

Fratelo wrote:
mudrovsukilo wrote:najnekvalitetnija petorka u istoriji finalne utakmice prosto zasluzuje da izgubi

duverioglu,veseli,kalenic,guduric vonamejker na treningu ne moze da pobedi petorku tomson ,hersek,naneli ,melih guler


:blue: Tako je bogoce, zatvorio si sve ovde sa ovom istinom.
Cekamo leto da vidimo sta Raskovic ima na paleti, da se sa kumom malo ugrade kao sa Tompsonom :beyond: Neka se spremi Marko Keselj za milku da preleti sa Kalisa u Istanbul :biggrin:

ja za te ugradnje ne mogu da pisem jer to ne znam niti me to interesuje ja gledam kosarkaski , a posto je stimac najbolji skakac turske lige a "njiov je" vrlo verovatno ce da pojaca fenjer jer IH JEDAN REAL URNISE SKOKOM :wacko:
samo problem zeljku nema duleta da mu ukrade gotovog igraca :roll: zato i titule nema
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Evroliga

Postby familija » 21 May 2018, 23:06

mudrovsukilo wrote:
Cuburac wrote:Odgledao reprizu finala, sudijska zvizdaljka bila na Realovom tasu, bez obzira ko je bio bolji i ko je zasluzio pobedu, ali bez pistaljke ne bi preteglo.

ona nesportska veselom za bampovanje mozda bas presudila al nie fenjeru kriv sudija vec ocajna njiova igra vonamejker poco da igra tek kad je bilo gotovo deset kraj za real on kao ide na prodor


Real je zasluzeno osvojio...ali ne mozes da poreknes da je kriterijum bio isti..namerno Veselom je sudjena..ok..sta je onda Donciceva na Vonamejkeru?
Cista namerna licna greska...on nije imao nameru da ga udari..ali ga je laktom udario u glavu u cistoj situaciji za polaganje i dva poena..
"NIJE VAZNO KOLIKO PUTA PADNES, VAZNO JE DA SVAKI PUT USTANES!"
User avatar
familija
 
Posts: 3985
Joined: 12 Feb 2013, 12:15

Re: Evroliga

Postby mudrovsukilo » 21 May 2018, 23:09

nije sudija direktno utico na rezultat ,jeste bilo blago navlacenje za real ,tippa teorija zavere on veselom jedini centar oma 2 faula sve i da su bila ne bi trebo da svira ,i ono sto sam reko ...ali meni je onda veca kradja bila pre 2-3 g kad je isto igro fener cska finale sa minus 20 i pokrade taman jednu lopptu kad je stigo fenjer i preokrenuo bi tad


doduse sad je real osvoio jer je imao

osvetnicko samopouzdanje to je recenica koju sam naucio od ace trice ,a vrhunska je to je ono kad dodje vreme za naplatu starih dugova i tacno taj motiv vise presudi u egal mecevima
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

Re: Evroliga

Postby Admiral » 21 May 2018, 23:26

@Bolkonski
Reci mi dva/tri igraca koji su 95-to i mladji a koji su na EL nivou uticajniji od njega poslednje 2 sezone?

Air se sa sustinom u medjuvremenu nadovezao... gresite svi koji kvalitet porede sa proslim vrenenom.

To je sto je. Kvlitet je opao, a sve sto vredi basnosno kosta, i razgrabi se. Kvalitet Vonamejkera i sl nije ogroman, ali su se prosle sezone oko njega oci vadile.
O Naneliju raspalom da ne pricam.Clajburn ista prica.

Kad mi neko kaze, sa 16 je Drazen ovo ili Divac sa 20 ono, zeludac mi se okrene.

E zato ce Real da opstaje, jer ce posle Doncica da ugura Justu, Nakica, Radoncica ili nekog cetvrtog i da ima reprodukciju tima iz svog pogona.
Uzmi Sale svetsku titulu!
User avatar
Admiral
 
Posts: 12853
Joined: 17 Jul 2014, 23:43

Re: Evroliga

Postby Bolkonski » 22 May 2018, 00:04

Admiral wrote:@Bolkonski
Reci mi dva/tri igraca koji su 95-to i mladji a koji su na EL nivou uticajniji od njega poslednje 2 sezone?

Air se sa sustinom u medjuvremenu nadovezao... gresite svi koji kvalitet porede sa proslim vrenenom.

To je sto je. Kvlitet je opao, a sve sto vredi basnosno kosta, i razgrabi se. Kvalitet Vonamejkera i sl nije ogroman, ali su se prosle sezone oko njega oci vadile.
O Naneliju raspalom da ne pricam.Clajburn ista prica.

Kad mi neko kaze, sa 16 je Drazen ovo ili Divac sa 20 ono, zeludac mi se okrene.

E zato ce Real da opstaje, jer ce posle Doncica da ugura Justu, Nakica, Radoncica ili nekog cetvrtog i da ima reprodukciju tima iz svog pogona.


Zar nisam u dva posta napisao da je Zeljko doveo Gudurica zbog toga sto je bio jedan od retkih perspektivnih igraca u EL ?
Mi ovde govorimo o kolicini njegovog talenta i granica do kojih se moze razvijati, a ovo sam i ja napisao u prethodna dva posta.
User avatar
Bolkonski
 
Posts: 14700
Joined: 17 Jul 2017, 21:43

Re: Evroliga

Postby Sezione » 22 May 2018, 00:21

mudrovsukilo wrote:samo problem zeljku nema duleta da mu ukrade gotovog igraca :roll: zato i titule nema

Mozda neprimetna recenica, ali veoma bitna.
U Kosovo se kunete, a po Zvecanu od Srba kradete

ODJEBI OD PARTIZANA BOLESNICE BOLESNI
User avatar
Sezione
 
Posts: 13798
Joined: 07 Oct 2015, 02:01

Re: Evroliga

Postby mudrovsukilo » 22 May 2018, 00:39

Admiral wrote:O Naneliju raspalom da ne pricam.Clajburn ista prica.

.

naneli raspali 56% za 3 sta bi bilo da nie raspao :laugh:
Postby LBJ23 » 16 Dec 2016, 21:49

Kari 1na1 nije mogao da dobije Kevina Lava.

teglica » 04 Jan 2017, 00:38

Kakva malicioznost...
mudrovsukilo
 
Posts: 5987
Joined: 03 Nov 2016, 22:06

PreviousNext

Return to Evropska košarka

Who is online

Users browsing this forum: dacolik, grobar_Zvornik and 23 guests